Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: і знову про вибори:)
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
вєльвєтвамп, а хто і шо все-таки зробив з жінкою, донецьком та україною? прізнавайтєсь!

це мантра, для болєє глубокава паніманія нужна читать пасрєді ночі глбуоко сконцентрировавшись:))
Rigor Mortis
це мантра, для болєє глубокава паніманія нужна читать пасрєді ночі глбуоко сконцентрировавшись:))

хм... нада будєт распєчатать...
Rigor Mortis
Зайдіть сюди http://www.gamedev.ru/forum/?group=9&topic=2313&page=31. І почитайте.

ну, на тій сторінці, шо відкрилася, теж співвідношення 3:1, або ж 2:1, якшо вас не рахувати, за ющенка. до того ж тей один використовує такі слова як "пацефист" та "нигодяй" - нічого дивного, янукович - то просто його рідна душа:)
SevaB
теж співвідношення 3:1, або ж 2:1, якшо вас не рахувати, за ющенка
Уважніше почитайте, і трохи назад.
янукович - то просто його рідна душа
Таких панів на Донбасі, судячи з результатів голосування, з поправкою на адмінресурс - 80%.
nightfall
"НЕНАВИЖУ БЕНДЕР - УБИТЬ ИХ НАДО"

мене завжди дивувало чому Ю. називають бендерівцем? він же з сумщини! чи це повелося від того, що він розмовляє державною мовою, яка за сумісництвом є рідною для нього?
SevaB
2 nightfall
Існують такі люди, для яких усі, хто розмовляють українською мовою - бандерівці. І чим далі на схід тим їх більше :-(((
Rigor Mortis
Уважніше почитайте, і трохи назад.

ну так я ж і кажу "на тій сторінці, шо відкрилася" (мається наувазі сторінка форума, а не сайт:)

І чим далі на схід тим їх більше :-(((

як добре, шо я не на сході!:)
ющенка їм треба президентом... хай зробить так, шоб їм жити добре було - одразу забудуть і про бандерівців, і про наших братніх росіян, і мову вивчать...:) боюся тіки, шо тоді і самі росіяни до нас лізти почнуть:)
julietta
to velvetvamp

"так треба запалити їх дух!:)) прийшла нова ера, новий час - це час змін, та це ж вже просто носиться в повітрі запах змін:))"

От як би був ДОСТОЙНИЙ кандидат, можна було б запалювати дух, ходити на мітинги, кричати на все горло, і звісно, голосувати за НАРОДНОГО кандидата. Поки що таких нема. (це моя думка, не ображайтесь, пані). :-))

Music: armageddon_dildos-gotter_der_nacht
Gothera
2Tyrant
Только советы нам дает не Россия
Угу. А Путін до нас виключно відпочивати їздить.

2julietta
Ми завжди вибираємо менше зло, а не найкращого.
Чи ви вар"яти? Було 24 кандидати! І що, ВСІ БУЛИ ГРАДАЦІЯМИ ЗЛА!!!! Той, що тобі менше зло, для 40% найкращий!

2SevaB
Яка аудиторія цих ЗМІ? Скільки людей має можливість та дивляться 5-ий канал?
Ера транслюється 1-им національним. Аудиторія - 100%. В 5го каналу - 33%. Достатньо, щоб будь-яка бабця побачила.
Не виключено, що президента України "обере" якійсь сумно відомий Печерський районний суд м. Києва.
Ти не правий. Таке вирішує Верховний суд, а його останні рішення (оскарженю не підлягають) по 200 і 203 округах тобі нічого не говорять?
І ваапщє, шо за упаднічєскоє настроєніє?:)))) Не сподівався таку фігню від тебе почути...
Існують такі люди, для яких усі, хто розмовляють українською мовою - бандерівці.
Нічого подібного. Бандерівці - це ми, галичани, і цим пишаємось!
julietta
to Gothera
"Було 24 кандидати!"

Реальних було 2.

"Той, що тобі менше зло, для 40% найкращий!"

Можу за 40% українців порадіти. Хоч хтось обрав собі найкращого.

Music: blutengel-angel_of_the_night
Почитайте, що пишуть наші любі кротики.

вот кстати еще ссылка. Друзья, это газета, честно говоря, я немного офигел...
http://www.gorod.donbass.com/
Tyrant
"так треба запалити їх дух!:)) прийшла нова ера, новий час - це час змін, та це ж вже просто носиться в повітрі запах змін:))"

Только изменения эти означают перетасовку все той же старой колоды. Хоть убейте меня, но не хочу я "запалювать дух", с которым в правительство вернутся Пинзенник, Тарасюк, Тимошенко, Зинченко. Если бы не недалекие реформы Пинзенника, не было бы сегодня у нас Ахметова и Пинчука. А Тимошенко такая же как Бакай и Суркис, разницы между ними нет, друг с другом не поделили барыши и поделились на власть и "опозицию". Мне немного жаль Ющенко, он человек в банковской сфере компетентный, да и вообще приятный, пусть и небезгрешный, но культура у него есть, этого не отнять. Но с такими соратниками я желаю ему поражения. К сожалению присоединение к коалиции Мороза ни на что не влияет, СПУ вряд ли будет как-то существенно влиять на политику будущего правительства.

Music: LOVE LIKE BLOOD Swordlillies
Gothera
2Core
вот кстати еще ссылка. Друзья, это газета, честно говоря, я немного офигел...
До Львова приїжджали спостерігачі з Донецька. З собою привозили пакет картоплі і воду, бо вважали: якщо спробують щось купити розмовляючи рос.мовою, то їм НІЧОГО НЕ ПРОДАДУТЬ. Після такого я нічому вже не здивуюсь.
SevaB
2 julietta
От як би був ДОСТОЙНИЙ кандидат
На Україні такого не було, немає и не буде ніколи. Єдина особа, яку за всю історію України можна вважати достойною - Хмельницкий, да і то з величезною натяжкою.
2 Gothera
Ера транслюється 1-им національним.
з 23-00.
Достатньо, щоб будь-яка бабця побачила.
Бабці ще треба захотіти побачити. А якщо вона все життя дивилась радянські новини по першому у 21-00,а потім лягала спати?
Ти не правий. Таке вирішує Верховний суд, а його останні рішення (оскарженю не підлягають) по 200 і 203 округах тобі нічого не говорять?
Спочатку буде Печерський районний, а потім Верховний Суд. І якщо від його рішення буде залежати хто стане президентом, що досить ймовірно, то рішення може бути і не такий як по 200 та 203.
І ваапщє, шо за упаднічєскоє настроєніє?
Та ні, просто перебираю ймовірні варіанти.
Нічого подібного. Бандерівці - це ми, галичани, і цим пишаємось!
Ким мене тільки не називали панове москалі та кротики на тому форумі, що на нього я ссидку кидав. І націоналістом і бандерівцем і фашистом. То ви, галичане, вважаете себе бандерівцями, а кротики вважають бандерівцями усіх хто українською говорить.

Оппозиция в первом туре объявила шах. А мы во втором туре ответим матом!
З кротячої газети. Здається іншої мови більшість населення донбасу не знає.
Сєва Б та інші.

Бабці ще треба захотіти побачити. А якщо вона все життя дивилась радянські новини по першому у 21-00,а потім лягала спати?

Скільки вам треба повторити щоб ви зрозуміли - у вас сталі шаблоні щодо пенсионерів!
Вам не вистачає свіжих вражень - підіть послухайте до магазину, на автобусну зупинку - кудись, послухайте про шо говорять пенсіонери!
скільки ще ці шаблони будуть нами керувать? пенсіонери сліпі, дурні, пострадянські (думка в стилі Джульєти та Сєви Б), молодь - глупа, недосвідчена, задурена (думка в стилі Тіранта)

ні, все не так зовсім! пенсіонери та молодь це не однорідна масса тупа й дурна, це берег моря, шо складається з пісчинок і всі вони різні і більшість з них думає і заслуговує на повагу.

користуйтеся свіжим досвідом, а не осадком з колишніх вражень.
julietta
to SevaB
не було, немає и не буде ніколи.

На рахунок того, що нема - я погоджуюся.
На рахунок того, що не буде - подивимось.

to velvetvamp
пенсіонери сліпі, дурні, пострадянські (думка в стилі Джульєти та Сєви Б)

Я висловлювалася не зовсім так. Не всі пенсіонери "продвінуті". Моя бабуся зараз буде спосерігачем від Ющенка. Але багато її друзів і сусідів кажуть, що вона обрала не ті пріорітети. Хоча при цьому вона не вважає його найкраащим (але свої обов'язки буде виконувати дуже ретельно).
підіть послухайте до магазину, на автобусну зупинку - кудись, послухайте про шо говорять пенсіонери!

Саме це мені, не спеціально, приходиться слухати кожного ранку, в обід і ввечері.
julietta
Вчора на засіданні Верховної Ради України було прийняте рішення виділити додаткові 73 мільйони грн на проведення виборів.
Цікаво звідки (це не сарказм, це реальне питання)? Чи не з золотого запасу України???
SevaB
2 velvetvamp
Пенсіонери не сліпі і не дурні, вони залякані. Але багато й сліпих та дурних залишилось...
2 julietta
На рахунок того, що не буде - подивимось.
Як кажуть в Одесі, будем посмотреть. Відсутність харизматичних лідерів на Україні, ІМХО, викликає наш менталітет, зокрема та сама заздрість.
Цікаво звідки (це не сарказм, це реальне питання)? Чи не з золотого запасу України??
73 млн. грн. у масштабах бюджету - крихта. Да і знаходити гроші наша влада вміє. Перевіреними на початку дев`яностих методами.
julietta
to velvetvamp
\
Відсутність харизматичних лідерів на Україні

Чи не хотіла б пані бути таким лідером? :-)
Ви с такою жагою кожете, що прийшов час змін...
Давайте на наступних виборах будемо голосувати за вас.
Молодь точно вас підтримає. :-))
to velvetvamp
\
Відсутність харизматичних лідерів на Україні

Чи не хотіла б пані бути таким лідером? :-)
Ви с такою жагою кожете, що прийшов час змін...
Давайте на наступних виборах будемо голосувати за вас.
Молодь точно вас підтримає. :-))

та розумієте...я б із задоволенням:)) і я навіть думаю що в мене б вийшло принаймні запалити в комусь бойовий та національний дух:)) і навіть відчуваю в собі сили бути лідером:)))

але справа в тому що я зовсім не знаюся на економіці і насправді мало знаюся на політиці та всьому з цим пов`язаним, тому навряд чи шось вийде з цієї ідеї, нажаль:)
Zavgosp
Нічого подібного. Бандерівці - це ми, галичани, і цим пишаємось

особисто у мн не виникає приливів гордощів коли мн називаєть бандерівцем, тому мсьє готера, обережніше з висловлюваннями..

2 всіх
шановні форумовики, хто проголосує за Я, буде уповноважений від мого імені піти на хуй..

чому я проти януковича: бо він і свобода слова, лібералізація, чесне правосуддя це поняття абсолютно несумісні..
я не хочу, щоб наступні 5 років мн пхали в міліцію, через те що рохзклеюю те що владі неподобається..
я не хочу, щоб чмирили антивладних студентів
я не хочу, щоб зникали журналісти і політики
я не хочу, щоб україна стала білоруссю (хоча той самий лукашенко відмовився стояти поряд з рецедивістом януковичем)

я за здоровий лібералізм!!
перелік я міг би продовжити
julietta
"та розумієте...я б із задоволенням:)) і я навіть думаю що в мене б вийшло принаймні запалити в комусь бойовий та національний дух:)) і навіть відчуваю в собі сили бути лідером:)))"

Отак, мабуть, і всі інші. Свою думку має кожен, це безперечно. Вона у всіх різна, це логічно. Але мабудь одиниці могли б відстояти свою ідею на вищих рівнях. Бо цю ідею задавлять. Влився в політичний колектив: або виконуй правила, або вільний (якщо не мертвий). І так буде при будь-якій владі, принаймні, покищо.
:-(
Rigor Mortis
Отак, мабуть, і всі інші. Свою думку має кожен, це безперечно. Вона у всіх різна, це логічно. Але мабудь одиниці могли б відстояти свою ідею на вищих рівнях. Бо цю ідею задавлять. Влився в політичний колектив: або виконуй правила, або вільний (якщо не мертвий). І так буде при будь-якій владі, принаймні, покищо.

джульєтта, ви абсолютно не розумієте того, шо вам кажуть. мова йде не про неможливість відстоювання ідеї, а про відсутність тої самої ідеї (окрім загальновідомих "демократія", україна", "свобода слова" і т.д.) з причини відсутності економічних знань та політичних навичок.

тю.....Джульєто, шановна, а ви мене й справді не зрозуміли.

Для того щоб мені захистити свою свободу, права та мій вибір мені не обов`язково бути лідером. Я українка, громадянка своєї держави і якщо буде потрібно ( а скоріше за все так воно і буде) я піду на вулицю після 21 листопада і буду захищати національну ідею.

для того щоб бути лідером в політичному світі (нормальним звичайно, не тупоголовим янукевичем) потрібно вільно орєнтуватись в багатьох моментах, серед яких дуже важливим моментом є економіка і власне сама політика.

я знаю, що мені потрібно і що я буду захищати. І щоб зрозуміти що мені не потрібно і чого я не хочу
процитую пана Завгоспа:

чому я проти януковича: бо він і свобода слова, лібералізація, чесне правосуддя це поняття абсолютно несумісні..
я не хочу, щоб наступні 5 років мн пхали в міліцію, через те що рохзклеюю те що владі неподобається..
я не хочу, щоб чмирили антивладних студентів
я не хочу, щоб зникали журналісти і політики
я не хочу, щоб україна стала білоруссю (хоча той самий лукашенко відмовився стояти поряд з рецедивістом януковичем)

я за здоровий лібералізм!!
перелік я міг би продовжити

мені не зовсім не необхідно розбиратись в економічних хітросплєтєніях.
отак
і ще ось на оце, про вищі рівні:
Але мабудь одиниці могли б відстояти свою ідею на вищих рівнях.

якщо люди некомпетентні лізуть до вищих тих рівнів, то вони скоріше завадять на напсують, ніж чомусь допоможуть та покращать. Кожен має займатись своєю справою
Пане Gothera
то ти сконтактуєш зі мною,чи то як? Бо твоїх контактів я ніде не вижу.
А я - БАНДЕРІВЕЦЬ, Завгоспе. Я бачу недозомбували ми тебе на таборах "Вовчої Ліґи"? Лібералом став, весь (?) в брата пішов.

Music: КОМУ ВНИЗ - Крові!
Zavgosp
Лібералом став, весь (?) в брата пішов.

ну це трошки перебільшення..
термін бандерівець одразує наштовхує на отожнення з оун(б), тому й звучить для мн непривабливо.. хоча це вже інша тема для дискусії..
між іншим, можеш дати дефініцію до терміну "бандерівець"? це шоб ми знали про що говоримо..

п.с. пане хоміусе, а то правда що твоїм сусідом став всенародний улюбленець роман козак? :)
На зуб даю шо правда.
Я сам офігів. правда я його ше не бачив. Але всі в підїзді про це гудуть. будинок новий і він ще не поселився. Але чекаємо з нетерпінням.

Бандерівець - це такий езотеричний стан астральної сутності індивіда, який відчувається на енергетичному рівні і втрачається при вступі в соціуми еменківського типу.

Music: Shined' O Conore po radio
Gothera
2velvetvamp
але справа в тому що я зовсім не знаюся на економіці і насправді мало знаюся на політиці та всьому з цим пов`язаним, тому навряд чи шось вийде з цієї ідеї, нажаль:)

Тю. Так то ж не біда:))) Азаров має технічну освіту (фізик) і є міністром ЕКОНОМІКИ. Так що вперед, я підтримаю!!!:)

2Хоміус
Пане Gothera то ти сконтактуєш зі мною,чи то як? Бо твоїх контактів я ніде не вижу.

Чо кричиш:) Вчора відправив листа, а він, клятий, повернувся:( Які тобі ще контакти потрібні?:)
SevaB
2 velvetvamp
І не з таких фюрерів робили. При хорошій підтримці...
julietta
to velvetvamp
Для того щоб мені захистити свою свободу, права та мій вибір мені не обов`язково бути лідером. Я українка, громадянка своєї держави і якщо буде потрібно ( а скоріше за все так воно і буде) я піду на вулицю після 21 листопада і буду захищати національну ідею.

.
Я і не казала, що для політика, особливо президента, основним є його можливість бути лідером (хоча це також важливо). Ця людина має бути, як ви і казали, освіченою в питаннях політики і економіки,
Тю. Так то ж не біда:))) Азаров має технічну освіту (фізик) і є міністром ЕКОНОМІКИ. Так що вперед, я підтримаю!!!:)

І не з таких фюрерів робили. При хорошій підтримці...

хоча дійсно може не мати ек.освіти.
А, взагалі, вона має бути ще різнобічно розвиненою.
Я мала на увазі,
- що, НЕ КОЖЕН, ХТО ЙДЕ В ПОЛІТИКУ З НАЙКРАЩИМИ НАМІРАМИ І ІДЕАЛІСТИЧНИМИ ІДЕЯМИ, може їх впровадити в життя.
-що, як би ми не вболівали за власну країну (а це саме так і є), якщо ми не достатньо розбираємося в питанннях економіки і політики, ми нічим особливо не можемо допомогти вже існуючим політикам.
З ваших слів, ви вже точно впевнені, що до влади прийде Янукович. Де ж ваша віра? В першому турі переміг Ющенко...
Я також українка і громадянка. Але вважаю, що виходом на вулиці, конструктивно і на довгий час, проблему не вирішиш. Знову можуть постраждати люди, причому без будь-яких висновків для інших.
Зі свого боку, я прикладу максимум зусиль гідно представити Україну в галузі, в якій я розуміюся.
cyrill3
2julietta
Гарні слова...
Як мене вже достали ці ющенківці, це як масовий псіхоз...
SevaB
2 julietta
З ваших слів, ви вже точно впевнені, що до влади прийде Янукович. Де ж ваша віра? В першому турі переміг Ющенко...
Я також українка і громадянка. Але вважаю, що виходом на вулиці, конструктивно і на довгий час, проблему не вирішиш

Ймовірність приходу до влади Янковича досить висока, і питання віри тут не стоїть. Якщо це таки станеться, то можливі два варіанти:
1) Янукович виграє досить чесно. Тобто не буде явних фактів фальсифікації;
2) Будуть явні факти фальсифікації, чи штаб Ющенка про них заявить.
У другому випадку вихід людей на вулицю можливий. Можлива також і їх перемога над владою. Більш ймовірний сценарій, правда, це повторення похорону патріарха Володимира у більшому розмаху. Проблему це точно не вирішить, а лише загострить.
Зі свого боку, я прикладу максимум зусиль гідно представити Україну в галузі, в якій я розуміюся.
Ну, це само собою зрозумило. Проте...
SevaB
2 cyrill3
Країна розділилась на психів та мовчунів...
julietta
to SevaB
Будуть явні факти фальсифікації, чи штаб Ющенка про них заявить.

Факти фальсифікації були і будуть з обох боків. Кожна сторона буде про них кричати. Це зрозуміло.
У другому випадку вихід людей на вулицю можливий. Можлива також і їх перемога над владою.

Вихід людей у будь-якому випадку можливий. Але при перемозі Януковича - народ вийде не проти влади, а проти таких самих людей, як вони самі, ала з іншої сторони барикад.
При перемозі Ющенка буде те саме...
А майбутня влада (чи одна чи друга) буде за цим лише спостерігати, як у п'єсі в стилі Леся Подерев'янського.
SevaB
2 julietta
а проти таких самих людей, як вони самі, ала з іншої сторони барикад.
Я не вірю у те, що люди, що підтримують Януковича вийдуть на вулицю його захищати.
При перемозі Ющенка буде те саме...
Песимістична у Вас точка зору.
Доживем до понедельника и будем посмотреть.
До Gothera
Пиши мені не на гоцьку скриню, а на xomiyc@ukr.net
julietta
to SevaB
Я не вірю у те, що люди, що підтримують Януковича вийдуть на вулицю його захищати.

Вони ж такі самі виборці, і такі самі українці?
Доживем до понедельника и будем посмотреть.

Це вже точно. Але я думаю, що не до понедіка, а трошки пізніше... :-)

Music: floodland-ocean_of_the_lost
SevaB
2 julietta
Вони ж такі самі виборці, і такі самі українці?
Якби це було правдою не було б такого розколу ...
julietta
To SevaB
Якби це було правдою не було б такого розколу ...

В них інша точка зору (можливо не правильна), але її також потрібно поважати.
Се ля ві :-)
В них інша точка зору

зваж на те, що у багатьох немає точки зору - їх просто залякали-примусили-прогрузили.
з іншої сторони можливий лише варіант прогрузу у разі відсутності власної точки зори.

причому тут "Се ля ві"? :)
SevaB
2 Core
причому тут "Се ля ві"?
Это ш типа как у Вольтера, или хрен знает какого там просветителя. Типа "я могу быть не согласен с другой точкой зрения, но отдам жисть за то, что вы могли её высказать". По смыслу где-то так.
Однако, реально, у большинства сторонников Януковича своей точки зрения нет. Её им навязали. Два основных аргумента за Януковича - это "русский вопрос" и "стабильность". С "русским вопросом" еще можно согласится и понять, но те, кто голосуют за Януковича ради стабильности в экономике явно ничерта не смыслят, а многие и за совкой "стабильностью" тоскуют.

Совок не пройдет!!!
cyrill3
Однако, реально, у большинства сторонников Януковича своей точки зрения нет. Её им навязали.

Однако, реально, у большинства сторонников Ющенко тоже нет своей точки зрения. Её им тоже навязали. Неужели все настолько слепы???
Моя подпись начинает приобретать актуальность :(...
SevaB
2 cyrill3
Вы считаете, что выборы - борьба специалистов по манипуляции общественным сознанием? Что ж, не исключено.
julietta
Вы считаете, что выборы - борьба специалистов по манипуляции общественным сознанием? Что ж, не исключено.

У кожного кандидата є виборці, яким повісили ідею, як лапшу на вуха. Бо в них не було власної точки зору.
Дозвіл на цей акт кожна людина дає сама, в залежності що їй більше імпонує: національна ідея чи тісні зв'язки з Росією, в деяких випадках в розрахунок вводиться і минуле кандидатів.
Для великах мас - це вже масштаб маніпулювання
SevaB
2 julietta
У кожного кандидата є виборці, яким повісили ідею, як лапшу на вуха. Бо в них не було власної точки зору.
Дозвіл на цей акт кожна людина дає сама, в залежності що їй більше імпонує: національна ідея чи тісні зв'язки з Росією

Протиріччя. Якщо людині імпонує національна ідея, то "повісити" їй їдеї Януковича буде досить важко. "Вішали" ідею тим, кому на політику начхати. І не забувайте про страх.
Для великах мас - це вже масштаб маніпулювання
То Ви вважаєте, що маніпулювання було? З боку обох кандидатів?
cyrill3
То Ви вважаєте, що маніпулювання було? З боку обох кандидатів?

Звісно з обох, а один ще й давить на національну ідею...
julietta
Протиріччя.

Якщо людині імпонує білше націоналістична ідея, але власної думки з цього приводу вона не має, то вона дозволить промити мізки, саме націоналістам. І навпаки.

"То Ви вважаєте, що маніпулювання було? З боку обох кандидатів?"

Це не тільки не виключено, а на мою думку, так і є.

Music: Несчастный Случай_Если б не было тебя
SevaB
2 julietta
Якщо людині імпонує білше націоналістична ідея, але власної думки з цього приводу вона не має
Щось я нічого не розумію, якщо людині імпонує націоналістична ідея, то нащо націоналістам промивати їй мізки. Ця людина і так "їхня".
2 cyrill3 && julietta
Звісно з обох, а один ще й давить на національну ідею...
А інший на антинаціональну ідею. Тобто два штаби, фактично, розколюють країну, фактично, зомбуючи людей. Ех, краще вже спати безумним...
cyrill3
Ех, краще вже спати безумним...

І не кажи....

Music: Das Zeichen "Keep on"
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal