Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > ляльки
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ляльки
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
ось цікава статейка на подробностях

http://www.podrobnosti.com.ua/kaleidoscope/2004/08/30/142266.html

До речі ляльки то справді шось містичне...а інколи страшне:) В мене колись була лялька Буратіно, мені було десь три-чотири роки...і одного разу я випадково відламала їй скальп. Те, шо я побачила всередині ....божечки. Якісь очі навиворот якісь шарніри...Пригадую як відкинула її в дальний куток і сиділа довго мовчки. Взагалі я не любила ляльок в дитинстві.

А ви були в музуї ляльок на Андріївському? Там колись експонували колекцію якогось німецького майстра - вражаюче видовище. Чим більше дивишся на ляльку, тим більше здається що вона жива..як не згадати Ляльки мадам Менделіп..
Heinali
кстати, вот -
http://aimeemajor.com/dolls/
очень понравились эти куклы

Music: Heinali - La Danse Avec La Fee Verte
ух ти! кльовий лінк, дякую Хейналі. Мені Аліта сподобалася.
Sad machine
Настоящии красавцы на http://www.autopsybabies.com
Интересно каким голосом они говорят "агу"? :)
але ж ляльки лякають. Вона на таких шарнірах шо пози невимушені і наче зачаровані люди.

о, сед машін, зараз піду по твоєму лінку..ото я працівниця, сиджу на роботі - ляльок розглядаю:))
nightfall
о, нарешті знайшла...:)
прибираючи на днях у шафі найшла свою ляльку, яку почала робити вже більше року назад, на яку майже одразу забила і по яку вже навіть забула... невідомо звідки на мене накинувся інтузіазм і він таки змусив мене доробити її до кінця (ну майже до кінця: залишилося повісити на обличча якусь посмішку). тепер сидить у мене біля ліжка... :) може це дивно, але її присутність там заспокоює. відчуваєш якесь тепло... :)
sigmata
Мене теж лякають ляльки...особливо після фільму - жаху....Вони всі такі лупаті..
copycat
странно...вот вспомнила...я своих кукол(а было их за всю жизнь 3 Мальвины,купленные мне бабушкой в Мукачево) раздевала и спать укладывала.....как это повлияло на меня не знаю...
*дорогой,где наши наручники?*
если чесо, никогда не задумавылась над "человечностью кукол"
а говорят,что это больше всего пугает...брррр
если чесо, никогда не задумавылась над "человечностью кукол"
а говорят,что это больше всего пугает...брррр

я спочатку теж не задумувалась, а потім ...:)))

я своїх ляльок дуже любила розмальовувать. а моя сестра стригла. Я була іміджмейкером, а вона паркмахером:))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal