Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > РПГ
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: РПГ
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Zavgosp
колись давно вичитав, що рпг то дуже готично.. ;)
народ, ніхто не знає де знайти якісь класні сценарії для рольових ігор?
Deathwings
Сценарії рольових ігор пишуть досвідчені ролевики. А їх можна знайти на самих ролевих вграх. :)
Але про готичність... То чухня. Можу тобі сказати, як людина, яка там вже була. Там весело, прикольно, легко... Але не готично. Як би не сумно це було...
Danner
Поняття "там вже була" відноситься до польових рпг, а там от власне що прикольно... це такий тест для рольової свідомості - чи зможеш за тими всіма приколами і тусуваннями не забути, навіщо поїхав... Не всі проходять, я б не зміг, наприклад...

2 Zavgosp
http://www.white-wolf.com/vampire/index.php?line=intro
Англомовний Introductory Kit для переробленої VtM, яка тепер, у постапокаліптичному світі, називається Vampire: The Requiem

http://www.gothic.com.ua/blackkobzar/main_ru.htm => Навь => Игры => Vampire The Masquerade
Стаття Твого вірнопідданого і переклад старої деми - без технічної частини, хоча імхо, якщо хотіти _грати_, то цього - плюс трошечки Анни Райс - достатньо цілком. Прошу не судити суворо переклад - він аж надто поетичний, я це тоді дуже любив...

В аналогічному топіку якийсь час тому засвітився Snake. В Києві ніби існує LARP (live-action roleplay) community, він може порадити більш предметні речі.

Ще, кажуть, робили LARP по Лавкрафту. Цього я вже не знаю точно.
†_Gothic)angel_†
Если про РПГ..то я вот вчера приобрел полную версию игрушки "Готика"...мне оч нравится...но легкая...
Горець
Фэллаут рулит ниимаверна!!!

щас группа програмеров-ламеров разрабатывает труЪ-сценарий для экшн-рпэги-пародии на диаблу, фэллаут и деусэкс... (типа гитлерюгендовские мегакорпорации пробудили диаблу, в результате чего настал полный постапокалипсис)... всем ждать с нетерпением, может через пару лет сие и наваяем

Music: MORBID ANGEL
Gajdalager
оооооооооооооо, чувак... ти доріс до рпг!!!!!! уря!
є така фічєрса, яка називається трпг - настільні рольові ігри.. є підвид такої фічєрси, який називається аднд. є я, який хоче цю фічєрсу заюзати, але якому ніяк не виходить. вопшем, аднд розшифровується як "просунуті підземелля та дракони". хош долучитися?
Gajdalager
2 горец рулят неимаверна акромя фалоута також адом та аллоди 1,2
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal