Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > ВІДЕОКЛІП НА ПІСНЮ "ТІНЬ КОХАННЯ"
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ВІДЕОКЛІП НА ПІСНЮ "ТІНЬ КОХАННЯ"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Darien
"ХОЛОДНЕ СОНЦЕ" ЗАВЕРШИЛО РОБОТУ НАД СВОЇМ ПЕРШИМ КЛІПОМ!
user posted image
Кліп знятий на одну з найпопулярніших пісень гурту - "Тінь кохання".

Подробиці незабаром...
Poison-Girl
Це - класна новина!
З нетерпінням чекаю подробиць та скорішої появи кліпу на українських ТВ екранах..smile.gif...
Lost_in_tears
Класно. Вітання вам, хлопці. Ви молодці!!!!
SteelRose
Поздравляю. Будем ждать появления на ТВ smile.gif
мавенька
ггг))) а я вчора бачила відео!!!!!! на висадці : )))
тепер усі мені заздріть =))
Lost_in_tears
ХА! А я теж вчора на Висадці бачила кліп. Ти не одна, шановна мавенька wink.gif.
Ну як тобі? Правда, супер?!
Хлопці я ще раз вітаю вас з кліпом!!! Респект вам! Молодці!
мавенька
ХА! А я теж вчора на Висадці бачила кліп

соррі за оффтоп,але де ти стояла =)
ви там клюбом були,чи клуб ще не сформовано?
Poison-Girl
І я була на "Висадці"..smile.gif.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Кліп дуже прикольний..smile.gif..чекаю якнайскорішої його появи на екранах!!!!!

2 Холодне Сонце - Так тримати!!! biggrin.gif
Lost_in_tears
Пробачте за оффтоп.
Poison-Girl, ти чого не призналась, що ти в Тернополі?
2мавенька
Читай відповідь у темі фан-клуб
Іволга
Привіт.
Підкажіть, коли і де можна буде знайти кліп в мережі Інтернет?
Якщо він вже є, то де можна дістати?
Poison-Girl
2 Іволга - Наскільки я розумію - кліп спочатку мають розмістити на телебаченні, а вже після того, як там пройде період "ротації" - він, напевно, зявитись у інтернеті..smile.gif..

Знаю, що на "Висадках" народ знімав кліп на мобільники. Пошукайте, може, хтось Вам то перепише..smile.gif..
Darien
QUOTE(Іволга @ Jan 26 2006, 10:20)
Привіт.
Підкажіть, коли і де можна буде знайти кліп в мережі Інтернет?
Якщо він вже є, то де можна дістати?
[right][snapback]149481[/snapback][/right]

Привіт.
Ми спробуємо посприяти тому, щоб найближчим часом кліп з'явився на нашому сайті для вільного скачування.
мавенька
Знаю, що на "Висадках" народ знімав кліп на мобільники. Пошукайте, може, хтось Вам то перепише..

в мну є =)
Artenika
Мне, по-моему, больше всех повезло.
Мало того, что у меня была возможность его увидеть, так я ещё и обнаружила там.... себя!!!!!!
Спасибо ещё раз огромное за хорошую работу и доставленное удовольствие.
Poison-Girl
2 Artenika: ВАУ! прикольно.smile.gif.по-доброму заздрю..smile.gif..потрапити у кліп ХС - це класно!
а де саме ти (сорі за нескромне питання wink.gif )?
Artenika
Практически в самом конце песни. Там 2 девушки в профиль стоят. Вот та, которая чёрненькая и есть я.
Poison-Girl
2 Artenika - ага..smile.gif..супер!.smile.gif.класно виглядаєш, як раз в готичній атмосфері кліпу.smile.gif wink.gif
Lost_in_tears
2Artenika
Нарешті знаю як ти виглядаєш. smile.gif. А то якось нецюкаво було. smile.gif
А мене побачиш мабуть вкінці тижня. Ну не в кліпі Холодного, але... я ж обіцяла...
Наталі
2 Artenika:
Ха, кому більше всіх повезло, так це МЕНІ!! tongue.gif
Бо протягом усього кліпу показують лише гурт "Холодне Сонце" і мене з моїми братами biggrin.gif
І, хоча ми не зовсім "вписуємося" в "готичну атмосферу кліпу",дуже приємно було почути від хлопців, що ми- найкращі! smile.gif
Poison-Girl
Цікаво, а де мене по тій "Перемозі" носило, коли то все знімали!?
По-доброму вам, дівчата, заздрю..smile.gif)))

І я хочу-у-у-у-у в клі-і-і-і-іп! sad.gif sad.gif
мавенька
а я шось не вїхала,хто така Наталі =)
Darien
QUOTE(Наталі @ Mar 4 2006, 19:59)
2 Artenika:
Ха, кому більше всіх повезло, так це МЕНІ!! tongue.gif
Бо протягом усього кліпу показують лише гурт "Холодне Сонце" і мене з моїми братами biggrin.gif
[right][snapback]153700[/snapback][/right]

Ну не протягом всього кліпу, але такі моменти є wink.gif
SadMan
2 мавенька

Наталі - моя сестра(у кліпі - дівчина у чорній кофті біля сцени).Вона звичайно трохи перебільшила про те,що знімали лише її,але таких моментів чимало:)
Шкода,що я не потрапив до кліпу,круто все-таки вийшло - побачити своїх у кліпі...
SadMan
2 Darien:
Перепрошую за можливо тупе питання,але як ти здогадався хто така Наталі? huh.gif
Darien
QUOTE(SadMan @ Mar 10 2006, 00:00)
2 Darien:
Перепрошую за можливо тупе питання,але як ти здогадався хто така Наталі? huh.gif
[right][snapback]154111[/snapback][/right]

це очевидно smile.gif
SadMan
To Darien:
Зрозуміло:)
sasha113
Чи не могли б ви викласти кліп де небуть в UA-IX?
Darien
Нажаль, поки-що в своєму розпорядженні маємо тільки даний сервер
sasha113
А gothic.com.ua? Чи тут місця немає?
Darien
QUOTE(sasha113 @ Apr 23 2006, 00:03)
А gothic.com.ua? Чи тут місця немає?
[right][snapback]158525[/snapback][/right]

Є, але не для великих файлів
Ara
Очень хочется увидеть полноценный клип! Потому что единственное, что у мну пока что есть, так это нарезки с концертов))
Darien
А чому неповноцінний? Концертні кліпи зараз не рідкість
Ara
Немного неправильно выразилась, наверное... Имею в виду, что у мну есть записи выступлений группы, когда исполняется именно эта песня. Но это совсем не то в плане качества, да и вообще... Вот и говорю, что хочу увидеть именно клип)))
GueuX
Так а что мешает тебе его скачать???
Ara
Что-то тормозит. Клип не качается... Сплошные проблемы))) Нужно еще где-нить поискать, да все никак времени не хватает))
Мар"яна
То давай якось зустрінемось я тобі запишу)))
Darien
Ara, рекомендую скачувати через програми типу "Net ants': якщо виникатимуть перебої, програма всерівно докачуватиме файл. Найкраще включити закачку на ніч, а зранку уже насолоджуватись кліпом улюбленої групи. Успіхів! smile.gif
Ara
Мар"яна/ С радостью!)))
Ara
Darien/ Просто понимаешь, я была очень удивлена той скоростью, с которой клип еще и скачиваться начал. Каких-то там 18 часов... Пф! Подумаешь!))
У мну выделенка, и клипы такого размера обычно качаются за шесть минут)))
Darien
QUOTE(Ara @ Jun 13 2006, 12:48)
Darien/ Просто понимаешь, я была очень удивлена той скоростью, с которой клип еще и скачиваться начал. Каких-то там 18 часов... Пф! Подумаешь!))
У мну выделенка, и клипы такого размера обычно качаются за шесть минут)))
[right][snapback]164012[/snapback][/right]

Розумію. Нажаль, поки-що, в своєму розпорядженні маємо тільки даний сервер
Ara
А я ничего и не говорю))) Благо, что Мар"яна уже предложила мне свою помощь в нелегком деле записи этого клипа на компьютер)))
Darien
У розділі "музика" відтепер Ви матимете можливість легко і швидко переглядати on-line відеокліп "Тінь кохання"!
RockMan
ОГОООООО!!!!!!
Кліп просто супер. Не знаю, хто там на кого дивився, кого шукав, та мені було приємно побачити самий гурт))) Цікаво побачити, як вони передають свої емоції.
Наприклад, я АРИЮ перестав слухати, коли побачив Буркута на рок-фесті. shok.gif Блін, це просто жорстоко так переспівувати пісню "Улица роз".ohmy.gif Ніяких почуттів, окрім ненависті.wacko.gif
Так само й тут. в кліпі проявляється ставлення музикантів до того, що вони іграють.
І я скажу, що це супер!!!
Чуваки, Вам респект!!! cool.gif
Alex Shevchenko
Другий кліп ХС:

http://trinidat.sumno.com/news/2010/01/29/...stanni-hvylyny/
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal