Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Questions to the band \ Питання до гурту
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > AUDI SILE forum
Anna Wolf
В цій темі ви можете задати будь-яке питання до окремого учасників гурту, згодом буде надана відповідь. При запитання, вказуйте, від кого саме ви хочете прочитати відповідь. Відповідь не може бути використана при написанні статті, або як відповідь на питання в інтерв.ю. Для того, щоб взяти інтервю. зв.язуйтесь с менеджером за телефоном 8-097-9568292 Анна.
[quark]
Де вас почуть можна і яким складом ви зараз граєте?
Anna Wolf
Склад зараз
Віталій Усік - гітара
Віталій Фльонц - вокал
Іван Попов - бас-гітара
Анна Вольф - клавіші
Артем Усік - драммер
Леди Х - жіночий вокал

з Інною Корнелюк ми розпрощалися.

Концерті в стадії переговорів.
Mefesto
Цитата(Anna Wolf @ Apr 6 2007, 10:55) [snapback]212799[/snapback]

Склад зараз
Віталій Усік - гітара
Віталій Фльонц - вокал
Іван Попов - бас-гітара
Анна Вольф - клавіші
Артем Усік - драммер
Леди Х - жіночий вокал
з Інною Корнелюк ми розпрощалися.

Концерті в стадії переговорів.

Анно, то що там із концертом? скоро повертаюся зі Столиці до Тернополя, який вже рідним став, а потім знову назад - де ж можна застати ваш виступ і коли?
Anna Wolf
Mefesto, зараз ведуться переговори про найближчі виступи з декількома організаторами. Як тільке стане відомо час і місце (і місто) проведення одразу буде поведомленно на офіційному сайті і тут - на офіційному форумі.
Mefesto
дякуюsmile.gif

Слідкуватиму за оголошеннями smile.gif
Mefesto
Недавно перекладав свої диски, натрапив на Demonstermation..

Скажіть, будь-ласка, а яке значення того символу, що і на диску, і у вас на сайті?
Anna Wolf
"В ньому (лого) об'єднана наша назва - Audi Sile з українським символом - тризубом. Його колір та гострота - це стиль та характер групи. Розроблявся і створювався він у Тернополі з безпосередньою участю Ростислава Антимиса ( Khomius ) спеціально для першого демо-диску "Lock Fire" 2003 (Польща) "
M.aY
Пані, Анно
Чи залишилися в гурті басист та барабанщик? Ато на концерті в "Египті" не було, але на сайті вони є.
І в якому стилі нові (досить заелектризовані) творіння? Чи надалі планується творити в такому ж ключі?
Дякую за відповіді...
Anna Wolf
Після концерту було остаточно було прийнято рішення про співпрацю з звукорежисером. Ранійше цю роль "виконувала", а потім і зовсім перестала одна людина, з якою ми розпрощалися. Так що зараз ведуть переговори. Нам потрібна лдина, яка любить та знає нашу музику, але є і професіоналом щодо знання апаратури та звуку.

І в якому стилі нові (досить заелектризовані) творіння?

от як раз саме з-за звуку було сприйнято трохи зміни в стилі. Стиль в якому группа грає абстрактно можна назвати gothic-industrial/dark-wave. Ми не намагаємося обмежувати себе в рамках якогось певного стилю, але музика буде завжди гострою, ритмічною, несуючою. Це я вам обіцяю wink.gif

На рахунок басиста - ми працюємо, зараз людина вивчає матеріал
На рахунок барабанщика - нажаль, наш барабанщик зараз закінчує школу, випускний клас, тому ми на деякий час думаємо над сесіонним драмером.
На рахунок вокалістки - ми в пошуках. Хочеться більш серьезного людського ставлення при потужних вокальних даних
M.aY
Цитата
Після концерту було остаточно було прийнято рішення про співпрацю з звукорежисером. Ранійше цю роль "виконувала", а потім і зовсім перестала одна людина, з якою ми розпрощалися. Так що зараз ведуть переговори. Нам потрібна лдина, яка любить та знає нашу музику, але є і професіоналом щодо знання апаратури та звуку.

оце діло! smile.gif
Відповіді радують, надіюся у гурту всьо буде файно...
Mefesto
У повідомленні Evilly про «Double Birthday Party» серед гуртів-учасників зазначені й Audi Sile.
А в якому складі виступатимете?
Sharlotta
Аня, а в Харькове вообще когда-нибудь планируете выступить?

___
Р.С. это твоя спутница в Шаровкуsmile.gif
Anna Wolf
Цитата(Mefesto @ May 21 2007, 00:14) [snapback]217599[/snapback]

У повідомленні Evilly про «Double Birthday Party» серед гуртів-учасників зазначені й Audi Sile.
А в якому складі виступатимете?

Поки, що в классичному + сподіваємося новий участник. А місце вокалістки вакантне - ми все ще в пошуках. шукаємо ж достойну заміну

Цитата(Sharlotta @ May 27 2007, 20:51) [snapback]219068[/snapback]

Аня, а в Харькове вообще когда-нибудь планируете выступить?

___
Р.С. это твоя спутница в Шаровкуsmile.gif

Привет Шарлота! Очень рада тебя видеть! Поездка была знатная - до сих пор фотки разгребаю (кстати, жду фото конюшни в Наталевке)

В Харькове ОЧЕНЬ бы хотелось выступить. Зимой вроде как должны были, но не сложилось. Мы открыты для любых адекватных организаторов.
Sharlotta
И тебе привет, Анюта! Мне уже их надоело разгребать и я их скинула на диск на время сессии чтобы даже и не маячили.
Фотки конюшни? Запросто! Жди на следующей неделе. Я бы туда еще раз съездила. И не раз. Осенью... ОДНА! Ну, ты меня поняла, наверноеsmile.gif Видела на твоем сайте фотки. Классные! Особенно, с первой поездки.
Насчет вашего выступления. Было бы супер. А что если я начну пробивать эту тему? Есть знакомые организаторы. По идее, адекватные. Я тебе напишу, когда чего-нибудь узнаю.
Anna Wolf
Да, давай, любая инициатива только поощряется! wink.gif
если чего давай мои контакты, у тебя они есть.
Фотки жду на мыло wink.gif
Zordrakh
Приветствую уважаемых музыкантов и особенно тебя, Анна!
Мы заочно знакомы через Иру из Луцка - Червонограда (она же Акаша или Ламбретта)
Когда вы будете в Луцке? Очень хотелось бы познакомиться лично... Я пишу музыку и очень хочу услышать вашу справедливую (я уверен на все 100%) оценку. Может, поможете выпустить диск...
Ладно, размечтался я! Короче, ждём вас в Луцке!
Anna Wolf
В Луцке я была летом. Когда будем еще я не знаю, наверное, уже с концертами, тем более "Майдан" открыли wink.gif Приглашайте wink.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal