Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Наш десктоп...
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Наш десктоп...
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
[quark]
Ну... в кого який?

в мене два:

user posted image
user posted image
Dautherofdimmuborgir
не знаю, де кнопка "додати файл"((((

В мене The 69 Eyes
Приземлений
Десктоп?
[quark]
http://www.imageshack.us
Приземлений
В падло грузити. В мене кілька десктопів Collide, та ще Лакрімоза, та кілька власного виробництва, тобто різне готично-індустріальне фуфло.
Ще кілька аналогічних тем:
- В кого які скіни на вінді?
- В кого які скіни на вінАмпі?
- В кого яка заставка?
[quark]
Зара покажу wink.gif
[quark]
user posted image

Windows theme: MilkVista
Screensaver: Flurry (з iMac здерта...)
WinAmp Theme: Glitch v1.2

[quark]
QUOTE(Wish @ Jan 11 2006, 20:03)
Эту тему уже обсосали на ЮАГоте
[right][snapback]147806[/snapback][/right]

Бу! Я лиш облизав...
Приземлений
Скіни wind: bruiserbw
Скіни winamp: Angel Classic
Заставка: Хелоуин.

Питання: як зняти зображення з екрана, без спец. програми?
Emperor
А у меня шас на рабочем столе Сеферот, вот сам рисунок

user posted image
Poison-Girl
а я частенько змінюю вигляд робочого столу..є кілька найулюбленіших десктопів, але повістити їх сюди не получається..якийсь глюк..не додається до повідомлення картинка..sad.gif..як пропаде цей "прикол" - обовязково похвалюсь..smile.gif
Poison-Girl
А-а-а-а, тоді все ясно..smile.gif..
Ось мій улюблений десктоп:

http://www.afterlifeseasons.com/wallpaper/devon_1280x960.htm

п.с. до речі - дуже рекомендую і сам сайт - http://www.afterlifeseasons.com/
я там душею відпочиваю..smile.gif...
(якщо мишкою торкатись деяких предметів на картинках - то вони починають рухатись чи звучати якось прикольно)..smile.gif..
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal