header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

HammerFall їдуть до Києва представити новий альбом

Iryna Kalenska on Ноябрь 23, 2019

HammerFall - легенди епічного хеві-металу повертаються в Україну взимку 2020 року в рамках світового туру з презентацією нового альбому Dominion і найкращими хітами за всю історію групи!

Тупіт кінських копит. Брязкіт мечів. Крики, які мотивують бійців йти в бій. Гуркіт замків, що руйнуються.Труба перемоги. Все це приходить в голову, коли включаєш пісні хеві-металістів HammerFall.
 
Шведський квінтет вже десять раз оспівував мистецтво війни, відвагу, честь та інші середньовічні таємниці. Чому б цього не зробити знов? Dominion, одинадцята платівка в дискографії гурту, буде презентована в Києві в рамках світового турне World Dominion Tour 2020.
 
29 лютого, клуб Atlas
 
 
 
Dominion - перший за три роки альбом HummerFall, що вийшов у серпні. Він був написаний доволі швидко, але залишений "дозрівати" до потрібного стану.
 
"Цього разу процес створення альбому був зовсім іншим. Оскар Дроньяк, головний сонграйтер групи, писав пісні після кожного концерту під час одного з турів.
 
Так і було - він щось писав, а ми "вистигали" після шоу з пивком в автобусі. Ніколи не бачив його таким зосередженим. Коли ми приїхали додому і почали працювати над Dominion, то абсолютно не хвилювалися, бо пісні вже були готові", - зізнається бас-гітарист Фредрік Ларссон.
 

 
HammerFall з альбомом Dominion стають більш легкими в звучанні, але в цілому вони не зраджують своїм принципамі. Залишился всі атрибути, за які групу люблять вже більше двадцяти п'яти років: міць, драйв, вікова енергія і найсильніший вокал Йоакима Канса, який приводить у захват ось уже 23 роки поспіль.
 
Слухачі по всьому світу високо оцінили Dominion. У рідній Швеції платівка потрапила в топ-5 національного чарту, як і в Швейцарії з Німеччиною. Гідні позиції продемонстрували Австрія, Угорщина, Польща, Шотландія, Фінляндія, Бельгія та ряд інших країн.
 
Це лише в черговий раз доводить, що всі слова про те, що рок мертвий - не зовсім правда. У кожній ніші є свої лідери і HammerFall - якраз такий гурт. Вони нагадують, що все досяжно. Просто потрібно закрити очі та уявити, як ви відправляєтеся в бій з мечем напереваги під швидкий і гучний хеві-метал родом з прекрасної Швеції.
 


524 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.94Rating: 4.94Rating: 4.94Rating: 4.94Rating: 4.94 (всего 135 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Galyna Sishchuk


Correspondent (пробный период)