Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Вєлікій Пєрєварот
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Вєлікій Пєрєварот
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
Asirya
І ще одне, якщо наши голоси все таки вкрадуть, і прийде Томущобандит?
Що будемо робити?
Asirya
No commant: http://www.podrobnosti.ua/forum/podrobnosti/power&society/2042/5/
cyrill3
Я не поняв, то шо в боївку ніхто не записується?

Записуй мене! Але я приєднаюся влітку, зимой в карпатах трохи холодно;)
ще одне, якщо наши голоси все таки вкрадуть, і прийде Томущобандит?
Що будемо робити?

Приєднаємося до Хоми...
А ходить на митинги ради того, чтоб у власти один урод сменил другого – извольте откланяться. Хотя, возможно многие действуют по принципу: "из двух зол выбирай то, которое еще не пробовал".

Підтримую: "голосуй не голосуй - всё равно получишь х..."
Даешь Украину без Ющенко и Януковича! =)

Гришку в президенти!!!
SevaB
Що будемо робити
"Телегу" петь. А кто-то - "Таганку". А кто-то в партизаны пойдет.
"А умнейшие ... давно положили на все..." ДДТ
Rigor Mortis
вєльвєтвамп, ви - разум етого форума
Amorph
Голосуй, не голосуй все равно получиш х... Там уже по моему усе поделили. Мы уже давно от власти не зависим, а она от нас, каждый крутится как может. Так что ничего думаю не изменится.

2cyrill3 И где ты был раньше, нада было Григория раньше выдвигать в президенты :)

А вобще даеш Корчинского в президенты :)
Рігор Мортіс, мені дуже приємно:))

чогось згадалося як пан Омельченко на днях глибокодумно дивлячись в камеру заявив шо в Києві може мати місце факт групового егоїзму:)) я не могла дихати від сліз щастя після цього словосполучення:))

це до того шо треба все мінять в корні. Всю нашу політ.верхівку:))
Rigor Mortis
Києві може мати місце факт групового егоїзму:))

:)) а шо малося насправді на увазі?:)

Гришку в президенти!!!

і шо будєт? рускій язик станєт втарим (чітай пєрвим) афіціальним, ми снова асіміліруємся нах с расієй, прі етом прєвратівшись в бєлорусію? ну тоді видвігайте... якшо після цих виборів взагалі ше коли-небудь з"явиться можливість когось видвігати...
cyrill3
2cyrill3 И где ты был раньше, нада было Григория раньше выдвигать в президенты :)

Я ещё давным-давно на готандеде это предлагал ;)

А вобще даеш Корчинского в президенты :)

Підтримую...
:)) а шо малося насправді на увазі?:)

це було напередодні мітингу в підтримку Ющенка, наш славний мер казав шо не допустить великої концентрації людей в Києві (і таки старався не допустити - на в`їзді до Києва поставили міліцейські патрулі, нікого не пускали, з автобусів знімали номери, з електричок людей зсажували, автомобілям протикали шини).
Мабуть малось на увазі шо можуть бути провокації, але шоб не збрехати треба звернутися до самого мера й запитати:)
а можливо на думку пана Омельченка слово "егоїзм" може бути синонімом тероризму чи чогось такого страшного.
хоча я підозрюю шо він елементарно не знає його значення:))
Rigor Mortis
хоча я підозрюю шо він елементарно не знає його значення:))

не сумніваюся в цьому:) коли на виборах мера він з суркісом змагався, мені було дуже смішно слухати, як гордо він заявляв про те, шо за роки мерствування не залучив жодної копійки інвестицій:))
як гордо він заявляв про те, шо за роки мерствування не залучив жодної копійки інвестицій:))

який жаль шо я того не чула!:))але ж в мене зуб на нього. Я можу простити йому Майдан, але парк КПІ - то занадто. Якшо здійсниться його мрія - то слід чекати вирубки дерев на Лисій горі (шоб вона була типу як за часів Петра І) там має бути такий собі військовий музей і люди в старовинних мундирах будуть ходити по справді лисій верхівці. таке враження шо в мера криша їде.
Rigor Mortis
Я можу простити йому Майдан, але парк КПІ - то занадто.

а шо з парком кпі?
а шо з парком кпі?

ну шо, вирубили подчістую багато дерев. Начебто причина в тому, шо дерева хворіли. З боку Шулявки взагалі майже галявину зробили і газета по-київські вже публікувала план якогось ресторану який хотіли там зробити. Кажуть шо адміністрація кпі не дала таке робити, але я не знаю шо там і як там.
nightfall
а я проти Корчинського-президента...
зовні він звичайно дядько дуже цікавий, але звичайнісінький провокатор, до того ж запроданець...

P.S. нікого не хочу образити, то моя особиста думка
Tyrant
Тоді дай відповідь на такі питання: коли Ющенко був причетний до вбивства журналіста, коли він обіцяв підвісити суддю за яйця, коли і де він сидів, коли називав своїх опонентів "козлами". Мало? Тобі не здається, що різниця все-таки суттєва?

Зато Ющенко в 2000 году подписал вместе с Кучмой и Плющем меморандум, в котором обозвал фашистами и провокаторами людей, которые были его ближайшими сторонниками. В тот момент с его стороны честнее было уйти в отставку и возглавить опозицию. А сейчас все его действия выглядят так, что он лизал зад Кучме и компании в расчете, что его сделают преемником, а когда понял, что этого не будет, стал в опозицию. Я не думаю, что при Ющенко в стране что-то изменится. У него характер, не приспособленный для управления страной, видно, что это мямля, за спиной которого будут править неизвестно кто, голосуя за Ющенко вы голосуете за кота в мешке, так как невозможно предугадать кто окажется наиболее приближенным к нему и получит наибольшее влияние. По мне то лучше сильный лидер, который может и "судью куда-то там подвесить", но будет все-таки лидером, а не марионеткой. И в этом плане Лукашенко мне импонирует. Это сильная независимая личность. А Ющенко и его сторонники напоминают слегка обиженный филиал нынешней власти. Это не опозиций. Настоящей опозицией в Украине была Социалистическая партия, и, возможно, до 1996 года коммунисты. Поэтому тот, кто хочет проголосвать за хоть какую-то опозицию, должен голосовать за Александра Мороза.

Ибо суть имперской политики России, ИМХО, есть превращение всех в русских, в первую очередь путем распостранения русского языка и русского православия.

Украина и так русскоязычная, и я за официальный статус русского языка как второго государственного. Это просто станет констатацией статуса-кво, и выбьет почву из под ног радикалов. В отношении союза с Россией - Россия сейчас не настолько сильна чтобы подчинить себе Украину полностью или повторить 37 год. В союзе с Россией в любой конфигурации Украина будет намного более весомым партнером, чем в любой ассоциации с Европой или западом в целом. Если Украина будет союзником России, но при этом не закроется полностью для запада, то она займет наиболее выгодное для себя место в мировой политике. Именно тогда запад будет наиболее лоялен к нам, сравните отношение запада к Польше, когда она была частью восточного блока и отношение к ней сегодня, когда это член ЕС второго сорта. Мы никогда не сможем занять равноправное место среди западных стран, как минимум из-за того, что по населению, територии и своему потенциалу Украина могла бы при равном уровне экономического развития претендовать на одну из передовых родей. Никто на западе не даст нам это сделать, будет происходить то же, что и в Словакии, в отношении которой ЕС проводит политику переноса туда произодственных мощностей, заинтересованных в дешевой по меркам ЕС рабочей силе, и всяческого препятствования развитию наиболее современных технологий, новых наукоемких отраслей промышленности. ЕС видит Словакию своим придатком, где будут шить одежду по лекалам западных фирм, но никогда не будет самостоятельных разработок новых технологий. Вы хотите видеть такой Украину? Я нет. Вопрос демократии муссируется лишь для того, чтобы оправдать попытки вмешательства во внутренние дела суверенного государства. На самом деле для развития экономики и страмительного экономического роста гораздо полезнее авторитарный режим с ограниченой свободой слова. Убийство какого-то одного журналиста это конечно плохо, но это ничто, если сравнить с бедностью и нищетой миллионов людей. И именно социальные вопросы и проблема экономического развития должны быть первыми на повестке дня!

Music: THE CHURCH Forget yourself
Sceptic
я за официальный статус русского языка как второго государственного

А почему русский язык должен быть вторым государственным, а не немецкий, например? Я считаю, что лучше пускай немецкий язык будет вторым государственным. Народ язык подтянет, а с нормальным знанием языка и наличием более-менее нужного образования в Германию можно ехать работать. Платят там не плохо (уж нааааамного лучше чем у кацапов которым многие свой зад подставляют).
А если серьезно, то украинский язык нужно спасать не гнушаясь при этом даже жестких мер (заставить, например, сдавать ежегодно каждого гражданина Украины экзамены по знанию своего языка. В случае провала на таком экзамене - лишать гражданства. В принудительном порядки перевести все СМИ на украинский, в случае упорства - лишать лицензии. Во всех гос. структурах тоже чтобы по-украинский говорили... и т.д.). После принятия таких санкций людям скоро станет абсолютно не выгодно учить русский, он превратится в обычный иностранный язык, каким он и является.

Music: Immortal
SevaB
2 Tyrant
по Ющенко
Почему Вы считаете, что Украине нужет сильный лидер? А может Украине не нужен сильный лидер, а нужен умелый экономист-рыночник?
по обиженному филиалу власти, лизанию зада
Премьер-министр в нашей стране не есть независимой фигурой. Он целиком пляшет под дудку президента. Как только премьер начинает вести политику идущую вразрез с политикой президента его снимают. И будет очень странно, если такой премьер не уйдет в оппозицию к снявшему его президенту. Надеюсь сомнений в том, что премьера "садит" и "снимает" президент в нашей стране у Вас нет?
по левым
Левые у нас, несомненно, были чистой оппозицией. Пока не стали торговать голосами своих депутатов в ВР. Но какие методы управления могут они применить, окажись у власти? Советские и только советские. У Вас ностальгия за великим могучим?
по России
Наивно думать что можно быть союзником России практически полностью завися от ее природных ресурсов. И Россия не даст нам особо активно открываться по отношению к западу.
по Польше
Когда Польша вступала в евросоюз, если Вы помните, в ЕС активно муссировалась тема о том, что по населению, територии и своему потенциалу Польша могла бы претендовать на одну из передовых родей в ЕС. И Польша ведет весьма агрессивную политику в ЕС.
по авторитаризму
ИМХО, Украина как раз прошла уже этап авторитарного режима с ограниченной свободой слова и сейчас для развития Украины необходима либерализация.
по русскому языку
Россия методично гробит украинский язык. Начиная со всяких Валуевских указов, продолжая политикой активной русификации в советское время и нынешней политикой пассивной русификации с помощью распространения, в большинстве своем, низкокачественной современной российской культуры. Посему согласе со Скептиком в том, что украинский язык необходимо всяческим образом защищать иначе его постигнет доля всяких кельтских и гэльских языков. А насчет статуса-кво, то, как я заметил, в Киеве все больше и больше разговаривают на украинском.

И последнее
Убийство какого-то одного журналиста это конечно плохо, но это ничто, если сравнить с бедностью и нищетой миллионов людей. И именно социальные вопросы и проблема экономического развития должны быть первыми на повестке дня!

Это фашизм, уважаемый. Чистой воды фашизм. Вы считаете, что при режиме, который поддерживает подобные взгляди готическая субкультура может существовать?
xiwang
Вы считаете, что при режиме, который поддерживает подобные взгляди готическая субкультура может существовать?

вот и перевели разговор на "готику") ;))
stranger
Absolutno soglasen s SevaB i Sceptic po povodu ukrainskogo jazika... dovavlju, shto imho berech jazik nado aktivno razvivavja lubov' k nemu tolko cherez horoshee kino, musiku, knigi i etc, a ne cherez demonstrazii i mitingi... odin horoshij cd ili kino na ukrainskom dast namnogo bolshe effekta chem lubie ukazi...

I nikakaja ideja ili politika ne stoit smerty cheloveka (eto o ubijstve journalista).

Music: Kino - Zvezda po imeni solnze, The sisters of mercy - Ribbons
2Tyrant:
По мне то лучше сильный лидер, который может и "судью куда-то там подвесить", но будет все-таки лидером, а не марионеткой. И в этом плане Лукашенко мне импонирует.

Гриша, тебя заклинило несколько. Вот где в этих двух предложениях упоминания фамилии украинского политика? Что янукович - самостоятельная личность, лидер или еще что-то в таком же духе?.. ха(3х) как этот "тупой тяжелый предмет" может быть лидером?

По поводу России тебе написали. ты чересчур склонен к идеализации в этом вопросе.
Вот спроси поляков: захотят они прежних уважительных статусов в качестве страны соц. лагеря? думаю большинство ответит отрицательно. то, что было ранее, - непригодно уже давным-давно для использования при сравнениях.

Убийство какого-то одного журналиста это конечно плохо, но это ничто, если сравнить с бедностью и нищетой миллионов людей. И именно социальные вопросы и проблема экономического развития должны быть первыми на повестке дня!

и что, они таки станут на эту самую повестку? :) тут не надо говорить "плохо", надо отслеживать дальше цепочку. и убит не "какой-то один", а думаю гораздо больше, просто тебе не писали на электронную почту отчет, зачем тебе о таком знать?.. вот например не было бы записей тов. мельниченко, то и этот какой-то один журналист Александров наверное официально жил и здравствовал бы где-то...

...

ну и напоследок о дяде корчинском. он был бы хорошим и уважаемым человеком, если бы не работал за денюжку на ныне власть имущих. жаль, но умные люди зачастую продаются. если бы он был не только на словах против всех - тогда другое дело...
Гриша от ти кажеш:

за спиной которого будут править неизвестно кто, голосуя за Ющенко вы голосуете за кота в мешке,

зате я прекрасно знаю хто буде стояти за спиною Яйцукевича і мені ті блатні недоноски мало подобаються.

Росія? ну були ми з Росією довгий час ...і шо, Гриша? шо нам це дало окрім комплексу провінційності? хіба магучая Расія не експлуатувала наші ресурси? хіба ми не можем прожити без дратуючого втручання расії в наші справи? ЗАПАРИЛА мене вже расія і її сільний лідер. ДОСВІД в нас Є з росією! славянє-братья і всьо такоє? ну і харашо, от так на словах і будем дружить. Я не хочу тут Бєслана.

А Ющенко и его сторонники напоминают слегка обиженный филиал нынешней власти

даби не осквєрнять святоє мєсто форума я не буду казать шо мені нагадую яйцукевич і його команда.

Украина и так русскоязычная, и я за официальный статус русского языка как второго государственного

Гріша, я розумію шо ти говориш російською і в силу якихось причин не можеш вивчити українську. Тим не менш українська мова ДЕРЖАВНА, але її з якихось причин більшість або не знає або знає хєрово. Це не проблема мови, ця проблема в людських головах! Якщо другою офіційною мовою буде російська - ПРО УКРАЇНСЬКУ МОЖНА БУДЕ ЗАБУТИ.

Гріша, таке питання: ти шо, сильно потерпаєш через те, шо офіційна мова не російська? ЧИМ вона тобі завинила, моя дзвінка красива українська??? ТИ НЕ розумієш мене чи когось іншого? НЕВЖЕ її так складно вивчити? НЕВЖЕ вона так ріже слух? я тобі скажу: ЦЕ КОМПЛЕКС. Бо начебто російською колись в Києві гаваріла в аснавном інтєлігєнціа.
УКРАЇНСЬКА - це мова моєї країни. Дуже погано що такі талановиті люди як ти не ХОЧУТЬ поступитися якимись своїми незрозумілими принципами і її вивчити (що зробити раз плюнути - вона легка і ти знаходишся по суті в мовному середовищі).

Коротше в мене дуже багато запитань і я не розумію багато людей.
Горець
SevaB, ты рассуждаешь так, как будто бы твой голос может на что-то повлиять. Судьбу страны решают сотни людей, и им все равно, где ты находишься в момент выборов.

***тть! тада шо ничей голос ни на шо не влияет? давайте вообще все болт положим на выборы! ведь наши голоса "ничего не изменят"... Голосуя за професорра ты отдаёшь 2 очка в его пользу, не голосуя вообще - 1 очко, меньше чем два, но всё таки очко в его пользу... из-за таких единиц, которые "ничего не решают", у нас такая "весёлая" страна. народ просто не хочет ничего решать!
всем вдягать бєрци і ввечері на передвиборчі участки, і дєжуріть там, поки урни в ЦВК не заберуть, а вже потім на Хелловін їхать!
Горець
соррі за флейм, просто за останній тиждень вже втомився політично несвідомих перевиховувати
Tyrant
Почему Вы считаете, что Украине нужет сильный лидер? А может Украине не нужен сильный лидер, а нужен умелый экономист-рыночник?

Сильные экономисты-рыночники если и нужны, то на постах министра финансов и министра экономики. Стране на переходном этапе, да еще и в состоянии экономического кризиса нужна сильная власть.

Премьер-министр в нашей стране не есть независимой фигурой. Он целиком пляшет под дудку президента. Как только премьер начинает вести политику идущую вразрез с политикой президента его снимают. И будет очень странно, если такой премьер не уйдет в оппозицию к снявшему его президенту. Надеюсь сомнений в том, что премьера "садит" и "снимает" президент в нашей стране у Вас нет?

Со стороны Ющенко было честнее в тот момент уйти в отставку и возглавить опозицию, а не называть фашистами людей, его поддерживающих. Вот это и было предательством. А раз предавший предаст и во второй раз, и в третий. Для меня Ющенко человек уже себя запятнавший.

Левые у нас, несомненно, были чистой оппозицией. Пока не стали торговать голосами своих депутатов в ВР. Но какие методы управления могут они применить, окажись у власти? Советские и только советские. У Вас ностальгия за великим могучим?

А сейчас у нас не советские методы применяются? Все худшее, что было в советском союзе у нас осталось, а вот лучшее мы растратили.

Наивно думать что можно быть союзником России практически полностью завися от ее природных ресурсов. И Россия не даст нам особо активно открываться по отношению к западу.

На данный момент Россия не в том состоянии чтобы что-то нам не дать.

Когда Польша вступала в евросоюз, если Вы помните, в ЕС активно муссировалась тема о том, что по населению, територии и своему потенциалу Польша могла бы претендовать на одну из передовых родей в ЕС. И Польша ведет весьма агрессивную политику в ЕС.

Соответственно, поэтому Польша вошла в ЕС на таких условиях, которые делают ее сельское хозяйство абсолютно неконкурентспособным, Польша не получает дотаций в таком же объеме, как другие дотационные участники ЕС, такие как Португалия и Греция. Вступление в ЕС загробит сельское хозяйство Польши.

ИМХО, Украина как раз прошла уже этап авторитарного режима с ограниченной свободой слова и сейчас для развития Украины необходима либерализация

Твое право так считать. Ну а на мой взгляд, первичной остается экономика. Сама по себе политическая либерализация без устойчивого экономического роста приводит страну к массовому обнищанию, росту коррупции и анархии. Изучи историю Южной и Центральной Америки в 19990-е годы. Куда они дошли с политической свободой и демократией, но без цивилизованой политики в социальной сфере?

Посему согласе со Скептиком в том, что украинский язык необходимо всяческим образом защищать иначе его постигнет доля всяких кельтских и гэльских языков. А насчет статуса-кво, то, как я заметил, в Киеве все больше и больше разговаривают на украинском.

А мои наблюдения несколько расходятся - русский у нас по-прежнему доминирует. Причем среди политической и экономической элиты в том числе. Кроме того, если ты пламенный сторонник тотальной украинизации - то вперед, начни с себя, разговаривай исключительно на украинском.

Гриша, тебя заклинило несколько. Вот где в этих двух предложениях упоминания фамилии украинского политика? Что янукович - самостоятельная личность, лидер или еще что-то в таком же духе?.. ха(3х) как этот "тупой тяжелый предмет" может быть лидером?

А зачем ты в моих словах ищешь поддержку Януковича? Я против него так же как и против Ющенко. Просто аргументы в поддержку Ющенко строятся только на том, что Янукович такой и сякой, а вот Ющенко чуть ли не святой. Я не встретил еще ни одного аргументированого мнения почему и каким образом Ющенко-президент сделает жизнь в Украине лучше. Что у него в програме есть такого, что бы вытянуло украинский народ из нищеты? Только и слышно, что "главное что он не гопник". Ну так и что с того? На Украине я действительно сейчас не вижу сильных политиков. Если интересно, то по личностным качествам из президентов стран СНГ мне импонируют Александр Лукашенко, Михаил Саакашвили, Роберт Кочарян, в меньшей степени Владимир Путин.

По поводу России тебе написали. ты чересчур склонен к идеализации в этом вопросе.
Вот спроси поляков: захотят они прежних уважительных статусов в качестве страны соц. лагеря? думаю большинство ответит отрицательно. то, что было ранее, - непригодно уже давным-давно для использования при сравнениях

Я точно такую же идеализацию вижу у сторонников прозападной ориентации. А у поляков кстати число противником членства в ЕС резко увеличилось за последние пару лет.

Гріша, я розумію шо ти говориш російською і в силу якихось причин не можеш вивчити українську. Тим не менш українська мова ДЕРЖАВНА, але її з якихось причин більшість або не знає або знає хєрово. Це не проблема мови, ця проблема в людських головах!

Я отлично знаю украинский язык, отец всегда разговаривал в семье по-украински. Но родной для меня язык, который я впитал с молоком матери - русский. И это уже навсегда. И если таких людей в Украине много, возможно даже большинство, почему бы не легализовать это положение? Украинский язык можно развивать не делая обязательным его распространение, а делая его более престижным, необходимо государственное дотирование интересных фильмов, програм на украинском. Вот тут можно отдать предпочтение украинскому - поддерживая его финансовов, а официально предоставить обоим языкам равный статус.

Music: SKELETAL FAMILY Promised land
Zavgosp
Гріша, я розумію шо ти ....... в силу якихось причин не можеш вивчити українську

а я не розумію..

взагалі по мовному питанню:
так сталося, шо українська мова потроху набирає обертів і все більше поширюється серед населення.. воно насправді так..
якщо ж її нормально пропагувати завдяки добрій музиці та кіно (погоджуюся зі стренджером) то процес буде швидштй і невідворотній..

на тему росії:
росія 400 років в усі дірки трахала україну.. вже не буду згадувати кількість вбитих українців.. чого деяким з вас це подобається? чи то це таке готік-садо-мазо?;)
я не маю нічого проти росіян, але як держава росія - це тупий безкомпромісний окупант і вбивця!! хтось не погоджується?

по прєзіках:
на жіль мороз не пройде.. тому буду голосувати за ющенка і робити все у моїх силах, щоб не допустити уродів до влади..

Music: placebo - english summer rain
Gothera
2cyrill3, Amorph
радий, що вам весело...

2Tyrant

характер, не приспособленный для управления страной, видно, что это мямля
Таке враження, що ти його знаєш особисто і начебто ознайомлений зі всіма його вадами. Якщо він не нонконформіст (imho, це якраз ознака того, що він є відмінним політиком і дипломатом), це не означає, що він не стане справжнім лідером нації і не зможе відродити економіку (щоб ти не говорив, але основні заслуги його прем"єрства саме в економіці, і тільки завдяки цьому за 3 роки він не розбазарив той кредит довіри, що надав йому народ). Якби тоді він очолив опозицію, то проти нього інформаційна війна велась би не рік, а три. Це могло б будь-кого переконати, що чорне - це біле і навпаки. Той же Мороз, Тимошенко відкрито виступили проти влади і подивись який в них рівень недовіри в народу. Якби Ющенко був мямльою, то давно забив би на вибори (після слідкування, провокацій, замахів і т.д.) як це зробив лідер Білоруської опозиції на минулих президентських виборах.

Зато Ющенко в 2000 году подписал вместе с Кучмой и Плющем меморандум
Мороз, якого ти ставиш за приклад, разом з більшовиками проштовхує політреформу. Всім зрозуміло для чого вона владі і тільки Мороз корчить з себе блаженного. По-твоєму він себе не заплямував?

должен голосовать за Александра Мороза.
Тобі не здається, що він давно зрозумів, що йому не бути президентом, а зараз намагається набити собі ціну на 2006рік? Йому глибоко в дупі майбутнє країни, він лиш боїться того, що його відсунуть на маргінес політики і не вдастся залишити слід в історії (раніше хотів президентства, тепер політреформи). Оце, imho, реальний факт егоїзму! Його характер підходить для керування країною?

выбьет почву из под ног радикалов
То капєц. ДЕ ТИ БАЧИВ ЧИ БАЧИШ РАДИКАЛІВ В УКРАЇНІ!?!?!?!

Россия не настолько сильна чтобы подчинить Украину
Економічно, інформаційно, культурно ми вже майже підкорені. Залишилось політично. Кроком до цього є ЄЕП.

В союзе с Россией в любой конфигурации Украина будет намного более весомым партнером, чем в любой ассоциации с Европой или западом в целом.
Ти сам віриш в те що написав? Ніколи ніякий союз з Росією не буде рівноправним, ніколи Росія не позбавиться імперських настроїв щодо нас. Подивись хоча б на намагання Росії ввести в ще не створений(!!!) ЄЄП наддержавний орган влади. Кі-сть представників від кожної країни буде пропорційна ВВП. В цьому випадку на Росію припадає 80%. По суті все керівництво йтиме з Москви. Україна буде вагомим партнером??? ЇЇ фактично НЕ ІСНУВАТИМЕ!!!
Ще одне: чому цей так званий "партнер" гальмує договори щодо авіаконструювання? Тому що ми їм як конкурент так само не потрібні. В їхньому уявлені ми повинні бути одним цілим.

для развития экономики и страмительного экономического роста гораздо полезнее авторитарный режим
Я так розумію ти наводиш для прикладу Білорусь? Ти думаєш, то так добре жити з страхом, щось не те сказати, не тим словом назвати бацьку. Вбивства опонентів, журналістів там є нормою. Економіка вся побудована на аграрному комплексі і на тракторах. Навіть Росія не йде на зближення з Білоруссю, бо це економічна чорна діра, яка може і Росію зачепити. Ну і де перспективи розвитку економіки? З Білорусі, Куби, Китаю народ масово втікає. З жиру бісяться? Imho, хреновий приклад. Так само і Вірменія з Кочеряном.
В Болгарії в середині 90-их повернулись комуністи. Розвалили за 2 роки економіку, вернулись демократи і тепер Болгарія на черзі в ЄС.

Убийство какого-то одного журналиста это конечно плохо, но это ничто, если сравнить с бедностью и нищетой миллионов людей.
Нехай, на хвилину припустимо, що це так. Це робиться заради народу? Бідність зменшилась після загибелі Александрова, Гонгадзе?

Стране на переходном этапе, да еще и в состоянии экономического кризиса нужна сильная власть.
Ну назви хоча б одного українського політика, хто підходитиме для цього.

На данный момент Россия не в том состоянии чтобы что-то нам не дать.
Твоя наївність не має меж. Чого-чого а Росію нам треба обходити сьомою дорогою і саме паритет в відносинах може забеспечити Ющенко, бо не нагинатиметься сракою до Путіна, а шукатиме шляхи незалежного енергопостачання (Туркменія, Казахстан), заручиться підтримкою Європи, підтримає спільне виробництво (вдалий приклад: ракетобудування і Морський старт).

Соответственно, поэтому Польша вошла в ЕС на таких условиях, которые делают ее сельское хозяйство абсолютно неконкурентспособным
Дивне мишлення. А ти хотів би "всьо і зразу"? Правильно каже СєваБ: Польща веде агресивну політику, бо ніхто просто так нічого не дасть і Росія не виняток.

без устойчивого экономического роста приводит страну к массовому обнищанию
Ти не дивишся новин? В нас, Білорусі, Росії просто дике зростання економіки. Невже ти не відчув:)?

Изучи историю Южной и Центральной Америки в 1990-е годы.
Хіба чилійці при Піночеті стали дуже добре жити? А десятки тисяч трупів? А якщо в нас так буде і ти, або близька тобі людина буде серед них? А теперішня Венесуела теж має розквіт економіки? Тільки й тримається на нафті.

Я не встретил еще ни одного аргументированого мнения почему и каким образом Ющенко-президент сделает жизнь в Украине лучше.
Тобі треба аргументи. Ще раз повторюсь: основні заслуги його прем"єрства саме в економіці, і тільки завдяки цьому за 3 роки він не розбазарив той кредит довіри, що надав йому народ. Він і має всі підстави стати соціальним президентом, бо знає ЯК.

А у поляков кстати число противником членства в ЕС резко увеличилось за последние пару лет.
Прибалтика чомусь не хоче назад, кандидати на вступ в ЄС, прекрасно бачать приклад Польщі і все рівно туди прагнуть.

Украинский язык можно развивать делая его более престижным
Ти відносишся до інтелігенції, і тим не менше ні ти ні я не бачимо ніяких стимулів, до того щоб ти говорив українською. Яким чином когось можна до цього спонукати? Українська мова тільки й залишиться в словниках, підручниках, тупих титрах до російськомовних фільмів, перекладах програм. Нею розмовлятимуть (якщо розмовлятимуть) тільки вчителі укр.мови. Ті хто ще розмовляє більш-менш не суржиком остаточно на нього перейдуть. Спробуй це зрозуміти.

2SevaB
Згоден зі всім, що Ти написав за сьогоднішній день:)

Украина как раз прошла уже этап авторитарного режима
Проблема в тому, що розпрощатись з наслідками цього режиму не виходить. Найкращий для держави варіант, це Румунський і доля Чаушеску для влади. Нікому бавитись в авторитаризм більше не захочеться. IMHO.

Щодо мови підтримую Sceptic'a, SevaB, Zavgosp'a і низький уклін velvetvamp:).

Повторю фразу шановної velvetvamp:
Якщо другою офіційною мовою буде російська - ПРО УКРАЇНСЬКУ МОЖНА БУДЕ ЗАБУТИ.

Music: Цілий день Agalloch, Darkthrone, Falkenbach, Forlorn, Hollenthon, Moonsorrow
А чому 3 сторінка не відкривається? Га?
YourJesus
2 sevab
нема в мене ашибкі - остання дужка то смайлик
Gothera
Перевірка гіпотези СєвиБ:)
cyrill3
test
Sceptic
hmmm.........
Sceptic
загадочный топик...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal