Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Запитання до "Холодного Сонця"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3
Darien
Друзі!
Від сьогодні через цю тему форуму, "Холодне Сонце" залюбки даватиме відповіді на Ваші запитання, отож, останні Ви маєте можливість залишати тут.

Відповіді надаватимуться кілька разів на місяць.
Lost_in_tears
ОСКІЛЬКИ З ВАСИЛЕМ ГОЦКО ОСОБИСТО НЕ ЗНАЙОМА - ПИТАННЯ.
ЧИ ВАЖКО ВИВЕСТИ ТЕБЕ ІЗ РІВНОВАГИ?
ЩО У СВОЄМУ ЖИТТІ ТИ ВСЕ Ж СТАВИШ ВИЩЕ ВСЬОГО???
Burden
Хотів запитати, чи планується випуск наступного альбому, і, якщо так, то коли це буде?
дякую
Poison-Girl
Питання до "ХС" - коли планується концерт у Києві?
Burden
Чи планує "Холодне Сонце" знімати кліп?
DarkRose
Привіт, друзі!
Дякуємо за запитання, охоче відповідатимемо на них по мірі своєї можливості.
ЧИ ВАЖКО ВИВЕСТИ ТЕБЕ ІЗ РІВНОВАГИ?
ЩО У СВОЄМУ ЖИТТІ ТИ ВСЕ Ж СТАВИШ ВИЩЕ ВСЬОГО???

1. "Важко" поняття дуже відносне. Але, мабуть, можна... smile.gif
2. Перш за все здоров'я рідних
Хотів запитати, чи планується випуск наступного альбому, і, якщо так, то коли це буде?

Звісно, планується. Зараз ми відпрацьовуємо новий матеріал. Про дату ж виходу, поки-що, говорити зарано.
Питання до "ХС" - коли планується концерт у Києві?

Про це обов'язково повідомимо завчасно. Сподіваємось, що це буде найближчим часом.
Чи планує "Холодне Сонце" знімати кліп?

Над цим ми також зараз працюємо. Через незначні труднощі справа затягується, але, тим не менше, вихід кліпу на ТВ плануємо незабаром.

Нехай щастить і до наступних зустрічей!
Eugenius
Пару вопросов =)

Что в ыдумаете о такой группе, как H.I.M. ?
Собираетесь ли вы посетить Одессу?
Какая ваша главная цель?

Спасибо...
Poison-Girl
Привіт! і я маю кілька питань:)))

1. Де будуть найближчі концерти "Холодного Сонця"?

2. Чи прийматимети ви участь у "Дітях Ночі - 3"?

3. Які останні кіно-новинки, що вас вразили?

4. Яку музику ви слухаєте у повсякденному житті?

5. Що надихає вас на творчість?

Дякую.smile.gif))
DarkRose
Привіт!
Із задоволенням відповім на всі Ваші запитання.
Поки змушений відповідати від імені всього гурту. Якщо виникнуть конкретні запитання до окремих музикантів - спробую якось притягнути їх до монітора smile.gif.

Что в ыдумаете о такой группе, как H.I.M. ?

Думаю, що починали вони досить непогано. А от останній їхній альбом слухаю дуже рідко. Нічого не поробиш: комерція...

Собираетесь ли вы посетить Одессу?

Із задоволенням відвідаємо при найближчій можливості smile.gif

Какая ваша главная цель?

Запитання доволі розмите. Але, наскільки розумію, це стосується музики і гурту. Поставити щось конкретне за ціль ми б ненаважились, оскільки, досягнувши її, людина втрачає цікавість у ній. Тому зараз головним завданням є творити, а що із цього всього вийде - нам самим цікаво було б побачити smile.gif .

Де будуть найближчі концерти "Холодного Сонця"?

Про це ми обов'язково завчасно повідомимо на нашій офіційній сторінці

Чи прийматимети ви участь у "Дітях Ночі - 3"?

Як на мене, ще дуже рано говорити про подію, яка чекає на нас через більш, як півроку, правда у далеких планах це передбачається.

Які останні кіно-новинки, що вас вразили?

Оригінальне запитання smile.gif . Насправді я люблю кіно і останнє, що мені сподобалось із побаченого - це минулорічний трилер "Пила 2". Можливо, він не відноситься до "останньої свіжини", але добре запам'ятовується неочікуваним кінцем.

Яку музику ви слухаєте у повсякденному житті?

Цих гуртів дуже багато і зараз їх всіх перераховувати було б зайвим.
Насправді мені до вподоби доволі різноманітна музика: починаючи східними мотивами і закінчуючи Металлікою та Oomph. Все залежить від настрою.

Що надихає вас на творчість?

Натхнення - річ дуже непердбачувана і застає в найнеочікуваніші моменти. Його пробудженню може сприяти як певна подія, так і наплив відповідного настрою, що абсолютного не залежить від навколишнього світу. Можливо, поясненням всього цього є те, що творити ми можемо тоді, коли до нас надходить сигнал звідкись згори силами, існування яких ми пояснити не в змозі...)

Дякуємо за запитання і Ласкаво Просимо завітати ще!
Poison-Girl
2 DarkRose - ДУЖЕ дякую за відповіді.smile.gif))
Приємно, що Ви не лишаєте їх поза увагою.smile.gif)))))
Poison-Girl
я маю на увазі наші питання.smile.gif
SadMan
Прикольний розділ happy.gif Так от,я тільки недавно збагнув(чи може я помиляюсь?),що на даний момент у гурті лише два гітаристи(хоча музика просто супер...),і хочу спитати,чи не будуть хлопці приймати до гурту ще одного музиканта,чи,може,Василь знову заграє,або все так і залишиться?
DarkRose
QUOTE(SadMan @ Apr 7 2006, 23:13)
Прикольний розділ happy.gif  Так от,я тільки недавно збагнув(чи може я помиляюсь?),що на даний момент у гурті лише два гітаристи(хоча музика просто супер...),і хочу спитати,чи не будуть хлопці приймати до гурту ще одного музиканта,чи,може,Василь знову заграє,або все так і залишиться?
[right][snapback]156812[/snapback][/right]

Питання з ще одною гітарою у нас до сих пір залишається відкритим. Хоча, наскільки показує практика, на живих концертах з однією шестистрункою виступати зручніше з технічної сторони.
Дякую за запитання.
Poison-Girl
Знову маю кілька питань, якщо дозволите:)
- А чи не плануєте поспівпрацювати з кимось з українських гуртів в плані дуетів?
- якій літературі віддаєте перевагу?
- Яка погода (пора року) вам подобається найбільше? чому?
- як ставитесь до екстремального туризму?

DarkRose
QUOTE(Poison-Girl @ Apr 14 2006, 01:28)
Знову маю кілька питань, якщо дозволите:)
- А чи не плануєте поспівпрацювати з кимось з українських гуртів в плані дуетів?
- якій літературі віддаєте перевагу?
- Яка погода (пора року) вам подобається найбільше? чому?
- як ставитесь до екстремального туризму?
[right][snapback]157812[/snapback][/right]

відповім із задоволенням.
- Ми давно думали над цією ідеєю і, не виключено, що в майбутньому ми її реалізуємо, як тільки самі зрозуміємо, що ми хочемо smile.gif.
- В даному випадку я консерватор: переважаю читати не з екрану монітора, а зі сторінок матеріальних книжок smile.gif. Якщо ж серйозно, то, крім Біблії, в основному люблю класику фантастики і пригод, ну й, звісно, без містики ніяк smile.gif.
- Незважаючи на всю нашу меланхолійність і похмурість, люблю весну: приємно після довгих морозів оживати разом з природою.
- Спостерігаю що, тут вже й до мене є аргументи, які показують моє ставлення до екстріму: спорт, туризм, відпочинок: чим більше у них екстремального - тим краще! Мені це подобається)
Poison-Girl
2 DarkRose - дякую за відповіді.smile.gif

Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ, що ви є! ХС - краща група всіх часів та народів! (тьфу-тьфу, стукаю по дереву.smile.gif.)
SadMan
Всім привіт! В мене ось таке запитання: коли планується най ближчий концерт у Києві(якщо це відомо)? І чи будете ви приймати участь у Дітях Ночі цього року?Дякую.
Darien
QUOTE(SadMan @ May 26 2006, 15:28)
Всім привіт! В мене ось таке запитання: коли планується най ближчий концерт у Києві(якщо це відомо)? І чи будете ви приймати участь у Дітях Ночі цього року?Дякую.
[right][snapback]162120[/snapback][/right]

З Вашого дозволу відповім замість гурту.
Як вже відомо, ХС пройшло у фінал фестивалю "Чайка", тому наближчий виступ буде саме на ньому (про це сказано в окремій темі).
Стосовно "Дітей Ночі", якщо не зраджує пам'ять, вже було аналогічне запитаня. Відповідь можете знайти вище.
Дякуємо
SadMan
2 Darien:дякую за відповідь,якось не угледів(про "Дітей",а за Чайку щойно дізнався) smile.gif
SadMan
Нарешті дістався до компа... до свого улюбленого сайту...
Так от,це звичайно питання взагалі не до гурту,а до модераторів:чому не працює гостьова,і чи буде вона колись працювати?Дякую.
Darien
Справа у тому, що через технічні причини гостьову поки не можемо запустити, але, сподіваємось, рано чи пізно ми це зробимо. Якщо виникатимуть якісь побажання щодо роботи сайту, - поки-що, Ви без проблем зможете залишити їх тут, на форумі, створивши окрему тему.
Просимо вибачення за незручності
SadMan
2 Darien: дякую за відповідь. Сподіваюсь ви скоро владнаєте всі негараздиsmile.gif
Lonely Woolf
Привіт... питання до ХС (дещо банальне):
1. Чиплануєте ближчим часом концерт у Франківську (якшо так, то коли)?
2. Як ви ставитесь до націоналізму (чи вважаєте його стороннім для гота як форму фанатизму)? Дякую наперед за відповіді...
Andrew
ХС - отличная и качественная группа (особенно судя по украинской эстраде). Горжусь что я украинец из-за таких групп :-). Особенно Флёр и ХС.

А вопросы вот какие:
1. Удивит ли нас следующий альбом чем-то? Или он будет в "том же настроении"?
2. Не мешает ли Вам творчество в личной жизни (в плане отбирания у вас времени и сил). Если мешает, то чем?
3. Не "достают" ли Вас фанаты?

Пока что всё) Спасибо заранее.
ХС - просто отличная группа с огромным потенциалом!
П. С.: Очень бы хотелось, чтобы Вы приехали хоть разооочек в Закарпатье :-)
DarkRose
Привіт! Із задоволенням відповім на всі Ваші запитання.

Цитата(Lonely Woolf @ Aug 1 2006, 00:41) [snapback]171100[/snapback]

1. Чиплануєте ближчим часом концерт у Франківську (якшо так, то коли)?
2. Як ви ставитесь до націоналізму (чи вважаєте його стороннім для гота як форму фанатизму)? Дякую наперед за відповіді...

1. Не плануємо, але дуже хочемо smile.gif

2. Мабуть, це запитання було б доцільніше поставити ідеологам готики. Стосовно особистого мого відношення до націоналізму, то вважаю, що ця ідея є неуникною і неодмінною складовою будь-якого національно свідомого народу.

Цитата(Andrew @ Aug 1 2006, 11:44) [snapback]171152[/snapback]

ХС - отличная и качественная группа (особенно судя по украинской эстраде). Горжусь что я украинец из-за таких групп :-). Особенно Флёр и ХС.

А вопросы вот какие:
1. Удивит ли нас следующий альбом чем-то? Или он будет в "том же настроении"?
2. Не мешает ли Вам творчество в личной жизни (в плане отбирания у вас времени и сил). Если мешает, то чем?
3. Не "достают" ли Вас фанаты?

Дякуємо за хороший відгук.
1. На це питання я відповідав не в одному інтерв'ю, але гадаю, мені буде легше ще раз повторити відповідь, ніж Вам шукати вищезгадані публікації Бог-зна де. Якщо брати звучання, нова робота значно відрізнятиметься від “Променів сліз”: альбом буде дещо важчий і, водночас, мелодійніший, пісні справді суттєвіше відрізнятимуться за настроями. Стосовно Вашого здивування, поки нажаль, сказати нічого не можу, оскільки боюсь брати на себе хрест пророка. Вийде альбом - от і побачимо).

2. Зовсім ні! В першу чергу - це задоволення)

3. Зовсім ні! Нам завжди приємно спілкуватись з прихильниками. Тим більше, що ми з ними брати по енергетиці: постійний її обмін відбувається на наших концертах. Своєрідний вампіризм. Хіба не готично? smile.gif

Цитата
Пока что всё) Спасибо заранее.
ХС - просто отличная группа с огромным потенциалом!
П. С.: Очень бы хотелось, чтобы Вы приехали хоть разооочек в Закарпатье :-)

Дякуємо Вам за запитання!
П.С. Нам теж дуже б хотілось побувати на Закарпатті. Там дуже красиво
Andrew
Замечательно!) С нетерпением жду нового альбома!
Приезжайте к нам скорей)
Злосний
Холодне Сонце, я дуже люблю вашу групу і прикро так мало чути про неї на ТБ і на концертах. Надіюсь ви будете виступати на Чорній раді в вересні. Моє питання:

1). Коли приблизно буде ваш новий альбом?

2). Чи буде трохи розморожуватися ваш сайт, бо останнім часом там глухо, як в танку?
Darien
Велике прохання до відвідувачів даної теми перед тим, як ставити чергове запитання, прослідкувати, чи не звучало воно раніше від інших.

1) Запитання звучало раніше. За конкретнішою інформацією слідкуйте у розділі "новини".

2) Дякуємо за те, що постійно слідкуєте за роботою нашого сайту. Всім відомо, що у літню пору люди у відпустках, тому подій на сайті зараз відбувається мало.

Щодо виступу на "Чорній Раді", то Холодне Сонце, нажаль, не братиме у ній участь цього року через неузгодженість умов з організаторами.
Sunsetter
Честно, не думал, что в Украине кто-то может делать такую качественную музыку, желаю всего наилучшего! Не пора ли продвигаться на европейскую сцену? Просто такому стилю музыки очень трудно достичь чего-либо в украине, как не печально... В европе все намного проще. И если не секрет, какую гитарную примочку используете на ритм гитаре? =)
мавенька
ви будете виступати на "Zборів-фесті"?
Darien
Василь обов'язков відповість на запитання. Хоча те, що стосуєсться Зборова, як на мене, вже втратило актуальність, оскільки інформація щодо цього є в новинах сайту smile.gif
Mal
Привіт, Василю. Була б вдячна за відповідь на таке питання:чи хотів би ти жити в Україні все своє життя чи, можливо мрієш про "далекі світи"?Я маю на увазі саме жити, а не тимчасово працювати, подорожувати,тощо...
DarkRose
Привіт усім!
Не пошкодую ще одієї подяки за хороші відгуки.

Цитата
Не пора ли продвигаться на европейскую сцену? Просто такому стилю музыки очень трудно достичь чего-либо в украине, как не печально... В европе все намного проще.

гадаю, всьому свій час

Цитата
И если не секрет, какую гитарную примочку используете на ритм гитаре? =)

До недавнього часу ми використовували distortion педалі "Uber Metal" фірми 'Line6".
Зараз готуємось переходити на ламповий звук.

Цитата
Привіт, Василю. Була б вдячна за відповідь на таке питання:чи хотів би ти жити в Україні все своє життя чи, можливо мрієш про "далекі світи"?Я маю на увазі саме жити, а не тимчасово працювати, подорожувати,тощо...

Привіт, Mal!
Часто чую від друзів-земляків, що живуть за кордоном, про їхню тугу за рідним домом (дану риму прошу не сприймати, як вияв поезії smile.gif). Не виключаю того випадку, коли життя диктує свої умови, та я не впевнений, чи зможу себе більш затишно почувати де-інде, ніж в рідному місті. Тому, в першу черу, віддаю перевагу лише мандрівкам.
SadMan
Всім привіт! Черговий раз хочу подякувати гурту за те, що вони просто існуюють в Україні і створюють таку чудову музику. Вже слухаю більш ніж рік одні й ті самі пісні й не можу наслухатися... Щось мене понесло:) Так от, у зв`язку з тим, що виступ Холодного Сонця на Дітях Ночі-3 відміняється, я б хотів поцікавитися, чи не планують хлопці найближчим (а може й не найближчим) часом який-небудь концерт у Києві? І, якщо хоч що-небудь відомо, то коли приблизно слід його чекати? Наперед дякую за відповідь...
Lost_in_tears
Ось, мабуть і я запитаю. Як виявилось - не все знаю про улюблений гурт. Отож, з якимим гуртами ХС товаришує загалом?Маю на увазі просто дружбу, взаємообін ідеями?
DarkRose
Привіт! Дякую за запитання.
Стосовно виступів у Києві. Плануємо. У зв’язку з тим, що зараз посилено готуємось до виходу другої платівки, наша концертна діяльність на даний момент дещо заповільнена. Про найближчі виступи Ви в будь-який момент можете дізнатись на нашому офіційному сайті.
Стосовно запитання Lost In Tears. Дуже часто музиканти допомагають один одному. Як в ідеях, так і просто в важкій ситуації, коли порвалась струна на гітарі під час концерту. Серед наших товаришів є музиканти із гуртів Dust Heaven (Одеса), Сутінки (Київ), L’Ame Immortelle (Австрія), Ginger Snaps (Одеса), АЛМ (Тернопіль), екс-Ті, Що Падають Вгору (Тернопіль), С.К.А.Й. (Тернопіль), Потужні Дівчата (Київ), Стригой (Київ), Друга Ріка (Київ), Тартак (Київ), Dazzle Dreams (Київ), Molotov20 (Київ) та інших. Бажаю цим людям надалі процвітати у своїй творчості і не згинатись під тягарем недосконалості вітчизняного шоу-бізнесу.
Lost_in_tears
Цитата(Poison-Girl @ Oct 26 2006, 14:40) [snapback]184418[/snapback]

Обговорення інших гуртів, це звичайно, прикольно і цікаво....але взагалі-то тема про "Холодне Сонце".... unsure.gif blink.gif

Я теж так гадаю. І форум Холодного Сонця. І тема називається "Запитання до Холодного Сонця"!!! rtfm.gif
Lost_in_tears
Запитання від Проліска (на жаль , у нього немає доступу до мережі Інтернет)
Цитую:
"Чому немає футболок з логотипом (фото) гурту? Чи планується це взагалі?"
DarkRose
Привіт!
Як на мене, запитання трішки поставлене невірно, тому матиму нахабність його підкоректувати: "Чому ПОКИ-ЩО немає футболок з логотипом (фото) гурту?.." smile.gif.

Футболки будуть. Вони та інші несподіванки - з випуском нового альбому.
Отож, чекайте! wink.gif
Lost_in_tears
Привіт! От і чудово! Урряяяяяяяяяяяяя!!!
Питатись, коли буде новий альбомчик і купа приємних несподіванок не буду. (то вже хтось запитував).
RockMan
Всім привіт. :-)
Василю Гоцко, Вам величезний РЕСПЕКТ!!!
Я в 14 років повністю підсів на рок-музику(фанат В.Цоя). Взагалі надаю перевагу укр. та рос. рок-музиці. З Вашою творчістю ознайомився недавно (2 місяці назад) - це щось із чимось, що не можливо описати...
Хочу побажати Вам творчого натхнення, що б така музика не згасала в нашій країні, а навпаки розвивалася :-)
У мене є запитання: окрім, того щоб замовити платівку в інеті, чи можливо її десь придбати у м.Києві (а то я ходив у магазин Core - вони якось там підтримували Вас у 2004р- та там нічого нема) ??mda.gif
Poison-Girl
Шановний RockMan, дуже приємно почути приємні слова в адресу "Холодного Сонця".smile.gif))).
Альбом "Промені Сліз" продається у більшості музичних магазинів Києва. Ось, наприклад, вчора бачила його в магазині "Євростар" (здається, він називається саме так) у Метрограді.smile.gif)).
Отож, приємних вам покупок.smile.gif)).
RockMan
Poison-Girl, дуже Вам дякую за відповідь (я сам не місцевий і не орієнтуюся в Києві, тому вашко було десь шукати) :-)
Furious
Кто поёт второй куплет в песне "Зникле У Сні"?????голос явно другой!!!!!!!жду ответа)
RockMan
У мене таке питання: Василю, а чим Ви займаєтесь?
Не давно прочитав, що Ви надаєте продюсерську підтримку двом дівчатам.
І тут же виникло інше питання: чому Ви, як продюсер, не організуєте своїй групі лампову техніку.
До речі, а альбоми Ви на яких інструментах і за допомогою якої техніки записували???

Це просте запитання, якщо когось образив, вибачайте - не хотів =)
RockMan
Привіт! Є ще запитання: а що Вас пов"язує із м. Копиченці? Сьогодні знайшов цікаве посилання
http://kopychyntsi.narod.ru/promenisliz.htm
Andy_Daves
Приветствую!!!Меня интересует техническая оснастка музыкантов,хто на чем играет(особенно предпочтения гитариста,чем он пользуется: аналогом или процесором?Во что "подключаеться" на репетициях и на концертах)
Понимаю, что обширный ответ врятли получу,но всеже очень интересно?
Да и хотелось бы хоть иногда слышать мнения по поводу вопросов не только от лица "фронтмена" групы, но и от остальных музыкантов)
Усеха и творческого вдохновления групе!!!
С уважением Андрей.
MarryJBlood
У вас очень хорошая музыка, мне кажется что люди которые пишут такие тексты должны быть очень романтичными. Так ли это на самом деле? И что для вас ЛЮБОВЬ???
Grace_Gotier
Василю, скажи будь ласка, чи служив Ти у Збройних Силах (в армії), якщо ні - чому, якщо так - що найбільше запам"яталося і чи виховує така служба?
DarkRose
Всім привіт!
Спочатку відповім на запитання, що були адресовані власне мені. Дещо згодом, на Ваші прохання відповість Денис.

Цитата
Кто поёт второй куплет в песне "Зникле У Сні"?????голос явно другой!!!!!!!жду ответа)

Дякуємо за інформацію! В негайному порядку розпочинаємо розшук шпигуна-двійника у наших рядах!

Цитата
У вас очень хорошая музыка, мне кажется что люди которые пишут такие тексты должны быть очень романтичными. Так ли это на самом деле? И что для вас ЛЮБОВЬ???

Дякуємо за позитивний відгук. Впевнений, що у наших піснях знайдуться відповіді на обидва Ваших запитання.

Цитата
У мене таке питання: Василю, а чим Ви займаєтесь?

В даний момент чи взагалі? smile.gif

Цитата
Не давно прочитав, що Ви надаєте продюсерську підтримку двом дівчатам.
І тут же виникло інше питання: чому Ви, як продюсер, не організуєте своїй групі лампову техніку.

ок, одразу зустрічне запитання: навіщо і чому саме лампову?

Цитата
До речі, а альбоми Ви на яких інструментах і за допомогою якої техніки записували???

Справа в тому, що з кожною піснею ми удосконалюємо своє звучання, як у відношенні якості, так і у відношенні власного саунду. Тому, враховуючи те, що запис дебютного альбому тривав досить довго, "Промені сліз" записувались на різній техніці. Наступний же - записаний ще новітніше. Якщо Вас цікавить, яке зараз ми використовуємо обладнання - про це детальніше Вам розповість Денис, як тільки зможе сюди завітати.

Цитата
Привіт! Є ще запитання: а що Вас пов"язує із м. Копиченці? Сьогодні знайшов цікаве посилання
http://kopychyntsi.narod.ru/promenisliz.htm

Справді цікаве посилання smile.gif. Мабуть, поєднує те, що у цьому місті є шанувальники нашої творчості.

Цитата
Василю, скажи будь ласка, чи служив Ти у Збройних Силах (в армії), якщо ні - чому, якщо так - що найбільше запам"яталося і чи виховує така служба?

Нажаль, мені ще не вдалося відчути себе у ролі солдата. Мені б хотілось служити у справжній професійній армії, проте робота, якою я займаюсь є не менш важливою. Тому, не закінчивши однієї справи, поки не стану братись за іншу. Дякую
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal