Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Холодне Сонце на "Висадці", 20.05.2006
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Холодне Сонце на "Висадці", 20.05.2006
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Poison-Girl
20 травня, 2006 року в ЦДМІ О. Довженка (Тернопіль) у рамках "Висадки" відбудеться концерт "Холодного Сонця".

У "Висадці" також приймуть участь гурти "Ot Vinta", "Anna", "Made" та інші. Початок о 17:30.

Ласкаво просимо усіх!
Lost_in_tears
Ха, а я уже тут. Була на Висадці...(як ви усі вже зрозуміли).
Не знаю, чи зможу описати всі ті позитивні, неймовірно позитивні враження!!! КЛАСССССНО!!! Сиджу тутечки і не можу все ж добрати слова.
Скажу так - ХС - супер! Спасибі за хорошу музику, за суперові емоції, за дуже дуже класний виступ!!! Так тримати!!! Чекаємо наступного концерту.
А у мене є троянда... Заздріть мені усі!!!:D І хвотка Василя!!! Єдина і унікальна!!! biggrin.gif
Ну що ж ще написати - СУПЕРРРРРР!!!
Ще раз спасибі фан-клубу!!! НА те ми і є, щоб підтримувати НАЙКРАЩИЙ ГУРТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poison-Girl
Концерт - шикарний просто!!!!
ХС - ФАРЕВА!!!!!

Сьогодні викладу в мережі фотки з виступу.smile.gif))))
DarkRose
Дякую всім, хто порадував нас своєю присутністю на концерті. Ваша енергетика додає потужності важкій меланхолії наших гітар.

Власниці троянди привіт, а також прохання трепетно піклуватись про неї: у цій квітці заховані всі пережитки Холодного Сонця: хлопчачі хвилювання перед першими виходами на сцену, поїздки в далекі краї, атмосфера фестивалів інших народів, енергія тисяч глядачів. У Вас, насправді, безцінна річ. Гадаю, вона в надійних руках. Мої вітання smile.gif
мавенька
уууууууу_))
висадка суперрррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр!
ХС виступали класно і гідноооооооооооооооо!
короче мені дузе ідузе сподобалось) на наступний раз вивчу хочаб приблизно тексти пісеньььььььь! є стимул)
Дякую всім, хто порадував нас своєю присутністю на концерті.

ууу...е....а це типу нам???? : ))))))
кулььь)))))))))))))))))))))))))))) п.с. є пару фот,якість не дуже,бо з телехфона,ле всеодно,закину Наталі,а вона розмістить де потрібно)
п.с. коли якийсь хлопцинка спитав , "Хто любить ХС", то він дико обламався)
бо тернопіль нарешті остаточно зрозумів,що значить гурт для нас,і міста вцілому!
сенкс за гарне "паті" )
Lost_in_tears
2DarkRose
Спасибі за класний концерт!
Троянду я, ЗВІСНО, буду берегти! Як зіницю ока! Ось. Запевняю, що вона в надійних руках!!!
2 мавенька
Ой... Як я вже говорила - супер.
Darien
QUOTE(мавенька @ May 22 2006, 18:59)
тернопіль нарешті остаточно зрозумів,що значить гурт для нас,і міста вцілому!
[right][snapback]161660[/snapback][/right]

ХОЛОДНЕ СОНЦЕ FOREVER!!!
Lost_in_tears
2 мавенька
фото я отримала. незабаром уже кудись в неті їх кину. Є лише одна проблемка - фотки з зустрічі у Тернополі не притопали... sad.gif
Спробуй ще раз відправити.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal