Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Створене LJ community, присвячене "Холодному Сонцю"!!!!
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Poison-Girl
Щиро вітаю усіх нас зі створенням LJ ком*юніті, пов*язаного з творчістю "Холодного Сонця"!!!!!

Ласкаво просимо всіх небайдужих!!!!

wink.gif biggrin.gif

З повагою, я.smile.gif.
мавенька
гг))) тепер для тупих (енто япро ся) а шо там робцяти? smile.gif
Мар"яна
поважаю, класно а тепер мона пояснити де реєструватися тре?))
Poison-Girl
2 мавенька- це щось типу фан-клубу в мережі. В цьому комьюніті можна обговорювати теми, пов*язані з Холодним Сонцем, розміщувати цікаві фотки, анонсувати концерти, викладати свою власну творчість (картинки, вірші, прозу), навіяну Холодним Сонцем і т.д і т.п.smile.gif.

2 Мар"яна - треба на www.livejournal.com створити власний щоденник, потім перейти на сторінку спільноти ХС, і додати спільноту до списку своїх друзів. А після того - можна в неї писати.smile.gif))))
П.С. Якщо буде щось не зрозуміло - завжди можеш запитатись у мене. wink.gif
Мар"яна
Нє ну я запитаю, але вже розібралася... Я одначе згадала, що у мене є щоденник на www.livejournal.com ... Щоправда я його не веду, але все ж таки нагодився))
Darien
У мене немає свого ЖЖ і я не можу додавати коментарі sad.gif
Poison-Girl
2 Darien - так створи собі журнал.smile.gif
досить прикольна штука.smile.gif)))

2 Мар"яна - от бачиш, вот і згодився тобі твій ЖЖ.smile.gif))
Чекаю на твоїх пости в комьюніті.smile.gif)))
Мар"яна
я вже намагалася коментар додати, аж тут... страшна історія... написала пів твору, і довелося все стерти...=)
Poison-Girl
2 Мар"яна - ЧОМУ довелось все стерти?!!?
Мар"яна
невстигла дописати і відправити як прибігла моя люба мама і так почала на мене лаятися(тре таки було раніше лягати спатки і нікого не будити о пів на першу ночі)), що собі було дорожче biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

а потім я забула що хтіла написати oops.gif
Poison-Girl
2 Мар"яна - сподіваюсь, наступного разу у тебе все получиться.smile.gif
Artenika
Замечательная идея, поддерживаю всячески организаторов.
Кстати, - первое комьюнити, в которое я вступила smile.gif
Poison-Girl
2 Artenika - Дуже дякую за приємні слова в адресу спільноти.smile.gif
Ти завжди будеш бажаним гостем на http://community.livejournal.com/holodne_sonce/ ! smile.gif

Обов*язково заходь частіше.smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal