Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Творческие вечера. Киев
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC COMMUNITY
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Eylarion
Цитата(Sunrise @ 7.11.2010, 20:48) *
Можна за квитками заглянути (біля театру можемо і зустрітися), а потім - у світ книги гайнути: теж цікаво!

Сея мысль была и у меня)
Так что предварительно забили.
Felis
ну что ж все всегда по будням, когда я не могу sad.gif
SevaB
Ярмарка з 11-го до 14-го.
Тут програма: http://www.medvin.kiev.ua/calendar/2010/66/proekt/
Можна запланувати туди похід на суботу. Може й у Феліс тоді вийде приєднатись.
SevaB
Завтра, до речі, ось така штука буде:
http://www.maidan.org.ua/static/news/2010/1289213311.html
Eylarion
SevaB, видимо, я увидел какие-то ложные цифры) и спасибо за расписание.

В субботу лично я, скорее всего, не смогу.
А из программы заинтересовали театральные представления; из литературной программы - Сапковский. Пусть я его толком и не читал, но черт побери, это же Сапковский. cool.gif

ПС. Обязательно надо посетить "12.00 Автограф-сесія першого Президента України, автора книги "Одна Україна, єдиний народ" Леоніда Кравчука(на стенді видавництва «Фоліо»)" laugh.gif
SevaB
Ну тоді давайте у п"ятницю. На п"яту годину там круглий стіл за участю пана Сапковскеґо.
Eylarion
Цитата(SevaB @ 8.11.2010, 21:48) *
Ну тоді давайте у п"ятницю. На п"яту годину там круглий стіл за участю пана Сапковскеґо.

Предлагаю сойтись на этом.
Dark_Wings
Цитата(SevaB @ 8.11.2010, 21:48) *
На п"яту годину там круглий стіл за участю пана Сапковскеґо.
оце так… тре' припертися!
Eylarion
Значит решено. Пятница.
Предлагаю в 16:30 у входа в этот Экспоцентр.

А после - за билетами (думаю, успеем).
Sunrise
Ех... Не зовсім мені зручно на п'ятницю, але - буду планувати. smile.gif
Sunrise
Цитата
А после - за билетами (думаю, успеем)

До-речі, каса театру працює до 20.00, тому маю підозру,що встигнемо.
Eylarion
Цитата(Sunrise @ 10.11.2010, 19:49) *
До-речі, каса театру працює до 20.00, тому маю підозру,що встигнемо.

Могем cool.gif
Sunrise
Виявляється, що квитки на 17.11 і, навіть, на 5.12 - всі були розібрані наперед, тому... huh.gif АЛЕ! Не все так страшно: на цьому тиждні почнуть продавати квитки на 21.12 (це буде вечір грудневого вівторка), тому, хто має бажання приєднатися до майбутнього спільного перегляду спектаклю "Вишнёвый сад" А.П. Чехова - вихід один: приєднуйтеся! smile.gif
Плануємо в середу (17 листопада ), близько 17:00 брати квитки у касі театру. wink.gif
Eylarion
26, П’ятниця МУЗИКА ЙОГАННА СЕБАСТЬЯНА БАХА
народна артистка України
ІРИНА КАЛИНОВСЬКА /орган/
Початок: 19:30
Вартість квитків від 20.00 до 50.00 грн.

Как вариант.
Dark_Wings
ідея цікава... хто там цікавився як звучить той орган wink.gif?
Sunrise
Цитата
хто там цікавився як звучить той орган?

Та є тут такі підозріло-зацікавлені особи! happy.gif
Звісно-ж, я вже взяв до уваги цю інформацію: попри шаленні робочі режими - плануватиму свою присутність.
P.S. Хм... Ну як... як-же звучить той орган?!! smile.gif
Eylarion
Цитата(Sunrise @ 19.11.2010, 8:41) *
P.S. Хм... Ну як... як-же звучить той орган?!! smile.gif

Сей вопрос не должен остаться безответным)
Triviya
Ідемо)
Eylarion
В пятницу, как и в прошлый раз - в 19:00 у Костела.
SevaB
Мене не буде.
Sunrise
До-речі, враження від живо-зігранної музики пана Баха - чудові.
Був аншлаг!
Eylarion
Цитата(Sunrise @ 29.11.2010, 13:02) *
До-речі, враження від живо-зігранної музики пана Баха - чудові.

Присоединяюсь)
В чем-то очень умиротворяющая музыка.
SevaB
Аншлаг у органці на плановому концерті? Або щось у лісі здохло, або люди просто грітись прийшли.

Поки ви там слухали старе-добре-класичне, доповідаюсь, що дивився на вихідних нове й некласичне у Львові на Драбині. Побував в суботу на чотирьох спектаклях: трьох польських, одному нашому.
Першою дивився Бернадську, яка на сцені виглядала куди вище ніж насправді є. Бернадська займалась постійним перевдяганням в паралелі розказуючи історію в стилі "тяжела і нєказіста жість" людини яка не хоче підлаштовуватись під фігню, яка навколо твориться. В плані роботи, пошуку роботи, в першу чергу. По співбесідах, дрес-коду, "завжди посміхайся" й інших таких речах проїхалась по повній.
Другим був важкий по суті, але багато де веселий по формі спектакль про дітей з аж занадто проблемної сім"ї. День п"ятьох голодих дітей (від різних батьків, звісно), які чекають на матір. А вона так і не приходить. Важкенька штука.
Третьою була "Різниця". П"єса з, як на мене, політичними (в широкому сенсі цього слова) алюзіями і не дуже оптимістичним, як на мене, фіналом. Постановка з музикантами на сцені й акторами, які дуже багато кричали.
Останнє, що дивився, - танцювальна штука, знову ж таки польська. Важка для інтерпретації й зовсім не сприйнята мною естетично.
От таке, їк кому то цікаво.
Sunrise
Звісно-ж цікаво! Тематика першого спектаклю дуже зацікавила: в останній час багато думаю про ту всю "клоунаду"...
Бачу, вихідні були творчо-розфарбованими - це чудово.
Sunrise
Цитата
Аншлаг у органці на плановому концерті? Або щось у лісі здохло, або люди просто грітись прийшли.

Причина набагато простіша: зала була заповнена тому, що всі муз-естети думали, що грати буде сам Бах! І чому його не було?.. smile.gif
Eylarion
Н-ну, есть у кого-то идеи/пожелания?
Ибо у меня пока что - нет.
SevaB
15-го в оперному "Пікова дама".
SevaB
Ну й ще, їк кого цікавить:

Грузия 2000 vs. Грузия 2010
Автор: коллективная
Где: Галерея "Хлебня"
Владимирская, 24 (на территории Софии Киевской)
Тел: 279-41-65
От: Пн 22 ноября 2010
До: Сб 25 декабря 2010
Открыто:
Пн 10-17
Вт 10-17
Ср 10-16
Чт 10-17
Пт 10-17
Сб 10-17
Вс 10-17
О выставке:
"Институт мировой политики при поддержке посольства Грузии в Украине приглашают увидеть две реальности с разницей в десятилетие, почувствовать ветер изменений в специальном фотопроекте Грузия 2000 vs. Грузия 2010..."
Eylarion
SevaB, Спасибо. Надобно подумать.
Eylarion
На "Пиковую Даму" у меня в этот раз все-таки не выйдет сходить.

А насчет мысли завалится всем вместе в кино на мультфильм - предлагаю числа 25 или 26 на "Рапунцель". Назовем это "Знакомством с современной мультипликацией".
Sunrise
Ух, ось і я! В мене - "передноворічний робочий синдром", наповнений біганиною, метушнею, недосипанням, червоними "вампірськими" очима, smile.gif, купою роботи та літрами випитого чаю! Я - із задоволенням сходив би на "Пікову даму", але... на-жаль...
А от у вихідний, вибратися на анимаційний "Рапунцель" - дуже і дуже можливо. Забігаючи наперед - мені було б зручно в суботу (25-го), тому якщо нічого глобального не відбудеться - давайте планувати!
SevaB
Нє, ну ви такі, блін, дайотє! smile.gif
Felis
ну если на выхи тогда мож и мя пойдет
Eylarion
Да уж. Шел я сегодня по улице и увидел гирлянды/елку, первая мысль была - "Блин, опять новый год".

Тогда ориентировочно на 25, только предлагаю днем или к вечеру ибо с утра у меня зачет.
Остальное решим ближе к делу.
Triviya
я с вами
Dark_Wings
а мені цікава можлива реакція народу в кінотеатрі на появу на мультику групи людей у чорному явно не сабжевого віку
Eylarion
Цитата(Dark_Wings @ 12.12.2010, 21:42) *
а мені цікава можлива реакція народу в кінотеатрі на появу на мультику групи людей у чорному явно не сабжевого віку

Дык за тем и идем laugh.gif
Triviya
а зараз люди нічому не дивуються
Дагмара
Хм, на Рапунцель и я бы пошла smile.gif
Sunrise
Шановні, я - у захваті від того, що намічається! wink.gif Переглянути мультик у хорошій компанії - це, мабуть, дуже гарно (я завжди на них ходив сам). Та-й мультфільм обіцяє бути якістним.
До-речі, я попадав кілька раз на ранкові сеанси (у час дитячих канікул), коли в залі сиділи лише діти з мамами/бабусями - і я. Ситуація була досить кумедною та цікавою (мабуть, більшою мірою, для мам huh.gif ). Але - як класно сприймається анімація, коли навколо - діти та їхня жива реакція!
Цитата

Хех!.. І треба, щоб ми всі разом, із серйозними виразами обличь - заходили до зали. biggrin.gif
Eylarion
Цитата(Sunrise @ 13.12.2010, 19:19) *
Хех!.. І треба, щоб ми всі разом, із серйозними виразами обличь - заходили до зали. biggrin.gif

Или наоборот - заходить улыбаясь, с большими чупа-чупсами smile.gif
Triviya
Пропоную серйозно і з чупа-чупсами.
Sunrise
Цитата
Пропоную серйозно і з чупа-чупсами.

Ех, а я чупа-чупси не вживаю... Тоді я візьму із собою "серйозний" бутерброд із салом та часником - глядачам на "радість"! rolleyes.gif (А вірусам - на горе!)
SevaB
З Миколаєм вас всіх! smile.gif
Eylarion
Цитата(SevaB @ 19.12.2010, 20:27) *
З Миколаєм вас всіх! smile.gif

Взаимно, панове smile.gif
Eylarion
Так-с.
25 число (суббота) в 13:50. "Кинопалац" (Институтская 1, возле станции метро "Крещатик").

Встречаемся в 13:30-13:40 у входа.
Jotun
А мы, в Запорожье, пойдём в субботу на огран в евангелистскую церковь (новоапостольская церковь), затем кинозал до утра...
Sunrise
Цитата
А мы, в Запорожье, пойдём в субботу на огран в евангелистскую церковь (новоапостольская церковь), затем кинозал до утра...

А ми, в Києві, нещодавно органічно теж побували на органі - тепер-от плануємо і кінозал. Спостерігається певна спорідненість гото-відпочинку! wink.gif
Sunrise
Буду на суботньому перегляді "Рапунцель"! smile.gif Приєднуйтесь!
Triviya
аааа. о 13.50 не зможу. шкода sad.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal