Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Готи на "Молодості"
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Сатира
Бачила декого на фестивалі... Хотілося б запитати про враження.
anonymous
хмм...
meathook
а Ви куди ходили?Наша високість була в Могилі..Тобто в Києво-Могилянській Академії..враження-супер.Особливо від мультика про лелеку з поясненнями, звідки діти беруться.і ще полській довгометражний фільм про бомжів дуже сильний.Особливо коли на початку хлопчик у хмари пірнає..Під кінец повиходили всі такі "загадкові", обличчя в патли поовали, носоми шморгають..smile.gifстудентські короткометражки дуже приємне враження справили також.
anonymous
Хмм.. знов... рідна Могила продукує готів..

meathook, то ти з Могили??

Я також відвідала пару сеансів саме в Могилі, особливо мені сподобалися Erotic Tales smile.gif хехе... на Мамая не спромоглася прийти через своє лінтяйство, так само як і на інші фільми.... кажуть вчора шось показували про Чечню...

от така я лінтяйка

Також завдяки Сатирі, я навіть трошки поошивалася в Будинку Кіно, але про це ні слова, бо я, на жаль, не пам"ятаю імена режисерів тих стрічок, які мені сподобалися.. .от. .ах да... ще було два Фасбіндера в Кінопанорамі... з тих всіх фільмів Фасбіндера, шо мені вдалося побачити(а їх лише 3), "Гіркі сльози Петри фон Кант" сподобався найбільше..
Tyrant
Что-то вроде "Необратимости" в этом году было?
Сатира
А шо то було - "Необратимость"? Невже отой "чорнушний" французький фільм, про який всі говорили (страшно викочуючи очі) і на який я ганебно не потрапила?

Я от шо хочу сказати... На цьогорічній "Молодості" було занадто багато галімих фільмів sad.gif(( І "Падаючі небеса", показаний двічі, став каталізатором блювотних рефлексів... Сильне враження справив короткометражний "Втрачений рай" (Албанія) і "Останній поїзд" Германа.

Коротше кажучи, могло б бути набагато краще.

P.S. Я от подумала, шо замість "Мамая" на здобуття Оскара слід було б висунути "Чехівські мотиви" Муратової... Ох, який же це обалдєнний фільм...
Сатира
А ніхто не міг би мені допомогти скопіювати "Breaking the waves" Трієра? Відеокасета, куплена в Англії, має якийсь підлий "код", але хтось мені казав, що для "піратів" нема нічого неможливого...

За допомогу віддячу.
meathook
у-у, у людей Трієр є..Хех, згадалась фраза когось із зали, коли "Розтинаючи хвилі" показували.В якийсь із яскравих моментів обурений чоловічий голос мовив:"Одно ебалово, заебали!" smile.gif

2anonymous: "рідна могила" ще не таке з людей робить..smile.gif)А взагалі, ми тут найбільш "тру" з усіх: хто ще може сказати, десь по п"ять годин п"ять(якщо пощастить) днів на тиждень проводить в могилі?...

А, так ти ще й на Фасбіндера потрапила..Ми два рази туди доповзли, тітонька з порожніми очима та скрипучим голосом чемно попросила нас піти у місця віддалені та не дуже приємні."Мєстов нєт"..
FirstNightGirl
XММММММММММММ
anonymous
2 meathook

я точно проводила в Могилі і не по п"ять годин і не по п"ять днів, а більше!!! Так шо я more true smile.gif)

А на Фасбіндера ми потрапили завдяки своїй наглості і настирливості... тітоньок треба було на фіг посилати... вони всі брехали, і місця там було купа!!!
meathook
2anonymous:

"Так шо я more true smile.gif)"Ну три собі, три...:Р

smile.gif)

А "еротичні історії" і справді нічого були.Особливо друга-дуже красиво і витончено знято.Ну, третя...всім чомусь сподобалась, а мені дядечка по-справжньому шкода було...smile.gif
meathook
2anonymous:

"Так шо я more true smile.gif)"Ну три собі, три...:Р

smile.gif)

А "еротичні історії" і справді нічого були.Особливо друга-дуже красиво і витончено знято.Ну, третя...всім чомусь сподобалась, а мені дядечка по-справжньому шкода було...smile.gif
anonymous
2 meathook

якби там не фігурував мед, навряд би чи ця історія була такою естетичною smile.gif
Core
2Tyrant:

>>>Что-то вроде "Необратимости" в этом году было?

а мне этот фильм показался страшной мурней... и смотрели мы его только благодаря надписи на обложке об "9-тиминутной сцене изнасилования"... smile.gif
meathook
2Core: це мені нагадало як знайомим закортіло подивитись щось "ободряющее", але нічого еротичного окрім "Слияния двух лун" знайти не вдалось.За годину чекання "ободряющего" момента народ порозходився хто курити, хто чай пити, двоє там прямо і заснули..І от, під кінець другої години, чи близько того, пролунав крик:"Моме-ент!!!"Треба було бачити, як народ зривався з місць, біг до кімнати, сідав на сплячих..smile.gif

2anonymous: а в суботу в КМЦ "Догвіль" буде
anonymous
Ну то я може припреться, якшо в Одесу не поїде
Core
2meathook:

ну приблизно так, тільки от ми геройськи дивились весь фільм... smile.gif до речі я бачу набирає популярності стиль зйомки фільмів а-ля "спочатку була кава", тобто по суті зав'язка фільму в кінці...
meathook
2Core: ага. У мене такий фільм є. "Memento" називається. Головний герой втратив здатність робити нові спогади, а останнє, що пам"ятає-це те, як вбили його дружину.Так фільм починається з кінця і іде задом наперед, і тільки на останніх кадрах стає ясно, до чого воно все було. Цікава штука. Кінець зовсім неочікуваний.

А ще останнім часом модно стало знімати у "кліповій манері". "Trainspotting", "Реквієм за мрією" і т.д. Наші теж не відстають-"Мамая" зліпили..smile.gif До речі, хтось дивився?
Core
я саме "Мементо" й пригадав першим, тільки назву точно не міг пригадати...
Core
smile.gif))) от вам і Мементо, короткочасна память у пана Кора... smile.gif) кого ж це я мав замочити оце на днях?.. хм... треба фотокартку подивитись... почитати на звороті... =)
meathook
слухай, навчи татуювання гелевою ручкою робити, а?

smile.gif)
meathook

smile.gif)
meathook

smile.gif)
meathook
ой..
Core
якщо це жарт за мотивом фільму, то я таких подробиць не пам'ятаю... smile.gif

ага, ой, більше натискай ричаг "пост" ... smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2018 Ukrainian Gothic Portal