header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Reportage: Концерт гурту Холодне Сонце, Львів, клуб "Лялька", 05.07.2005.

Roman YourJesus on Апрель 06, 2007

Спроба запросити до Львова Холодне Сонце з другого разу все-таки мала успіх. Не буду влазити в подробиці типу "кому вдалось кому не вдалось", скажу лише, що на цей раз хлопці приїхали і виступили, бо це найголовніше.

Під "Лялькою" я був ще за дві години до початку вечірки, якогось особливого руху там не спостерігалось. Пізніше з'явились басист і ударник ХС в оточенні своїх подруг (або фанаток), а також стало відомо, що решта музикантів на чолі з Васьою прибудуть ближче до дев'ятої. Отже, про вчасний початок концерту можна було забути..

Та й почався він (сам концерт, бо спочатку ще був сет Данка), дай бог пам'яті - не рано не пізно - пів на одинадцяту. Це було пов'язано перш за все через неузгодженість з "Лялькою" про інструменти і апаратуру, хоча я думаю, що тут винна тільки "Лялька", бо Кролік їм декілька разів пояснював чого і скільки має бути. (А взагалі за вищезгаданим клубом я давно вже помічав різні проколи і т. д., так шо тут дивуватись нічому). Залишимо ці всі маленькі неприємнощі позаду - після представлення Холодне Сонце вийшло на сцену і почали свій виступ. Одразу ж скажу про звук - "Лялька" вже давно "славиться" своїм вмінням відрегулювати звук - і цього разу все було в її кращих традиціях. Хлопці відіграли свій звичний репертуар (тоді чомусь мені здалось що було щось нове, таке що я ще не чув - можливо спотворений звук ввів мене в оману), публіка сприймала їх дуже тепло і три рази викликала на біс. Також хочу згадати про дві нові деталі - Василь цього разу не тільки співав, а й грав на гітарі; його гітара була прикрашена елегантно приклеєною скотчем трояндою. Загалом народу було не дуже багато, але це перш за все через "курортний сезон", тобто канікули, коли всі розїждджаються по морям і рідним селам. На концерт поприходили навіть молодші сестри таких відомих людей, як д. дж. Алярм і д. дж. Данко (вони зазвичай не відвідують різні готікх парті, але Холодне Сонце цього разу змусило їх це зробити), а також моя сестра, яка дуже виділялась серед чорної маси тру енд івил готів своїми яскравими адьожками. І ще два слова про одного з постійних відвідувачів таких вечірок, який вже в підпільних колах отримав кодову назву "танцор діско" - зі своїми чітким і ексцентричними рухами він зміг би претендувати на роль підтанцьовки для багатьох команд, що використовують в своєму шоу всякі танци шманци.. Потім ковбасити народ став Кролік, діджей сет якого я додаю в кінці.

Традиційно підсумок. Основни мінусом є пофігістське відношення "Ляльки" до цього всього, через що і вийшла затримка з початком концерту (але, як відомо, альтернативи в нашому місті поки що на жаль немає, про що свідчать спроби починати щось робити в "Старушці" чи в студентському клубі). Плюс - це те що концерт відбувся, після якого можна сказати що Холодне Сонце має свою публіку у Львові, і, я думаю, було б непогано спробувати запросити їх ще раз на початку осені, коли основна маса студентів позїжджається до Лємберга гризти граніт науки.

DJ set by Kroolick

1. Hampster Dance (Undead Mix)
2. Wumpscut - Churist Churist
3. Combichrist - Sex Drogen und Industri
4. Velvet acid christ - Decypher (force authority)
5. :Wumpscut: - Mother (Maternal Instinkt)
6. Feindflug - NSD (Vollversion '97)
7. Decoded Feedback - Coming Down
8. Funker Vogt - Date Of Expiration
9. Punto Omega - Punto Omega
10. Dulce Liquido - Disolucion (Elegy 10)
11. Suicide Commando - Cause Of Death Suicide(Grendel Remix)
12. Cenobita -Dependency
13. Grendel - Zombienation (V.2K5)3102 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.57Rating: 4.57Rating: 4.57Rating: 4.57Rating: 4.57 (всего 7 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Iryna Kalenska


Главный редактор портала УГП с 2017 г.