Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Хто такі готи і з чим їх їдять
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Данила Мастер
Так почитаєшь форум і дивуєшся - чому це форум готичний, а людей які вважають себе готами на ньому немає ? За якими критеріями записують в готів ? Тільки не треба приводити всякі цитати з ФАКІВ УГП та РГП.

Може в нашій країні ще не створено умов для субкультури ?
FirstNightGirl
Не ФАК, так что проканает. Первые несколько абзацев - как раз на эту тему.

http://www.gothic.com.ua/ukrrus/events/fleur_20_2001_2.htm
Yo!Jesus
я знаю колись був єралаш там хлопці хотіли записатись в металісти, а як в готів записують - не знаю
Danner
Звичайно, не створено. Хоча б тому, що 90% народу абсолютно інертні.
Olalla
вспомнилось... зашла на британский чтоли гот портал... цель - знакомство с "отцом" британской готики и перевод стрелок на мою подругу (ну попросила)... захожу в чат тамошний... смотрю на ребят обсуждающих проблемы уборки квартир,зоофилии ну и так далее... ну и конечно в сердцах бросаю: ребята а я думала вы труготы... а они - а мы и не готы вообще, мы так... мимо проходили...

мой совет каждому у кого возникают подобные вопросы как у Данила: не ищите готов... они сами прийдут... на лыжах (с)

ЗЫ: с "отцом" она-таки познакомилась smile.gif
neakr
если судить по всем собравшимся здесь людям (себя я не исключаю), то готы получается абсолютные циники и эгоисты (мне так кажется)
Death Agony
2 neakr

Життя навчило. )
anonymous
это синдром of the lost generation, быть циником и эгоистом
Sabbat
Та в нас навалом умов. Взяти тих же гопів що спонукають готів виживати в екстремальних умовах (своєї гопнячої наявності).

Для мене критерії такі:

Готична душа, чорна шкіра :-))

Людина прагнути бути готом мусить і гордитись своєю готичністю.
Olalla
2anonymous: мне понравились твои слова...
Scald
2 Даніла Мастер: Готи дуже несмачна та незручна страва. Поперше їх дуже важко знайти та дуже легко натрапти на псевдо -гота. Якщо готів їдять, то зазвичай із кетчупом та чорним перцем, та запивають червоним вином чи абсентом smile.gif Здається готів їдять лише вампіри, якщо вони справді існують. Для інших готи дуже несмачна їжа- вони занадто важко перетравлюються.smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal