header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Agnostic Front святкують 35-у річницю в Києві

Iryna Kalenska on Авуст 07, 2019

Їм немає рівних, їх поважають та вважають лідерами жанру представники хардкору. Їх звучання – одне з найзліших у панк-музиці – допомогло викарбувати хардкор як музичний та культурний напрямок спочатку в Нью-Йорку, а потім і у світі. Від самого початку Agnostic Front видавали швидкий, потужний панк, що відрізнявся агресивними ударними і басом та хаотичним вокалом Роджера Мірета. Цього року легендарний колектив святкує туром 35-у річницю свого дебютника Victim In Pain, який, йдучи напролом, проклав шлях усьому їх каталогу.

Дата та місце зустрічі в Києві: 12 листопада, клуб Atlas.
 
Agnostic Front ніколи не соромилися у виразах. Їх пісні завжди були чесними у своїй критиці гнобителів сучасності та їх негативного впливу на суспільство. У 1983 році гурт створив гітарист Вінні Стігма, випустивши проривну ЕР United Blood, на який сьогодні полюють усі колекціонери. Першою платівкою Victim In Pain (1984) гурт заклав міцний фундамент хардкору як жанру; саме вона вивела їх у перші ряди хардкор-тусовки Нью-Йорка, яка на той час зосереджувалася навколо клубу CBGB. Коли у 2006 році вийшов довгоочікуваний DVD “Live at CBGB” Мірет стверджував: “Ми зіграли в CBGB більше концертів, ніж будь-який інший гурт, і ми зіграли більше благодійних концертів для CBGB, ніж будь-який інший гурт”. У той час чимало панк-гуртів намагалися врятувати культовий клуб від закриття.
 
І ось, 35 років потому, гурт святкує ювілей того знакового дебютника, яким вони завдячують своїй успішній кар’єрі протягом кількох десятиліть та вірній фан-базі у всьому світі.
Роджер Мірет: “Ми не можемо дочекатися початку туру, присвяченому 35-річчю Victim In Pain! Важко повірити, що минуло так багато років, а наші прихильники у всьому світі так само пристрасні, як і раніше. Наш фільм «Хрещені батьки хардкору», який нині доступний у всьому світі має сильний культурний вплив так само, як колись мав наш альбом Victim In Pain. Цього року буде стільки класних подій, у тому числі й наш приїзд до вашої країни, до вашого міста! Побачимося в мошпіті!”
 
Отже, побачимося 12 листопада у Atlas!

 


500 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.95Rating: 4.95Rating: 4.95Rating: 4.95Rating: 4.95 (всего 76 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Olga Burlaka


Корреспондент (пробный период)