концерты
фестивали

NEKROPOLIS - regular gothic-party on 13 of May of 2003 at 18:00 club "Lialka" [Lvov,  Ukraine]

NEKROPOLIS - регулярная gothic party [готик-вечеринка],  13 мая 2003, в клубе "Лялька" [г. Львов, Украина]

Після тривалої перерви, пов'язаної, мабуть, з постом, великодніми та травневими святами, Necropolis знову повернувся в Ляльку. Що ж нового і цікавого віщував він нам? Перш за все - фільм про один з найбільших в Європі готичних фестивалей Wave Gothic Treffen. По-друге участь в вечірці DJ Dizi (більш відомого як бас-гітарист львівської групи ГОДО). Мали ще бути кліпи, але з якихось причин їх ніхто не побачив.

Отож, розпочалось все з відеофільму про WGT. Враження, що склалось після перегляду - колосальне. І хоча до того я начитався вражень і репортажів "братви", що мала щастя там побувати, але сам фільм мене вразив набагато більше ніж вони всі разом взяті. Величезна кількість стильних, оригінальних кожен по своєму готів та готесс, що поз'їжджалися в "готичну мекку" зі всієї Європи, їхні красиві, загадкові та похмурі вбрання, манера танцювати та відриватись під улюблену групу... Та що тут казати... Я вже не говорю про склад команд, що виступають на фестивалі. Крім відвідувачів також показували інтерв'ю та виступи провідних груп, переважно по одній пісні. (Шкода що з німецької мови не було зроблено ніякого перекладу, хоча б на англійську, бо мої знання цієї мови закінчуються на кількох словах після таких відомих як "фольцваген" і "штангенциркуль").

Під кінець фільму була зроблена акцентація уваги на виступ якоїсь (назву хоч вбий не пам'ятаю) групи, вони грали десь п'ять пісень, і це трохи почало надоїдати публіці, що зібралась в Ляльці. Тоді організатори вирішили дати додивитись кіно без звуку, вірніше розпочавши перший dj-сет. Тут, imho, була допущена велика помилка - бо на екрані вже починали носитись "угорілі" гарячі мексиканські хлопці, затягнуті з ніг до голови в вініл, а саме екстремальний dark electo дует Hocico. Як то кажуть - "на самом интересном месте...". Додивлятись їх прийшлось під звуки зовсім іншої музики...

Ця "зовсім інша музика" (сет від dj Dizi) - представляла собою підбірку хітів в стилі electro. Все було досить непогано, потужно і танцювально. Більшість сидячих за столиками ринулись на dance floor. Як не дивно, але після такої довгої перерви в проведенні готік паті'с публіки не було багато. Але тих, що прийшли, можна з гордістю назвати постійними відвідувачами. В музиці, яку представив Dizi, я розбираюсь досить поверхнево, тому в кінці надаю плейлист на всезагальне обговорення. Сет Хоміуса мені вдалось через ряд причин послухати лише частково, але з того що чув, можу сказати що він був в його стилі, без серйозних відхилень та непередбачуваних змін. Хочеться відзначити Zeromancer, The Kovenant, Diary of Dreams тощо. Публіка продовжувала відриватись до самого кінця, а закінчилось все чомусь дуже швидко (чи мені так здалося?) в 12-тій годині ночі.

impressions by Roman "Your Jesus" Bekh

Annex: DJ-set # 1 (by DJ Dizi)

01 - anthony rother - hacker
02 - resident alien - alienation
03 - netzwerk florida - earth.wind.fire
04 - dave clarke - before i was so rudely interrupted part 2 (logic bomb)
05 - fisherspooner - emerge (dave clarke remix)
06 - john starlight - holy
07 - dr. shingo - have you ever seen the blue comet?
08 - a number of names - share vari (ectomorph remix)
09 - kiko - monique (david caretta remix)
10 - allesandro f. aka al ferox - madonna mia
11 - remute - hypnoconsole
12 - thomas shumasher - ficken? (si.futures remix)
13 - edmx - technovox
14 - terrence fixmer - red section
15 - savas pascalidis - fly with the wind
16 - anthony rother - simulationszeitalter (instrumental)
17 - ozone layer - planetary destruction (anthony rother remix)
18 - x-men - professor x (saga)
19 - komathron - mirrors and crome


 


Comments to : stranger@gothic.com.ua

Ukrainian Gothic Portal © 2000-2001


новости
о проекте
события
CD rewiews
интервью
статьи
shop
разделы
ukrainians
аудио/видео
сайты портала
links
mailing list
форум
guestbook

Login
Password
New users
sign up!
english version