Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Де дивитись кіно
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC CINEMA
Жода
Ви знаєте де можна подивитись нормальне кіно? Я знаю лише, що в кінотеатрі Чапаєва (Львівська площа) по п ятницям о сьомій демонструють кіно для студентів за якісь там три дві гривні, типу Тарковського. Саме там я побачила Солярис та Ностальгію. А чи знаєте ви де ще можуть бути такі місця?
Приземлений
На компі, Жода, на компі. Кінотеатрів спеціально для готів поки що не побудували.
Жода
Приземлений, вибач мене за моє незнання, адже я тільки нещодавно дізналася про культуру Готів і одразу ж захопилась нею, та я не зовсім розумію який формат кіно для готів. На якомусь з сайтів я прочитала, що Тарковський се є наше. Наприклад в тому уінотеатрі про який я говорю йдуть такі фільми по пятницям, то чому б не зробити його неформально "для готів", просто збиратись там і все... Чи це не той формат?
Evilly
QUOTE(Жода @ Dec 20 2005, 00:24)
Тарковський се є наше. Наприклад в тому уінотеатрі про який я говорю йдуть такі фільми по пятницям, то чому б не зробити його неформально "для готів", просто збиратись там і все... Чи це не той формат?

Дитино, не пиши тут маячні будь ласка. Немає кіна "для готів", "для неготів" і т.д. Є кіно для всіх. І готи часто дивляться попсові кіна "для всіх". Є елітне кіно, яке більшість населення нашої планети не дивиться, бо воно для них "надто розумне". А справжні інтелектуали та естети (які часто і є справжнми готами) таке кіно дивляться і воно їм подобається. Бо люди вміють думати! І це від їх субкультурних захоплень часто взагалі не залежить. Тому давайте вчіть термінологію і не виставляйте себе у непривабливому світлі. Повторюсь - є кіно з елементами готики, але нема кіна тільки "для готів"! Дякую за увагу.
Жода
Дякую.....
Жода
Але ж є кіно яке відображає готів чи панків чи скінхедів, розповідає про те, що займає цих людей, а є яке цього не відображає... Я ж не говорю, що кіно для готів у тому сенсі, що готам іншого дивитись не можна ні в якому раз... Я говорю в тому сенчі, що воно їм ближче. Що Тарковський ближче до гота, аніж режесер будь-якої тупої американської комедії, хоча б тому бо, посилаючись на твої слова, естети та інтелектуали теж частково готи
Баста
Кіно – П’ятниця

Кіно клуб Академії мистецтв
У кінотетрі ім. Чапаєва
Вул.. Велика Житомирська, 40 (Львівська площа)
Зал на 100 місць,
Носій кіноплівка, стиль ретро
Ціна квитків – в межах 5 грн
Усі сеанси на 19.00
Оргкомітет Кіно клубу
Тел. 8097 941 07 47
Тел. Кінотеатру 272 41 00

14 квітня
„Пурпурова троянда Каїру”
реж. Вуді Ален
США 1987
Дівчина закохана в кіно. Раптом до неї сходить з екрану улюблений герой

21 квітня
„Розмова”
реж. Френсіс Форд Каппола
США, 1974

28 квітня
„Кармен”
реж. Карлос Саура
2 серії
Іспанія

Показ фільму „Криваве весілля” Карлоса Саура за пэсою Лорки не відбувся... Чекайте в перших числах травня.
Saryyman
Ты на форумовку завтра попрешся а не фильмы смотреть будеш
Saryyman
А я вот щас сяду и буду смотреть ТРУП НЕВЕСТЫ
Scald
Товарищи, может давайте обмен хорошими фильмами устроим? У меня вот есть например в формате МПЕГ 4 "Город потерянных детей", "Богиня" Ренаты Литвиновой, Голод с Катрин Денев и Боуи (но сам фильм невероятно нудный).
Жода, Ч/Б формат однозначно для готов. Вспомнить хотя бы классические фильмы Кокто и Мурнау - "Носферату-Симфония ужаса" и "Кабинет Доктора Калигари" smile.gif А вообще как писал Стренджер для готов подходит любое нестандартное кино. которое содержит в себе определнный мессидж и заставляет задуматься - это может быть и психологический триллер, и сюрреалистическая лента, и "готический мультик". и фильм ужасов. или просто очень хорошая драма (к примеру поставленные по произведениям Ремарка "Триумфальная арка", "Черный обелиск", те же "Зеркало" и "Ностальгия" Тарковского). Если где-то что "наше" будет идти.надо сигнализировать остальным. И идея осбирать заинтересованную чатсь комьюнит и на подобных мероприятиях - то же хорошая.
Еще я знаю в киноклубе Киево-могилянской академии часто идут хорошие фестивальные фильмы разных времен. Иногда крутят настоящие шедевры, но чаще всего просто кирнохиты фестивалей прошлых лет (От Феллини до Куросавы)
GueuX
QUOTE(Баста @ Apr 8 2006, 23:48)
Показ фільму „Криваве весілля” Карлоса Саура за пэсою Лорки не відбувся... Чекайте в перших числах травня.
[right][snapback]156905[/snapback][/right]

Пішов, подивився, дуже сподобалось...
По-перше сподобалось оригінальністю.Зазвичай у фільмах про танцюристів
показують вже основні виступи, залишаючи поза увагою складні будні репетицій. К.Саурон навпаки закцентував всю увагу на генеральній репетиціі.
Неначе залишаючи за танцюристами право на мінімальні погрішності в рухах.
По-друге и,особисто для мене найголовніше, вразило те, що музикальний супровід фільму виконується лише одним інструментом - класичною гітарою.
Хоча ні...в одному епізоді зявився оркестр з барабанами, акордеоном та ін.., але то було потрібно щоб створити атмосферу псевдовеселості весілля.
По-третє душе сподобалися вдалі плани оператора(ів), особливо плани зі стелі...
І взагалі, я не розчарований жодною хвилиною витраченою мною на перегляд фільму.
GueuX
Анонс на травень:

- 12 травня
"ТРАВІАТА"
реж.Франко Дзеффіреллі

2 серії (12 частин)
США-Італія, 1984
+Айвазовський і Вірменія

-19 травня
"Нехай говорять"
реж.Маріс Камю

1 серія(10 частин)
Іспанія, 1986
+Мультфільм сюрприз

-26 травня
"Джейн Ейр"
реж.Франко Дзеффіреллі

1 серія(12 частин)
Англія-Італія-Франція,1996
+Архітектура Росії ХІХ ст.
Lusie
в Орбиту сходите... старьё крутят ничего интересного, кроме как поржать с зрителей в чёрных очках... берите друзей, и фотики, просто сумасшедшая хохма...
А так фильмы на ДВД и по компу... в кинотеатрах если реклама впечатлит... smile.gif
Scald
Вообще-то еще есть киноклуб в Киево-могилянке. Там часто показывают фестивальные фильмы - из разряда "кино не для всех".
uliss
дааа, кстати, вот думал, какой фильм мона назвать сейчас готическим (я про новые), кроме трупа невесты больше ничего и не вспомнилось, ну конешно и клипов же
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal