Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > і знову про вибори:)
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: і знову про вибори:)
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
cyrill3
Ех, краще вже спати безумним...

І не кажи....

Music: Das Zeichen "Keep on"
Rigor Mortis
Якщо людині імпонує білше націоналістична ідея, але власної думки з цього приводу вона не має

ну джульєтта, ну шо ж таке? розумна ж дівчинка ніби, а таку херню пишеш, га? як це "більше імпонує", але "власної думки нема"? "стой там, іді сюда" чи як?

Звісно з обох, а один ще й давить на національну ідею...

ше один, блін... а інший на шо давить?
julietta
Щось я нічого не розумію, якщо людині імпонує націоналістична ідея, то нащо націоналістам промивати їй мізки. Ця людина і так "їхня".

Мені, наприклад, імпонує більше національна ідея, але голосувати за Ющенка я не буду по іншим причинам, і за Януковича також не буду.
А могла б вже, за весь час "агітації", ходити з оранжевою стрічечкою і горлати на мітингах

Music: DDT_Дождь
julietta
Національна ідея і кандидат, який її підтримує - це зовсім різні речі. Скажімо так, це єдине, що є хорошого в нього. Все інше мені не подобається. Виходить 20%:80% не на користь кандидата. Я не хочу голосувати за 80% того, що не подобається заради 20, того, що підходить.
Про іншого кандидата промовчу.
Можливо це і не правильно.
cyrill3
ше один, блін... а інший на шо давить?

Приїдешь до нас побачишь на шо він давить...усі вулиці в Януковичах, з кожного перехрестя дивиться біг морда...

Music: Jekura - Deep The Eternal Fores
Rigor Mortis
2джульєтта&кіріл3
Національна ідея і кандидат, який її підтримує - це зовсім різні речі.

нє, ну матюки напрошуються просто... та не підтримує він ніхєра національну ідею! гітлер підтримував цю ідею! ющенко ж просто хоче зробити з україни нормальну європейська країну. це на фоні того уйобка він виглядає націоналістом.
от я чогось не можу уявити собі вибори в голандії, де один кандидат буде кричати, шо зробить другою офіційною мовою німецьку, єдиним стратегічним партнером для голандії є німеччина, а всі інші голандію просто не хочуть сприймати, при цьому інший кандидат, шо виступає за нормальний розвиток голандії і просто відкидає варіант запровадження другої державної мови як маразматичний, називається націоналістом, тоді як позиція першого щодо зовнішньої і внутрішньої політики вважається нормальною, поміркованою і реалістичною. я не можу собі уявити, шоб в амстердамі поліція, контролери в транспорті і т.д. розмовляли з людьми німецькою і при цьому били людей, які їх не розуміють. я не можу уявити собі, шоб німці, їдучи в голандію, обурювались, шо люди там не розуміють німецької.
а голандці мають з німцями набагато більше спільного ніж ми з росіянами, і мови також набагато більш схожі. мабуть всі голандці - націоналісти, бандерівці по-голандськи такі собі.

кожен нормальний українець, навіть якшо йому не подобається ющенко та його програма чи команда, просто повинен не допустити варіанта януковича (навіть абстрагуючись від олігархії, відсидок, тиску на людей і ше купи всякої хуйні, яку ця скотина робить чи робила, якою є чи була(?...))
Rigor Mortis
усі вулиці в Януковичах, з кожного перехрестя дивиться біг морда...

ти не зрозумів. малася на увазі саме повна протилежність національній ідеї як такій. див. попередній пост. це ненормальна ситуація, коли щодо позиції ященка в нормальній країні використовувалося б шось на зразок "давить на національну ідею". шрьодер чи ширак тоді ше більше "давлять на національну ідею" в своїх країнах, але нацистами чомусь в тій же німеччині не їх називають, а NDP.
Rigor Mortis
коли щодо позиції ященка

щодо позиції ющенка тобто:)
Tyrant
от я чогось не можу уявити собі вибори в голандії, де один кандидат буде кричати, шо зробить другою офіційною мовою німецьку, єдиним стратегічним партнером для голандії є німеччина, а всі інші голандію просто не хочуть сприймати, при цьому інший кандидат, шо виступає за нормальний розвиток голандії і просто відкидає варіант запровадження другої державної мови як маразматичний, називається націоналістом, тоді як позиція першого щодо зовнішньої і внутрішньої політики вважається нормальною, поміркованою і реалістичною. я не можу собі уявити, шоб в амстердамі поліція, контролери в транспорті і т.д. розмовляли з людьми німецькою і при цьому били людей, які їх не розуміють. я не можу уявити собі, шоб німці, їдучи в голандію, обурювались, шо люди там не розуміють німецької.

Пример не в кассу! В Голландии все население преимущественно моноэтнично и имеет один родной язык - голландский (кроме Фрисландии, но будем считать это национальным меньшинством). С Украиной же логично сравнивать, скажем, Бельгию, где два государственных языка - французский и фламандский. Интересно, как бы назвали там политика, который призвал бы к доминированию одного языка, например, фламандского? =) В Украине сложилась ситуация, при которой основная масса населения двуязычна, то есть примерно в равной степени владеет двумя языками, по каким-то своим личным субъективным мотивам выбирая один из них в качестве основного для себя. Что интересно, на русском в Украине разговаривают не только этнические русские (а таких где-то 25% населения), но и масса этнических украинцев, для которых русский - первый и основной язык. Скажу за себя, я по национальности украинец, но первым языком, на котором со мной стала говорить мать, был русский, он и стал для меня родным, я никогда не буду думать ни на каком другом языке. Украинский я знаю досконально, не хуже русского, пользуюсь им, когда того требует ситуация (всякий официоз, или чтение украинской литературы), но никогда он мне родным языком не будет, и в своей семье и своих детей я буду учить, в первую очередь, русскому. Что прикажете, господа, делать таким как я? Запишете в пятую колону и скажете убираться? А на каком основании? Я здесь с рождения живу, и мои предки всегда в Украине жили. И никуда отсюда я уезжать не собираюсь, здесь мой дом родной. А таких, как я миллионы. Вот поэтому, я считаю, что вопрос придания русскому языку статуса второго (подчеркиваю, не первого, а второго!) официального и стоит вынести на референдум.

Music: KILLING MIRANDA Transgression by numbers
Рігор в мене аналогічно матюки вже напрошуються.

Джульєта та інші

таке враження шо ви живете в якомусь бункері, а не тут і зараз в Україні і листопаді 2004! про ШО ви говорите? у вас немає очей побачити шо відбувається зараз на вулицях?

яка в біса різниця вже який у кого курс? подивіться просто шо робиться і зрозумійте нарешті *кирило це тебе теж стосується) коли на вулицях б`ють таких людей як ви, (Кирило таку кохану як в тебе, Джульєта уяви шо твою маму переслідують та принижуують ) тільки через те шо вони мають свою думку! і на відміну від вас мають сміливість шось робити, а не лицемірно (джульєта це до тебе) зітхати на форумі.

чи нема у вас гідності щоб протистояти цьому? (я не питаю у гриші, бо якшо людині в кайф протикати жабок палками, то мабуть пох...якшо так зроблять з його мамою, друзями чи однолітками)

це ненормально!
таке враження шо ви глухі.

і ви дуже легко можете переконатися в тому що це правда, якшо спробуєте протистояти незаконним діям на виборах.
та ви звичайно театрально зітхнете: ах, це в нас такий менталітет, ах це в нас така країна і т. д

це й справді у ВАС такий менталітет і справді у ВАС така країна.
Бо якшо гладкий козел гвалтує вашу знайому дівчину, а ви проходите повз цю сцену зітхаєте і хитаючи головою йдете звідти - то ту дівчину не прийде спасати американський супермен. Ніхто не допоможе окрім нас.
але ж вас вистачить тільки на зітхання.
але це все в майбтньому торкнеться вас! як зараз завдяки прекрасному уряду Януковича у мого батька проблеми з бізнесом, тому що Томущо не вистачає мізків і він вимагає від підприємців платити податки наперед.

коротше сапієнті сат.
julietta
to velvetvamp

Я розумію, що пані підтримує Ющенка.
Але і ви зрозумійте, що у інших також є своя думка. І вона не завжди співпадає з вашою.
Я розумію, що ситуація в Україні зараз критична.
Я розумію, що влада в нас - це порожнє місце, що вона може тільки погрожувати і виконувати свої погрози.
Я розумію, що багато людей зараз потерпають від дій влади, як фізично, так морально.
Я розумію, що хочеться змін.
Я також розумію, що при зміні влади буде все навпаки, страждати будуть інші (а вони ж такі ж люди).
Але як ви не розумієте, що Ющенка також важко сприймати.
І ще важче від того, що Янукович ще гірше.
Важко ще від того, що голосувати треба буде або проти всіх або за Ющенка, щоб підтримати "свій народ".

"яка в біса різниця вже який у кого курс?"

А щоб ви сказали, якщо б балатувався китаєць, з чистим минулим, економіст, політик? Але йому начхати на Україну.
відміну від вас мають сміливість шось робити, а не лицемірно (джульєта це до тебе) зітхати на форумі.

Що робити? Мітингувати...
Пані, якщо б у мене були хоч якісь задатки політика, мене б мабуть тут не було. Я робила б все можливе для своєї країни.
Але в мене такі задатки відсутні. А бути одною з тупо скерованого натовпу, яким маніпулюють і який, в кінці кінців, нічого не досягне - я не хочу. А так станеться.
Я б хотіла сказати, що кожен повинен займатися своєю справою: політики - політикою (адже ми їх для цоьго і обираємо), лікарі - хворими, а прибиральниці - прибиранням,але ви знову накинетесь на мене і осудите за лицемірство.
Справа дійсно в НАС. Наші люди ідуть в політику заради грошей. А ми їх обираємо. А потім стаємо перед вибором:
або один
спочатку жінку
потім Донецьк
тепер Україну

або другий.
АЛЕ НІЯК НЕ МИ ЇХ.
Rigor Mortis
так! ющенко, тому що янукович:))

2Tyrant
доводити шось людині, у якої з самого початку якiсь iншi незрозумiлі aкcioми, - дохлий нoмep.
2Tyrant:
отличная речь, Гриша! Только причем здесь дядя янукович, которому ты симпатизируешь?
тебя что, ресстреливать собираются с твоим русским языком?
или может тебя кто-то принуждает отказаться от него?
ты же знаешь "досконально" украинский, значит "официоз и чтение укр. литературы" для тебя проблемой не станут.
и когда ты уже поймешь, что янукович никакой нахер не политик?!!
он же все дебаты тараторил то, что зазубривал несколько дней до этого. как тебе, участнику дебатов со стажем, это незаметно? может не хочется замечать? ведь классно будет, "тому що" русский станет вторым официальным......
...
кстати, в недоступной ныне страничке топика я комментировал доблестную команду януковича. похвали кого-то из них, мне хочется на это посмотреть. тигипка там например или гавриша какого...
Gothera
Я розумію, що ситуація в Україні зараз критична.
Я розумію, що влада в нас - це порожнє місце, що вона може тільки погрожувати і виконувати свої погрози.
Я розумію, що багато людей зараз потерпають від дій влади, як фізично, так морально.
Я розумію, що хочеться змін.
Я також розумію, що при зміні влади буде все навпаки, страждати будуть інші (а вони ж такі ж люди).
Але як ви не розумієте, що Ющенка також важко сприймати.
І ще важче від того, що Янукович ще гірше.

Джульєтто, ти приблизно сказала таке: "Я бачу все, що твориться в країні і розумію, що це погано, АЛЕ ТО ВСЕ ПОХУЙ, БО В МЕНЕ СВОЯ ДУМКА!!!"
Це цинізм і егоїзм найвищого класу. В мене просто нема більше слів...
eternity
не розумію, як можна симпатизувати ЗЕКУ!!!!!я його ненавиджу!!!!У мене національно свідома сім'я, і я виросла така сама...як можна його підтримувати?це самогубство.треба дивитися у майбутнє, нам жити цу цій державі, ми майбутнє її, а такі люди, як деякі, хочуть або просто повиступати і показати які вони інакодумці і розумні, або просто, вибачаюсь, дурні...
Джульєта...шо я вам можу сказати...

А щоб ви сказали, якщо б балатувався китаєць, з чистим минулим, економіст, політик?

недолугий і якийсь "нє в тєму" приклад про китайця..шо ви цим власне хотіли сказати?

Але йому начхати на Україну.

тіпа в цій фразі треба шукати зариту собаку? скажіть, люба, а де ви чєрпаєте таку свою дивну інформацію про пана Ющенка? ви часом не надивились 1+1 чи Інтера?
а ще знеаєте що? прихильники Ющенка (мабуть і я теж..я ж прихильниця) марширують вулицями з воєнною виправкою, у них на руці свастика, а після приходу до власті вони проженуть всіх єврєїв і (гріша замєть) русскаязичних..і будуть їх переслідувать. А деяких русскаязичних будть заставляти слухати українських пісень, замість готік-року і вчити на пам`ять "Ой у вишневому садку"...бо ми ж такі...націоналісти.

Пані, якщо б у мене були хоч якісь задатки політика, мене б мабуть тут не було. Я робила б все можливе для своєї країни.

не знаю чи відкрию я вам очі чи ні...але зараз такий час, шо зовсім не обов`язково мати ті задатки. Достатньо бути волелюбивою людиною, яка цінить демократичні засади суспільства, повагу і т.д., щоб прийти 21 листопада під свою дільницю, долучитися до народної дружини і допомогти захистити країну від братків (до речі, так, затравочка, у Лебедині Сумської області вихідцями з Донбасу, яких розселили по студентських гуртожитках, була зґвалтована місцева дівчина)

А бути одною з тупо скерованого натовпу, яким маніпулюють і який, в кінці кінців, нічого не досягне - я не хочу. А так станеться.

от горе..скільки ж треба себе бить по голові щоб повилітали оті думки? ото горе нашого часу - начиталися "умнай літєратури" і тепер радуємся. Запам`ятай: будь яке ствердження треба обережно використовувати і завжди з оглядкою на ситуацію.

а шо ти готова дівонько взагалі зробити для того щоб захистити свободу??? посидіть на форумі і розказать яка ти не дурепа?

та не дурні ті хто разом з друзями та народом ідуть визволять країну! у вас мозок є щоб фільтрувати інформацію і якась гнучкість мислення???????

ну сиди вдома тішся собі. Тільки ТОБІ прийдецця жити в цій країні. І коли в тебе будуть діти і ти будеш шукати де купити їм памперсів чи одяг згадуй як у відповідальний момент пристроїла свою дупу на стільчик біля монітору і писала всю цю фігню. І коли будеш думати куди їм вступити навчатися теж позгадуй...це не таке вже далеке майбутнє.

ніхто ніколи окрім нас не допоможе нашій країні.

отак натовпом до речі моя баба із сусідками визволила своє село Хороше озеро від німців - самі баби зібралися вночі - у них на щастя не було дебільних ідей про "керований натов" і вони на щастя усвідомлювали на що готові піти заради свого життя, свободи.
ну і звичайно ще треба й сміливим бути...

але Джульєта...таким як ти, здається, заборонена свобода...тобі б тягнути десь лямку та плакатись. бо тобі й так добре, здається.

Я б хотіла сказати, що кожен повинен займатися своєю справою: політики - політикою (адже ми їх для цоьго і обираємо), лікарі - хворими, а прибиральниці - прибиранням,але ви знову накинетесь на мене і осудите за лицемірство.

ага...тільки не за лицемірство, а за сатрясаніє воздуха пустимі славамі.
пояснюю - постарайся напрягтись і зрозуміти:

ти десь почула цю фразу (не виключаю шо приблизно таке ти чула в Собачому серці Булгакова) і тепер повторюєш, бо тобі здається шо це умісно.
пояснюю (і поміть я трачу свій час, тому оціни будь ласка)
це твоє твердження не умісне аже няік! бо зараз лікарі і прибиральниці вже не зайняті своє роботою (причому це незважаючи на те шо лікарі давали клятву гіпократа) зараз навіть до реанімацій не приймають без паспорту та відкріпного талону! тобі не цікаво чому? хоча думаю і так знаєш, хоча сумніваюсь шо якийсь там помираючий тебе може хвилювати, ти ж у нас іднивідуалістка. Це ти може той "китаєць", якому "начхати"?

або один

спочатку жінку
потім Донецьк
тепер Україну

або другий.

ну шо ж...ти любиш оці громогласні заявки. Добре, ти прирівнюєш Ющенка до Януковича. пояснюй чому. по пунктах будь ласка - і про жінку і про інше. Тільки без з`їздів. По пунктах. Шо ти таке знаєш про Ющенка шо дає тобі право ставити його на одну полицю з янучарою.
дуже чекаю на відповідь.
SevaB
2 julietta
але голосувати за Ющенка я не буду по іншим причинам
Тому промивання мізків сторонниками Ющенка Вас не переконає голосувати за нього. Агітація діє на тих, хто остаточно не визначився. З точки зору зовнішньої політики Я. і Ю. - атнагоністи, тому агітація по цьому напрямку з боку Я. не буде діяти на тих кому імпонує національна ідея.
Наші люди ідуть в політику заради грошей
Чорти лисі, але у них різні методи заробляння грошей. Одні щей нам трохи залишать, а інші будуть вичавлювати з нас все.
Що робити? Мітингувати...
Один із шляхів. Коли людина виходить на мітинг, вона заявляє про свою позицію. Звичайно, може комусь і неприємно ходити на мітинги, давитися у натовпі, ще й кийком дістатися може, а може й кулею. Проте у тих людей є віра, є надія на зміни, на те, що вони не бидло, хоча натовп таки бидло кероване, але бидло, що вважає, що воно не бидло, якщо розглядати кожну людину окремо.
Щодо Вашої позиції, то це не вихід. "Я буду на благо України, у тій галузі, де я компетентна" - Ви тут писали щось на зразок цього. Тепер Ви кажете "Я не політик, мені нічого займатись політикою". Згадайте Черчіля: "Якщо Ви не цікавитесь політикою, політика зацікавиться Вами". ІМХО, настав час, коли пасивна позиція програшна, коли нічієї не може бути. Коли або вони, або ми. Пересидіти у куточку не вдасться.
2 Rigor Mortis
ющенко ж просто хоче зробити з україни нормальну європейська країну. це на фоні того уйобка він виглядає націоналістом.
Що правда, то правда. Треба ще визначити, кого вважають націоналістом на заході України і на сході. Бо донецькі лише почують щось на зразок "треба підтримувати українську мову" одразу кричать "націоналіст, бендеровец".
2 Tyrant
второго (подчеркиваю, не первого, а второго!) официального и стоит вынести на референдум.
Я догадываюсь почему никто не выносит: родным языком русский считают, по переписи 2001 года, ~5млн. человек. В Киеве, кстати, только 400000. Видимо никто не верит в позитивный результат такого референдума. А вот господин Янукович это может сделать и без референдума.
2 velvetvamp
таке враження шо ви глухі.
Не глухі, не сліпі, але деякі сплять...
прихильники Ющенка (мабуть і я теж..я ж прихильниця) марширують вулицями з воєнною виправкою, у них на руці свастика, а після приходу до власті вони проженуть всіх єврєїв і (гріша замєть) русскаязичних..і будуть їх переслідуват
ІМХО, як мінімум 3млн. так вважають.
Tyrant
2 velvetvamp

Тоня, ну что за переход на личности! Несолидно. Я тогда могу сказать в ответ, что ты поддерживаешь Ющенко только из-за того, что у твоего отца возникли проблемы с бизнесом.

2 Core

Для меня совершенно неочевидны достоинства Януковича, кроме возможной проросийской внешней политики, мне ничего не импонирует в нем. Поэтому вряд ли я буду хорошим адвокатом Януковича, я скорее обвинитель окружения Ющенко. Эти люди у меня ассоциируются лишь с негативом. Даже если мы представим, что Янукович - исчадье ада, то это исчадье порождено политикой некоторых нынешних "оранжевых" еще во времена их пребывания у власти.

Music: LOVE LIKE BLOOD Swordlillies
Tyrant
2 SevaB

Я позволю себе немного поставить под сомнения результаты этой переписи. Многое русскоговорящие написали как свой родной язык украинский, мотивируя это тем, что по национальности они украинцы, при этом некоторые язык даже не знают вообще.

Music: LOVE LIKE BLOOD Swordlillies
Горець
для тех кому ПО*УЙ, кто не идёт на выборы или хочет голосовать против всех: ещё раз подумайте головой, и забудьте про "антистадный инстинкт". Один из них победит по-любому, и может победить тот, который вам нравится меньше. Это вас устраивает?

теперешняя власть совсем уже борзеет, и если она сохранится ещё на 10 лет, тогда она может оборзеть окончательно и будет как в белорусском анекдоте "Лукашенко надоело быть президентом, коронация назначена на понедельник." Вы хотите такого будущего? *уй вам тогда будет а не готик-пати, сейшены и проч народные гулянья. А как вам то шо бандюкович амнистию замутить хочет? наверна милиции уже делать нечего, вот бандюков выпустить и решили.
а русский язык, державный-недержавный, какая раница, или вам сложно документы читать-подписывать?
а ещё не нравица мне шо власть теперешняя обманывает народ, лапшу на уши вилами вешает. ещё этого 3,14здуна кузьмука министром снова назначили (это тот который заявлял шо украинская ракета НЕ сбивала израильский гражданский самолёт).
а ролики предвыборные, клипы кобзона с 25-м кадром, эт нормально?
мачить уёпков надо, ставить раком к стенке и расстреливать из рогатки..
ну шо ж ...вже всі слова я думаю сказані, настало врємя ч.

як я і казала, навіть не могла уявити собі шо такі люди, яких я ціную і поважаю можуть самі в`язати зашморг собі на шиї ще й радіти цьому. Це дуже дивно і я не можу це пояснити навіть пох...мом. Можливо не всі виховувались на хорошій літературі і кіно, де були чесні романтичні герої, які завжди прагнули захистити себе, життя коханих і таке інше. Можливо це тільки у частини українців є такі цінності.

Саме смішне шо якшо оберуть провладного зека то в нас і далі буде таке ж зростання ввп як зараз і нас так же будуть запевнювати в тому що все чудово і ми сама процвітаюча країна світу
хоча моїм колегам журналістам все так же будуть різати чи пробивати голови, студентів арештовувати та називати їх терористами, але нам будуть казати шо у нас афігєнна свобода слова.
а ви буду сидіти і радіти, бо ви ще зможете говорити про готику, цвинтарі та романтику, ви ще зможете купувати диски та одяг, хоча хто зна коли це стане імпортним дефіцитом і коли готику назвуть сатанізмом та заборонять. В країні де нема свободи слова таке цілком можливо. Бо таким сумирним розділеним стадом якраз найлгше керувати! Ми ще зможем їздити за кордон, хоча я вже знаю шо на мою відповідь "я з України" крім шевченка та кличків будуть знати ще й януковича, та я буду бачити цілком заслужені презирливі посмішки.

нас за вуха тягнуть з гівна, а ми сидим, бовтаємся в ньому, тягнемся туди де глибше, бо це рідніше і не хочем в чисте місце, бо "в нас є своя думка, нам воно не дуже й воняє."

кожен сам кує своє щастя і отримує те, на що він заслуговує.
Тоня, ну что за переход на личности! Несолидно. Я тогда могу сказать в ответ, что ты поддерживаешь Ющенко только из-за того, что у твоего отца возникли проблемы с бизнесом.

Гриша я даю конкретні приклади, а не просто растєкаюсь мислію па дрєву. Мій батько приватний підприємець, для яких зараз створюються умови, неможливі для існування.
Якшо ти розумієш що значить успішне приватне підприємство для економіки країни, тоді не варто продовжувати.

з другого боку в мене кріпне впевненість шо робота чи успіх твоїх батьків якимось чином дуже пов`язана з існуючою владою.
Tyrant
2 velvetvamp

Тоня, оглянись на мир! Все не только черно-белое! Есть масса разных цветов и оттенков. Я не воспринимаю борьбу Ющенко и Януковича как борьбу свободы и диктатуры. Ничего принципиально не изменится в плане жизни рядового гражданина. Решается лишь вопрос передела собственности двумя группами воров. Оба кандидата плохи и выбор лично я делаю на основе отдельных персоналий (кто больше антипатичен) и некоторых нюансов внешей политики.

з другого боку в мене кріпне впевненість шо робота чи успіх твоїх батьків якимось чином дуже пов`язана з існуючою владою.

Это совсем не так. Я могу тебе рассказать о своих родителях, но это тема не для форума, а для общения при личной встрече. Моя мать кстати за Ющенко голосует, если тебе это так интересно.

Music: THE DREAMSIDE Mirror moon
Тоня, оглянись на мир! Все не только черно-белое! Есть масса разных цветов и оттенков

дякую Гриша за повідомлення, я розумію шо янукович та його прихильники не чорного, а скоріше бєла-галубова цвєта, але це нічого не міняє:)

Я не воспринимаю борьбу Ющенко и Януковича как борьбу свободы и диктатуры

ну и очєнь зря. вся прагрєсівная абщєствєннасть уже так сприйняла і тільки ти чогось 9та ще кілька може людей) повторюєте шось за російськими деякими лідерами. те шо робилася цієї ночі доводить мої слова. Треба було дивитись правильні канали:))

Решается лишь вопрос передела собственности двумя группами воров.

Гриша ну ти точно шось якийсь клапан собі поставив і не розумієш - суть в тому що люди зробили вибір, але нас позбавляють цього вибору! тю...шось ти наче не допонімаєш Гріша:)) ти бачив шо на Майдані? ти думаєш українці йдуть тюди за пляшку пива чи гроші? і це не тільки на майдані - це настрій України і це визнала культурна спільноста і вчора багато видних діячів знімали шапки перед українським народом, який захищає свій вибір.

Оба кандидата плохи и выбор лично я делаю на основе отдельных персоналий (кто больше антипатичен) и некоторых нюансов внешей политики.

ти сидиш собі вдома і ладі носа свого нічого не бачищ. шо я ще можу сказати Гриша прокинься!!!!!! той твій процес переділу майна вже давно трансформувався в загальноукраїнський народний рух!!!!!!!!!!!!!!!! ти шо тільки 1+1 та інтер дивишся чи шо? та вийди ж на вулицю, ти ж поруч живенш, подивися своїми очима!

Моя мать кстати за Ющенко голосует, если тебе это так интересно.

мені й справді цікаво:)) ото бери Гри ша приклад з жінки, яка дала тобі диття:)) жінка мудріша, у неї окрім названих тобою в жж зравого смисла та емоції , тобто серця та розуму є ще й дуже сильна інтуїція:)))

Тримаймося, ми захистимо Україну:))
мда..кажуть війна почнеться. В Гостомелі якісь літаки вже готуються, А Ющенко готує звернення до Європи...сподіваюся цього не буде.
Gothera
2velvetvamp
А Ющенко готує звернення до Європи...сподіваюся цього не буде.
Це звернення, здається, є доконаним фактом, а британські ЗМІ всі(!) чекають революції...
cyrill3
Гриша, как ты ещё сохраняешь спокойствие? Я уже начинаю нервничать...
Люди!!!неужели вы настолько слепые, или вам всем мозги попромывали!!! Я никого не агитирую за Януковича я против него!
Но Ющенко такой же бандит!!! У нас нет достойных кандидатов!!!
Позновато я кричу...
Только революции нам и не хватало, если ещё США умудриться ввести войска в Украину....Пызд*ц!!!

Специально для Тони.

Кого ты защитишь? Ещё одного бандюка! ОН ведь только и хочет, чтоб насытиться вами, как впрочем и другой...
НЕТ ГРАЖДАНСКОЙ ВОЙНЕ!!!!
cyrill3
Гриша, как ты ещё сохраняешь спокойствие? Я уже начинаю нервничать...
Люди!!!неужели вы настолько слепые, или вам всем мозги попромывали!!! Я никого не агитирую за Януковича я против него!
Но Ющенко такой же бандит!!! У нас нет достойных кандидатов!!!
Позновато я кричу...
Только революции нам и не хватало, если ещё США умудриться ввести войска в Украину....Пызд*ц!!!

Специально для Тони.

Кого ты защитишь? Ещё одного бандюка! ОН ведь только и хочет, чтоб насытиться вами, как впрочем и другой...
НЕТ ГРАЖДАНСКОЙ ВОЙНЕ!!!!
SevaB
Вот именно, многострадальной Украине не хватает революции. США, ИМХО, войска не введет. А гражданской войны не будет. Будет разгон демонстраций со многими летальными исходами!!!
SevaB
Вот именно, многострадальной Украине не хватает революции. США, ИМХО, войска не введет. А гражданской войны не будет. Будет разгон демонстраций со многими летальными исходами!!!
я розумію, шо є люди для яких слова "країна", "нація", а головне "свобода" та "демократія" шось означають, а є люди для яких ці слова просто набор слов. Кирил я бачу шо тобі все одно де жити - що в радянському союзі шо в янучарській україні.
а от мені ні.

і аргументуй будь ласка заявочки типу Ющенко - бандит. Ти так любиш це повторювати
коротше я вже все зрозуміла. Не будем сваритись, аде буль ласка Кириле, поважай мою точку зору, якшо тобі срати на Україну, то не треба мені натякати шо я дурна і сліпа, а Ющенко, якого я поважаю і дуже ціную - бандит (до речі ти знаєш шо готи сатанисти і на могілах трахаються і півнів ріжуть? з дуже надійних джерел повідомляли)

вже я думаю визначилася участь всіх форумчан в політичній ситуації і якшо вам, любі мої негромадяни і неукраїнці похєр шо буде з свободою в нашій країні не треба в топіках, які цікавлять таких, як я, розказувати які ми сліпі й дурні.
cyrill3
Тоня, я не хочу з тобою сваритися, і я дуже поважаю тебе, тебе!!!,але не якогось Ющенка... А на рахунок джерел, тобі з дуже надійних повідомили, що Ющенко святоша?
І, доречі, мені не срати на Україну, але я вважаю, що ні Ю, ні Я нічого путного з неї не зроблять...
Tyrant
якшо вам, любі мої негромадяни і неукраїнці похєр шо буде з свободою в нашій країні не треба в топіках, які цікавлять таких, як я, розказувати які ми сліпі й дурні.

А почему это мы "негромадяни" и "неукраинцы"? Такие же граждане и украинцы, как и ты. Но если ты не хочешь видеть у власти Януковича, Гавриша, Тигипко, то я не хочу видеть у власти Пинзенника, Тарасюка, Тимошенко, Порошенко, Терехина, Томенко, Червоненко. У меня тоже есть такое право. Пока еще нашисты у меня его не смогли отнять. Я уважаю выбор тех, кто проголосовал за Ющенко, но заявлять, что "наш кандидат не может проиграть", что "мы защищаем выбор граждан Украины" просто некорректно. Говорите за себя. Вы защищаете свой выбор, мой выбор никто из тех, кто сегодня на майдане, не защищает.
Феотаст
>> "наш кандидат не может проиграть"

Это привилегия оппозиции. Если оппозиционный кандидат побеждает – это значит, что результаты сфальсифицировали, но кандидат насколько силен и поддерживаем народом, что даже неправомерные действия властей не смогли его остановить. Если оппозиционный кандидат проигрывает – это означает, что результаты тем более сфальсифицировали. Беспроигрышный ход.
Феотаст
Только что смотрел выступление некого депутата из солнечной Херсонщины, который призвал всех "не покидать площадь, пока мы не добьемся правды". Мне интересно, через сколько минут после выступления этот борец за правду поедет домой греться.

И немного не по теме. Неужели люди, которые стоят в центре толпы, не хотят в туалет?
Gothera
2Tyrant
Пока еще нашисты у меня его не смогли отнять.

Я уважаю выбор тех, кто проголосовал за Ющенко, но заявлять, что "наш кандидат не может проиграть", что "мы защищаем выбор граждан Украины" просто некорректно.

Ну да, спочатку обізвав нашистами, а потім раптом зауважав:).
І взагалі, я просто фігію з твого бажання заперечувати очевидні речі. Значить не було 4млн відкріпних талонів і потягів з автобусами з сходу на захід і центр? Не було масових фальсифікацій (перелічувати їх не має ніякого змісту)? Тоді коли явка виборців по Україні становила від 70 до 80%, в Донецьку якимось хуйом взялось 96%, що взагалі нереально! Якщо Яник переміг, то де його мітинги прихильників (3тис. в Дніпропетровську визивають тільки гомеричний сміх, та й ті прийшли примусово)? Чому ж з 3,5млн прихильників Я. в Донецькій обл. ніхто не
защищает свой выбор

? Напевно нашистів бояться?:) Так?
Ті самі питання і до Феотаста.

2All
На рахунок громадянської війни і т.д. Нічого страшного не станеться, бо НІХТО з власної волі не стане відстоювати нібито перемогу Я. Ті хто за нього голосував насправді голосували проти нав"язаних ЗМІ ярликів "фашисти" опозиції. Навіть антинародна влада нічого не зможе вдіяти. Все що вони можуть це лякати. ІМХО максимум повториться ситуація 9 березня 2001 з тою різницею, що велика частина силовиків перейде на бік Ю. як це не побоялись вже зробити деякі вищі чини міліції, податкової та беркуту. Влада посипеться як картковий будиночок, потрібен тільки прецендент, наприклад такий: Львівська та Івано-Франківська міська рада своїм рішенням визнала кандидата Віктора Ющенка президентом, обраним під час повторного голосування 21 листопада, і вирішила виконувати його накази й розпорядження.
Ми разом! Багато! І нас не залякати!
2Гриша:
Для меня совершенно неочевидны достоинства Януковича, кроме возможной проросийской внешней политики

эм... внимание, вопрос! как ты считаешь, "возможная пророссийская политика"(ключевое слово "возможная") и оранжевые ленточки Ющенко чем-то отличаются?! это суть одинаковые вещи. и если ты тут уважаешь выбор людей за Ющенко, а в жж отпускаешь эпитеты а-ля "оранжевые клоуны", то не кажется ли тебе, что ты немного лицемеришь? :) в таком случае ты не более чем "бело-голубой клоун", поскольку, повторюсь, программа бандюковича и оранжевыче ленточки - всего лишь разные способы агитации.

мне ничего не импонирует в нем. Поэтому вряд ли я буду хорошим адвокатом Януковича, я скорее обвинитель окружения Ющенко. Эти люди у меня ассоциируются лишь с негативом. Даже если мы представим, что Янукович - исчадье ада, то это исчадье порождено политикой некоторых нынешних "оранжевых" еще во времена их пребывания у власти.

о, опять пинзеник! :) дело в том, гриша, что это все настолько косвенные обвинения, что воспринять их всерьез попросту невозможно, потребуется прогрузка немалых масштабов :)

...

по поводу фальсификаций тебе уже написали. добавлю лишь то, что в ночь выборов я работал, освещал так сказать событие. и я прекрасно видел динамику фальсификаций.
попробуй в уме хотя бы слепить воедино следующие вещи:
1) открепительные талончики
2) карусель
3) порча бюллетеней
4) "свои" главы и члены избиркомов
5) нереально высокая явка в 96.1% на донеччине + явка по некоторым округам 110-115%...
6) люди с днепропетровска, донецка и тд звонят и говорят, что людей в общем-то пришло даже несколько меньше, нежели в первом туре, а на утро доблестная явка в 90-96%! с луганска звонят и говорят, что многие за ющенко голосовали

продолжать?

кто выиграл выборы?
кидаловы смогли намутить с учетом вышеперечисленного менее 3-х процентов перевеса
подумай, Гриша... хоть себя-то не обманывай.
SevaB
Господа, ИМХО, убеждать глухого словами нереально.
По выборам. Мне кажется, что нужны какие-то активные действия со стороны Ющенко. Скорее всего такой вариант событий просчитан в его штабе, ведь вариантов то было всего два: победа честная и победа нечестная путем демонстраций и т.д. В общем будем посмотреть, а в крайнем случае прийдется и поучаствовать. Смущает одно, где иски в суды? Вроде бы, срок обжалования результатов выборов - 1 день.
-------------------------------------------------------
"... В два конца идет дорога, но себе не лги
Нам в обратный путь нельзя
Слава Богу, мой дружище, есть у нас враги
Значит есть, наверно, и друзья..." Ю.Визбор
Феотаст
Gothera, я не поддерживаю ни одного из кандидатов и голосовал против всех как в первом так и во втором турах. Защищать и что-то доказывать – это удел проигравших, поэтому, я так думаю, и митингов в поддержку Я. нет. И я не считаю, что призывы от приближенных к Ю., находящихся, кстати, в международном розыске, людей, цитирую "перекрывать дороги и аэропорты, штурмовать почтамты" делают ему честь. Причем "штуромовать и перекрывать" нужно, естественно, только в том случае, если завтра цитирую "Верховная Рада не примет правильного решения".

Я не отрицаю факта существования всех тех нарушений, о которых говорит 5 канал. В то же время, у меня нет оснований считать недостоверными факты штаба Я., сообщающего о многочисленных нарушениях в западных областях. Но пусть эти вопросы решаются там, где положено - в судах и ВР. Пусть там дерутся, перекрывают проходы и штурмуют тирбуну. Может перебьют друг-друга наконец-то.

Моя позиция такова: что Я., что Ю. – му... недостойные кандидаты. Янукович для достижения цели поимел админ ресурс и подвластные ему или его покровителям СМИ. Ющенко сейчас для достижения той же цели имеет народ. У обоих кандидатов цель одна – любыми законными или незаконными методами добиться власти. Если на митинге пьяное быдло, которые приехало на Майдан потому что это прикольно, насмерть ударит бутылкой девочку Машу - ни Ю. ни Я. за это не ответят и им будет все равно. И будет им все равно, если таких Маш окажется десятки или сотни. Так почему в борьбе сволочей, жаждущих денег и власти, должны гибнуть люди? Если Тимошенко и Ющенко хотят штурмовать почтамты - пусть выводят на улицу своих родных и штурмуют. Много сейчас в толпе родственников людей, выступающих с трибун? Зато среди демонстрантов тысячи детей 15-17 лет, не имеющих права голоса, но с вбитой в голову идеей борьбы за справедливость. Они отчества Ю. не знают, зато точно знают, что опозиция - это классно и им будет чем похвастаться в школе перед друзьями. Если доживут.
Феотаст
Смущает одно, где иски в суды? Вроде бы, срок обжалования результатов выборов - 1 день.

А каким образом можно обжаловать еще не объявленный результат? %)
SevaB
2 Core
"бело-голубой клоун"
То, что ..... Янукович выбрал себе эти цвета, чем нанес глубочайшее оскорбление всем болельщикам киевского Динамо, которые поддерживают Ющенко, не причина распространятся здесь о клоунах. Тем более перед важнейшим матчем ЛЧ. Завтра футбол, кстати. Или не кстати...
SevaB
2 Феотаст
Надо обжаловать протоколы на конкретных участках. Протоколы то есть физически, голосование и подсчет голосов завершены, они до ЦИК еще не доехали, но они есть. Надо требовать пересчета. Донбасс, вообще весь обжаловать надо.
Феотаст
Ющекно нагло украл оранжевый цвет у Копикэт. Плагиатор %)

А футбол завтра не кстати. Будем надеяться, что отменят, иначе могут и против Киевлян санкции применить в случае беспорядков. С текущим турнирным положением было бы обидно.
Феотаст
SevaB, выше ты говорил про "обжалования результатов выборов", а результатов выборов еще не было.
Феотаст
Вся восточная Европа и Россия признала президентом Я., западная Европа, Штаты и Канада - Ю. Даешь третью мировую %)

Господа юристы, если таковые есть, меня вот какой вопрос интересует: если Кучма воспользуется своим правом и введет чрезвычайное положение, а затем выборы признают недействительными, на какой срок он останется президентом? Через сколько будут проведены повторные выборы?
Горець
кароче, всем смареть телик, там такое показуют, шо никаких обЪяснений не надо. власть наябует народ, некоторые это хавают, некоторые протестуют.
всем на баррикады!
Феотаст
Самое интересное, чтоб было по ящику - это прямые включения с площади. Можно было смотреть и делать выводы без назойливых комментариев прояйцев.
cyrill3
Фео, нам тебя тут не хватало! Нафиг всех кандидатов!!!!
cyrill3
"шо буде, шо буде -пиздець шо буде!" Лесь

Взагалі почитайте булгаківську "Білу гвардію" - дуже своєчасний твір...

Це Ліса, просто влом перелогінюватися...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal