Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: На кой?!!!
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Anchy
сьогодні мені хтось подзвоним з невідомого мені номера, і між мною і ціею особою відбувся діалог(сміятися можна) :
(хтось, далы х.)-Здраствуйте.
(я)-Здраствуте...
х-я вам звоню, как специалисту...
я-Специалисту с чего?
х-...дело в том, что у меня кота недавно кастрировали...
я вже не дослуховувала-відключила мобільний
От і казочці кінець, а хто слухав-молодець!))

Так от...ніхто мені з форуму не дзвонив?
TenderDeath
:)цікаво...що ж ти так не договорила до кінці і так неввічливо поклала слухалку на половинні розмови, а то кіт і досі мабуть мучиться? :))
з мобільним сьогодні і в мене також прикол...подзвонили і зразу вибили, причому дзвонили із звичайного телефону. А коли я туди передзвонила спитатись що в мене хотіли, мені сказали почекати трошки, а потім передзвонити через 5 хв....
Наташа
Хі-Хі :-)

Дзвонити до когось і доводити до сказу, запудрювати мізги :-) Мені це завжди подобалося. От тільки в мене проблема: не можу обійтися однією розмовою, телефоную знову і знову, підключаю інших людей, роблю велике довге шоу, часто підставляю жертв (потім у них можуть бути невеличкі проблеми). Головне тут мати побільше інформації про людину, тоді таке можна витворяти!

Ще пробувала друга дурити через СМС. Звичайно це був новий пакет, номер якого крім мене ніхто не знав. О, це була красота! Приходить до мене друг і розказує про дивні есемески, а я ще й раджу що відписати.
Banshee
Краще когось розігрувати, ніж тоді коли розіграють тебе...
Deathwings
А в мені така меска раз прийшла, мене просто порвало. Уявляєте, сиджу я на парі, а мені приходить з нету "як ти відносишся до огірків?". Я була в ауті. :)
Banshee
А коли в 2 ночі дзвонять , ти дивишся 7 сон після важкого дня, а тебе питають -- будеш пиво... після твоєї відповіді -- фраза "Ну то послухай музику" і з мобіли звучить якась шняжна попса...Добре що та людина мені на наступний день на очі не попадалась...
Anchy
Я у своеї подруги була в селі і в суботу там була злива...я іду з парасолькою додому, а мені дзвонять, і пропонують піти на річку...
Элементал*
Да гонево это все... Эьто называется "Эмоциональный вампиризм"... Вот когда наслаждаешся чужими эмоциями...Да это приятно... Но все равно, не тот дурак, кого разыгрывают, а тот кто разыгрывает...

Music: Te Deum - Почерневшие сны
Anchy
...власне я не розумію приколів по телефону...шо смішного?..
Deathwings
а ти спробуй о 2 ночі скинути гудочок знайомому, такий невинний гудочок, котрий підніме тобі настрій, а твого знайомого з постелі...
Элементал*
такий невинний гудочок, котрий підніме тобі настрій, а твого знайомого з постелі...

Ця фраза просто справжнє Тру ....
Anchy
...да...добре, що я таких "дзыночкыв" не боюся...просто о 2 ночы ще не сплю...
Alkhazred
Надо было сказать, ооо, знаете. Я недавно читала Стивена Кинга, как раз по такому поводу. Кота доктора Крида тоже каструвалы, но он все равно попал под грузовик. Все таки, надо было вам обдумать все заранее, и позвонить мне раньше.

Music: Lacrimosa- hidden track
Anchy
а може то був "дзівінок"? і через вже через 2 помру?)))

Music: Linkin Park-Breaking the habit
SevaB
Да уж... Как в старой как мир анекдоте про великолепную продукцию фирмы Зюхель с автодозвоном... Поддерживаю Элементал*`а по поводу "эмоционального вампиризма", но совсем не поддерживаю по поводу того кто дурак. Слишком уж моралью попахивает...

Music: Edit Piaf - Les mots d`amour
Aeternia
Мені 6-го липня прийшла дивна есемес з Інету. Написано транслітом, зміст такий: "Привет чорную бабу, будешь менять имедж? Ворон". А далі: "Нові маленькі тарифи від Джинс", через шо я подумала, шо то така акция. Та оскільки більше нікому це не приходило, мабуть, хтось специфічно пожартував. Цікаво, хто?...
Anchy
Одна моя подруга (справжня інтелектуалка) з інету взяла собі номер київстару і прислала якомусь хлопцю :" Ваш борг становить 100.000 гривень. Будь ласка, сплатіть борг упродовж 3 днів, інакше Ваш номер буде заблоковано."

Music: K.I.D.S.
Kiatlen
а може то був "дзівінок"? і через вже через 2 помру?)))

Угу, размечтались... не дождетесь...
Scarlet
Ненавижу телефонные приколы...Особенно когда ждёшь нужного звонка, а звонят всякие левые( и ещё и наглеют страшно... А одного я уже , не выдержала, и наобзывала разными выраженьицами, так он ещё и попросил перезвонить...Этот Лайф со своими халявами меня скоро доведёт...>:(

Music: Oomph - Keine macht
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal