Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > СМЕРТЬ, ЗАГРОБНАЯ ЖИЗНЬ, СУИЦИД
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: СМЕРТЬ, ЗАГРОБНАЯ ЖИЗНЬ, СУИЦИД
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Thenej
В загробне життя вірю!!!
Адже черв"ячкам прід гробом ніхто не забороняв існувати!! чи забороняв???
Приземлений
Ми всі в якійсь мірі черв.яки.
RASTA-GOTT
...ага, черв яки, які скоро від свого яблука (Землі) залишать один недогризок...
[quark]
У нас під ногами - чужі хробаки
тож дайте їм їсти, налийте води....
Thenej
"Ми всі в якійсь мірі черв.яки." - ага копаємо собі нори, а потім залягаємо на віки-вічні!!! biggrin.gif

"...ага, черв яки, які скоро від свого яблука (Землі) залишать один недогризок..." - треба збільшувати житєвість черв"ків!!!

"У нас під ногами - чужі хробаки тож дайте їм їсти, налийте води...." - треба гроби відкритими ховати, або дірки робити!!! biggrin.gif
Приземлений
Трупів хавати не можна, бо вони образяться і похавають нас.
Приземлений
Все перевели в глобал. + Скрябіна задіяли.
А суть то, набагато ближче, через якусь невелику відстань, на глибині 2 метри, в трухлій, поточеній черваками труні, такий собі портал в загробне царство.
RASTA-GOTT
...і невже саме черв яки будуть нас супроводжувати в потойбічний світ?...А якже містика і все таке...?

Ні, черв яки тільки точать наше тіло, а душа..., вона має мандрувати далі... туди де абсолютна мудрість і гармонія...чи ще щось, що ще не піддається нашому розумінню...
Thenej
Во тьму!!!!

Тело рпстворяэтся в дерме, а душа - во тьме!!!! biggrin.gif
Thenej
А черві за нами прибирають!!! biggrin.gif Мені їх шкода!!! Та мабуть в них професія така unsure.gif
RASTA-GOTT
Ні, душа надто складний механізм, щоб просто так розчититися у темряві...
Приземлений
Душі якраз і місце утемряві, ба на світлі вона висохне, згорить і випарується. А в темряві, в сирості вона буде комфортно літати.
Thenej
Знайде собі рідну, створять вони собі яскравий світок. І будуть жити довго та щасливо!!! biggrin.gif
Mad Princess
Ты пересмотрел фильм о зомби.... это хорошие фильмы... но зомби на самом деле нет... как и Санта Клауса... и Мэрлина Мэнсона... - это иллюзия... smile.gif)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Thenej
Ти хоч не ілюзія???

Не хочеться з самим собою розмовляти!!!! biggrin.gif
Mad Princess
Ні... я не ілюзія... я матричний глюк...
вихідвихідвиіхдвихід.... системавимагаєперезгрузкивимагаєперезагрузки
smile.gif)))))
В мене ще ПМ єсть smile.gif))
[quark]
тільки б не глюкануло тільки б не глюFatal Error
SevaB
kernel panic...
Mad Princess
Не все так страшно... я просто з*їм С smile.gif)))).... або вб*ю Нео...
[quark]
Гииии... то точно smile.gif
Mad Princess
Хто буде Нео?
[quark]
Аз єсьм Нео усія русі...
SevaB
Тут тобі і смерть. Ггг.
Thenej
А на вечерю в нас буде кілька апетитних вірусів!!!!!!!!
Mad Princess
Нео, готуйся...
Хоча, якийсь ти фіговий Нео... ні тобі, шоб стать героєм і усіх сдєлать... А може ти підстава?
[quark]
Жодна людина не бачила
Жодна людина не чула
Жодна людина нічого не скаже
І жодна людина потім про це не спитає
Ціла вулиця тхне кров’ю
Проте нічого ніби не відбулося

Ці руки в молитві зложені
Ці руки до вбивства готові
Ці руки молять про мир
І ці руки вони в кандалах
Ці уста молять пощади
Ці уста говорять про вину

Ця людина зломлена і помирає
Ця людина буде жити
Ці очі не бачать
Проте ці очі закриваються

І безперешкодно тече кров
І безперешкодно тече кров
І мовчання стає нестерпно гучним

Так Нео не стало...
Mad Princess
Снег со стуком падает на мою больную голову. Даже когда я сижу в помещении офиса, я чувствую этот стук, словно крыша уже не защищает меня ни от этого снега ни от ветра...думать об этом так просто, так просто ощущать реалистичность происходящего вокруг, но ветер, еще чуть чуть, и отнесет меня в сторону, где все другое, где иные грани, и кто знает - вернусь ли я оттуда... Пройти два шага сквозь снег, потеряться в нем, коснуться весны, что еще не начиналась, услышать крик перелетных птиц, что там, под далеким солнцем еще не снялись с крыла,чтоб вернуться ко мне... безумие....Странное ожидание того, что еще не наступило, но обязательно наступит, хотя я давно уже сомневаюсь в этом. Тепло приходит или изнутри, или из-за движения планеты вокруг Солнца... Я плохо представляю себе, сидя в офисе на стуле вот это вот эпическое зрелище - движение планеты..., а вот то, что внутри, это ближе, и понятней, в это легче поверить и легче представить... нарисовать даже могу (хочешь?)... так вот, то тепло, которое изнутри, может никогда не прийти. Весна это не тогда, когда прилетают птицы и цветут яблони - это тогда, когда тебе хочеться улыбатсья совершенно по-идиотски глядя на это. Снег с грохотом падает на мою порваную антидепрессантами голову... ветер разносит тело, выжженное сигаретами в куски... и давно нет крыши, и давно сломаны стены... и давно должен был наступить конец... но я склоняюсь и рисую на пустом листе тепло своей души... Хха! Оно серо-голубого цвета.... как пепел...

Так зкурилась Трініті.... То все віруси, Кварк... вони приходять зненацька, як карієс і роз*їдають твою власну систему, і змушують твою кров текти в іншому напрямку... і робити не те, що повинен....

[quark]
Гарно сказано...

З.І. Після фрази "робити не те, що повинен" знов чогось мене тягне на "ту" тему smile.gif))) аааааа... блін... я так вже не можу...
Mad Princess
Кварк, це в нас в крові.
Ти бачиш, що робиться? Навіть системні віруси зводяться до порнухи... Мабуть у фразі ї**тися з технікою є величезне сексуальне підгрунття не тільки в самих словах smile.gif)))))))))))))))))))))))))))))))
[quark]
Зважаючи на те скільки разів, останнім часом, я робив вищезгадану процедуру, щось мені стало погано...
Mad Princess
Це ганебно... робити це з технікою ганебно... співчуваю...
[quark]
Це моя робота... sad.gif
SevaB
Хм... Тило Вульф українською як каталізатор прозаїчної творчості Мед...
[quark]
Das Schweigen... ммм... приперла вона мене...
Приземлений
А хто б хотів працювати у морзі.... прибиральником....... прибиральником гнилі.? Там чудово пахнуть трупи. І опариші інколи зустрічаються.
До речі, ще одна причина, чому я люблю трупи: трупи не комлексують із-за свого запаху (навідміну від людей).
Приємних снів всім, з днем Валентина!
Mad Princess
Хм..., Сева, а причем здесь Тило Вульф? Я его терпеть не могу...

С праздником...

Кварк, страшна в тебе робота smile.gif
SevaB
Хм..., Сева, а причем здесь Тило Вульф? Я его терпеть не могу...

Ну как это причем? Как только запостил Кварк перевод текста господина Вольфа так сразу - мессага №103. smile.gif
Fallen
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 14 2006, 11:51)

С праздником...

[right][snapback]151814[/snapback][/right]

Мэд, и тебя с праздником. Цём wink.gif
Mad Princess
Нифига никакие цем не принимаются! И никакие поздравления тоже. Мы будем пить и падать! Пить и падать! smile.gif)))))))))))))))
Fallen
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 14 2006, 12:55)
Нифига никакие цем не принимаются! И никакие поздравления тоже. Мы будем пить и падать! Пить и падать! smile.gif)))))))))))))))
[right][snapback]151830[/snapback][/right]

Ты хочешь, чтоб я на поезд не сел??????
А вместо цем можно трах???? Бу га га га га!!!!!!!!!
Mad Princess
Фоллэн, не дам!!!!!!!!!!!!!

Сева, я все равно не поняла, при чем тут Тило Вульфа, Кварк, и мой пост - где связь?
Fallen
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 14 2006, 13:16)
Фоллэн, не дам!!!!!!!!!!!!!
[right][snapback]151840[/snapback][/right]

Что вообще никак????? sad.gif
Хнык....
Опять прийдётся дрочить в душе sad.gif
Mad Princess
Как те не стыдно? Извращенец!!!
Fallen
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 14 2006, 13:27)
Как те не стыдно? Извращенец!!!
[right][snapback]151842[/snapback][/right]

А шо такое? blink.gif
Пускай тот, кто не дрочит первый бросит в меня камень...
Mad Princess
Порутчик, вы пошлы, ка никогда!
А камень я кину гггггггг
[quark]
А я - нє... хехехе... smile.gif)))
Ібо в біблії сказано!
Mad Princess
Любі мої, радні мої... щось в мене в душі таке добре та вічне прокинулось...

Онаністи!!!!!!!!!!!!
[quark]
Не обзивайся...
Mad Princess
Гі-гі-гі.... smile.gif
Що, Фоллєн, втикаєш? smile.gif))))))
SevaB
Ну вот... Виртуальный мордобой, вернее камнекид, пошел... А потом, чтобнеоффтоп, виртуальные трупы будут...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal