Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Шо за меседжі?
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Zavgosp
панове, мені на мило приходять листи, в яких пишеться про якісь приватні повідомлення на готік.ком.уа.. а відкрити їх я не можу..
wily
то хтось пошуткував мабуть smile.gif
neakr
Вилли, блин, эпический герой. Твоя работа? мне такие же лажи приходят
Zavgosp
може віллі металевий шпіон і збиткується з готів?smile.gif)
moonwalker
я, по понятным причинам, не проверял, но по ходу это вирусы, рассылаемые зараженным почтовым сервером на everyone.net... всякие сообщения с типа зашифрованным документом, какие-то исполняемые файлы etc - не советую открывать wink.gif
wily
> може віллі металевий шпіон і збиткується з готів?smile.gif)

блін... розкусили smile.gif))

а то таки вірусня. треба бути уважнішим, і не тицяти де попало! дорослі ж наче люди...
Core
ну здалеку дорослі й справді на людей схожі.. %))
anonymous
який вишуканий в тебе гумор, Кор
havoc
В мене вся пошта на havoc@gothic.com.ua зафлужена спамами від якихось двох контор. Якісь об"яви й запрошення на бізнес форуми, семінари і т.д., навіть замість теми енна кількість знаків питання. На укрнетівську пошту спами приходили, але там хоч теми були (доречі там я від них якимось чином вже здихався). При їх відкритті не було жодного разу вірус алерту, і екзешних файлів там також не містилося. Просто коли на одне потрібне повідомлення приходять десять інших, відбиває усіляке бажання такою поштою користуватися. Тим більше, адресу свою у неті я ніде не залишав.
havoc
Ну й звісно ж як спами вони не ідентифікуються
Taghirion
>В мене вся пошта на havoc@gothic.com.ua зафлужена спамами від якихось двох контор

даааа, чувак, єсть такая мааазаааа.... (с)
havoc
Не зовсім зрозумів твою репліку :-/
Taghirion
то була цитата з культового у певних колах фільмуsmile.gif

а означати це мало те, шо в мене власне така сама проблема...
havoc
Розумію wink.gif)

Так що з цією х..нею робити? Не хотілося б закривати пошту на готік.ком.уей ;(((
Amorph
Поставить мозиллу и баесовский фильтр, можно бат с такой же прилабудой smile.gif
havoc
На на сраку сідаю від твоїх постів smile.gif

Розумів би я хоча б відсотків десять в цих речах. Ну, кожному своє
Amorph
Baesian по аглицки, шо ж я сделаю ежели программа так называется smile.gif
havoc
І що ця прога буде робити? І що таке мозілла?Бат ти маєш на увазі відомий всім The Bat?
Gothera
Ой як все запущеноsmile.gif. Мозілла - це тіпа твій Інтернет Експлорерsmile.gif. Крім того що є досить швидким безкоштовним бровзером, включає в себе поштовий клієнт схожий на The Bat і ще купу цікавинокsmile.gif

>І що ця прога буде робити?

Слово фільтр ніяких асоціацій не викликає?
Amorph
Типа того smile.gif
Lissa
так Хавок жеж будущий врачик! откентелева ему знать чего такое мазилла... я тож как бывшая училка не шарю))) а у мя нема спама на мыле)) потому что я не регюсь где попало.
havoc
Вже котрий раз повторюю: Жодного разу ні де не реєструвався зі своїми даними (тільки на реєстрації на готік.ком.уей).

P.S. Програмерів достатньо, але якщо припече, то "врачиків" по 03 набирають дуже швидко.
Amorph
Ты ж вроде стоматолог. А стоматологи по 03 не приезжают smile.gif
Lissa
Тогда ты попал, Хавок)))
Lissa
Матрица хез ю!!!!!!!!!!!!!!! )))))
havoc
Не вистачало ще щоб стоматологи по 03 приїжджали. Бо це абзац усьому вже буде )) Щодо мене, то в житті ні якою взагалі лікарською практикою займатися не збираюсь, так що мене це не стосується. Мені тільки диплом потрібно.

А Матриця поимєла нас усіх: http://www.prokofiev.ru/prikol/pics/p13/matrix-has-u.htm
havoc
Доречі, вже шостий день ні яких спамів на скриньку не лізе. Вичікують мабуть, падли )
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal