Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Укр / рус
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > Gothic Flame "Готическая курилка"/Test forum > Gothic Holywars
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
cyrill3
Цитата(SevaB @ Nov 8 2006, 13:53) [snapback]186998[/snapback]

2 cyrill3

Сез все правильно описал. Два гос.языка - это необходимость чиновникам знания их обоих, это переводы (официально заверенные, соответсвующими переводчиками и т.д.) всех документов от центральной власти (включая судебную) на оба языка и т.д. и т.п. А Вы, как я вижу, юридический и экономический аспект этой проблемы рассматривать отказываетесь принципиально. Собственно, как многие из тех, кто положительно или нейтрально-положительно относятся к введению второго государственного.

Зачем знания обеих языков? Пусть на западе будет один, а на востоке другой.

И русской культуры, перевод ведь русский смотрим.

Коким образом перевод относится к русской культуре?
Про "дешевле" попрошу развернутей. Ибо аргументы об обратном были с нашей стороны приведенны, а от Вас - ничего, кроме общего разглагольствования.
Прочитай внимательней мои посты

Автор не Вы, но кто подхватил флаг упавший было из рук Anazie? Вы кричите тут, что это не наши проблемы, что это все политики, при этом активно разжигая флейм.
А вы думаете, что ваше мнение единственное и правильное?
И, между прочим, я не о чём не кричал.

Очень просто. Наличие национальных культур неизбежно приводит к появлению национальной идентичности. Нету национальной идентичности - нету и различия между культурами, то есть единая общечеловеческая культура без национальных различий - культура роботов, не способная к развитию.

Не вижу логической связи, для вас роботы отличаются от людей различиями в культуре?

Русскоязычный украинец - это не нация так как в большинстве случаев они достаточно аполитичны, не имеют собственной отдельной государственности и не пытаются её получить. Они либо вполне довольны нынешней Украиной либо ратуют за союз с Россией, то есть утрату государственности.

Там смайлик в конце должен был стоять.

остальным отвечу позже, работа не ждёт...
_#_Listat_#_
2 fon Brauzen Взагілі то тема була створена не для обговорення захисників російської мови, а для....

Вважаю, що російській мові не потрібний ніякий статус. Державна мова одна і нею треба говорити на офіційному рівні. Регіональний статус тільки витіснить українську з цих регіонів. І невже так важко говорити солов"їною? Я ніколи не вчивши і не спілкувавшись з російськомовними до 17 років краще говорю рос. мовою ніж... =)) Головне бажання. Ну якщо розумові здібності не позволяють, то тоді вже інша розмова;-))

Давайте будемо вимагати, хай в деяких районах Російської федерації введуть регіональну українську. Подивимось на реакцію Путіна і на масовий терор проти інакодумців=))
fon Brauzen
Listat то я шутю..., я все чудово розумію, дивись мої попередні пости..., і потім кажи кого я захищаю..., просто одна пішла, з*явився інший, зміна варти? )))))))))
_#_Listat_#_
Напевно....=))
SevaB
2 cyrill3
Цитата
Зачем знания обеих языков? Пусть на западе будет один, а на востоке другой.

Документы в любом случае будут на двух языках. В принципе, чиновник может и не знать один из языков, но тогда при каждом таком чиновнике должен сидеть переводчик, который будет дублировать изданные чиновником документы. Тоже затраты достаточно большие даже если и не на каждого чиновника по переводчику.
Цитата
Коким образом перевод относится к русской культуре?

По той причине, что это перевод на русский язык. Это текст на русском языке, со всеми особенностями русского языка.
Цитата
Прочитай внимательней мои посты

Перечитал. Нашел три аргумента. "повальная украинизация", "украинские титры" и "обучение чиновников". Второй отметается сразу так как норму об обязательных украинских субтитрах уже отменили (или облегчили, не помню). Первый и второй отпадают по той причине, что центральные органы власти + судебная система в любом случае должны "работать" на обоих государственных языках по той причине, что их решения должны быть одинаково "понимаемы" и в, грубо говоря, "украиноязычных" регионах и в "русскоязычных".
Цитата
А вы думаете, что ваше мнение единственное и правильное?
И, между прочим, я не о чём не кричал.

Нет не думаю. Что с того? Насчет "кричал" - ну, небольшая гипербола. smile.gif
Цитата
Не вижу логической связи, для вас роботы отличаются от людей различиями в культуре?

Различные культуры подразумевают различный образ мышления, а сообщество людей с одинаковым мышлением, весьма похоже на сообщество роботов.
Дуче
Я слышал недавно в Ивано-Франковске убили мальчика, всего лишь за то , что он нес томик Пушкина в руках. Представляете, за томик Пушкина. А потом этот томик ему в жопу засунули (и как он туда поместился???). А вы говорите нет проблемы русского языка...

Мою дочку учітєльніца нє пустіла в туалет, потому что она просілась нє на собачьєм нарєчіі, а на Русском Язblке. Бєднblй рєбьонок обосрался. На моі поп6Іткі добіцца справєдлівості мнє сказалі "чемодан-вокзал-москва".
Спасіте нас, братья!

Вчера одну мою знакомую учительніцу руссого язіка расстреляли прямо у школьной стени за то что она сказала что Пушкін более велікій поет чем Швченко. Спасите нас соотечественнікі!

А якщо серйозно, то дякую вам, cyrill3, щиро дякую за згадку про священне слово НАЦИЗМ! Саме за цією течією майбутнє України. Яка друга державна мова!? Та коли наші бійці на чолі з новітнім фюрером, Олегом Тягнибоком прийдуть до влади, повісять всіх моско-жидів, спалять зрадників, які плазують почувши російську мову (хоча самі україномовні) саме тоді на Українській землі настане спокій і злагода. А в усьову світі бандерівська гегемонія))

Слава Нації!
Sez
Дуче

Не хочу вас розчаровувати, але до влади Тягнибок навряд чи прийде... Хоча присутність його партії в Раді зробило б наш політикум більш колоритним та дієвим smile.gif
Darkened Soul
Цитата(WitchDoctor @ Nov 8 2006, 08:14) [snapback]186926[/snapback]

2 Sez: Я такий же український націоналіст, як Владик Цепеш - трансільванський.biggrin.gif Вже набридло, як москалі втручаються у внутрішні українські справи. І з маршами своїми "русскими" на Україні теж достали.

Так мо кацапiв повбиваемо!!!! smile.gif
SevaB
Цитата
Хоча присутність його партії в Раді зробило б наш політикум більш колоритним та дієвим

Більш дієвим він би точно не став, оскільки доля таких маргиналів як Тягнибок - бути в опозиції, проте було б "весело". Якби б ще й Вітренко туди йому до пари... Хоча тут і так, досить перший канал національного радіо з трансляціями ВР ввімкнути - не треба ніяких юмористів.
Дуче
Ой, Сево! І не соромно Вам рівняти грішне з праведним? (То я про конотоаську свиню - на відьму вона вде не тягне)

Пан Адольф теж колись був маргінолом))) Звичайно демократичними методами прийти в цю продажну владу дуже і дуже вашко. Адже сам Гітлев йшов до неї цілі десять років. Тому вихід один: куля змінить владу швидше аніж вибори.

А тимпаче що ідеальним, і не дише на мій, погляд устроєм в цій Країні має стати Національна диктатура - в демократію най бавляться геї у Франції, педофіли в Німетчині чи негри в Штатах
SevaB
2 Дуче
І Тягнибок і дура конотопська - радикали, тому я їх і рівняю. А на рахунок Адольфа і національної диктатури - це все добре обговорювати, але що Ви будете робити коли Вас назначать євреєм?
Scald
Дайош щирого українського фюрера! Вівн маєж бути щирим українцем, пити тільки горілку з перцем, заїдати її оселедцем, а іще їсти сало з картоплею, пампушки до борщу, галушки до горілки. А іще він має носити величезні жовто-блакитні шаровари, а вуса в нього мають звисати до плечів, бл саме так має віиглядати спарвжній щирий українець.
Саме Тягнибок на таке не тягне. Найкращий харизматичний лідер нації це Корчинський - Свобода, віра, рівність, братство - до того ж він щирий українець. І конотопську відьму до землі притисне. Якщо скажені баби на зразок Вітренко чи ТИмошенко лізуть командувати - то кінець цій нації. Хай живе фюрер! Слава нації! Москалів до зони де вони найкраще почуваються!
За це варто випити горілку, і закусити салом з хріном чи оселедцем за картоплею. Справжній фюрер має бути справжнім українцем якщо він щирий українець. А хіба тягнибок схожий на українця? Він радше схожий на неандертальця. А Фюрер має бути надлюдиною -розумним красенем с величезними українськими вусами та щирою посмішкою та вогнем у очах, він має повести за собою людей.
Перш за все він має роздавити Бандюковича, Базарова, Плюєва та їхніх прихльобателів, а потім вигнати цього кволого рябого лоха який все ще вважає себе головою держави. Оце буде справжній фюрер? Хто буде справжній фюрер? Це буде справжній арієць, характер нордичний, спокійний , до того ж він має бути щирим українцем. Лише щирий українець може бути справжнім фюрером, бо українці нащадки скифів, сарматів та готів, а вони всі були справжні арійці. А ті москалі вони усяка угро-фінсько-тюркська потолоч, вони навіть не словяни, а дикуни-азіати. А у українцівв висока європейська культура була поки ті кляті москалі її н6е знищили. Справжній фюрер може бути справжнім фюрером якщо ви щирий українець. А що таке щирий українець? І що таке справжній фюрер? От коли розберетесь з тим, одарзу стане зрозуміло хто має прийти до влади. а не всякі там придуркуваті Тягнибоки. Фюрер має бути надлюдиною -розумним красенем с величезними українськими вусами та щирою посмішкою та вогнем у очах, він має повести за собою людей.
Дуче
Не розумію ваших жартів, Скалде... Занадто важлива тема. Моя нація на межі знищення. Скрізь вороги а ви все на кпини берере. Всі ті шаровари, вуса, горігка і галіщки - то як для гота чорний одяг, свічки і анкх... Головне в душі бути українцем. А Тягнибок найкращий на даний момент лідер. Знайдере кращого, кажіть. Корчинський зрадник. Як взагалі у вас вавка на язиці не вилізна при його згадці? Чи все таки вилізла???

Серо, я не жид. А от стати до зундер-команди по зачищенню територій дуже хотів би ))
fon Brauzen
Хлопці не варто гратися в фашизм, себто воєнізований націоналчзм, одразу ж знайдуться зрадники, що передадуть вас до матінки міліції і на цьому все закінчиться..., і тут мона згадати того таки Корчинського і його іграшку УНА-УНСО..., не знаю як там Тягнибок, але рано чи пізно такий рух може перетворитися на щось на зразок Корчинського і його організації..., а демократія з розумним поштовхом вправо може багато чого, ала однаково, наш шлях не з Росією, та оцима їїї агентаии Матриці, що виступають за русифікацію...
Scald
Цікаво, пане Муссоліні, І Хто ж це наші вороги? Поляки? Не схоже. Я стикався із презирством збоку деяких поляків, але більшисть з них відносяться до українців з прихільністю. Росіяни? Теж ні. Нас багато з них ненавидять як "хохлов". я сам наполовину росіянин за етнічним походженням, але мене кілька разів намагалися побити за мій "хохляцкий акцент" - і де б ви думали - на південному березі Криму. Все одно росяіни нам не вороги, бо білшість російських людей сталвятьс ядо українців дуже добре, не говорячи про те скільки людей українскього походження там проживає. А вороги це особисто Путін, РНЄ, Рогозін та партія Родіна і ЛДПР з Жириновським.
Наші єдині вороги - КДБ у Москві, колишня партноменклатура яка вмостилася у нові крісла, і всі ті товсті свині у Уряді та Верховній Раді, і ці зрадники на зразок Бандюковича, Порошенко, Вітренко та інши політикани які готові продати країну та її інтереси за іноземну валюту. Цих бі дійсно було би варто кудись відправити разом із Ющенко який зрадив свій народ, й.
Євреям властива деяка пиха, але це не привід оголошувати їх "недолюдьми".
Наші найгірші вороги - наші співвітчизники. Найстаранніші кати українського народу були українці. Я за культурою і менталітетом виховувався як росіянин, але політику Росії і те що там робиться ненавижу як будь який патріот України.
StoneDream
2 Дуче
Чесно кажучи, у мене алергія на людей, які називають себе націоналістами і при цьому плутають націоналізм з нацизмом. До чого тут євреї? Звичайно, мене самого інколи дратують манери окремих особливо колоритних представників цього народу, але ж не настільки, щоб бажати їм смерті! А ось справі національного відродження подібні заяви не йдуть на користь. Я - націоналіст за переконанням, але не хочу, щоб мене асоціювали з якимись ксенофобами чи фашиками. Гадаю, багато українців мислять так само, як я, а декого фашистський імідж окремих псевдонаціоналістів і взагалі може відштовхнути від національного самоусвідомлення. Простою мовою: хочеш, щоб українці не хотіли бути українцями - доведи всім, що справжній українець має бути фашистом.
Sez
StoneDream

Дехто (не будемо вказувати пальцем smile.gif) ставить знак рівняння між нацизмом та національною ідентифікацією, тому "просто націоналістом" вам навряд чи колись вдасться стати...
Scald
навіщо "стати" коли він таким і є? Я теє розділяю націоналістів -нацистів і націоналістів патріотів. Навіть "москалі" та "жиди" якщо вони поважаю.ть національну культуру та мову можуть розраховувати на дружнє та прихільне ставлення навіть самого фанатичного націоналіста.
SevaB
2 Дуче
Цитата
Серо, я не жид. А от стати до зундер-команди по зачищенню територій дуже хотів би ))

Та яка різниця хто Ви. Я ж кажу, треба буде - призначать!
Sez
SevaB

"Більш дієвим він би точно не став..."
А я гадаю, що став би... І якщо навіть не через діяльність самого Тягнибока, то через діяльність тих, що робили б у противагу йому. Чим ширший спектр представлений в парламенті - тим більше варіантів розкладів сил і, відповідно, варіантів розвитку подій. Я це мав на увазі.

" але що Ви будете робити коли Вас назначать євреєм?"
Ггг... Це точно, 12 балів wink.gif Та навіть і євреєм призначати не обов"язково... Достатньо згадати долю штурмовиків Рема...
SevaB
Цитата
Чим ширший спектр представлений в парламенті - тим більше варіантів розкладів сил і, відповідно, варіантів розвитку подій. Я це мав на увазі.

Це в ідеалі, але у нас не скоро так буде.
Sez
Цитата(SevaB @ Nov 10 2006, 12:49) [snapback]187583[/snapback]

Це в ідеалі, але у нас не скоро так буде.

Ага, бо навряд Тягнибок чи Вітренко скоро потраплять до Ради smile.gif
WitchDoctor
Не розумію, панове, і чим Вам Тягнибок не подобається: Як на мій погляд, дуже поміркована людина, що має рацію щодо визначення справжніх ворогів України. Не можна ставити поряд справжнього патріота та бандитську найманку Вітренко чи якогось там Корчинського, що не награвся в дитинстві у солдатиків, та ще й продажна сволота. Щодо радикалізму - так візьміть москальський політикум - там що, багато розумних, поміркованих особистостей? Вони не розуміють інших варіантів, ніж радікальні.
SevaB
Цитата
Щодо радикалізму - так візьміть москальський політикум - там що, багато розумних, поміркованих особистостей? Вони не розуміють інших варіантів, ніж радікальні.

Ну і що Ви пропонуєте? Рівнятись у радикалізмі на Попу Ву?
uliss
ну, радикалізм це хорошо, це найкращий шлях до перемін, але і до розрухи теж...
Дуче
Рівнятись потрібно на Гітлера! Нажаль Тягнибоку до Адольфа ще стяти й стяти((

...не випадково середній рівень життя у Німеччині другої половини 1930-х років був найвищим у Європі.

Бо ж хто першим впровадив масове будівництво кооперативного житла для трудящих?

Хто впровадив "літні трудові семестри" для студентів ще в середині 1930-х?

Хто вигадав щорічні "свята врожаю" за участю місцевих партійних бонз?

У кого навчилися радянські солдати урочисто заходити зі стягами у зали партійних з'їздів і стояти у проходах, створюючи відповідний настрій у делегатів?

Хто запровадив "самовіддану боротьбу за мир в усьому світі", прикриваючи цим свої військові плани – ще в ті часи, коли у Москві співали "мы раздуваем пожар мировой"?

Хто скопіював у 1944 році у званні "Мати-героїня" і встановлених пізніше орденах "Материнської слави" різних ступенів "Почесний хрест матері" трьох ступенів, найвищий із яких був золотим, як і відповідний радянський орден?

Хто втілював у життя "братерство арійських народів" і "завойовував істинний соціалізм для Європи"?

Зрештою, хто першим вигадав процентну норму для євреїв у вузах та на важливих підприємствах?

Пояснюю свою думку. От ви, Сево, кажете ворогів немає. НЕправда. Вороги є. Але це не значить що вони вороги відкриті і явні. ТІ часи вже давно пройшли. Нині час інформаційних, культурних, психологічних війн. ТОму ви, як і абсолютна більшість не бачить їх. А війни йдуть постійно - таке вже життя. Взяти той самий захід. Його гомосексуалізм, педофелія, і багато-багато інших пороків не набагато кращі за варварство московської імперії. І нам потрібно воювати. Або ми або вони нас. Але це не значить що ми маємо втопити Україну в крові. Ні це лише один з методів, який застосовують коли інші не діють (візьміть той самий Ірак), але і відмовлятися від нього нівякому разі неможна.
SevaB
2 Дуче
Ваша точка зору, це точка зору лидера у країні вже побудованого фашизму. Так, коли держава, нація і кожна людина перебувають у єдності, можно казати про "ворогів", про "війни" і т.і. Наразі ж всі ці "війни" - це лише війни між елітамі, які воюють за нашу до них прихильність намагаючись, чи аргументами, чи "зомбуванням", чи економічними методами, привити нам свою точку зору. Для конкретної людини тут немає жодної війни допоки вона фанатично не стала на бік однієї з цих еліт.
Sez
Дуче

Нафік літні "трудові семестри"...

В дупу "самовіддану боротьбу за мир в усьому світі" як прикриття військових планів...

Під три чорти "братерство арійських народів"... Наскільки я розумію, вам не дуже до вподоби "союз трьох братніх народів", а одне від одного недалеко пішло...
Anazie

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Scald
Ось кого ні в якому разі не можна ідеалізувати це Гітлера, Гітлер був психічно хворою людиною з хворою уявою. Через нього німецька нація зазанала катастрофи від якої вона вже ніколи не оговтається- вінстояв за війну до переможного кінця коли розумні лідери намагалися домогтися почесного миру. І він сам аж ніяк не чистокровним арійцем (як і той же Гебельс), бо його бабуся була єврейкою і саме вона передала наслідкову хворобу (За що він насправді усіх євреїв і зненавидів). От Найкращим виходом було те що потім зробили британці - створивши державу Ізраїль у Палестині і змусивші усіх виїзджати туди. Більш менш поміркованими та урівноваженими були саме Муссоліні та Франко. Крім того Гітлер був збоченцем. Всі жінки які мали з ним інтимні стосунки піздніше покінчили с собою (цікаво що він таке ними робив що вони впали в такий відчай)
До речі бацька Лукашенко є палким прихільником Гітлера і вважає себе батьком нації. Справжнісінький фюрер. Спитайте в тих хто диве там чи добре їм жити підопікою Білоруського Фюрера.
Взагалі можна визнати що сучасна демократія дійсно себе вичерпала, бо даєзмогу прийт до владли кримінальним кланам та ткзваним "єлітам" які є розмадником пороків, і так звана "гомо-мафія" яка окупувала все скрізь у мистецтві і шоу бізнесі. Тому ми всі ненавидимо це гниле суспільство, яке розлагається як труп що ще виглядає гарно а внутрі гнилий і зловонний. Але і фашизм німецького зразка є тупіком. Жоден тоталітаризм не рятував націю. Саме китайський шлях виглядає більш привабливим- там все зважено, вони намагаються взяти найкраще з всіх систем. Але і там система є тоталиітраною -модже для більшості людей воно так і треба, а розвинені особитості мають самі довдити своє право на свободу - те що більшості людей насправді не потрібно.
Sez
Короче, получаицо прямо по Черчиллю:
"Демократия - наихудшая из всех форм правления, но ничего лучше человечество ещё не придумало" ©
Лучше уже жить типа в демократии под управлением "порочных элит", которые могут быть сменены другими "порочными", чем в тоталитарных системах под управлением всяких психов и маньяков, которых никто нихрена не может сместить, разве что "сильно повезёт" и демократию экспортируют к вам в страну на крылатых ракетах...
Toxer
Цитата(Дуче @ Nov 11 2006, 12:34) [snapback]187721[/snapback]

Рівнятись потрібно на Гітлера! Нажаль Тягнибоку до Адольфа ще стяти й стяти((

А десь ти казав, що Німецький Нацизм неправильний tongue.gif

Цитата(Дуче @ Nov 11 2006, 12:34) [snapback]187721[/snapback]

Хто вигадав щорічні "свята врожаю" за участю місцевих партійних бонз?

Нічого він не вигадав, це свято з язичницьких часів. Гітлер багато взяв від Древньогерманської Віри, але те що взяв тільки сплюндрував, та перегорнув на свій лад, немаючий нічого спільного з Традицією.

Але одну його заслугу ті забув. Це автомобілі марки фольцваген, завдяки Гітлеру було налажено їх виробництво.

Цитата(Scald @ Nov 13 2006, 13:44) [snapback]188091[/snapback]

Крім того Гітлер був збоченцем. Всі жінки які мали з ним інтимні стосунки піздніше покінчили с собою (цікаво що він таке ними робив що вони впали в такий відчай

Я чув сприводу цьго, що він був імпотентом...Тому не дивно що жінки...
_#_Listat_#_
Гітлер імпотентом не був- у нього ж були діти!! Щодо машин Фольксваген то так дійсно було, це майбутній(ну і теперішній) історик вам каже!=) А нацизм звісно що неправильний, хоча не у всіх аспектах.....
WitchDoctor
2 Scald: Щодо створення сіоністскої держави у Палестині - нічого гарного з цього ж не вийшло, як ми зараз бачимо. Та й Гітлер спочатку не збирався винищити усіх представників цієї націі - "План Мадагаскар" не пам'ятаєте? (Нікого не вбиваючи, усіх їх переселити з Європи туди, де багато сонця і моря...) І тільки після негативної відповіді з боку урядів інших країн, він удався до плану " Окончательного решения еврейского вопроса". І зненавидів він їх лише після Віденьського пєріоду життя ( може, й було, за що). Щодо його хвороби - (як я колись вже десь тут писав) один психіатр якось мені казав: "Немає цілком здорових людей - є ті, хто не попав до нас на обстеження". І війна ця почалася не через особисто Гітлера - якби його не було, початок війни мав би бути пізніше на декілька років, але вона була би обов'язково. І зробив він для Німеччини багато гарного, АЛЕ наслідки для німців справді нищівні, хоч і не тільки він тут винний. І взагалі: яке відношення до мовного питання в Україні має особистість Гітлера? Може, це вже флуд? Звичайно, ми маємо величезну проблему з нашою мовою, чого її й намагаються заборонити - в Українській мові немає слова "єврей", а є слово "жид", як в усіх інших європейських індоарійських мовах. А вони чогось вважають це образою, та й намагаються знищити і мову і її носіїв. ...І не треба вважати мене ультраправим - я нічого не маю проти людей із інших етносів, якщо це справжні ОСОБИСТОСТІ, а не сірий натовп, яким маніпулюють невідомі сили. Але це вже відноситься до теорії заколоту, а не до мовного питання. А може, я усе "не так" зрозумів...
Sez
WitchDoctor

Ага, стосовно "жида" ти вірно сказав... У нас це слово вважається лайливим, бо у "братнього" народу воно лайливе, а аргументи що "жид" - це нормальне українське слово, на відміну від "єврея", не сприймаються і навпаки чуються звинувачення що це "ополячення", "зугорщення" і т.п. sad.gif
*Alira*
Я свободно могу говорить и на украинском и на русском, но я почему-то всю жизнь раговариваю на русском... Но я-то ладно. Знаете почему молодёжь городов разговаривает на русском а не на украинском даже если большинство их семей разговаривают на государственном? Потому что в русском языке больше матов. Всё легко и просто. И ещё больше можно коверкать всякими "боянчегами", "кроссавчегами","аффтарами которые жжжут" и так далее. Украинский у нас не почитается, это в подсознании людей почему-то отложилось как признак "селянства". Почему? Да потому что. Вот Вам и проблема на лицо.
В Киеве очень много людей (если не все) говорят на украинском. Почему? Это столица. Там никто не задумывается о "селянстве" и прочих бреднях.
Почему Западная Украина говорит на украинском? Потому что она самая старшая её часть? Нет. Там нет украинского. А если и есть то мизерная частица. Там и польский и какой хочешь.
А наша восточная часть так "оРоссиилась" потому что они родимые к нам близко тут.
Вот такая вот проблема.
SevaB
2 *Alira*
Цитата
Почему Западная Украина говорит на украинском? Потому что она самая старшая её часть? Нет. Там нет украинского. А если и есть то мизерная частица. Там и польский и какой хочешь.

Очередной идиотский пропагандистский штамп. Не читайте советских/российских газет перед обедом.
Sez
*Alira*

Поддерживаю Севу. "Почему Западная Украина говорит на украинском? Потому что она самая старшая её часть? Нет. Там нет украинского. А если и есть то мизерная частица. Там и польский и какой хочешь." Это полный бред. Позвольте поинтересоваться: когда вы в последний раз были на западной Украине и имели счастье разговаривать по-польски?
Scald
вот что значит искуственное информационное пространство. В Западной Украине распространен Галицко -Волынский диалект украинского (или вернее русского языка), плюсеще местные говоры (русинский или закарпатский, гуцульский, бойковской, лемковский ). Был еще подольский диалект, но он исчез еще в 19 веке - именно на нем писали Шевченко и Леся Украинка. Уже тв наше время практически полностьюб исчез Полесский диалект ( чернобыльская авария и массовое пересление тут сыграли роковую роль, а сами переселенцы ужеговорят на суржике). Нормой Украинского литературного языка еще в начале 19 века стал слобожанский или полтавский диалект (благодрая Котляревскому)- наречие Левобрежной Украины.
Правильнео замечание что в центральной Украине русификацичя преуспела - к украиснкому относятся даже пдсознательно как к "селянскому".
Я особоисто теж двомовний хоча украъньску почав вивчати в школы і те досить піздно.

Все таки якщо ввести російську як 2-гу державну це дійсрно буде сильний удар по українській мові і її розвитку
Sez
Scald

"В Западной Украине распространен Галицко -Волынский диалект украинского (или вернее русского языка)"
Это с какой радости именно русского???

"Нормой Украинского литературного языка еще в начале 19 века стал слобожанский или полтавский диалект"
Полтавский, или надднепрянский. Полтава, Черкассы... Поверь как слобожанцу, слобожанский диалект - это нечто совсем другое, и если он станет нормой - то это пипец shok.gif
Lusie
вобщем... не всё читала нема время... Но шановне панство, у нас дійсно існує проблем... А чего с Полтавским диалектом не так.... ану объясните, просците за суржик.... smile.gif
Nobody
Цитата(*Alira* @ Nov 14 2006, 12:06) [snapback]188338[/snapback]

В Киеве очень много людей (если не все) говорят на украинском.

Ха! Це що жарт? Живу в Київі вже п'ятий рік і лише я та 3-4 моїх знайомих розмовляють укр. м. Ще 2-3 на суржику, решта ж російською.
*Alira*
Уважаемый Милорд...Не могли бы Вы разговаривать менее раздражительно? Мне это не нравится тем более что я так не поступала.
Скажу Вам - я была на этих вот каникулах на Западной Украине. Польского я не знаю, но там живёт моя бабушка, и я довольно часто к ней езжу. Она много рассказывает а я много гуляю по городу и я бы, Мой Лорд, не осмелилась бы сказать что-либо, не будь на то оснований. Да, возможно город - это слишком узкий круг и не достаточно для обобщения, тогда лишь возможность моей неправоты. И ещё просьба небольшая ко всем - Господа, с уважением, к Вашему сведению - я не выношу грубости, посему её игнорирую, так что не старайтесь.
На счёт Киева. Понимаете ли, у меня очень много знакомых из других городов и стран. Но лишь ВСЕ абсолютно знакомые из киева кроме двух человек говорят на украинском. Все.
И ещё скажу на счёт "селянского". Почему такие глупые ассоциации... Ведь человека из провинции и малых сёл можно спокойно отличить от городского человека. Да, и по говору и по поведению. Городской человек говорит на грамотном украинском или просто на дипломатическом с соответствием интонаций, ударений и наконец БЕЗ акцентов. Провинциальный же человек более склонен к глубокому "удомашневшему" украинскому либо к суржику. КСТАТИ ГОСПОДА! Смею заметить, что проблема главным образом состоит-то в наличии суржика а не во втором гос.языке...
+++Ночь+++
я против русского как второго языка....у страны есть язык(причем язык таки достаточно красивый).....почему им не пользоваться....??....я сама хоть и разговариваю по-русски...(просто думаю на русском языке...и так привыкла)но считаю что украинский лутьше...намного............
_#_Listat_#_
2 *Alira* Я за такі слова головий серйозно спілкуватисьmad.gif !!!!
Вас такого в Дніпропетровську вчать?! Воно і видно=)) Я багато кого знаб з Києва, хто спілкується українською! І звгвлі, якщо чогось не знаєш то непиши тут. Соромно таке читати!!
Scald
Сез да с такой радости что до присоденияния к Украине в 1919 году Галичане и Волыняне называли свою мову "руською" и говорили что они "мовлять руською мовою", а Закарпатье-Прикарпатье аж до 1940-45.
Грамматика Григория Сковороды 18 века по ценрковно-словянскому и русскому языку, при том что с церковно -словянскогов се прееводилось на украинский. В то время как русский или великорусский язык до Екатерины второй назхывкался Московитским. И еще. В "словаре разговорного мосокивтского языка"который в конце 15 века, который опубликовал бывший папский легат в Московии Иероним Бременский было найдено аж 30 славянских слов, в то время как большщиснвто составляли либо финские , либо тбюркские слова, склоняющиеся по правилам церковно-славянской грамматики. То есть еще весьма спорно какой собственно язык следцует называть русским
Toxer
А церковно-славянский, это как известно диалект болгарского. rolleyes.gif
uliss
о пошла політіка)))) уря таваріщі, націоналісти всєх стран, абьедіняйтєсь
Sez
Scald

"Сез да с такой радости что до присоденияния к Украине в 1919 году Галичане и Волыняне называли свою мову "руською" и говорили что они "мовлять руською мовою", а Закарпатье-Прикарпатье аж до 1940-45."
Мало кто что когда-называл... В Российской Империи украинский "малороссийским" называли, и что? Согласно принятой классификации в языкознании, всё это украинский язык, но разные диалекты, разве не так? (следует всё-таки различать эндемические, местные названия от научных и всеобще принятых... Валлийцы, например, называют свою страну Кимру, но кто видел такое название на карте? И таких примеров можно привести много...) А грамматика украинского сложилась в начале 20 века, просто потому что раньше сложиться не могла, ибо запрещено было работать в этом направлении - даже Шевченко писал в основном по-украински, но согласно русскому правописанию, используя российскую грамматику...

Toxer
"А церковно-славянский, это как известно диалект болгарского."
Я не называю это наглой ложью только потому, что ты в слилу своего слабого знания истории не разбираешься в вопросе tongue.gif

*Alira*
По-моему, я писал с должным почтением, даже на ВЫ smile.gif А в том, чтобы назвать "бредом" то, что именно им и является, - тут никакого неуважения я не вижу, а только констатацию факта smile.gif Но аргументов за то, что на Западе нет украинского, а есть "польский и какой угодно" (а кечуа там есть? хиндустани? баскский? biggrin.gif) я так и не услышал... Более того, как же вы общались там, если не знаете польского, а он как раз там и функциклирует, насколькор я понял из ваших слов? smile.gif
*Alira*
Мой Лорд...Лестат...Прошу без гнева...Что Вас, Мой Тёмный Лорд, так разозлило? Я готова объяснить свои слова если это для Вас оскорбление.

Сэз. Мой Лорд...Я прошу прощения, я сказала разве что я общалась с кем-то? Меня везде сопровождала моя бабушка, эта женщина живёт там уже очень давно, и она разговаривает так...ну...в общем как-то странно. Я вынуждена повториться, что возможно один город и не достаточное основание для всего запада, тогда я прошу прощения, НО помойму, Мой Лорд, я аргументировала своё заявление о Западе...Возможно Вы, Милорд, знаете больше об этом, тогда просвятите меня,будьте так добры...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal