Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Рівняння Дрейка і позаземні розумні форми життя
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3
Lviv_crow
Присвячується Аназі.

Людина обмежена рамками свого часу. Людина може вступати у контакт лише з своїми сучасниками. Людині не посилах вступити в контакт з людьми минулого чи майбутнього. Але правда, до нас доходять «голоси» минулого: книги, рукописи, витвори мистецтва, тощо. Людина може лише зберігати пам’ять про себе для нащадків.
Людей на протязі багатьох років хвилює думка "Чи ми одні у всусвіті? ". Ну щож спробуємо розібратися.
Дослідники космосу , стараються забезпечувати космічні апарати, наглядними пам’ятками з важливими відомостями про земну цивілізацію. Політ космічних апаратів («Вояджер» і «Піонер») планувалися таким чином, що з плином часу вони повинні будуть покинути межі Сонячної системи. Не відомо що станеться з ними за тисячі років мандрування в глибинах космосу. Вчені сподіваються, що який небуть з цих між зоряних мандрівників, попаде до жителів інших світів…
На борту апарата «Піонер» установлена пластина з зображенням фігури чоловіка і жінки в масштабі розташованої за ними схеми космічного апарата. В нижній частині зображена схема Сонячної системи і шлях польоту «Піонера»., що починається від третьої планети від Сонця.

Пучок ліній що виходять з точки показує положення 14 пульсарів (космічних джерел радіовипромінювання ), визначаючих наше Сонце , як зірку системи з якої запущено апарат.
На скільки ми можем судити, життя розвивається не в надрах палаючих зірок, , а на поверхнях холодних планет. З теорії утворення зірок, витікає, що не коло кожної зірки утворюються планети . Нехай коло зірки існує декілька планет. Частина з них розташована надто близько до зірки , там за надто висока температура . Частина з них розташована надто далеко там дуже низька температура. Навколо зірки можна окреслити зону, в якій умови для життя найбільш підходять – «зону проживання» . Необхідно врахувати те, яка доля планет з умовами, що підходять для життя на яких воно справді виникає. Також необхідно врахувати, яка з цих планет , що має життя , доля тих ,на яких виникло розумне життя.
Радіоастроном Френк Дрейк вивів рівняння. Рівняння було запропоноване Др. Френком Дрейком в 60-х роках 20-го століття як спроба оцінити кількість позаземних цивілізацій в нашій галактиці котрі можуть вступити з нами в контакт. Головне призначення рівняння: дати вченим змогу оцінити кількісно параметри що визначають кількість позаземних цивілізацій, також воно тісно пов'язане із парадоксом Фермі.
Рівняння Дрейка стверджує що:

де:
N - кількість позаземних цивілізацій в нашій галактиці з котрими ми можемо сподіватись вступити в контакт
R* - швидкість формування зірок в нашій галактиці
fp - частка зірок що мають планети
ne - середнє число планет що потенційно здатні підтримувати життя на зірку що має планети
fl - на якій частині попередніх життя зароджується
fi - на якій частині попередніх розвивається розумне життя
fc - яка частина попередніх може та бажає вступити в контакт
L - очікуваний вік таких цивілізацій.
Числа запропоновані Дрейком:
R = 10/год (10 зірок утворюється в рік)
fp = 0.5 (половина зірок має планети)
ne = 2 (в середньому дві планети в системі придатні для життя)
fl = 1 (якщо життя можливе то воно обов’язково виникне )
fi = 0.01 (1 % ймовірності що життя розвинеться до розумного)
fc = 0.01 (1 % цивілізацій може і хоче встановлювати контакт)
L = 10,000 років (наближено технічно розвинена цивілізація існує 10000 років)
З рівняння і чисел Дрейка випливає N = 10 Ч 0.5 Ч 2 Ч 1 Ч 0.01 Ч 0.01 Ч 10000 = 10.

Ті, хто вірить в запропоновані доктором Карлом Саґаном більш оптимістичні оцінки параметрів рівняння Дрейка, стверджують, що розумне життя є поширеним явищем у Всесвіті. Дехто твердить, що прийнявши обґрунтовані, на їх думку, параметри рівняння Дрейка, ми із необхідністю приходимо до висновку, що наявність великої кількості позаземних цивілізацій є не тільки можливою, але «практично гарантованою». Проте опоненти принципу Фермі вважають, що у зв'язку із відсутністю доказів на користь супротивного, людство є єдиною технологічно розвиненою цивілізацією як мінімум в нашій частині Чумацького Шляху. Також вони вважають, що оскільки ми не маємо надійних оцінок для параметрів рівняння Дрейка, то його не можна використовувати як єдиний засіб для оцінки числа позаземних цивілізацій, а слід покладатись на дані, що ми їх тільки починаємо систематично накопичувати.
Наша Сонячна система, якщо спостерігати її із відстані в кілька десятків світлових років, була б дуже незвичною системою у зв'язку із величезним рівнем радіовипромінювання (спричиненого людськими радіопередачами) в іншому нічим не примітної зірки. Можна припустити що подібне випромінювання із сусідньої зірки було б відразу відзначене як незвичне також нами.

Дані радіо- та візуальних спостережень накопичувались протягом кількох десятиліть такими проектами як Озма, SETI та різноманітними проектами, що мали за мету пошук планет поза межами Сонячної системи. Досі не знайдено жодної зірки сонячного типу, котра б демонструвала незвично інтенсивне радіовипромінювання, що, схоже, свідчить про те, що ми є єдиним видом, який використовує радіохвилі у нашій частині галактики. На додаток, більшість планет виявлених поза межами сонячної системи, ймовірно, характеризуються занадто суворими умовами для розвитку розвинутих форм життя.

Прихильники теорії про наявність позаземного життя наводять наступні пояснення цим фактам:
1. Інші розумні види можуть використовувати направлені засоби зв'язку, наприклад лазери. Слід зауважити, що Земля останніми роками випромінює менше радіохвиль у зв'язку із поширенням кабельного зв'язку та супутникових передач.
2. Знайти планети із нестабільними орбітами легше.

(С) Lviv_crow
Автор висловлює подяку Вільній енциклопедії ВікіпедіЯ
Lviv_crow
Сорі опечатка
Цитата
З рівняння і чисел Дрейка випливає N = 10 Ч 0.5 Ч 2 Ч 1 Ч 0.01 Ч 0.01 Ч 10000 = 10.
. Слід читати N = 10 Х 0.5 Х 2 Х 1 Х 0.01 Х 0.01 Х 10000 = 10

Додатково про рівняння Дрейка можна прочитати ТУТ
*2Drake
2 Mair Ling

та не обращай внимания, делать было нечего - вот я и погнал. А куча людей повелась laugh.gif
Anazie
Так... подождите, автор рівняння Дрейка - *2Drake??? shok.gif

Lviv_crow, спасибо, я тронута smile.gif
Aleks
laugh.gif
Lviv_crow
Цитата(*2Drake @ 27.09.2008, 23:04) *
2 Mair Ling

та не обращай внимания, делать было нечего - вот я и погнал. А куча людей повелась laugh.gif

Що це ти, хотів своїм постом сказати...?????????????

2 Аназі будь-ласка, для тебе старався smile.gif
Anazie
QUOTE (Lviv_crow @ 28.09.2008, 19:40) *
Що це ти, хотів своїм постом сказати...?????????????

та я сама прозрела laugh.gif laugh.gif laugh.gif
0
сударь, такими замечательными шишками надо дЕЛИТЬСЯ, а не самому все скуривать и устраивать тут Уравнения Дрейка и Моргана smile.gif
Lviv_crow
Цитата( @ 29.09.2008, 3:57) *
сударь, такими замечательными шишками надо дЕЛИТЬСЯ, а не самому все скуривать и устраивать тут Уравнения Дрейка и Моргана smile.gif

Сер, я і поділився, дивись вище, там є шишка....
Esmeralda88
Да, я тоже сразу подумала про *2Дрейка...
Верю, что существуют.. Есть такой детский наивный фильм "Контакт".. Очень в тему дискуссии
Anazie
О, Контакт я как раз скачала из интереса, надо посмотреть в конце-концов.
Lviv_crow
Щойно преглянув цей мультик.... Філософський трохи.
їНамою думку один із кращих мультфільмів радянської анімації
Доречі є також фільм Контакт ще не дивився, але судячи з опису не попса... Ось ссилка на нього
http://infostore.org/info/4359295
astro
тема хороша но что меня бесит так це люди яки думають що инопланетни цивилизаций используют радиоволни в учатом растояний . та и представил инопланетну цивилизацию яка смогла преодалеть милиони километров и прилетели сюда ну вроде йм ми будем интересни наше "общество " а по сути просто толпа людей . возможно инопланетяни уже среди нас возможно в це и трудно поверить . це те саме якщо що человеку из 15 века обяснить принцип роботи мобильного телефона та и мене нихто не поняв и посчитали божевильним .
фильм контакт полная фигня представим ви инопланетян а люди из 13 века це люди .вопрос про що ви будите говорить хиба вам буде интересно розмовлять из цею обезьяною ?
Mad Princess
Я не понимаю, как государство в те года допустило трату таких бешеных денег на такую херню...
Esmeralda88
может, и да, а может, и нет
Mad Princess
Хмммммммм.... я, конечно, далеко не ученый, но тот факт, что на сегодняшний день можно кое как точно определить только два коэффициента: R и, совсем приблизительно, fp, мне с моим исключительно экономическим образованием, сдаётся полным бредом абстрактного мышления

.... попытка найти себе подобных с помощью доски для спиритического сеанса на этом фоне почти логична...
Esmeralda88
я нахожу себе подобных на эттом форуме без всяких досок и спириттческого сеанса
Mad Princess
Хмммм.... а я в реале с "досками и уравнениями" найти не могу, прикинь...
Esmeralda88
Есть еще один метод - подойти к зеркалу
Mad Princess
Иногда это единственный метод...
Но я всегда рада видеть то чудовище, что смотрит на меня оттудова)
Esmeralda88
Самая искренняя любовь - это любовь к самому себе (почти с марка твена)
Dark_Wings
і не лише бачить, але й фоткать…
Esmeralda88
я так тоже далею, только поворачиваю фотоаппарат другой стороной
Mad Princess
Эта дурь с фотоаппаратом - привычка человека, который путешествует один...
Скоро закину туда фотки с Иерусалима. Серия "я и жиды")))
Esmeralda88
Сколько жидов выжили после этого?
Mad Princess
Так это еще не случилось.
Сфотографирую, и проверим))). Они поплатятся за смерть Христа....))))

..... балин... что то я сильно мрачная седня...
Esmeralda88
Это негативно влияет фон форума.. адо его на розовый заменить =РРРРРРРРР
Mad Princess
Не... меня черный цвет успокаивает...
Он вообще, имхо, лишен эмоций... А вот различные эмоции, которые несут другие цвета могут изрядно бесить, потмоу что, например, в даный момент, тебе эта эмоция не присуща....

Слу, меня часто занудой называют... наверное так оно и есть)))
Esmeralda88
меня тоже черный, серый успокаивает... у меня все то ли черное, то ли коричнево-серое... Еще люблю ярко-желтый 9по мне заметно), хоть ношу редко... не перевариваю яркие красный, синий, зеленый и прочее.. фи...
хоть идеалами оформления в цветовой гамме для меня есть сопораэтернус.ру и готикрок.ру
Mad Princess
А я люблю фиолетовый.
Дагмара
А мне нравится синий, голубой а особенно цвет неба сейчас
Mad Princess
Мило... цвет оседающей пыли на чистом индиго...
Esmeralda88
на тему фиолетового вот истинные любители фиолетового...
Mad Princess
Не... я так не могу...
Я не могу ни думать, ни действовать, ни вообще ничего адэкватного не могу, когда перед носом что то фиолетовое...
Цвет выключает меня полностью...
Esmeralda88
Бывает и так
Mad Princess
Ага.... я могу только руками...
Mad Princess
Фак!!!
НЕЕЕТ!! Я не то хотела написать! Яимелла ввиду, что когда вижу что то фиолетовое, мне его постоянно хочеться трогать!!!
Дагмара
Цитата(Mad Princess @ 22.10.2008, 15:20) *
Фак!!!
НЕЕЕТ!! Я не то хотела написать! Яимелла ввиду, что когда вижу что то фиолетовое, мне его постоянно хочеться трогать!!!

blink.gif

Mad Princess
Не блинкай на меня!
Esmeralda88
Ну, нечего отмазываццо... и еще кто-то котят жалел...
Mad Princess
Пашла вон... sleep.gif
Esmeralda88
Мадам, только после Вас
Mad Princess
Мадэмуазель, еще вроде бы... sleep.gif
Esmeralda88
Эксюзе муа, мадемуазель
Mad Princess
Оф кос, ай уыл экскюз ю... целуйте ноги...
Esmeralda88
Фи.. ани же грязные.. мемзель, када вы их мыли?
Mad Princess
Не далее, чем седне сутра...
Вы хотите би форгивен, или будет тут ламаца?
Esmeralda88
Хорошо, что не би фор Гиви...
Mad Princess
Я Гиви говорила, но он отказался... sleep.gif
Esmeralda88
нагло врешь... решила оставить его себе... да забирай, мне черномазых нинадах
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal