Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Цивілізація готів
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2
Queen_Victoria
Уявіть собі таке щастя: одного прекрасного дня ЗДОХЛА ПОПСА rolleyes.gif ПОВНІСТЮ! Включаючи і її групу підтримки, тобто, сумнозвісна сіра маса. Коротше кажучи, залишились самі нефори. Готи, металюги, емо, панки, скіни і т.д. і т.п.
Рай настав! Ми тепер єдині живі представники людської раси на нашій планеті.
Як жити будемо? Які варіанти розвитку нової цивілізації? Чи можливе створення державних утворень за субкультурною ознакою? Чи можливі війни??
Ваші варіанти, вельми шановні готи?
Aleksander
Як жити будемо?

Замість безлічі характеристик людини залишиться одна "Яку музику слухаєте?"

Люди віритимуить, що якщо слухати іншу музику, можна стати іншою людиною.

На смітниках шукатимуть диски Katy Perry. Їх обожнюватиме еліта. Звичайні люди слухатимуть записи невідомих співаків, які під караоке виконували пісні "Бутирки". Вважатимуть їх душевними.

Через те, що всі навколо похмурі, депресивні, але при цьому трохи ліричні в моду увійде ідіотична життєрадісність і утилітарна грубість.

Чи можливе створення державних утворень за субкультурною ознакою?

Не можливо. Бо готи заперечуватимуть, що вони - готи; емо - що вони, емо і т.д.
Esmeralda88
ой вы жжоте.. йа уже плакать нимагу
WitchDoctor
Розпочнуться усілякі холі вори.
Несвідомих треба знищити або перевиховати, розмістивши у місцях тимчасового утримання (стадіони чи концтабори), де ДУЖЕ голосно буде прокручуватись музика, що є ідеологічно витриманою. Музика дінь і ніч без зупинок. Особливо упертих ворогів можна буде прив'язати до величезних басових динаміків, як англійці прив'язували сіпаїв до гармат. Та ще багато усіляких веселощів.
Scald
это всеконсорции если выражаться терминами Гумилева - временное явление.
SevaB
Особливо упертих ворогів можна буде прив'язати до величезних басових динаміків, як англійці прив'язували сіпаїв до гармат.

Із серії як американці катували талібів металом (музикою!)?
Scald
ну и чего они этим доьились?
WitchDoctor
Саме так. Але навіщо чогось добиватися - можна ж просто так покатувати, якщо є час та натхнення smile.gif
Особливо, якщо вважаєш ідеалом Влада Цепеша....
Queen_Victoria
Цитата
Несвідомих треба знищити або перевиховати, розмістивши у місцях тимчасового утримання (стадіони чи концтабори), де ДУЖЕ голосно буде прокручуватись музика, що є ідеологічно витриманою.

Ржач!!! Епоха музичного терору!!!

Цитата
Бо готи заперечуватимуть, що вони - готи; емо - що вони, емо і т.д.

Та навіщо їм це?

Цитата
ну и чего они этим доьились?

Кажуть, що дуже результативний цей спосіб катування. І до речі, катуванням його дуже важко назвати!
Esmeralda88
А чем же его называют?
SevaB
А чем же его называют?

Это просвещение! Иногда ведущее к просветлению и брадобрению! smile.gif

P.S. До речі, у світі нєфорів буде повна і беззастережна кольорова диференціація штанів, точніше хаєру. Хоча, скажемо, на сантехніка-емо зі здоровенним гаєчним ключем ця диференціація розповсюджуватись не буде.
Esmeralda88
Да, сантехников ємо на кин-дза-дзе вряд ликто-то обидит.. хоть все зависит от величині ключа
Esmeralda88
Ghjxbпрочитала еще раз сабж. Мне инт ересно. а херки тоже будут в цивилизации готтов? Или потом будут жить на окраинах, а по времени окультуривания переселяться в центр? Тогда нужно создать зону олдскульщегов, потом например, район поклонников синтпопа и т.д. А меломанам нужно будет шляться сразу везде.. Лол
WitchDoctor
Херки работать должны, исправляться трудотерапией в специальных учреждениях. А как ума наберутся, так сразу и придумают, как закосить - и если уж закосят работу так, что верняк, значит, точно поумнели - тогда их можно и в готы принимать (на кладбище biggrin.gif ).
Aleks
ДедоГотовщина!
Esmeralda88
готовщина такая готовщина
Dark_Wings
як добре, що я цього не побачу (адже усі цивіли вимруть…)
Esmeralda88
птиц, боюсь ты будешь жить, но тебя поселят не с готами, а с металлюгами, и я тебяне увижк...
Devolution
Дарк, радУйся - ко мне подселят! biggrin.gif
Jarett
Цитата(Esmeralda88 @ 11.06.2009, 13:11) *
птиц, боюсь ты будешь жить, но тебя поселят не с готами, а с металлюгами, и я тебяне увижк...

Эсмеральда-ты уже начинаеш классовую дележку.Ты-будущий диктатор laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Esmeralda88
Птиц, я давно диктатор и это моя профессия =р
так шо я останусь одна в районе синтема.ру?
Dark_Wings
нєєє! я нехочу до металюг! вони ж мене бичити будуть за то, шо не люблю Металіки та Сепултури…
NEPENTHE von ANASTHEZIA
поубивают друг друга или будут "меряться половым органом")) на подобии Кто круче..чья культура и тэпэ..
по моему всеже не есть плохо что существуют такие как "гопники".можно хоть на чтото отвлечься.
Esmeralda88
Птиц, мы же тебя не к гвнарям, ведь они же будут в колониях пахать, как же ты забыл =Р
Dark_Wings
а хіба говнарі слухають Metallica і Sepultura? вони якраз таки по іншому музлу: Арєя там чи КіШ…
Esmeralda88
Ну не знаю, мне кажется, что Арея или Киш у металлюг ну типа как хим у готхов, а уже миталега типа как лакри - то есть, то, через что все проходят, но никто не остается. Ибо думаю, что миталюги слухают что-то потяжелее, если конечно, им больше годика =Р
Dark_Wings
добре, що цього не бачила Дэв…
Esmeralda88
Мне готовиться к медленной и мучительной смерти?
LoveGhost
Давайте проведем голосование!))
Все здохним от спида.
Devolution
*берет мамин кастет* все решается легче лёгкого smile.gif
так что, детишечки, кто лучше меня знает, кто я такая? smile.gif smile.gif smile.gif нибаюсь, крошки, солдат ребенка не обидит хе-хе... angel.gif
*потирает руки с шармом мясника*
Esmeralda88
а кто ты такая? мясник с кастетом?
Devolution
QUOTE (Esmeralda88 @ 11.06.2009, 18:35) *
а кто ты такая? мясник с кастетом?

тут кто-то про говнарей заикался?
Esmeralda88
Ну назови меня херкой в отместку =) Йа ниабижусь =Р
Devolution
а я обижусь, ибо не вижу ни смысла, ни основания
Esmeralda88
Дэв, ниабижайся, я про тебя конкретно ничего не говорила. Если цитировать меня, то я сказала, что на том этапе, на котором херки слушают Хим, митолизды слушают Арею и Киш, а на том этапе, на котором готхи познают Лакри, митолизды познают Миталегу, и что у большинства это переходжной этап от немитолизда к митолизду. Выходит, что все фаны Ареи, хим, киш, лакри и металлики должны метать в меня гранатометы, хоть я сама была и на концерте лакри, и на концерте киш, так что себя отдельно или выше я не ставлю. Не могу тогда понять, на что обижацо?
Devolution
я слушаю малопонятную музыку, о которой здесь не пощу - дело не в фанатах КиШа (хотя КиШ, наверное, не самое страшное, что можно придумать), дело в словах типа "говнарь", "обрыгос" и т. д., для наших "херок" у нас есть слово "пионер", но говнаря с обрыгосом представители субкультур, возомнившие свою субкультуру более "элитной", применяют просто с целью "заземлить" более "отсталых"
Esmeralda88
Дэв, я применяю эти слова потому, что их применяет большинство, а не с целью кого-либо унизить, оскорбить и т.д. У меня самой вкусы извращенные. И я уважаю вкусы цивилов и даже поклонников ню-металла, и уж точно не строю цивилизацию, где одни субкультуры выше других. Для меня разница между словами "пионер" и "херка" такие же, как между "черный" и "негр" - то есть ну никакой, абсолютно. Если тебя что-то задело - извиняюсь, явно никого обидет не хотела.
Devolution
лан, черт с ними, с пиохерками. Я понимаю. что ты никого обидеть не хотела. Просто я припоминаю много постов на форуме про "иерархию субкультур", вот потому и задело. Ты тож не обижайся. У всех бывает, у меня тоже. Да и проходит, в принципе.
Devolution
и вашше! требую тему в холливары!
Esmeralda88
да не такая она уже холоиварная, чтобы ее в холивары
Devolution
не ну можно и раздуть... только у меня с єтим слабовато....
ЧВ позвать, что ли? (как Деда Мороза)
Esmeralda88
ЧВ Квейк уже призывал в тему Монти, не помогло. Она появляется только когда ее мрачное величество соблагоизводит
Queen_Victoria
Н-дя.... цікава цивілізація виходить....

Готи заходять бути елітою і нічого не робити, тільки готствувати... Металюги повстануть...
Усі вимруть від СНІДу - це вже краса смерті, однако!
Esmeralda88
Неа, готы решат покончить жизнь самоубийством и металлистам станет жить легче. А эмо они съедят перед тем, как уйи в мир иной =РРРРРР
Queen_Victoria
готи - ємоїди.... До чого тільки голод не доведе... Певно, в безпопсовому світі готам важко прийдеться: не буде сірої маси, щоб їх годувати)))
... піду загляну в холодильник...
Esmeralda88
там что серая масса?
Queen_Victoria
ота кашоподібна штука дійсно нагадує сіру масу....... здається, вона зветься вівсянка..... смакує погано. От якби з грибочками)))
Esmeralda88

Да, Виктория. мы пришли за тобой
WitchDoctor
Хм, і тут про гриби... Шановні, у нашіх громадян безвізовий режим до 5 (а, може, й більше) латиноамериканських країн. Там ТАКІ (!!!) гриби... Конспектуйте Теренса Маккенну - він там був, все спробував, та записав. Так що знайти буде не важко.
Esmeralda88
О да.. Остапа понесло однако
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal