Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Встречи УГП-форума: еженедельно
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC COMMUNITY
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Mad Princess
Может на этот раз и меня черти принесут... пока вроде такие планы...
Leanora

ну раз таке діло, може і я завітаю))
Mad Princess
Яке?
[quark]
Отаке! // знову розводить руки, імітуючи "діло"
Leanora

щось кого не спитаю, усі йдуть на форумовку, мабуть таки багато народу прийде.....ось.....
Mad Princess
А... хріново, шо тебе не буде... цікаво, а як широко ти руки розводив...?
[quark]
Отак... // черговий раз розводить руки, показуючи як саме...
SevaB
щось кого не спитаю, усі йдуть на форумовку, мабуть таки багато народу прийде.....ось.....

Если форумовка таки будет объединительной, да еще и с поводом, то это будет нечто. Главное, чтобы никто не передумал. smile.gif
Mad Princess
О, Кварк, тепер ясно...
Нє... передумувати не хочетсья. Є справи, які, в кінці кінців, треба просто зробити....може не сама прийду...
[quark]
Тра зробити масову всеукраїнську сходку... В стилі Нью-Васюків...
Mad Princess
Стопудово.
Leanora

вже була, діти ночі називалася, нас це, тисячі.....так....
[quark]
Я тоже там був.. цікава штука... smile.gif
Mad Princess
Тисячі!? Нє... в мене немає бажання бачити ЦЕ в такій кількості...
Leanora
так.....було досить цікаво, хочу ще....

тисячі нас не набереться нажаль чи на щастя, досить однообразно, після РЕПроциклу я мрію про білу сукню, бо така кількість людей у чорному..... а я не звикла бути частинкою сірої смасси)))
[quark]
Я хочу зелений хлопковий плащ...
Mad Princess
А я червоний комбінезон.
Чорна маса не може бути сірою.
Leanora
так зеленій плащ це зло, ні, для мене це дуже круто, я от тількі недавно зважилась купити собі червону сорочку, ой, гарненько так, тепер хоч одну кольорову річ маю)))ну якщо забути ще про червону бальну сукню для виступів, бо чорну тоді не знайшла)))

2 віка
коли вона однакова(байдуже, чорна, біла, рожева), то становиться попсовою та одноманітною, а все одноманітне можно назвати сірим.....
Thenej
Ха, а в мене мало чорного одягу!

Такий я не готичний smile.gif
Till_
ыыы)) всем привет)) давно не видились..)) так как насчет
" В стилі Нью-Васюків..."?? я ЗА)) Наверное масса позитива будет))
[quark]
Якщо мене не переклинить, пазітіф забезпечу.
Mad Princess
Ленора, ще раз вікою назвеш.... чи мені для тих хто на БТР -рі по сто раз пояснювати? До речі, в тебе дефект зору. Кольорове, є кольорове. Щоб побачити його як сіре треба дивитись на нього з центрифуги, де нагрузка йде мінімум 5 Дж.
Emperor
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 22 2006, 10:58)
Ленора, ще раз вікою назвеш.... чи мені для тих хто на БТР -рі по сто раз пояснювати? До речі, в тебе дефект зору. Кольорове, є кольорове. Щоб побачити його як сіре треба дивитись на нього з центрифуги, де нагрузка йде мінімум 5 Дж.
[right][snapback]152758[/snapback][/right]

biggrin.gif smile.gif tongue.gif blink.gif wink.gif unsure.gif rolleyes.gif blink.gif cool.gif
Mad Princess
Хм... Емперор, а в тебе лице не трісне від такої кількості емоцій? biggrin.gif
Emperor
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 22 2006, 11:21)
Хм... Емперор, а в тебе лице не трісне від такої кількості емоцій?  biggrin.gif
[right][snapback]152762[/snapback][/right]

Трещало минут пять..... особенно про центрифугу с нагрузкой (главное правильно представить это в своем воображении)......... теперь я его зашил и все в порядке rolleyes.gif
Mad Princess
Давай... Давай ближе к вечру прозвоню тебя и решим...
Я уже обьясняла - то проблема. И она не решима, и 20 раз на форуме разным личностям написала - нехуй... Нет же - не долшо, блядь.
Назрузка в 5Дж на центрифуге применяеться при поступлении в летное училище - это обязательный момент дляпоступления.
[quark]
Навантаження не в Джоулях вимірюється...
Mad Princess
Во-во, там не Джоули.
Не сегодня?... ну и хрен с ним... жаль канешно... Насчет завтра - пока ничего сказать не могу.
Emperor
Да все прекрасно понли что это за Дж, (ой не могу снова от сиеха распирает) "Же" - g (9.8 m/c) измеряется не нагрузка а это, ускорение свободного падения, но кто знает тот поймет, а крутить Ленор на центрефуге и с 5g да еще и в платье, вы только представте это, ну как после такого не трещать улыбкой !!!

P.S. простите за умничание cool.gif
Mad Princess
Дело не в платье... 5Жэ, это максимум. Я пробовала при 4-х, и поэтому говорю, что серым становиться все, даже сам господь бог. smile.gif)))
[quark]
Нє, щоб зразу сказати "Же" так нє... Джоулі якісь вплели... моя ніжна психіка цього не витримає... піду вєни поріжу...
Korvin
ХАРЕ ФЛУДИТЬ МЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! Давайте лучше думать о будущих встречах!
Leanora
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 22 2006, 10:58)
[right][snapback]152758[/snapback][/right]

не я підписувалась вікою, мені взагалі однаково як кого називати, підпишись чупокаброю, буду так називати.....
так що, не подобается, то зміни нік..... до речі пояснювання ніякі не читала, ібо далеко не усе читаю на цьому форумі....

про речі, то вже я пояснювала, не розуміеш, то то твої проблеми......
Leanora
QUOTE(Korvin @ Feb 22 2006, 19:42)
ХАРЕ ФЛУДИТЬ МЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! Давайте лучше думать о будущих встречах!
[right][snapback]152819[/snapback][/right]

а чого про них думати?, ....

зустрінемось та побачимо......
Korvin
ВАХ! Гениально! +1
Mad Princess
Меня не будет - репетиция.
Ленора, ну все, абсолютно все нормально реагировали на мои просьбы - тебе же надо выпендриться. smile.gif
Emperor
Ну ладно Будет Korvin и Lenora и это все кто прийдут, ну может я еще буду, а может пойдем на лыску, в прошлый раз так весело было, погоняли по городу на машине..... mad.gif
Thenej
Я от не знаю, чи піти на зустріч, чи поїхати додому!!!
SevaB
Ну ладно Будет Korvin и Lenora и это все кто прийдут, ну может я еще буду, а может пойдем на лыску, в прошлый раз так весело было, погоняли по городу на машине.....

Очень вероятно, что так оно и будет. smile.gif
William van Warg
А как может быть иначе, если большая часть людей приходивших на УГП форумовки сегодня идут на форумовку Лакримозы???
Korvin
Мегаацкая форумовка была у нас!! ууууУУУУУУыыыыЫЫЫЫЫ
SevaB
Эх Вилли, Вилли... Бить будем.
А, все-таки, "объединительную встречу" замутить надо будет... Может по поводу приезда "луцких готов"?
Leanora
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 23 2006, 11:08)
Ленора, ну все, абсолютно все нормально реагировали на мои просьбы - тебе же надо выпендриться. smile.gif
[right][snapback]152864[/snapback][/right]

ну так, это я .....

надо давать ответы на вопросы, а не хочешь, тогда и не возмущайся тут....
Leanora

сори, на форумовку не попали, пока стилы завязывали, да ногти красили.....эх....
SevaB
smile.gif Кроме Корвина там хоть кто-то был? smile.gif
William van Warg
О да, вы меня бить, ну-ну.... , а Корвина реально жалко(,...
Leanora

отак ходимо на наші форумовки......

привіт корвіну та ємперору))))

Korvin
Да, Ленора, превед! Форумовка была нормальной... Заходите в готикгалери, и любуйтесь шедеврами! ггг http://gothic.org.ua/gallery/index.php?cat=1
Leanora

що це за ахтунг?

нащо таке взагалі комусь показувати?
Korvin
Ты нащет черепка? А чё? Приятно бывает полюбовацо... А вобще там хатка неплохая на фотках есть... Вот это точно хорошо получилось...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal