Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Я легенда
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Я легенда
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3
WitchDoctor
Ох, блин, на работу пора час назад... sad.gif Ну да ладно, думаю, часок-другой никто не заметит, что я немножко не пришёл. Недавно я три недели не ходил на работу, так потом начальник позвонил узнать, куда это я пропал. А я и не пропал вовсе - сидел всё время дома, рядом с телефоном и ждал звонка. (не, не резинило - депрессии предавался).
Вот так и придётся всё бросить и топать по жаре, мучаясь от лени и головной боли.
Esmeralda88
сочувствую =(
только вернулась с жары.. расходую отпуск.. была в библиотеке. по дороге домой купила жърчика и черешень. щп ем
Queen_Victoria
Робота, робота, робота........ Активно її шукаю.... З сьогоднішнього після-обіду))) Ще не знайшла....

........ підстрілюватися з бензопели від очистих грибів - це повний аут))) шоб таке приснилося - шо треба викурити???
Esmeralda88
Надо просто похрумкать этих самих грибочков
Queen_Victoria
А ясно! Остання людина (недосвідчений міський гот) попреться в ліс шукати жратву і знайде грибочки... нажереться і почне глючити..... Просто 2 в 1: і жерти не хочеться, і не скучно!
Esmeralda88
Это довольно таки перспективный вариант
Queen_Victoria
... а потім глюк пройде і виявиться, що ніякий кінець світу не наступав... то все глюки)))
кажуть, від мухоморчиків таке бува!
WitchDoctor
Ну, я однажды нашёл грибочки Psilocybe Semilanceata (Псилоцибе Полуланцетовидный) в парке (в центре города). 24 штучки, кажется. Оказалось, нас дурят - пространство нихрена не трёхмерное.
Esmeralda88
что-тона сегодняшний вечер многоввато глюков игрибочков
WitchDoctor
Та не, то много-много лет назад было.
Queen_Victoria
останній гот не ходив в ліс, він нажерся грибів в парку в центрі міста, не відходячи, так сказать, від бази....
WitchDoctor
Я тоді працював в Універі, готхом не був (та й зараз, я не впевнений, хто я (та де знаходжусь)). Готів тоді не водилося у совку. Але готік-рок був. На фірмових касетах. Грибів я нажерся вдома. А потім запив пляшкою доброго червоного портвейну.
Esmeralda88
Да.. людей к ночи поперло
Queen_Victoria
... пам"ятаю, як я колись гриби збирала...
Зриваю гриб. Нюхаю. Пахне добре. Вирішую, що їсти можна. Шукаю в лісі такі гриби... В результаті, їх у мене назбиралося ну з 5 кг як мінімум. Іду додому. Дома тато заявляє, шо я весь день горбатилась над такою отруйною штукою як лже-лисичка......... Ото був облом!!
Esmeralda88
хорошо, что не поела
Queen_Victoria
ага! з тих пір за грибами я і не хожу... бо знавець грибів з мене..... там, між іншим, і мухомор навіть був зібраний. я, бачте, п"ятна біленькі не роздивилась)))

"їсти можна всі гриби, але деякі з них лише раз у житті" - улюблена цитатка мого однокласника)))
SevaB
Дві-три години поварити і їсти можна всі. А з деяких і відвар корисний буде smile.gif
Lviv_crow
Цитата
Дві-три години поварити і їсти можна всі

Ага тільки приблизно що години треба міняти воду і прополіскувати..., а вже тоді можна хрумати.
А взагалі я грибів не люблю...
WitchDoctor
Ложные лисички съедобны.

А я грибы люблю. Очень-очень. И котов тоже. Вообще, много чего люблю.
Так что я, наверное, любитель.
Esmeralda88
Котов ты любишь гладить или есть?
WitchDoctor
Если они есть, то люблю гладить.
Queen_Victoria
Цитата
Ложные лисички съедобны.

Ну, вони-то взагалі всі їстівні...

Цитата
А з деяких і відвар корисний буде

А деякі взагалі дуже корисні: ліквідовують потребу їсти раз і назавжди)))
Esmeralda88
Послденее предложение мну убило... зачод
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal