header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Настроювач (2004) by Настя Сніжна

Maryna Evilly on Ноябрь 18, 2004

Мені пощастило потрапити на закриття фестивалю „Молодість”... Попри мінорний початок, означений певними розчаруваннями щодо відсутності нагород українським фільмам (а більшість із них вартували того), закінчення закриття залишило безліч вражень. Після тижня „Молодості”: ретроспектив Ульріке Оттінгер, Єжи Гофмана, Жана Габена, Отара Іоселіані... десятків гарних студентських короткометражок і трохи меншої кількості повнометражок, спілкування на кожноденних майстер-класах із кумирами і вчителями... була поставлена жирна крапка.

Крапкою став новий фільм Кіри Муратової „Настроювач” із гарними акторами Георгієм Делієвим та Ренатою Літвіновою у головних ролях. Фільм, кажуть, вийде у прокат, хоч він і не прокатного чорно-білого забарвлення. Але таки на користь любителям попкорну буде стрічка із рельєфною структурою: вдало поєднаними трагічністю і іронією, комізмом, сильними почуттями та симпатією. У „Настроювачі” можна було б розчаруватися, як і в житті, і кинутися з мосту... але краще додивитись останні хвилини фільму. У монолозі обдуреної шахраєм бабці (симпатичним шахраєм, якого стара не перестала любити після злочину): "Люди слабкі, але..." - сентенція фільму. Без пафосу і крику. Суцільна органіка, ти її заковтуєш і йдеш далі, дихаєш глибше, щоб і самому десь у повітрі зловити шматочок навколишньої ТрагіКомічності, включно із другою частинкою слова.

Фільм таки треба показати більшій кількості глядачів. І якщо попередні муратівські фільми означалися все ж життєвою, але похмурістю із основними лейтмотивами безнадії, і вічних непорозумінь, то „Настроювач” заходиться світлом, хоча і не приховує огріхів людства. Балансуй на кромці темряви, а освітлюватиме шлях душа – це готика. Тож чекатимемо на наступні покази „Настроювача”!

(с)Настя Сніжна3850 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 2 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Denis Saba


Correspondent in Tallin (Estonia)