Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > музика по погоді/настрою
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: музика по погоді/настрою
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
FirstNightGirl
Я тут почув кіношну "Солнєчниє Дні" у виконанні ВВ (укр., рус., фр. версії) і вона мені дала натхнення вас запитати:

1. Яка Ваша найулюбленіша пісня при найхріновішій погоді (для кожного вона різна)/найдепресивнішому поганому гуморі?

2. Те саме тільки для найліпших погоди і настрою.

Мої:

1. Metallica - Unforgiven, No Use For A Name - Heche Con Leche, Sade - Pearls

2. BB - Сонячні Дні, Robert Miles - Children, ATB - Obsession/Beach Vibes, Metallica - Enter Sandman
stranger
ne silno ja zrozumiv pro scho jdetsia=) ale :

Playlist right now... :

Sisters of Mercy - "Will I dream", "We are the same, Suzanne", "War on Drugs", "Summer" - all new ones are super...

Nine Inch Nails - "Deep"

Dust Heaven "Spirits" (new ukrainian cold wave..)

Oomph - "Ego"

Oomph - "Fieber"

Zeromancer - "Something for the pain"

Wumpscut - "Mother"

Gary Numan - "Pure" (all)

Clan of Xymox - "Consolation"

Mesh - "I fall over"

The Cure - "Burn"

Tanzi na vole -"Televizionnij sneg"

Apoptygma Berzerk - "Love will never...part1"

Still Silent (all)

Klinik (last single)

p.s. Garden of Delight , 2001 - neozhidannij otstoj...
Heinali
В любом случае:

NIN "Hurt" , "Warm place", "Deep"...

SoM "Something Fast"

TheCure "Forest", "Lullaby", "Burn", "Faith"

Скрябін "брудна як ангел"...

Насчет NIN - скорее всего весь их альбом The downward spiral
FirstNightGirl
Найхріновіша погода на мене взагалі ніякого впливу немає, тобто все залежить суто від настрою. А от під найхріновіший настрій в мене є:

In Flames "Lunar Strain", "Subterrainian", "Colony"

Apocalyptica - переважно їх твори та переробки Сепультури (ну не дуже мені подобається їх Металіка wink.gif

Цой "46", "Звезда по имени солнце", "Последний герой"

Amorphis "Tale of a Thousand Lakes"

Nightwish "Oceanborn", "WishMaster"

...ну, це мабуть усе. Так мало тому, що рідко коли в мене буває хріновий настрій =)
FirstNightGirl
2Віталій: А пам'ятаєш річ, яку ми придбали, коли вибралися вдвох на Фло-Маркет?? Тих обезбашенних хлопців, котрих ми слухали у метро, а німці так витріщилися на нас, що ми реготали ще більше! =))) Я вже й забув їх назву. До речі, ти нічого про них в неті не шукав?
FirstNightGirl
fear factory...
FirstNightGirl
2j:

А де ти дістав "Кооператив"? У мене тут одна знайома - її б це зацікавило...

А Autechre і справді штука моцна
FirstNightGirl
У меня сейчас дипрессия... Поэтому я слушаю всё медленное и мрачное. Даже погода способствует моему настроению. Последние две минуты я слушаю Anathema "Lost Control" почему-то...
lost
Коли погано :

Tiamat "Clouds", "Wildhoney", all Apocalyptica, Opeth.

Коли добре (якщо взагалi таке буває wink.gif):

Finntroll, COB, CoF, Dimmu Borgir и Ирыну Салтыкову. Гыы....
Alostrael
Чем мрачнее погода - осень и зима - тем больше хочется мрачностей и депрессивностей: wumpscut "Embriodead", VAC "Callin of the dead"

а ночью хочется страхов The Azoik или сладких путешествий под разнообразные вокалы Delerium..
Der Beobachter
Вообще люблю дождь и ветер... любимая погода...

для дождя:

Arcana, Wolfsheim, VNV Nation...

а солнечным утром, для поднятия настроения и подпитки энергией:

Funker Vogt, Numb, FLA, ремиксы Fear Factory...
Кай
А если средненькое настроение:

Хреновое печальное: Dead Can Dance: Host of Seraphims, Software "Heaven to Hell", DreamSide "Mirror Moon"& "Fairy Child", Claire Voyant "Deep"

Хреновое Злое: что-то из Индастриал (Mehaherz, Treponem Pal, Ministry)

Хорошее: что-нить из New Age, Synth Pop (Spiritual Cramp, Monolith), Scarlet Fix, Funhouse

Медитаттивное : Dead Can Dance
FirstNightGirl
to Stranger:

Dust Heaven "Spirits" - это "Невидимки" что ли?
Кай
вообще-то под григорианские или византийские хоралі я медитирую чаще. А из твоих речей Юрген бланк , я вижу что ті сильно кое-чем озабочен. Тогда вместо своих забав просто найди себе готичну пани, и зайсиь с ней чем следует.
the lamest~001
2jb

death in june и правда весьма похмельная музыка, правда чтоб она особо поднимала сомневаюсь...

а вот про Dead Can Dance ты правильно заметил, хотя в карма для меня понятие отвлеченное, и тем более медитации(максимум залипаю и втыкаюwink.gif) но твои ассоциации весьма правильно передают чувства, которые у меня вызывает эта группаwink.gif

Дисклеймор: на вкус и цвет...
stranger
to Прозревший

да...
stranger
to Трогвар

сорри, что сразу не ответил....не заметил постинга...название группы - "Substance D" =)
FirstNightGirl
2Jurgen: А яких вздохів, в стилі "Я тя падло на шматки порву!" чи "Ой як тут смертельно цікаво!"???:smile.gif)))))))

2ол:

Це звичайно моя точка зору, але той, хто не чув пісню "Холодно" від Мертвого Півня, не знає, що втрачає. Як раз під облом з пивом і чіпсами ТАК добре йдееее....
Кай
никак Юрген Бланк тут против меня словесную войну начал?

Можешь не стараться, мне тут твои вербальные извращения по барабану. Эффект тот же, что и биться головой об стенку.

На психов и шизанутых у культурных людей обижаться не принято. Их просто игнорируют.
FirstNightGirl
Мля....

При депресії рекомендую Sarah McLachlan - Black (William Orbit Mix). Просто УБИВАЄЄЄЄ...! І нах.. ваш денатурат, Гетьману ще поки вистачить....

ааааааааааааа..................
Torquemada
1.Айнзамкайт- Лакрімози

Зимою ввечері люблю слухати Емпіріум,останній альбом(той що з глухарем,на обкладинці),або Estetic Fear, теж зимова музика.

2 Коли мені добре слухаю Макса Кавалєру- реінкарнація Елвіса Преслі,або Sundown,дизайн 19.

Чого і Вам бажаю.
Torquemada
У Канаді Гетьман?????
FirstNightGirl
І в Антарктиді Гетьман, і на Марсі Гетьман, бо Гетьман на то і є Гетьман аби Гетьманувати де завгодно.

Насправді, якщо цікаво, кинь все те, чим займаєССя в університеті і займись дослідженням стосунків між Україною і канадськими українцями. Гарантоване здивування від зроблених нахідок. Гетьман - найменша з усіх.
Shadow
Коли депресія - слухаю "Кому вниз", "Арію",

Inkubus Sukkubus.

Коли гарний настрій - The Cure, HIM, Хелавісу.

Взагалі, це навіть не від погоди залежить, а від цілком конкретного дня и настрою в цей день.
Shadow
Забула додати: коли фіговий настрій слухаю Сергія Калугіна: "Танец Казановы", "Луна над Кармелем"
Torquemada
Не хочу думати про ті стосунки,бо коли думаю,то ловлю себе на тому, що мене починає душити "національна тварина",що канадським українцям краще ніж українським українцям,і в ті хвилини портрет Ернесто де ля Серни (Че Гевари ) загадково посміхається мені,я витягую децл Джа, затягуюсь, і з поміркованого декадента Сартриста ,перетворююсь на агресивного ( читай революційного) марксиста індивідуаліста

P.S:Its a pity,but many years ago I have finished University.

"Але "Гетьман" це таки Рок-н -рол.
FirstNightGirl
Ги! З універом я промазав...

Але слухай, коли я їхав сюди, то думав, що Канада - звичайне західне дупло. Українців "шукали" аж 3 місяці. Вони, місцеві бендерівці, поховалися так, що без об"яви про різдвяний базар по етнічному телебаченню їх тут напевно і не надибали б. А потім вже як пішло-поїхало, просто сміх і гріх. Ти кажеш, що їм настільки ліпше, ніж решті на батьківщині, та вони тут з ностальгії спиваюЦЦя, і такі нудні народні пісні слухають, застрілицця можна. Але, повертаючись к дуплу, виявляється, що довести українцям Канади щось до українського уряду легше легкого - підняв телехвон і гопа! Мані токсsmile.gif Так само і у зворотній бік їдуть Гетьмани, сало, Оболонь, шинка, ковбаси, зерно на кутю, майки Шевченка (Андрія) і нові емігрантиsmile.gif) І пропонують місцеві зовсім непогані речі. Тому заховай свого Че-Джаsmile.gif подалі і пни жабу (вона зелена, так шо тебе долари давлять?smile.gif) подалі, для покращення твого ж життя працюють людиsmile.gif) Доречі, мені тут один знайомий українець-аргентинець розповів про той факт, що Че Гевара - то рідний хлопець на селі! Виявляється, що чи то його бабця, чи дід українці. Отака халепа! Домалюй йому чуба і перевірsmile.gif

А Гетьман, то і Рок-н-рол, і бугі-вугі, і бом-дігі-дігі-дігі-бом-дігі-бом. Особливо 56%.

Доречі
Торквемада
та вони тут з ностальгії спиваюЦЦя" - йдеться очевидно,про колишніх Бандерівців,чи Мельниківців,або про їхніх дітей,щодо їхніх дітей то насправді зараз проблема українізації в Канаді зараз більш актуальна ніж в Луганську чи Донецьку.Був колись у мене колєга з Едмонтону( наслідок Пластової юності)Іларійон.Коли отой самий Іларійон опинявся з друзями на одинці,(зауваж з канадійськими українцями),то древнє імя його трансформувалося на Ларрі,а "соловїна",перетворювалася на гарлемський сленг.

Звісно є багато українців,українських,(йдеться про ровесників),але на тлі інших це лише одиниці.

А приїжджати в прабатьківщину, згідно соціологічного опитування їх вмовляють мами, і тати,обіцяючи як заохочувальний приз,поїздку на Канари,Гавайї,чи якусь цяцьку,як от мисливський карабін (випадок двохмісячної давності).

P.S:Але про Че Гевару ,ти гарно сказав, треба спеціальний топік відкривати ПАНТЕНОНУКРАЇНЦІВ.
FirstNightGirl
Так а я мову про старих і веду. З молодими і нема про що говорити. Принаймні з більшістю. Але є люди кому це потрібно. От тому і хочеться, аби на Рідній Неньці щось помінялося в кращий бік, аби діти не проміняли солов"їної на бігмак-сленг...
FirstNightGirl
-1-

imminent

converter

noisex

aube

masonna

...

-2-

aphex twin

oval

autechre

...
FirstNightGirl
Division 'Two' wink.gif
Shadow
Saturnus останнім часом слухаю.
FirstNightGirl
NIN "The Great Below" - ну дуже приємна пісенька!...
FirstNightGirl
Когда холодно и сыро,мокро и серо или просто

паршивое настроение.

Именно тогда хочеться сидеть дома и просто слушать музыку:

Depeche Mode "Waiting for the Night", Metallica "Fade to black",HIM,Tori Amos
FirstNightGirl
Сьогодні почув William Orbit "Barber's Adagio for Strings" ...повна депресія....
FirstNightGirl
А кто слышал "Bloody Harvest"? Самая уматовая банда... Слухати не переслухати...
FirstNightGirl
Коли надворі поганапогода я слухаю...

... маму і тата.
ValHalla
Type o Negative - боги. И падшие..wink.gif))
Shadow
В отличии от Юргена я неприятно обкурена чужим обкуром:-)

А посему уже третий день слушаю попеременно то Royal Hunt, то Anathema:-)
Tyrant
А мой плейлист сейчас такой: Clan of xymox, Gene loves jezebel, Cancer barrack, Catherine's cathedral, The Cure, Vast, Manic street preachers
FirstNightGirl
>NIN "The Great Below" - ну дуже приємна пісенька!...

согласен.

http://nin.dax.ru
Regreth
Под резвое настроение слухаю:

Beseech, After forever, Evereve, 69 eyes, Tristania

Под вечер и под меланхолию идут:

Endraum, Ice Ages, Menhir, Lacrimosa

Если совсем гайки:

Ashtorath, Autumn Tears, Mater Hades, STOA

а еще меня прет Mylene Farmer иногда послушать...
Regreth
кстати, между делом, всем советую послушать

Beseech "Between the lines"

Ayreon "My house on Mars"

-- мои любимые сейчас песни, до мозга костей пронимают (особенно "дом на марсе")
Mechtatel
1) Lake Of Tears

2) Oasis
Amorph
Сегодня дождь полдня шел слушаю Dead Can Dance и Judas Priest
FirstNightGirl
1) Katatonia, Anathema, Lacrimosa

2) Iron Maiden, Dimmu Borgir
Ana
Lacrimosa "Angst", "Stille"

Recoil "Bloodline"

Depeche Mode "SOFAD"

NIN "The Downward Spiral"

The Cure "Head on the Door"
neakr
Сейчас в Виннице дождь и сильный ветер. почти ураган.

На улице темно, в кабинете свет выключен, все сотрудники уже разошлись и только слышно вой ветра

Играет обычная ария (старые альбомы). Возле монитора на столе потвейн из старых запасов и большая банка кофе. Пачка Веста Медиум. Бредовые идеи бухгалтеров начинают проясняться и приходить в жизнь в виде не менее бредовых отчетов 1С. Все получается.

А ветер воет. Домой совсем не хочется. Пожалуй можно остаться на работе до утра. Только бы запасы не кончились.

Ощущения супер!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal