Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Готичне кохання
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Готичне кохання
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
Lady_Vamp
Мені цікаво, чи потрібне готам кохання, що воно для них означає?

Моє серце розбите, я не вірю в кохання, і не знаю, потрібно воно мені чи ні.

Я люблю самотність, готику та все таке інше...
Amorph
Наша пісня гарна й нова починаймо її знову.
wily
і як завжди одним розчерком пера аморф закрив тему...
Тарас
2 Amorph:

Ну и зачем ТАК отвечать?!
Amorph
2Тарас Как ТАК?
Snake
ТАК. плохо. ты похой человек.типа редиска. wink.gif

не нравится-не отвечай. зачем действительно дальше портить людям итак испорченное настроение/состояние?
Amorph
Я знаю что я плохой человек smile.gif))

Хм... Вот не думал что этой фразой можно кому-то что-то испортить.
Tyrant
А зачем ТАК отвечать Аморфу? Если хотите сказать что-то автору топика, так говорите, но вместо этого вы начинаете оффтопик с Аморфом... Так где конструктив? =)
stranger
podderzhivaju snak'a - "не нравится-не отвечай"... po teme esli est shto pisat - pishite (mozhno i s dobrim jumorom), a offtopic i nasmechki - ne nado... a to sluchajnie prohozhie mogut podumat, shto na Forume postiat "steb" i "prikoli" te gothi, kotorie bolshe nichego napisat ne sposobni... a eto ved' ne tak...=)

i prekraschajem flam'it v topikah gde konkretno zadan voprosi...) luchshe b po suti otvetili vse, kto v etom topike flame razvel...)

--------------------

2 Lady_Vamp

kohannya goth'am potribne ne menshe nizh inshim...) chi je riznitzija, treba pitaty kozhnogo okremo...
Core
2Lady_Vamp:

хоч ви й створили доволі загадковий топік, я маю на увазі назву, яка провокує написати щось у відподідь стьобне... але від себе все ж напишу за темою, бо вже до мене встигли пожартувати smile.gif ... кохання не може бути чимось непотрібним, чимось стороннім і тп... жити потрібно кожну мить, насолоджуватись нею... побути на самоті добре тоді, коли можна потім повернутись до коханої людини, до життя... корочше кажучи "life will never be the same again" © одна_маловідома_австрійська_група...

ЗИ Щодо "готичного кохання", то мені здається, що це відноститься конкретно до самого процесу... =)
anonymous
самота - це антураж, кохання - - сюжет.. все разом виглядає дуже цілісно.. одне без іншого то небезпечно..
Lissa
Ги-ги-ги...

Слиняве сьорбання неможливо передати на клаві, на превеликий жаль...
anonymous
2 Lissa

A cynic is just a man who found out when he was ten that there wasn't any Santa Claus, and he's still upset.
Lissa
Та не трудись - я все равно инглыша не знаю... :_)_
anonymous
а я перекладу спеціально для тебе!

Цинік то людина, яка, в дитинстві дізнавшись, що Діда Мороза не існує, обурюється ще досі.

Просто цитата мені подобається smile.gif) .. вона про тебе smile.gif)
Lissa
Да?... Нет... Не про меня...

Просто то, что вы называете любовью, у вас значит достаточно поверхностное чувство... Меня смешит ваша наивность.

Если с кем-нибудь из вас случится настоящий пример это чувства - тогда и будет о чем поговорить... Фу как высокопарно и банально звучит! wink.gif)
anonymous
хмм... я шо я називаю любов"ю, Лісса? Інтерпретуй, будь-ласка.. ти хоч розумієш про шо я кажу, коли я вживаю слово "кохання"?

Фе, яке наївне слівце!! smile.gif))

а цитата про тебе, про тебе smile.gif
Lissa
Гуляй дите
anonymous
дякую за комплімент.. бути дитиною - це прекрасно!
anonymous
псевдо-мудрі та псевдо-дорослі люди тут часто ошиваються... аж тіпає
wily
2anonymous: маєш рацію... вже тіпає...

2Lissa:

> Просто то, что вы называете любовью, у вас значит достаточно поверхностное чувство...

хм... а як ти можеш бути впевнена що саме ти знаєш яке воно насправді? спробуй описати? так глибоко, щоб ми сказали "бліна, точно, ми діти нетямлячі". хіба окрім тебе не дано нікому відчути шо воно таке? як можна порівняти дві сніжинки і сказати "оця правильна - а оця ні"
Девушка в кедах
кохання не існує. Щире, взаєемне кохання - це тільки казочка для маленьких дітей, як казочка про Діда Мороза. Зазвичай кохання або завдає нестримного болю, або заважає тобі йти далі та досягати своєї головної мети в житті. Як кажуть "Рай в шалаше", але скільки триватиме такий рай?
Derek
Сьогодні на парі філософії нам давали письмово і анонімно відповісти на питання "що таке кохання?":)

я відповів:

Невиліковна хвороба. Ліки досі не винайдені.

А готичне кохання це мабуть якесь збочення.smile.gif)))
Marooned
2 Lady_Vamp:

“Моє серце розбите” и “я не вірю в кохання” – уже несовместимыsmile.gif Может, ты имеешь ввиду любовь взаимную? Если так, то у меня похожие мысли на этот счет.

А любовь как таковая есть! Как же без нее?! Даже если это – всего лишь большая иллюзия.

На одном хорошем сайте откопал хорошую цитату: “Немає нічого реальнішого за ілюзію. Будьте реалістами - живіть ілюзіями.” (Володимир ЧЕРНЯК)
wily
"есть ли жизнь на марсе... нет ли жизни на марсе..."(с)

чи може корінний житель австралії стверджувати що снігу не існує лише тому що він його не бачив?
Scald
поддерживаю. Объяснять что такое любовь это всё равно что объяснять про цвета слепому от рождения. Это нельзя объяснить, а тольок почувтсвовать на собственной шкуре.
Taghirion
>тольок почувтсвовать на собственной шкуре

нарешті у цьому топіку хтось написав шось справді цікавеsmile.gif
Taghirion
анонімус, ну і чого ти таке зле, накинулось на людину?smile.gif
anonymous
Здоров, Таг! Та просто хочеться іноді погризтися з кимось. Сублімація, Таг smile.gif)
FirstNightGirl
Кохання - це і є неповторне відчуття тьолок на власній шкірі... wink.gif

Кохання не є невиліковною хворобою, це лише один із засобів передачі двох невиліковних хвороб: СНІДу та життя. А іноді ще й сифилісу, ганареї та Випадєнія маткі, щось на зразок "как я рада, как я рада, у меня трихомонада".

А взагалі кохання - це безліч безкоштовних сюжетів для журналістів, поетів та письменників. Знаю з власного досвіду!
Snake
любовь есть! я ею занимался smile.gif) -

все же я уверен это другое wink.gif
anonymous
хм... любов-марков..
Snake
>>Щире, взаєемне кохання - це тільки казочка для маленьких дітей

ну, я б не був такий впевнений. хоча зараз я теж так вважаю. однак, якщо забрати слово "взаэмне", - 100% iснуэ. це один з головних доказiв того, що свiт-лайно wink.gif
anonymous
тю.. Снейк, саме тому світ не лайно... навіть якщо кохання не взаємне... в цьому весь кайф!!! ти не розумієш
*2Drake
Готическая любовь -- это несчастная. Моя то-бишь... Гы, как я люблю эти фразы вроде "любви нет"... У кого нет, у того нет!
FirstNightGirl
Да ладно, знаю...

Но тьолкі на шкурі - все одно круто!
anonimous
кохання, кохання...

Все хаос і всі тварини.

Особливо огидні, самозакохані, тупі самці!

Ви думаєте, що ви обираєте кохання?

Попустіться за нього страждати.

Ви обираєте перше, шо підсовує вам ХАОС.

А потім люто захищаєте. Але не своє "коханя",

а своє "ЕГО", котре хоче потішити себе думкою, що нарешті, ось воно "ЩАСТЯ".

І ні в якому разі не допустити думки,

що поруч з вами випадкова хімерна людина,

яка є лише результатом черги ваших дурних помилок.

Готичне кохання є помилка в квадраті, або навіть в кубі.

Тому що виникає на теренах псевдо-єдності.

Вам не противно дивитися на комуни пристаркуватих хиппі?

Мала нагоду спостерігати навколо Дублина.

Люди котрі намагались кинути виклик світу :0))

Світу плювати на вас, на хіппі і на решту

лайна. І на кохання, доречи також.

Але я люблю життя.

Можливо лайно і є його головним сенсом

і логічним завершенням.
Amorph
2anonimous А ты не думала что люди посещающие этот форум, возможно, тоже плевали на этот мир? smile.gif
Amorph
Да и изображать обиженных на весь мир, рассказывать тут про протест против мира никто не собираеться (по причине полного пионэрства данной затеи), я думаю.
anonymous
!!!! Прошу не полутати anonimous з anonYmous, тобто зі мною... і якого фіга оце косити під інших???
anonymous
anonimous

в мене таке враження, шо ти і є самець, блін... дуже вже знайома манера висловлювання
anonimous
My word!

Pause, ano.

Мені спадало на думку, що ти образишся.

А манера звичайна - надбана українська.

Не переймайся так.
copycat
Если имидж новый парню

Сделали вы очень мрачный

Губки черные, реснички,

Личико бело, колготки

Хвостики и кружева

Новому косплею Маны,

Возмущенному помадой

Обьясните поскорее

Что все это-для любви

Для большой, прекрасной, чистой

И немножечко готичной.
anonimous
Amorph:

Авжеж плювали.

Весь кайф в тому, що неможливо привести світ до одного знаменника. І це чудово.

Світ, в одночас різний з кожної точки зору.

Мене цікавить інше:

Наприклад кохання ( якщо ми так це назовемо ) між особоми, що є радикально різні. За становищем в суспільстві, за віком, тощо. До якої міри умовності впливають на рівень затьмарення розуму.

Як співалось у відомому кіні:

( здається "кіні" вже можна казати )

"Любовь и бедность навсегда меня поймали в сети". Якщо наші умовності впливають кординально, це означає, що кохання - фарс,

фікція і вибір партнера носить прагматичні мотиви. А виправдання, на зразок красивих очей, характеру, запаху волосся і т.і.

знову таки хімерні фантоми тваринної природи.

Дуже рідкі випадки пігмаліонства до уваги не брати. Це не є норма.
Amorph
2anonimous я собственно и не пытаться даже не буду приводить мир к одному знаменателю. Я бы не сказал что выбор партнера всегда определяеться соображениями прагматизма, но в наше время за частую так и есть. Особенно хорошо это видно, когда рассказывают про свадьбу какого нибудь багатого дедушки, и девушки лет 25-ти, я в такую любовь не верю. Тут скорее любовь к капиталам этого дедули. Потому что если бы дедушка был бедный, то я сомневаюсь что она за него бы выскочила.
Lissa
Ухтыыы... Аморррффф... Ты сам до этого додумался или подсказал кто? Это ж нада - ты ж мне прямо на жизнь глаза открыл!!!
Lissa
smile.gif) Забыла смайлик влепить. Эта типа шутка.
Taghirion
а ліссса зла як завжди...smile.gif

респектsmile.gif
Lissa
Не я не злая, я добрая - видишь - даже шучу... smile.gif)

Да ладно - ну что можно сказать за любовь, если это такая вещь, которую нужно прочувствовать, и чем она сильнее, тем труднее что-либо про нее сказать... Это невозможно описать.. Ну, это я повторяюсь. Дай Бог каждому так любить и быть любимым, чтобы не находить слов для описания...
anonymous
хехех.. накінець я з Ліссою погоджуюся smile.gif))) молодець, Лісса!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal