header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

10 маловідомих фактів про гурт Violet Raymoor

Iryna Kalenska on Сентябрь 16, 2019

Історія проекту Violet Raymoor почалась сім років тому, коли його співзасновники були причетні до інших команд. Так, вони закохані у фіолетовий колір, але ви не знайдете місто з такою назвою на мапі світу – чи його взагалі не існує, чи він розташований в паралельній реальності, хто зна…  Десь там, під фіолетовим небом височіє загадкова Академія мистецтв, чути гул старовинної бруківки під ногами живих та тихо пролітають у повітрі привиди, а місто, що має свою волю, повниться чутками та інтригами. Сьогодні ми привідкриємо Вам двері в казковий світ Violet Raymoor і з задоволенням представимо Вашій увазі 10 маловідомих фактів про гурт.

1. Першим записом Violet Raymoor стала пісня These Windy Days. Записана вона була в режимі спілкування по Skype, бо автор музики та вокаліст Гліб Пекуровський і гітарист Віталій Малафєєвський на той час ще не були знайомі особисто. Із плином часу ця пісня стала несхожою на інший репертуар проекту, але і досі залишається важливим елементом його історії.
 
 
2. Гліб є кандидатом технічних наук. У 2016 р. захистив дисертацію, присвячену дослідженню адаптивних систем зменшення віброакустичного навантаження із використанням активних методів. Декілька років працював викладачем в університеті, аж доки не вирішив присвятити себе творчості остаточно.
 
 
3. Гліб боїться висоти. Це перетворилося на проблему під час зйомок відеокліпу на пісню Never Asleep, коли в один із знімальних днів відповідно до сценарію йому необхідно було в чорній гамівній сорочці вилізти на четвертий поверх масивних пожежних сходів збоку дев’ятиповерхового будинку. Протягом півгодини, що здалися вічністю, він мав не виходити із образу, поки навколо нього літав квадрокоптер із відеокамерою. Сходи тряслися від найменшого поруху, крізь їх перекладини було видно землю, тому зовсім недивно, що у фінальний монтаж кліпу ці сцени не потрапили. 
 
 
4. Чимала частина хітів проекту була написана дуже давно, ще за часів колишніх музичних проектів Гліба. Наприклад, Still Flying High — у 2006 р., Shadowcat (що тоді називалась інакше), «Ігри в Алісу» — у 2007 р., Let Me Kill a Dragon For You — у 2008 р. Їх звучання і аранжування за ці роки змінювалось безліч разів, але залишалось вірним своїй концепції.
 
 
5. До недавнього часу «Ігри в Алісу» була єдиною україномовною піснею проекту. Але все змінюється, отож наприкінці вересня чекайте офіційну прем’єру нової пісні «Дівчина-морок і фавн» у соціальних мережах, зокрема, лірик-відео та аудіозапис.  Подивимось, що буде далі. 
 
 
6. Назва і текст пісні «Ігри в Алісу» є певним реверансом комп’ютерній грі American McGee's Alice.

7. Дебютний виступ проекту на Стімпанк-конвенті відбувся у 2014 р. у Київський фортеці і, через особливості локації і її технічного райдеру, був електро-акустичним. Зокрема, основним інструментом Гліба був акордеон. 

8. Однією із локацій зйомок відеокліпу на пісню Nightborn була територія київського крематорію. Охоронець будівлі, очевидно, мав свої погляди на музику і намагався чинити спротив знімальному процесу, тому було... авантюрно.
 
 
9. Проект сповідує атмосферу темних казок і тому приділяє велику увагу візуальному перевтіленню своїх учасників під час живих виступів. Фраки, циліндри, сюртуки, маски із палаючими очима, ґоґли та інші аксесуари в образах музикантів та сценічному оздобленні органічно поєднуються із традиційними для рок-сцени елементами одягу та атрибутики. І це вже не кажучи про грим та відео-супровід!  
 
 
10. Згаданий вище відеокліп на пісню Never Asleep витриманий у чорно-білій стилістиці старих хоррор-фільмів та, окрім низки химерних образів і візуальних метафор, містить також прямі алюзії на третю частину «Жаху на вулиці В’язів». Прем’єра кліпу запланована на кінець жовтня 2019 р.
 
 
Violet Raymoor — це український музичний проект, створений Глібом Пекуровським (Gerrard Flynne) та Віталієм Малафеєвським (Lunarmushroom). Матеріал колективу зазвичай класифікується еклектичним теґлайном #dark_synth_rock, #new_wave, #synth_pop, #fairytale_rock, #gothic_rock. Але справжні його витоки варто шукати в старовинних сказаннях, відповідно до яких Violet Raymoor — назва вигаданого міста, небо якого мало фіолетове забарвлення внаслідок загадкової природної аномалії.
 
Творчою метою колективу є створення містичного звукового полотна, при цьому в якості художнього засобу використовується поєднання електронної музики з рок-основою та етнічними елементами. У січні 2016 р. проект випустив дебютний ЕР, який отримав назву Chapter One: Still Playing Dragons. У листопаді 2018 р. вийшла друга глава історії — Chapter Two: Faces Under Masks.
 
Серед актуальних досягнень проекту варто виділити участь у фіналі українського етапу Emergenza Festival, що відбувся в клубі Atlas в Києві, та успішний виступ на розігріві у Lord of the Lost.
Вже за декілька місяців 21 грудня 2019 р. ви зможете почути нові композиції та старі перевірені часом хіти Violet Raymoor в рамках сольного концерту німецьких електронщиків SOLAR FAKE! Не пропустіть свій шанс стати частиною цього приголомшливого шоу!
 
або напряму у організаторів, написавши на пошту: iryna_kalenska@gothic.com.ua 
 
 


1316 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96 (всего 419 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Grygory Tyrant


GOTHIC.COM.UA DJ / reviewer