Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Вєлікій Пєрєварот
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Вєлікій Пєрєварот
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
Lissa
шо? чули? Гатовьтє карзінкі - бо після паті усі сядєм)))
Taghirion
ви а чьом?
copycat
а почему не ляжем?))))
Lissa
патамучта спраєдлівий :))) ггг
SevaB
Сядем, ляжем, главное, чтоб ничего не упало.
А справедливого на третий срок!!!
cyrill3
патамушта нельзя быть на свете красивой такой...:))))
Taghirion
а ви скажіть все-таки, а чьом рєчь, шановні:)
cyrill3
Ех, германия...- деревня...%)))
Lissa
Дааа... Тагіріоне, гідє оце ви шо ніц не знаєте!
У нас гатовіца Велікій Пєрєварот - вже у місті повно війська)) Отак... Ну чіста Рєвалюція буде)) Будуть брати Зімній (тьфу Маріінський) й "жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.."
Taghirion
а хто кого перевертає?:)
може лінк якийсь кинете?...
xiwang
аха, мені теж мати казала вчора: нікуди не підеш, бо замєтуть з "нєвєрнимі".
....отакої...

може паті перенесемо? чи вибори)....

(зі:, для компетентніх органів.... все вище написане - флейм)
Ну тоді залишається одне: "NEZALEZHNIST' HALYCHYNI!!!"
Usim svidomym ukrajins'kym gotam z Welykoji Ukrajiny my nadamo politychnyj prytulok ta teplyj odiah.
LeX006fx
Ребята, Вы что, с катушен сорвались)
Готы ВНЕ политики.
так что прекращайте эту тему или обсуждайте в асях или мылах.
Лєкс, не бійся. Мій дідо був бандерівцем. Ще коли він жив він навчив мене основ партизанської боротьби. Тому ми можемо сформувати бандерівсько-готичну боївку і піти в гори (Карпати знаю добре).
А чого це? Ми поза політикою. Я наприклад ніколи не ходжу на вибори бо не беру участі у демократичних процесах. Демократія - це зло.
Tyrant
Готы вне политики. Но политика находит готов. Посему призываю всех здравомыслящих людей голосовать против обоих кандидатов во втором туре! Украина без Януковича и Ющенко! =)

Music: TWO WITCHES Bites and kisses
Gothera
Украина без Януковича и Ющенко! =)

А шо тоді буде?:)
Zavgosp
можна сформувати окреме готичне повстанське формування.. уніформа в усіх вже є - бєрци + чорні лахи.. з поміж інших повстанських загонів наш буде виділятися пафосом та bdsm-ними методами боротьби з ворогом:)
будемо боротися за встановлення влади нашого уряду, який знаходиться в берліні:))

жарти-жартами, а я як християнин і ліберал проти насилля..
за чесне і прозоре волевиявлення людей..
no pasaram!
не всеремось!
SevaB
Но политика находит готов
Золотые слова.
Готы вне политики
Бурные и продолжительные апплодисменты, переходящии в овацию. К сожалению, вся нинешняя предвыборная жизнь - политика. Она прёт отовсюду. Посмотрел налево - Янукович, посмотрел направо - Ющенко. Каждый пытается тебе вдолбить, что голосовать надо за него. И вообще...
Посему призываю всех здравомыслящих людей голосовать против обоих кандидатов во втором туре
А-га. Надеетесь на победу кандидата "против всех". Смешно.
А шо тоді буде?
Будет северный пушной зверёк!

По сабжу.
Вероянтость того, что войска в Киеве останутся после парада велика. А Сан Саныч, кстати, вчера чего-то про комендантский час и т.д. говорил.
Так что готовтесь к пати, но помните всех кто рожей не вышел и тех, кто рожей вышел но не туда могут хватать и сажать.
----------------------------------------------------------
Да обойдут нас всех лавины...
†_Gothic)angel_†
Мда..проснулся счастливым..зашел сюда...вас тут почитать..весело..это типа того, что в Грузии было? Парадокс, не смотря на то, что "готы вне политики", почему бы не выставить в кандидаты на пост президента Украины гота?

Music: ---- Гімн України -----
Scorpio
Мда, думав, вже нічого не напишу на цьому форумі, але от не стримався. Вибачте. Коротше, хотів спитати, як можна бути такими обмеженими? Готи вне политики... А це як? Коротше, якщо якийсь муд..к згвалтує твою дівчину а потім покаже тобі посвідчення премєра, ти скажеш, "вибачте що вона не підмилась?". Вам зовсім все одно, де ви житимете, і що про вас думають? Хто з вас недавно був за кордоном... Як до вас відносились? А коли ви казали, що ви з України?
Коротше, знаю, що ви мені зараз будете відповідати... Типу знов ти Скорпіо наїжаєш, спілкуватися не вмієш... В нас заборонено прояви расизму і націоналізму. Ми взагалі самі по собі. Це мене вже не цікавить. Просто задоволеними з ситуації на Україні можуть бути лише кретини, або ті, кому добре живеться. А добре зараз живеться або злодіям, або дітям останніх. Якщо ви не хочете нічого міняти, висновок напрошується один.
Післямова. Це не стосується ВСІХ готів, тільки тих,кому по барабану.
Навряд чи вступатиму в подальші суперечки, тому не трудіться.

Music: Чубай&Скрябін "Лента за лентою"
xiwang
Так что готовтесь к пати, но помните всех кто рожей не вышел и тех, кто рожей вышел но не туда могут хватать и сажать.

и я о том же....

БУ...!! страшно?...
Taghirion
вперше скорпіо написав шось більш менш розумне...
якшо модератори це пост зітруть, то мабуть я чогось не розумію...
xiwang
http://www.podrobnosti.ua/power/2004/10/22/153559.html

вот почитайте на досуге
Феотаст
ХУЙ - наш кандидат %)
Lissa
Ксі, нє сєй паніку срєді маладьожи!:)))
Невже якісь срані вибори якогось засранця можуть мені перешкодити відірватися!!!!
ТЬХУ НА ПОЛІТИКУ СТОНАДЦЯТЬ РАЗІВ КОЛИ У НАС ПАТІ!!!!!!!!!!!
xiwang
ну добре, добре, не буду лякати.... поступлюся місцем спеціалістам...) жарт - незважайте)
Я не поняв, то шо в боївку ніхто не записується?
MaryW
Ну блин..пора этим властям уже запомнить:
31 у НАС Хелловин. Каждый год. А они тут..со своими выборами(((( поналазило(((
Werewolf

Хома, меня и Аню записывай %) Всегда хотел в детстве землянку построить %)

Music: Apoptygma Berzerk - Unicorn
Lemon

Хома, меня и Аню записывай %) Всегда хотел в детстве землянку построить %)

А мне потом передачки носить??
Sauron
Интересный линк
http://www.ugroza2004.narod.ru/
Скорпіо, як на мене, вперше в своєму пості ти маєш рацію:))
але не хвилюйся, я думаю кожна нормальна людина, якшо в неї є можливість, зробить свій вибір і я сподіваюсь шо принаймні скаже "ні" "професорру".
ну а якшо станеться те шо очікують і "професорр" "переможе"... я зміню нік з velvetvamp на Фанні Каплан і буду діяти відповідно:)))
YourJesus
треба голосувати за Романа Козака:) (вчора вперше почув такого кандидата)
треба голосувати за Романа Козака:) (вчора вперше почув такого кандидата)

тююю...ти відстав від життя:)) він вже давно відомий: на фоні Михайлівського собора втупиться в одну точку, обличчя страшне зробить і урочисто каже: пане Ющенко! ваша дружина американка:))

з цього приводу вже й анекдот є:
Роман Козак продовжує робити сенсаційні відкриття. Теща пана Ющенко теж американка!:)))

але найсмішніший з усіх то є пан Рогожинський. Я коли дивлюсь на нього, не можу втримати сльози щастя:)) як він грає! як наче провінційна пагана акторка, з пафосом і крівлянієм:)) а коли він після цього всього з пикою на весь екран починає вірші читать (шо начебто спали йому на думку коли він денсь никав церквами:)) - то просто капєц!:))
SevaB
2 velvetvamp
я думаю кожна нормальна людина, якшо в неї є можливість

А скільки на вашу думку в Україні "нормальних" людей? Нинішні вибори дуже смішні. Хтось продовжить сміятись і після них...

2 Sauron
Дуже цікавий линк. Знаєте, на базарі чи в електричці Вам і не такого наговорять. Хоча, ймовірність такого варінту існую. Все таки, я не думаю що всі ці знахідки вибухівку в офісах "Пора", у машинах помічників опозиційних депутатів мають на меті лише спробувати зупинити діяльтість цих людей.

Ще ж буде, з великою ймовірністю, другий тур. Так що дивимось та обговорюємо цікавий серіал під назвої "Президентські вибори 2004".
Бу-га-га тричі.
Anna Wolf
Хоміус ну ти ж знаєш , ще прориємо підземний хід з Тернополю до Львову, та до підземель замків і будемо робити готік-фести ;)
Жах з квитками до Києва... виявилося що просто заблокували на продаж! і тільки пізно ввечорі їх стали продавати!. Це щоб молодь, котра хотела їхати за Ющенка, не поїхала до Києва. Якщо це все робиться вже в таких маштабах... то мабуть я таки переїду на Галичину.
SevaB
А чого це? Ми поза політикою. Я наприклад ніколи не ходжу на вибори бо не беру участі у демократичних процесах. Демократія - це зло.

Точно. Демократія зло. Демократія, яка дає нам можливість говорити про те, що вона зло - є зло. А тоталітаризм то є добро? А як же свобода особистості? А як же підпорядкованість особистого державному? Це є добро?
ИМХО, демократія дуже повільна у принятті рішень і коли треба їх приймати швидко, наприклад коли країна ставить собі за мету політичну чи економічну експансію, вона не ефективна. Проте, чи зміг би рух готів зародитися у автократичному суспільстві? IMHO, риторичне питання.

2 all
Блаженні сліпі. У нас, ИМХО,хочуть забрати ті залишки свободи які у нас ще є, а Ви тут розводите теревені про паті. Ну добре, чорт з ним, на перший тур покласти іржавий болт. А як другий тур. Теж собі паті на день другого туру зробите?
Можно багато розмовляти про те як у нас пагано живеться, розказувати про боївки і т.д. Вам не приходило в голову, що це може стати реальністю?
Феотаст
SevaB, ты рассуждаешь так, как будто бы твой голос может на что-то повлиять. Судьбу страны решают сотни людей, и им все равно, где ты находишься в момент выборов.

А ходить на митинги ради того, чтоб у власти один урод сменил другого – извольте откланяться. Хотя, возможно многие действуют по принципу: "из двух зол выбирай то, которое еще не пробовал".
Sauron
"Судьбу страны решают сотни людей"
Скорее десятки (или даже десяток) чем сотни ;|

Насчет демократии, вспомните известное выражение
Демократия - отстой, но лучше пока-что еще ничего не придумали

Так что демократия таки зло ;) , но никто ведь не говорил что тоталитаризи лучше, верно SevaB?

Music: Axis Of Perdition "The Ichneumon Method (and less common techniques)"
†_Gothic)angel_†
А вот говорят что анархия - это круто?
НУ..я так посидел и пришел к выводу, что анархия это тупо...выживает только самый наглый! Вот так!
Gothera
2SevaB
Блаженні сліпі. У нас, ИМХО,хочуть забрати ті залишки свободи які у нас ще є, а Ви тут розводите теревені про паті.
Нажаль так і є.Цілком з тобою згоден.

А як другий тур. Теж собі паті на день другого туру зробите?
Другого туру не буде, imho...

2Феотаст
Вибач, що вклинююсь в дискусію, але тобі в голову не приходило, що Судьбу страны решают сотни людей тоді, коли такі як ти кажуть, що будто бы твой голос может на что-то повлиять і забивають на вибори?

А ходить на митинги ради того, чтоб у власти один урод сменил другого - извольте откланяться.
Поясни будь ласкавий чому на твою думку уродів є саме ДВОЄ? Щоб не розводити флейм можеш написати на мило.
Sauron

вот говорят что анархия - это круто?
НУ..я так посидел и пришел к выводу, что анархия это тупо...

Дело вкуса... ;)

Music: Blind Guardian "The Forgotten Tales" - Lord Of The Rings (Orchestral version)
Tyrant
Поясни будь ласкавий чому на твою думку уродів є саме ДВОЄ? Щоб не розводити флейм можеш написати на мило.

Потому что оба ничем не отличаются друг от друга. Только представляют немного различные группировки олигархов. Мне не холодно, не жарко от того, кто из них пройдет. Но из принципа голосвать я пойду и отдам свой голос во втором туре против всех. Даешь Украину без Ющенко и Януковича! =)

Music: INDOCHINE Paradize
Sauron
Как бы мы с вами не брыкались, а уж какого-нибудь Витю да получим, это точно. Так что голосовать я вообще не пойду.

Music: Paradise Lost "Beleive In Nothing" - Sell It To The World
Gothera
2Tyrant
Потому что оба ничем не отличаются друг от друга. Только представляют немного различные группировки олигархов.

Велика політика без присутності великих грошей є неможливою. Тих кого не фінансують олігархи, фінансуються ззовні (ті ж соціалісти і комуністи). Це раз.
Янукович дійсно представляє "группировку олигархов", Ющенко нікого не представляє, а його підтримують, що вже є різницею (Путін прийшов до влади за допомогою олігархів, і де вони тепер?). Це два.
Ти кажеш, що різниці нема ніякої. Тоді дай відповідь на такі питання: коли Ющенко був причетний до вбивства журналіста, коли він обіцяв підвісити суддю за яйця, коли і де він сидів, коли називав своїх опонентів "козлами". Мало? Тобі не здається, що різниця все-таки суттєва?

P.S. "Козел" в тюремній термінології означає пасивний гомосексуаліст. Так що робіть висновки, панове.
YourJesus
...страсті накаляются... палітічєская сітуация на форумє виходіт із пад кантроля... а якби якийсь з кандидатів (той же Вітя чи інший Вітя) організували на свою підтримку Афігенну готік-паті з вашою Олюбленою групою, з морем абсенту, з величезним і дешевим як борщ мерчандайзом - ви би віддали свій голос за нього?:)

Music: ХС - тибільшмененебудешбачитьпущутебехайсерцеплаче
SevaB
2 Феотаст
SevaB, ты рассуждаешь так, как будто бы твой голос может на что-то повлиять
Типичная пассивная позиция. "По ком звонит колокол", уважаемый?
ходить на митинги
Кажеться никто здесь к подобному не призывал. Не скажу, конечно, что это бесполезно.
один урод сменил другого
При любой форме правления один урод когда-то сменяет другого. Или несколько уродов. Вопрос не в том, что изменится сверху, а вопрос в том что изменится у нас внизу.

2 Sauron
но никто ведь не говорил что тоталитаризи лучше, верно SevaB?
Ну в открытой форме нет, однако из некоторых постов (и не только в этом топике) это явно следует.
ИМХО, любая форма правления хороша, если есть определенный уровень личностных свобод.
Как бы мы с вами не брыкались, а уж какого-нибудь Витю да получим
см. про пассивную позицию.

2 Tyrant
Даешь Украину без Ющенко и Януковича!
Даешь Украину с Лукашенко или Путиным! Неужели у кого-либо еще остались сомнения по поводу тех кандидатов которые получат большинство голосов избирателей? Конечно, предугадываю ответ, что это все пропаганда и т.д. Скажу лишь, что, ИМХО, Украина сейчас либо с Россией либо с западом. Про сильную и независимую Украину можно будет думать только лет через 20-30. Украина с Россией, ИМХО, приведет нас к новым 33-му и 37-му. В меньших масштабах, однако с той же сутью. Ибо суть имперской политики России, ИМХО, есть превращение всех в русских, в первую очередь путем распостранения русского языка и русского православия.
Ваша позиция очень напоминает мне идеологию "Братства". Сделаем великую Украину по модели российского шовинизма. При этом братаясь с Лимоновцами.
отдам свой голос во втором туре против всех.
Респект.

2 YourJesus
У Вас ошибка в посте. Скобку надо было открывающую поставить.
Asirya
Шановні, з поміж зла треба вибирати найменше. А яке зло найменше, подивіться 5 канал.
Інформація до роздумів: подруга проходила поряд з рідненькою дільницею, та захотіла почитати вивішені списки. Її фамілію написано з трьома помилками, так що впізнати її можна тільки за адресою. Майже всі знайомі та сусіди написані з помилками як не в прізвищі та ініціалах, так в адресах прописки. І якщо вони прийдуть з паспортами, то їх ніхто не допустить на голосування...
Як ви думаєте, яке зло краде наши голоси?
я багато в чому погоджуююся з Сєвою

Доки всі будуть думати шо їхній голос нічого не вирішує - доти так воно і буде, це, на мою думку, пострадянський осадок у сприйнятті виборів. Тим не менш події вчорашньої ночі (коли не дали владі незаконно відкрити сотні додаткових виборчих ділниць на території Росії і не пустили озброєних людей в ЦИК) показали шо за бажанням можна таки змінювати ситуацію.

Я думаю шо якщо ми хочем шоб у нас взагалі колись було все добре, це треба змінювати своїми силами хоч мінімально, а не бурчати собі під ніс яка в нас ....країна. Хоча б просто піти до виборчої дільниці і перевірити чи є ви у списках, а 31-го за можливістю піти й проголосувати.

Даешь Украину без Ющенко и Януковича! =)

Гриша, ти ж розумієш шо на цих виборах можливі тікі три варіанта:
Україна з Ющенком
Україна з "проффесором"
Україна з кучмою

хіба є інші?

я не хочу бачити своїм президентом зека, який проходив у справі про згвалтування, який має судимості, який не вміє говорити, пише з помилками - гідотний список можна продовжувати. Взагалі допускати навіть думку про те, шо таке бидло може бути президентом - вже нонсенс. Я не знаю як можуть поважати себе люди, які будть за нього голосувати. Це можна пояснити тільки телезомбуванням та грандіозною промивкою мізків.

Але тим не менш країна буде мати такого президента, на якого заслуговує.
Тільки буде дивно якшо люди, шо забили на вибори, будуть розводидити демагогію про те, чи впливають на шось наші голоси чи ні: той голос, шо мовчить ні на шо не може вплинути вже точно!:)

така моя позиція:))
я багато в чому погоджуююся з Сєвою

Доки всі будуть думати шо їхній голос нічого не вирішує - доти так воно і буде, це, на мою думку, пострадянський осадок у сприйнятті виборів. Тим не менш події вчорашньої ночі (коли не дали владі незаконно відкрити сотні додаткових виборчих ділниць на території Росії і не пустили озброєних людей в ЦИК) показали шо за бажанням можна таки змінювати ситуацію.

Я думаю шо якщо ми хочем шоб у нас взагалі колись було все добре, це треба змінювати своїми силами хоч мінімально, а не бурчати собі під ніс яка в нас ....країна. Хоча б просто піти до виборчої дільниці і перевірити чи є ви у списках, а 31-го за можливістю піти й проголосувати.

Даешь Украину без Ющенко и Януковича! =)

Гриша, ти ж розумієш шо на цих виборах можливі тікі три варіанта:
Україна з Ющенком
Україна з "проффесором"
Україна з кучмою

хіба є інші?

я не хочу бачити своїм президентом зека, який проходив у справі про згвалтування, який має судимості, який не вміє говорити, пише з помилками - гідотний список можна продовжувати. Взагалі допускати навіть думку про те, шо таке бидло може бути президентом - вже нонсенс. Я не знаю як можуть поважати себе люди, які будть за нього голосувати. Це можна пояснити тільки телезомбуванням та грандіозною промивкою мізків.

Але тим не менш країна буде мати такого президента, на якого заслуговує.
Тільки буде дивно якшо люди, шо забили на вибори, будуть розводидити демагогію про те, чи впливають на шось наші голоси чи ні: той голос, шо мовчить ні на шо не може вплинути вже точно!:)

така моя позиція:))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal