Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3, 4
Darien
Вітаємо будь-яку вашу ініціативу
Lonely Woolf
Зроблено. Чекатимемо результатів...
DarkRose
Велика подяка Мар'янці за несподіваний і неординарний подарунок.
Пакунок справді чудовий smile.gif
мавенька
а шо там було? )))
Лост
привіт усім! Дуже приємно бачити нових людей на форумі гурту Холодне Сонце. smile.gif
2 мавенька
дороффф.smile.gif))))))))))
Lonely Woolf
Привіт, Лост! smile.gif А чому запис реєстри змінила?
Лост
2Lonely Woolf
wink.gif привіт! Рада бачити Тебе на форумі. Зареэструвалась наново тому, що ніяк не могла зайти під своїм колишнім ніком. Ось зараз спробую ще раз. Як гадаєш - залишати цей, чи повертатись до Lost_in_tears?
2Dark Traveller
Ну... І куди ж це ми зникли?
Lonely Woolf
Перший нік всяко круче буде, в другому про сльози нічо нема... А то ж не всі про тебе знають. В декого (хто тут перший раз) може пройти думка "Потєряна чи шо", без образ, просто всякі люди є... перший краше... Прит нагоді запіарю тут ресурс шанувальників Nightwish www.nightwish.pp.net.ua Запрошую туди...
мавенька
з поверненням smile.gif))
Lost_in_tears
2мавенька
ой...
а "з поверненням" це мені? Ну, спасибі... smile.gif
2Lonely Woolf
гаразд. спасибі за пораду.
Lonely Woolf
2 Лост
Завжди будь-ласка. от шось нас тут мало... Як там справи з фан-сайтом?
DarkTravelleR
2 Lost_in_tears
Я также абсолютно согласен с тем, что ник Lost_in_tears намного лучше чем просто Lost... А пропасть...я не пропал...просто не было возможности заглядывать на форум...
Lost_in_tears
2DarkTravelleR
Приветствую Вас, сударь. Теперь, пожалуй, и Вам можно сказать "с возвращением". Но, к сожалению, мне пора уходить.
Отвечаю наконец - то на вопрос уважаемого Lonely Woolf.
1. На счет фан-сайта скажу так - к сожалению, или к счастью - не знаю, но думаю, что никому, кроме меня, єто и не было нужно. Все скрываются под масками фанов или доброжелателей группы, а на самом деле всему есть свои причины. Я занималась этим сугубо для себя, но пришло время, когда много в чем разочаровалась. Я восхищаюсь творчеством группы Холодное Солнце, но у меня нет возможности одной над этим работать. Скажу так - есть очень много информации, практически все, что необходимо, есть куча набросков самого дизайна, есть регистрация сайта и форум. Но это того, наверное, не стоило.
2. Что касается поклонников группы, то, поверь, их очень много. В этом , пожалуй, соглашусь с Darien-ом. Сейчас время отпуска, все отдыхают, кого вообще нет в стране. Можешь посмотреть на ЛЖ. Там люди чаще заходят и там намного интереснее. http://community.livejournal.com/holodne_sonce/
мавенька
не тільки тобі потрібен клюб) фан-клюб ХС)
Lost_in_tears
2 мавенька
smile.gif звісно.
мавенька
я серйозно))
Lost_in_tears
я теж. smile.gif
ой, це вже, мабуть, флуд... cool.gif
Пробачте, більше не буду.
DarkTravelleR
2 Lost_in_tears
Жалко что так получается... Жалко, что работа над фан-сайтом прекратилась... Но я в некотором плане понимаю тебя... Очень много людей увлекаются творчеством Холодного Солнца, но так мало готовы пожертвовать ради него чем то... У меня сложилось впечатление, что ты именно такой человек... Но как бы ни было ... знаю ... ты останешся верна Холодному Солнцу ... верна своему сердцу...
Мар"яна
Ну що не чекали? А я повернулася))) Я ось останній тиждень все хотіла спитати що із тим сайтом, певно, треба було поцікавитися... Дуже шкода, що так вийшло... Я вже сподівалася, що от-от все буде готове. Та якщо Lost вважає,що так як є краще, то не буду сперечатися.
Darien
Дійсно шкода. Бачу, не тільки мені одному було цікаво побачити віртуальну домівку фан-клубу ХС..
мавенька
і побачиш) ми вирішили допомогти Лост,і довести шо нам також потрібна така "домівка")))
Мар"яна
то ось що воно значило... а я то думала, до чого ти мені в асі це написала... я рада допомогти, навіть трохи розбираюся у веб-дизайні, але моїх знаннь навряд вистачить... Хоча залюбки допоможу чим зможу))
Lost_in_tears
Ну що ж, друзі. Невеличке оголошення.
Запрошуємо усіх фанів гурту на форум фан-клубу Холодного Сонця. Для того, щоб отримати повний доступ, необхідна реєстрація.
Ласкаво просимо. smile.gif
http://solarices.5bb.ru
Darien
Я вражений. Молодці!
Lost_in_tears
Спасибі... Можливо, поки що ще не все так, як би хотілось. Але кожному зрозуміло, що це лише справа часу. smile.gif.
Furious
Вот сижу и слушаю "Зникле У Сні" и думаю...ведь второй куплет поёт совсем другой человек...кто-нибудь знает кто это?????буду оч. рада ответу)
Poison-Girl
Цитата(Furious @ Feb 20 2007, 19:13) [snapback]208552[/snapback]

Вот сижу и слушаю "Зникле У Сні" и думаю...ведь второй куплет поёт совсем другой человек...кто-нибудь знает кто это?????буду оч. рада ответу)

хм...не знаю, де Ви там знайшли інший голос...все співає Василь Гоцко...
переслухала пісню ще кілька разів і інших людей в ній не знайшла...
RockMan
оце сидів читав старі пости і розчулився, та коли побачив дати написання, то й на душі легше стало smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal