Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Я легенда
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Я легенда
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3
Mair Ling
В последнее время как-то часто стали поднимать вопрос по поводу, а что будет после конца света, и будит ли что-то ??
Вот и мне стало интересно как к этому относятся готы, и как они себя видят после апокалипсиса ???
Для этого я предложу на ваше рассмотрение так сказать пару проектов по типу "что будет после" а в замен хочу услышать(прочитать) ваше мнение именно о том как вы себя видите в том или ином мире !!
предупреждаю сразу у тех кого туго с фантазией, могут проходить дальше

Ну не буду далеко ходить возьму самый стандартный. Трах-бах все померли.... Остались вы, посреди к примеру Киева а вокруг тишина....и мёртвые с косами стоят !) Интересно каковы будут ваши первые чувство и эмоций, что вы будите делать когда поблизости нет не только родных и близких, нету вообще кого либо ??!!!
Ну это уж слишком стандартно, и я уверен что многие из вас себе такое представляли, так что ответ прейдет сам собой, тут и думать особо не надо...!)

А теперь посложнее !!!!
Представьте себе такую картину, в один прекрасный летний день вы просыпаетесь, и вроде всё хорошо, всё прекрасно, но чего-то не хватает, и вроде всё как всегда, почти всё на месте но всё ровно вас что-то грызёт !! Минут через 5-10 вы окончательно продрав глазки, замечаете что дивным образом пропали не только люди, но и какие либо источники информаций !!!!!!! Пустой экран телевизора и компьютера, на обыкновенных бытовых вещах, пропали какие либо названия или надписи, просто обыкновенные серые вещи. И вы осознаёте что из мира пропала не только письменность, а и буквы как таковые !!! Наглядный пример, пустая клавиатура, рекламные стенды на которых только картинки, газеты и журналы с пустыми страницами, пустые книги, дома без номеров, объявления без текста, на надгробьях и крестах нету имён или ещё каких либо данных, и т. д. Что вы тогда будете делать ?? Когда все ваши знания только у вас в голове, во внешнем мире им нет подтверждения !!! Даже имя ваше и то только у вас в голове, а где оно может быть ещё, если даже открыв паспорт вы видите лишь своё весёлое личико, и пустые страницы.......... жутко не правда ли ?! А теперь представьте что это не какой-то мифический конец света, а наша обычная реальность, где есть всё, и всё как всегда, но вот только нет каких либо подтверждений в реальном мире тому что у вас в голове !!!!! Как думаете хорошие чувства возникают ?)
Вот таким вот примерно и видят мир, люди у которых есть умственные отклонения, а та гора человеческих насмешек и непонимания делает из таких людей именно "больных" тех которых мы можем видеть в психушке !
А как известно умственные отклонения это не всегда плохо, например та же эмпатия (умение чувствовать чужие эмоций как свой личные) и т. д.

Ну вот в общем то и всё..... надеюсь не кто не уснул !)

З.Ы Честно говоря я не знаю есть ли такая тема на форуме и поднимали ли её, поэтому если есть то про то что написано выше можете просто забыть (предварительно скинув мне ссылку на подобную тему на этом форуме ))) )
Esmeralda88
А) Обращусь к кому-то близкому за помощью
Б) Убъюсь об тенку
Victor the Demented
1 Сначала буду прятаться, а когда пойму что действительно никого нет, начну заново учиться жить в этом изменившемся мире. Сначала буду в шоке, но это скоро пройдёт (да, я циник, я знаю)

2 Если бы исчезли буквы? Кошмар! Хотя.. стоп... а музыка не исчезла? Если не исчезла, можно пытаться жить дальше))
нда, поскольку обмениваться информацией телепатически я не могу... Было бы ОЧЕНЬ ПЛОХО.
У меня что-то в этом роде, ну не так преувеличено конечно, но я понял о чём идёт речь. Я часто всё воспринимаю не так как те кто вокруг, и меня иногда бесит, что нет никого кто бы меня понял и кому можно было бы верити и доверять (не всегда, конечно, всё так, но...) Пытаюсь найти того, кто бы меня понимал, так как понимают друг друга мнгие люди. (Другой вариант - уйти из такого общества - мне не подходит, поскольку я бы подох от скуки, потому что все интересные места всегда уже заняты tongue.gif )
Aleksander
Просто бы пошел куда глядят глаза.

Алсо, подробный начальный пост вдохновил на изощренно-извращенный вариант (моралистам не читать):

Уявіть, що Ви вирішили припинити своє життя. Звісно це треба робити так, щоби ніхто не зрозумів ваших мотивів. Необхідно досягти елементарних успіхів, трохи влаштувати особисте життя, а потім призначити день власної смерті.

Ось все начебто досягнуто, реалізація задуму планується на завтрашній обід. Дівчина з якою Ви живете буде на роботі. Можна тихо прийти і... Уявіть, що з такими думками ви засинаєте. Досить спокійно, враховуючи серйозність намірів.

Вранці вас будять промені сонця у ногах. На годиннику три чверті на шосту. Стан духу - урочистий і піднесений, але щось не так. У кімнаті прохолодно, плечі вашої пасії не прикриті. Натягуєте на неї ковдру. Якісь на диво розслабленні м'язи. Намагаєтесь пригорнути - відштовхуєте тіло. Очі вже застигли.

Дзвоните до швидкої. Ніхто не відповідає. Аналогічно із міліцією. Кидаєте слухавку і вибігаєте на двір.

Там нікого. Звісно, бо ще й нема шести. Дзвоните у двері сусідам. Ніхто не відповідає. Повільно повертаєте голову і на узбіччі бачите тіло літнього чоловіка. Підходите до нього - він мертвий. Уявіть, два мерці в один день. Голова сповнена думками, ноги рефлекторно йдуть на схід. На зустріч до сонячного тепла. Вигляд скручених людських тіл інколи відволікає від думок. Завжди цікавило, чи їстимуть собаки тіло людини. У хлопця у спортивному костюмі обгризена кисть руки. Їстимуть.

Сумнівів немає, люди вимерли. За тригодинну прогулянку ви не зустріли нікого і вирішили повернутися додому.
Уявіть, ваше неоформлене кохання вже зовсім захололо і трохи посиніло. "Треба її накрити" - це єдина думка.

Знову мрії і фантазії підхоплюють Вас і непомітно крадуть час. Вже вечір. Червона смуга біля горизонту, Ви сидите із сигаретою в руках. Уявіть, ледь ворушачи губами і приховуючи будь який вияв емоцій промовляєте про себе "Це ж треба. Нарешті весь світ - мій". Хоча від кого тепер ховати слова і посмішку?

Уявили? Тоді вітаю, у Вас збочена фантазія.

Aleks
Если не успею застрелиться, то умру от голода (ну а кто будет еду в магазины привозить?).

Цитата
Тоді вітаю, у Вас збочена фантазія.

Серьезно?
Mair Ling
2Aleks посмотри филь "Я легенда" и узнаешь откуда тебе будет еда !))) Сомневаюсь что ты сможешь обожрать весь город в одиночьку %)
WitchDoctor
Цитата: "...Уявіть, ваше неоформлене кохання вже зовсім захололо і трохи посиніло. "Треба її накрити" - це єдина думка..." (Alexander)
Помилочка - думка буде трошки iнша: " Оё! Чому ж я спав, коли вона була ще тепла... От непруха..."
Цитата: " ...Ви сидите із сигаретою в руках..."(Alexander) - Ви присіли із цигаркою у руці на капоті "Бентлі", поруч валіза із кокаїном, повний салон пляшок з віскі, абсентом, коньяком, гвинтівка "Бенеллі", та ще безліч корисних та необхідних речей, які ви раніше не могли собі дозволити. Справжне життя врешті решт розпочалося.
Victor the Demented
Так, у мене збочена фантазія. smile.gif
Я би спочатку довго оплакував "своє неоформлене кохання", потім зі злості сказав що це було не справжнє кохання (злість настає завжди коли з'являється голод) - і пішов шукати їжу, потім вигрібати все що мені сподобається в багажник "позиченого" авто, а потім - шукати того, хто тк само як я вижив. (Мабуть, бажання припиняти життя одразу би пропало).

Хехе... Я думаю среди моралистов тоже найдутся те, кто когда-нибудь фантазировал о ситуации, когда всё человечество... ну, может не вымерло но просто исчезло. Только моралист на то и моралист что он в таком ни за что не признается. wink.gif
Queen_Victoria
1. Вимерли люди чи взагалі все, крім мене? Тоді однозначно, смерть, тільки більш повільна. Або самогубство.
Оскільки ситуація таки фантастична, я навіть не знаю скільки звикала б до цього... Але перспективи... Іди, куди хочеш, роби, що хочеш))) Звісно, користувалась би цим.

2. Вивчала б новий світ. З великим інтересом.

Цитата
2Aleks посмотри филь "Я легенда" и узнаешь откуда тебе будет еда !))) Сомневаюсь что ты сможешь обожрать весь город в одиночьку %)

Є таке поняття, як термін придатності для споживання. Навіть у консервів і чіпсів він 1 чи 2 роки. А деякі хороші харчі перепсуються так швидко, що й наїстися ними не встигнеш.
WitchDoctor
Термін придатності можна не дивитися. Насправді, він ні до чого. Консерви можна споживати й через десятиріччя. У моїх знайомих у частині зольдатів харчували німецькими, 40-х років, та не тільки консервами, ще й м'ясом мороженим. А хліб військові консервують у спирті. Їжі вистачить.
А щодо дівчини, то, якщо кохання було справжне, її можна споживати, навіть коли дещо охолола. biggrin.gif
Queen_Victoria
Цитата
Термін придатності можна не дивитися. Насправді, він ні до чого

... труїлась я колись шоколадкою, строк придатності якої тільки кінчався.
... моя одногрупниця - снікерсом.
... мій знайомий - консервами.
Може, в старих німецьких нічого зайвого не було. Зараз же таке покладуть, шо чорт знає, як воно відреагує на тривале зберігання.
Їсти хліб у спирті - це жесть...
Aleksander
Їжі вистачить.

Можна піти в Африку і їсти банани. А по дорозі спостерігати за пожежами, техногенними катастрофами, що виникатимуть через позбавлене контролю промислове обладнання. Весело буде так.

Невже урбанізація призвела до того, що люди не здогадуються про існування елементарного збиральництва, полювання і землеробства?

А щодо дівчини, то, якщо кохання було справжне...

Якщо кохання було справжнє, то ти її закутаєш у простирадло, віднесеш у теплотрасу і засиплеш пелюстками квітів.
Victor the Demented
+11

Цитата(Aleksander @ 25.03.2009, 21:44) *
Невже урбанізація призвела до того, що люди не здогадуються про існування елементарного збиральництва, полювання і землеробства?

Просто не можуть собі уявити, як вони будуть цим займатися.
WitchDoctor
... Я писав щодо гвинтівки " Бенеллі" - ясна ж річ, що вона придатна до полювання. А про збиральництво й нагадувати нічого - он які площі засіяні усілякими агрокультурами. Та й ліси нікуди не подінуться.
Queen_Victoria
Цитата
Можна піти в Африку і їсти банани.

Дуже цікаво, як можна пішака дійти до Африки....

Цитата
А по дорозі спостерігати за пожежами, техногенними катастрофами, що виникатимуть через позбавлене контролю промислове обладнання. Весело буде так.

Особливо весело буде, якщо якась така хімічна гидота, яка попаде "на волю" в наслідок техногенної катастрофи, отруїть етакого готичного останнього робінзона...

Цитата
Я писав щодо гвинтівки " Бенеллі" - ясна ж річ, що вона придатна до полювання

Цікаво, і на кого можна полювати.... Хіба що на диких собак... ну нічого... китайці їдять - то й ми зможемо)))

Цитата
Просто не можуть собі уявити, як вони будуть цим займатися.

В Фінляндії живе чувак, який на 100% зайнятий натуральним господарством от уже років 15... Не для наших переніжених тіл це.
Aleksander
QUOTE (Queen_Victoria @ 31.03.2009, 19:50) *
Дуже цікаво, як можна пішака дійти до Африки....

Наші пращури якось дійшли у зворотному напрямі. Я не географ, але найбільшими перепонами будуть декілька рік (Дон, здається, найширша) та Суецький канал.
Цікаво, і на кого можна полювати.... Хіба що на диких собак... ну нічого... китайці їдять - то й ми зможемо)))

На корів, курей і свиней. А взагалі дичини в лісах навіть зараз не так вже й мало.
В Фінляндії живе чувак, який на 100% зайнятий натуральним господарством от уже років 15... Не для наших переніжених тіл це.

В США жив на весь світ відомий фермер-філософ Торо.

Щодо переніжених тіл - організм швидко звикає до фізичної праці. Звісно, існують слабкі в фізичному і розумовому плані особини (які тим не менш пишаються своєю нікчемністю), проте сподіваюсь, що останній серед людей буде не одним із них.

Aleks
Цитата(Aleksander @ 31.03.2009, 20:23) *
Наші пращури якось дійшли у зворотному напрямі. Я не географ, але найбільшими перепонами будуть декілька рік (Дон, здається, найширша) та Суецький канал.

Если в Стамбуле одолжить в каком нибудь порту катер или яхту, то Мраморное море преграды не составит, а там уже и до Африки пешком недалеко (ну или, опять же, можно одолжить у кого нибудь машину) или прямиком на катере в Египет.

Цитата(Aleksander @ 31.03.2009, 20:23) *
Звісно, існують слабкі в фізичному і розумовому плані особини (які тим не менш пишаються своєю нікчемністю), проте сподіваюсь, що останній серед людей буде не одним із них.

Хм, если это будет последний из людей, ну то-есть совсем последний, то можно не беспокоится - человечеству все равно конец.
Aleksander
Хм, если это будет последний из людей, ну то-есть совсем последний, то можно не беспокоится - человечеству все равно конец.

Каждый отдельный человек тоже обречен, но это не повод досрочно прекращать свои полномочия на этом свете
Esmeralda88
как многа букав......
Aleks
Надо брать пример с Эсмеральды - она пишет мало букв, и по теме smile.gif
Esmeralda88
Алекс, wub.gif
Esmeralda88
Цитата
А я считаю, что армагедон - это полный позитив!!! Сколько проблем сразу решится
Не будет пробок на дорогах и очередей в магазинах(правда магазинов тож небудет)))!!!!! Не будет гопоты и быдла! ПОПСЫ НЕ БУДЕТ!!!!!!
Ну чем не рай? ©
Esmeralda88
Цитата
А я считаю, что армагедон - это полный позитив!!! Сколько проблем сразу решится
Не будет пробок на дорогах и очередей в магазинах(правда магазинов тож небудет)))!!!!! Не будет гопоты и быдла! ПОПСЫ НЕ БУДЕТ!!!!!!
Ну чем не рай? ©
Victor the Demented
Полностью согласен с Эсмеральдой и с цитатой :-)))
Tamerlaan
Да не будет ничего...будешь только ты и сколько ты сможешь держаться? Нет, не еда и вода имеется ввиду...
Рассказ товарища Aleksander'а понравился и некоторые моменты представил себе. Но в реале если посмотреть - многие пишут музыка осталась - можно жить. Ну да, только с музыкой ты долго не поговоришь.
порадовало сообщение типа:"А откуда в магазине еда браться будет?" А самому придется себе выращивать)))
Я не утверждаю что это плохо или хорошо, просто это..скажем так никак. Сложно себе представить и сложно смоделировать ситуацию
Gekidomaru
Выглянув в окно, обнаружил лишь автомобили с настешь открытыми дверями. Разбитые витрины магазинов, разбитые окна домов. Крик случайно пролетающей птицы звучит как ода надежде... Спускаясь по лестнице мимо заколоченых дверей, подумываешь что когда-то, эти стены разрисованые граффити будут украшать выставку какого-то музея. С трудом отворив дверь ведущую из подъезда ты отправился на поиски пропитания, держа нож на готове. Ты был не настолько наивен чтобы полагать словно ты выжил один, в любой момент одичавший житель, быть может когда-то учивший твоих детей - мог выскачить из-за угла с простой целью, уничтожить тебя, чтобы уталить свой страх. Шаг за шагом ты приближался к разбитой витрине супермаркета. Осторожно перебравшись через осколки, ты услышал шорох позади себя. Сантиметр за сантиметром, поваричивая голову ты был готов ко всему... rolleyes.gif

Как-то так я вижу себе подобный мир. В любом случае все проблемы решатся сами по себе, и это замечательно. Но все проблемы - взаимозаменямы, стоит об этом помнить.
WitchDoctor
Да нормально всё будет, не скучнее, чем сейчас, и уж точно безопаснее. Не понтуйтесь.
Можно будет делать всё, что хочешь - путешествовать, или всю жизнь жить а курорте. Ходить, в чём хочешь, и музыку ставить так громко, как тебе нравится.
Сплошные плюсы.
Queen_Victoria
Цитата
ПОПСЫ НЕ БУДЕТ!!!!!!

Швидше б...

Цитата

Якщо в Африці так добре, то навіщо ці самі працури звідти пішли?

Цитата
На корів, курей і свиней. А взагалі дичини в лісах навіть зараз не так вже й мало.

Кури, свині і корови, швидше за все, перемруть в 1х рядах, як істоти дуже від людини залежні.

Цитата
или прямиком на катере в Египет.

Не були ви в тому Єгипті. Там мертва пустеля за винятком оазисів, до яких пішки через пустелю не дійдеш.
Aleksander
Якщо в Африці так добре, то навіщо ці самі працури звідти пішли?

Подалі від негрів
Кури, свині і корови, швидше за все, перемруть в 1х рядах, як істоти дуже від людини залежні.

Не тому що залежні, а тому що закриті. Як у одному пересувному зоопарку.
Queen_Victoria
Цитата
Подалі від негрів

Боюсь, вони самы в ті часи були неграми)))

Цитата
Не тому що залежні, а тому що закриті.

А ще вони не люблять холоду... До речі, намочи курку - і вона здохне. КПідійде і звичайний дощ! А ще кури дуже хворобливі... Сліпі вночі і ввечері. Лисиці і куниці їх виведуть без проблем.
І свині переохолодження і протягів не люблять. Відразу хворіють. У них є схильність до паразитів-черв"яків. Особливо в печінці. Якщо свині глисти не труїти, її вік дуже недовгий. Теж хворіють. А іще свині не такі вже й всеядні. Виключенням може бути хіба що мінісвині, які харчуються травою і більш-менш витривалі до холоду і дощів, але їхнє самостійне проживання в нашій країні можливе лише десь у Криму. В тім, це дуже легка здобич для хижаків.
Корови трохи більше живучі. Правда, у них своя біда: якщо їх не доїти, у них буде мастит, який згодом переростає у гнійний мастит, тобто, без людини і корова умре. І зимою швидше за все умре корова від голоду: їсть вона ну дуже багато, але під снігом траву не відкопає, кору їсти не вміє.
Виключенням може бути хіба що кінь. В крайньому випадку, в історії відомі випадки дичавіння коней і їхнього спокійного проживання на природі.
Закриті чи ні - все рівно перемруть. Говорю як майже спец: років 10-15 назад у нашої сім"ї жило багато чого.
А іще собаки - за кризових умов уже не друзі людини. Вони швидко дичавіють, збиваються в зграї і полюють. На різницю від диких тварин, у собаки, особливо в зграї, страху перед людиною не мають.
Тому при веденні натурального господарства саме собачі зграї будуть ворогом №1. А це ворог буде небезпечний: плодиться швидше за вовка (правда, їх і зараз до біса!), вогню, крику і т.д. особливо не боїться........
Aleksander
Правда, у них своя біда: якщо їх не доїти, у них буде мастит, який згодом переростає у гнійний мастит, тобто, без людини і корова умре.

А навіщо їм телята?

Та як і подохнуть, мені байдуже. Буду сам траву відривати і, кору їсти. Можна варити поживну кашу із коренів очерету.
Тому при веденні натурального господарства саме собачі зграї будуть ворогом №1.

Так. У нас уже в області живуть здичавілі собачі зграї. Але, думаю, деякий час вони будуть харчуватися дохлими свинями і коровами. Із двох способів добування їжі собаки навряд оберуть полювання.
Queen_Victoria
Цитата
А навіщо їм телята?

Домашня корова, на різницю від диких родичів, дає молоко цілий рік, а не лише, коли в неї телята.

Цитата
Можна варити поживну кашу із коренів очерету.

Ой, щось мені підказує, що ситим і здоровим довго від такого харчування не будеш)))

Цитата
деякий час вони будуть харчуватися дохлими свинями і коровами.

Думаю, їм такого провіату менше, ніж на рік, вистачить. І від цього самі мінуси: розведуться на шарових харчах ще сильніше, до м"яса звикнуть......
SevaB
Цікаво, скільки часу буде треба постапокаліптичним цуцикам, щоб почалось, скажемо так, природнє зменшення їх популяції? На перший рік їм вистачить домашніх тварин, люди за цей час встигнуть "окопатись" та озброїтись, і на другу зиму цуцикам залишиться або здихати, або повертатись у "приручений" стан.
WitchDoctor
Мы же тут все любители котиков, так что уничтожение мерзких собак принесёт нам только радость и моральное удовлетворение. Не надо их заново приручать. Истребить полностью - вот идеальный вариант.
Esmeralda88
Гуманно или нет. я за перестрел диких бродячих псов.. оин меня уже достали... да и домашних можно перестрелять, если лазают без намордников
Devolution
ааааввсь?
Queen_Victoria
Круто! Почали з "останньої людини на планеті Земля", дійшли вже до бездомних псів)))

Цитата
люди за цей час встигнуть "окопатись" та озброїтись

Так у нас же за попередніми умовами лише 1 людина.
До речі, лише в Києві 30 тис бездомних та ще + невідомо-скільки домашніх, що запросто здичавіють, якщо, звісно, успішно виберуться з квартир.

Цитата
оин меня уже достали...

Цікаво, чим же вони тебе постали?? Я розумію, воним дістали мене: пройти мимо стаї з домашнім цуциком - це екстрім))) Тому я не за відстріл, а за "передавити голими руками" + повідрубувати руки тим особЯм, які їх годують!!
Esmeralda88
страстная картина.. пани Виктория, голыми руками душащая здичавилых тварюк...
Devolution
общества защиты животных на нее нету
Esmeralda88
ну прям рвется баян, да никого не хочу обидеть
Цитата
- Это общество защиты животных?
- Ну и кто тебя, козел, обидел?
Devolution
меня-козла никто лично не обидел, я (козел) сама, кого хош, обижу smile.gif
SevaB
2 Queen_Victoria
Так у нас же за попередніми умовами лише 1 людина.

Нічого, і одна людина встигне окопатись і озброїтись.
До речі, лише в Києві 30 тис бездомних та ще + невідомо-скільки домашніх, що запросто здичавіють, якщо, звісно, успішно виберуться з квартир.

Думаю, вони куди раніше ніж через рік почнуть один одного хавати... Всі ж виключно за рахунок людини живуть.
Тому я не за відстріл, а за "передавити голими руками" + повідрубувати руки тим особЯм, які їх годують!!

Ото ж бо! А там де є сміття, де вони й самі можуть собі щось знайти, - труїти.

2 Esmeralda88
страстная картина.. пани Виктория, голыми руками душащая здичавилых тварюк...

Тілько добрих бабусь типу тієї, що на ДВРЗ вовчика підгодовувала, вона ж бо за собачок піклувалась, але собачку від вовчика відрізнити не могла.
Queen_Victoria
Цитата
общества защиты животных на нее нету

Їх би теж передушила! )))

Цитата
Тілько добрих бабусь типу тієї, що на ДВРЗ вовчика підгодовувала, вона ж бо за собачок піклувалась, але собачку від вовчика відрізнити не могла.

Це, звичайно, жесть. що вони їх ззовні не розрізняє - це одне, але якщо стаї і вовки уже ведуть себе однаково, можна зробити висновок, що погано прийдеться останній людині. Тре тікати буде десь в Італію-Іспанію: там тепло і це добро вже винищили давно)))

А якшо ускладнити умови: помимо природніх перешкод для виживання, додати ще трошки трешу. ЗОМБІ, наприклад wink.gif
Queen_Victoria
чого тут нема "видалити повідомлення, щоб я з дублюванням простіше боролася?
SevaB
А якшо ускладнити умови: помимо природніх перешкод для виживання, додати ще трошки трешу. ЗОМБІ, наприклад

Ех... В думу-кваку я іграл, сотню фрагав настрєлял... smile.gif
Aleksander
Собакам, думаю, зомбі сподобаються.

Темі не вистачає психологізму. Якщо останньою людиною буде чоловік, чи не буде він ходити з рушницею у жіночій сукні?

Esmeralda88
Трансвестит с фоторужьем.. Да, УГП мне поднимает настроение однозначно
WitchDoctor
Жіноча сукня - це не дуже підходить до апокаліптичного майбутнього. Скоріше - унісекс. Якщо, звичайно, останньою людиною (у випадку,що це чоловік) не стане ідейний трансвестит, чи він не з'їде з глузду від щастя.
Або - жахлива картина - остання людина на Землі - Верка Сердючка...
Esmeralda88
Ейджей сильвер - девочка, которая считает, что она мльчик-гей =Р
WitchDoctor
Хм... Симпатичная?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal