header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Тарас Шевченко та Андріївська церква в міжнародній компіляції NO RED SEAS

Maryna Evilly on Март 12, 2012

NO RED SEAS   Минулої п'ятниці - 9 березня - було презентовано міжнародну компіляцію NO RED SEAS для організації Sea Shepherd, яка займається протистоянням масовим убивствам дельфінів та збереженням морського життя. В збірку увійшли більше 50 треків, які благодійно надали такі команди зі всього світу, як Spiritual Front, Merzbow, Theodor Bastard, Sol Invictus, Daemonia Nymphe, Moon Far Away та багато інших. Адже всі кошти з продажів цього альбому надійдуть на рахунок організації  Sea Shepherd та допоможуть зберегти життя морським жителям.  

   Робота над цим проектом була ініційована британськими музикантами з гурту Sol Invictus. Стилістичний розмах альбому великий - від дарк-фолку і до нойзу. Також, в альбом увійшла пісня від датського гурту Subfinal "The Eternal". Символічно, що кавером для цього треку стало фото пам'ятника Тарасові Шевченку, який народився саме 9 березня. Фото Шевченка на фоні Андріївської церкви у Києві було створено спеціально під цей проект. 

 Subfinal  Мінімальна ціна всієї компіляції - $12 (або 9€). Та музиканти закликають сплачувати більше, якщо ви можете собі це дозволити. Абсолютно всі кошти будуть перераховані на рахунок організації і наразі автори проекту повідомляють, що компіляція за перший день релізу посіла перше місце в чарті Bandcamp.com та зібрала майже $1000 за вікенд.

   "Жорстока різня тисяч дельфінів проходить щороку на берегах Японії та Фарерських островів, їх заганяю, змушують викидатись на мілину та жорстоко забивають. Їх кров зафарбовує землю та море в червоний колір. В Тайцзи та Японії подібні обряди проводяться цілими сімействами. Ці методи є варварськими та безмежно жорстокими... Організація Sea Shepherd багато років успішно проводить ефективні заходи запобігання незаконного полювання на дельфінів, китів та морських котиків. Тому зібрані кошти дозволять їм продовжувати корисну роботу" - кажуть Lesley Malone (Seventh Harmonic) та Caroline Jago (Sol Invictus), організатори проекту.

   До кінця цього року планується випуску другої частини компіляції. А наразі послухати треки та купити альбом можна тут - http://noredseas.bandcamp.com1850 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 2 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Tanem Loseva-Bakhtiyari


Корреспондент, рецензент