header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Розпусник (2002)

Maryna Evilly on Октябрь 14, 2004

Цього разу в поле зору випадково потрапила легка французька комедія. Хоча чому випадково? Випадковостей в житті не буває. Буває кіно під настрій. І це саме той випадок.
Розпусник – він розумний і нахабний, водночас дотепний і без комплексів. Добре розбирається як в науках, так і жінках. На його думку. Все це про одну реальну людину – відомого філософа Дідро. Саме один день з його життя і складає сюжет фільму.

Ви можете уявити собі неймовірно яскравий відеоряд? ХІХ століття, розкішний маєток серед лісу, не менш розкішний одяг тієї доби. І все це з сучасною музикою, витонченим французьким гумором і злегка приправлено еротикою. Пан Агійон (Gabriel Aghion) постарався на славу. У нього вийшло справжнє французьке кіно. Навіть можна сказати авторське, але водночас і для широкого загалу. Еротизована комедія – мабуть найбільш чітке стилістичне визначення фільму. Хоча все ж комедії там більше, ніж еротики. Еротика вона не зверху, не назовні, а скоріше в більш підсвідомому контексті. Часом взагалі зображена досить символічно. Та не дивлячись на це на нашому екрані цьому фільмові надано статус перегляду „тільки для дорослих”. Але є в цьому фільмові ще дещо, на що б варто було звернути свою пильну увагу. Це – актори.

Все ніяк не можу припинити дивуватися Габріелю Агійону – і як йому вдалося зібрати в одному фільмі(та ще й комедії) таку кількість відомих французьких акторів. Хоча можливо пересічному глядачеві буде відомо їх не так вже і багато, та все ж такі імена як Фані Ардан (Fanny Ardant), Вінсен Перез (Vincent Perez) та Одрі Тоту (Audrey Tautou) пропустити поза увагою важко. Ардан відома нашому глядачеві після цьогорічної „Французької весни” з ретроспективою фільмів за її участю, Перез – за класикою вампірського кіно „Інтерв’ю з вампіром”, де він зіграв Маріуса, Тоту – як мила дівчинка на ім’я Амелі з однойменного фільму. Та все ж центральною є роль Вінсента і навколо нього розгортаються події одного дня.

Не хочеться тут описувати весь сюжет фільму – не люблю спойлерів. Скажу тільки кілька слів, можливо для заохочення когось з читаючих. Єдиним негативним героєм є кардинал, що випадково (начебто випадково) навідався в маєток на гостини. Та він же водночас і є найнещаснішим з-поміж інших, бо стає об’єктом жартів і постійних кепкувань. Але цей фільм добрий і ніхто не залишається ображеним чи незадоволеним. Одним словом – перегляньте і переконаєтеся. Приємне проведення часу гарантую...

 5003 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 2 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Kamila Nazirova


Рецензент, корреспондент (Украина, Харьков)