Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Пора Року
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Девушка в кедах
я хотіла спитати вашу найулюбленішу пору року. Та чому саме вона
kedr
Весна и Осень. Почему именно эти две поры, очень долго объяснять.
Gothera
Forever autumn... Точніше: бабине літо. Тендітне сонячне проміння крізь мінливі хмари розфарбовує листя. Прогулянки по Личаківському під ще теплим дощем...
Lissa
все теплое время года. ненавижу холод.
anonymous
О, спочатку весна. Весною я з блаженним виразом обличчя ходжу по вулицях і кайфую навіть від того, як по-весняному смердять смітники. Літо само собою обожнюю, я взагалі-то літня тварина, живу тіко літом smile.gif))... саме влітку для anonymousа настає період дуже високої активності, і все найкраще трапляється також літом.

Осінню я їм кавуни і люблю цей світ з особливою пристрастю. А зиму я просто ненавиджу, ховаюся в барлогу і сплю аж до весни.
habriel
Конечно лето. И только лето.Меньше одежды, или вообще ее отсутствие...smile.gif)))
Девушка в кедах
о, среди нас и фетишист есть....
habriel
Это не фетишизм,а минимализм...
Mad Princess Old
Осень.... Начало зимы...и конец зимы... потому что ночь длиннее, потому что мало солнца, потому, что это похоже на меняsmile.gif
Taghirion
літо... не люблю холод...
wily
осінь. і теплі осінні дні, коли дерева тільки-но починають одягатися у жовті шати, а травичка ще зелена, і та осіння пора, коли земля вкрита жовтим килимом з листя, а повітря пахне димом, і похмурі дощові дні листопада, коли сонце тижнями не вилазить із-за хмар, а дощові краплі стікають по склу...
wily
ненавиджу літо... спека... жарко... вдень на вулицю не можна виходити...

а ще люблю морозну зиму
Snake
лето... и пожарче. потому как на море хорошо. и походы в таких жаро-экстримальных условиях люблю. вообще на экваторе поселился бы. smile.gif
FirstNightGirl
anonymous "ховаюся в барлогу"

Я представляю. Бедный барлог.
anonymous
cute dead girl

хмм..
ё
абсолютно согласна с wily, нет ничего хуже лета, а тем более лета в городе, а тем более лета в городе киеве..

пыль, жара, насекомые - гадость ..

на первое место поставлю осень, на второе весну, на третее зиму %)

зима прекрасна.. именно настоящая зима, а не городская %(
havoc
Ну, осінь, звичайно. Тихий, приємний сплін, просто хочеться спостерігати. Падає листя... легкий вітер підхоплює його... лінивий дощ з низько навислих хмар... пробиває на творчість...

Але щоб вітер надто сильним не був.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal