Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3, 4
Lost_in_tears
Дорогі друзі!

Перш за все хочу висловити подяку за те, що відгукнулись на дану тему. Мене знають як Lost_in_tears, або ж Наталя. Як ви уже здогадалися, я палка шанувальниця гурту "Холодне Сонце". Спасибі вам, хлопці, що даруєте нам, вашим фанам, справді хорошу, якісну музику. Респект вам за це.
Повертаюсь все ж до своєї теми. Недавно виникла ідея створити фан-клуб у місті Тернополі. smile.gif Проте, для початку повинен існувати віртуальний фан-клуб, щоб про нього дізналось більше людей. Знаю, що багатьом подобається творчість "Холодного Сонця" і ці люди хочуть знати більше про своїх "холодних сонечок" , а також поспілкуватися із такими ж фанатичними меломанами, знайти нових друзів та отримати массу вражень.

А поки що папусі. Пишіть ВИ - НЕ ОДНІ .

P.S. Чекаю на ваші меседжі(відгуки) tongue.gif
Usagi
Ok, раз уж роблять для початку віртуальний фан-клуб я теж не проти вступити. А коли вже буде справжній, то може буду їздити в Тернопіль на канікулах rolleyes.gif
Записалася я в ваш клуб.Ну і що далі? "Что нада делать?" biggrin.gif
Darien
Привіт!
Мої вітання стосовно заснування фан-клубу.
"для початку повинен існувати віртуальний фан-клуб..."
. Як на мене, не обов'язково його створювати "для початку". Він може бути загальноукраїнським фан-клубом в інтернеті. Він може існувати постійно. І, завдяки йому, ми зможемо як знаходити тут людей з наших міст, так і спілкуватись з тими, хто живе далеко від нас.

Записалася я в ваш клуб.Ну і що далі? "Что нада делать?"

Все - у ваших руках wink.gif

Успіхів!
Artenika
Хороша идея. Ой как хороша. Я с Вами руками и ногами.
Предложение примерно следующее:
Для начала нужно немного увеличить количество потенциальных посетителей фанклуба, потом решить где именно его будем делать, каким хостингом пользоваться и кто будет отвечать за само размещение материалов, будет так сказать главным администратором. Учитывая, что УГП, уж простите меня уважаемые модераторы и организаторы, наполняется такими индивидумы, чем отталкивает вполне адекватных посетителей. МИз-за этого многие просто уходят с портала, уменьшая количество посещений и на этом форуме. Поэтому этот ресурс должен быть достаточно ограниченным для доступа, чтобы всякие доброжелатиели не высказывали там своё никому не интересное мнение. С наполняемостью информацией, я так думаю нам помогут уважемые модераторы этого форума и непосредственно сама группа smile.gif
Самое сейчас главное - это не убить эту замечательную идею на корню. А чем больше мы сделаем. тем большего добьёмся. Я уже не говорю об организации сходок фанов "Холодного солнца", причём о НАШЕЙ организации таких встреч, до этого пока ещё далеко. Но ведь всё в наших руках. Давайте становиться действительно теми, кто любит эту группу и готов поддержать её, а не обособленными личнгстями, которые мало что сделают, кроме как будут говорить о том, как они любят "Холодное солнце". Ну как?? Возьмёмся??? Буду рада помочь Вам во всех начинаниях.
Lost_in_tears
Привіт, Artenika.

Вдячна за пропозиції, які справді є хорошими. Спасибі за підтримку. На рахунок "збільшити кількість відвідувачів"... Можна. Але у цьому мені потрібна Ваша персональна підтримка в плані розшуку фанатів. (я і так бігаю по Тернополю з плакатами "ЗАВІТАЙТЕ НА ФОРУМ ХС") smile.gif ЖАРТ tongue.gif
А якщо серйозно, то намагайтеся розповідати усім про наш фан-клуб, форум, щоб нас було більше.
Так що підтримуйте нас руками, ногами, а головне голосовими зв'язками, щоб про нас почули і прийшли.
До скорої зустрічі. cool.gif
Lost_in_tears
Привітик, Usagi.
Тобі теж дякую за повідомлення. На рахунок "Что нада делать?" , то можеш бігати і всім говорити не замовкаючи про ХС, про форум та фан клуб. Хоча, якщо ти така ж фанатка, як і я, тоді уже, мабуть усі про це знають. Будемо дуже чекати тебе у Тернополі на канікули. До речі, 14.10 в Тернополі відбудеться виступ ХС(ти, думаю, ЧИТАЄШ новини на сайті). tongue.gif
А ще частіше заходь до нас на форум і пиши, пиши, пиши. Чекаю твоїх пропозицій.
Цьомчик tongue.gif
Lost_in_tears
Darien, здоровенькі були!!! ДЯКУЮ! Я старалась. Дуже багато часу на це потратила, але надіюсь, що все ж результат буде. Сподіваюсь ДУЖЕ на твою підтримку не тільки моральну, але й "технічну".
Питання - чи можу я мати права модератора на цю тему (щоб могла витирати нецензурні і політично-некоректні tongue.gif повідомлення і мала можливість захищати свій молодий фан-клуб biggrin.gif )
Якщо хочеш, пиши відповідь на мій e-mail.
Цьомчик rolleyes.gif
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Nov 25 2005, 17:32)
Сподіваюсь ДУЖЕ на твою підтримку не тільки моральну, але й "технічну".

До ваших послуг. Звертайтесь у будь-яку пору.

Питання - чи можу я мати права модератора на цю тему (щоб могла витирати нецензурні і політично-некоректні tongue.gif  повідомлення і мала можливість захищати свій молодий фан-клуб biggrin.gif )
Якщо хочеш, пиши відповідь на мій e-mail.
Цьомчик rolleyes.gif
[right][snapback]142784[/snapback][/right]

Ми подумаємо, як це можна зробити технічно.
Успіхів у починаннях!
Lost_in_tears
Планую написати сайт. Думаю, це займе багато часу, але сподіваюсь на краще, і що це стане в пригоді.
Час зникати. До зустрічі.
Lost_in_tears
Darien, як можна занести сюди свою фотку. (маю на увазі зліва від повідомлення)Теоретично я знаю як, але чомусь не получається.
Lost_in_tears
Гарного усім дня
smile.gif
Lost_in_tears
Виникло декілька питань, які б хотілось обговорити. Перше стосується клубу. Чи варто мені писати взагалі сайт?????????????????
І друге стосується ХС. Чи є щось, що Вам ну ДУЖЕ не подобається у ХС?
Artenika
Уважаемая Lost in tears
Иногда (особенно учитывая мою дислокацию) гораздо эффективнее знакомить людей с творчеством ХС, чем искать уже существующих поклонников. На данный момент уже налажена система доставки дисков ХС из Киева smile.gif
Но это так, лирическое отступление. Говоря о расширении численности посетителей, мне кажется, не стоит забывать о том, что есть поклонники реальные, а есть реально-виртуальные. Далко не каждого поклонника можно затянуть в и-нет. Поэтому искать их и следует в интернете. Я уже создала необходимую тему на одном из форумов. Будем ждать результатов. Говоря о сайте.... А не слишком ли мы торопимся? Не могли бы Вы поделиться более детальной информацией, как и где Вы собираетесь писать сайт? Сайт написать не проблема. Самое главное - сделать его наполненным, интересным и посещаемым. Поэтому, мне кажется, стоит всё-таки немного повременить, подготовив команду и материал для создания сайта. Или такой уже есть?
Lost_in_tears
На рахунок сайту - його немає. Існує лише малюнок. Передбачено поки що фото, про нас, чат, новини. Це просто одного дня виникла у мене така ідея.
Про "реальних фанів". На жаль, у форумі про ставлення більшості тернополян до ХС писати не буду. Довго. (і ще через ряд причин). Ось так.
Дякую за підтримку. Вона мені зараз потрібна, а то вже зовсім руки по трошки опускаються. Пізніше напишу. Зараз на роботі часу немає.
Darien
На рахунок сайту - його немає. Існує лише малюнок. Передбачено поки що фото, про нас, чат, новини. Це просто одного дня виникла у мене така ідея

Як на мене - будь-які ідеї треба втілювати в життя, поки вони існують.

Про "реальних фанів". На жаль, у форумі про ставлення більшості тернополян до ХС писати не буду. Довго. (і ще через ряд причин).

Наталя, мабуть, ви натрапили не на тих людей. Ви були хоч раз на концерті ХС в Тернополі і були свідком того, як тернополяни зустрічають "Холодне Сонце"? Впевнений, що якщо так, ви такого б не говорили wink.gif .

Ось так.
Дякую за підтримку. Вона мені зараз потрібна, а то вже зовсім руки по трошки опускаються.

Наталочка, не все ж одразу. Не завжди легко проковтнути слона з першого разу. У нас все вийде.
Успіхів!
Artenika
2 Lost in tears:
Чудесная у Вас идея возникла. Даже не думайте опускать руки, а я постараюсь всячески Вас поддержать. Сейчас главное найти полезных людей, готовых работать, а потом уже приступать. Я сегодня посоветуюсь о том, где лучше сайт разместить и как сделать.
Сделала сегодня рассылку по форумам, где упоминается "Холодное солнце", общаюсь с организаторами концертов, а самое главное - верю, что всё у нас непременно получится. Поэтому прочь сомнения и полный вперёд smile.gif
Lost_in_tears
Darien, на концертах ХОЛОДНОГО СОНЦЯ я звичайно була. (не обіжай мене!!!). Можливо й справді натрапляла не на тих людей.
За підтримку вдячна дуже. Я звичайно розумію, що "все і зразу" не буває.
На рахунок де краще розмістити сайт - є одна штука, але зі своїми приколами, звичайно. Я зараз нічого ще говорити не буду. Коли взнаю точніше - скажу обовязково.
А зараз па-па. У НАС ВСЕ ПОЛУЧИТЬСЯ.
Lost_in_tears
Artenika, це ти на фото??? Проста цікавість.
julietta
Lost_in_tears в вас народилася дуже хороша ідея. Нещодавно я прослухала уривки пісень цієї групи. Мені сподобалося, спробую знайти диск. Буду сподіватись, що у них є майбутнє.
Щодо фан клубу. На мою думку працювати, в першу чергу потрібно в інтернеті, можливо не зразу сайт (так як для цього потрібне наповнення і час для написання), а хоча б те, що є зараз. В той же час, як і було сказано вище, можна залучати нових фанів, розповсюджуючи інформацію серед друзів. Думаю, це буде непоганий початок. Впровадження фан клубу з фізичною адресою може бути наступним кроком з яким треба почекати.
Якщо чесно, то я слабо собі уявляю, як організовуються такі речі і тому якихось конкретний ідей у мене немає, але чим зможу, тим допоможу. Записуюсь у фан клуб. :-)
Artenika
2 julietta:
Добро пожаловать. Очень рады приветствовать Вас здесь.
Мы тут все не профессионалы в организации подобных вещей, но у нас есть огромное желание что-то делать. Поэтому у меня не возникает никаких сомнений, что благодаря таким как Вы, эта идея действительно будет реализованной.
2 lost in tears:
Нашла человека, который согласился взять на себя создание самого сайта, включая дизайн. Со скриптами, я думаю, уже по ходу разберёмся. Нужно только определиться с доменом и с первоначальной информацией. Если есть, чем поделиться, можешь скидывать мне на и-мейл.
По поводу фото:
Это не я. Это кадр из Битл Джюса, а именно - Вайнона Райдер. Хотя на этой фото, как многие говорят, она действительно на меня похожа.
Lost_in_tears
for julietta, щиро вдячна. Ласкаво просимо!!! На рахунок диска - якщо не знайдете - звертайтеся до мене. З цим проблем не буде.
З фізичною адресою і справді потрібно ще почекати.
А як Ви познайомились із творчістю гурту ХОЛОДНЕ СОНЦЕ??? tongue.gif
Artenika
2 lost in tears:
О знакомстве julietta с творчеством "Холодного солнца" можно почитать на http://www.lacrimosa.com.ua/forumbb/viewto...php?p=5067#5067
Ещё кое-что: если находитесь на каких либо форумах. посвящённых музыке, предлагаю создавать топик или оставлять ссылочку вроде http://www.lacrimosa.com.ua/forumbb/viewto...php?p=5671#5671
Это привлечёт внимание к нам и увеличит посещаемость.
Lost_in_tears
QUOTE(Artenika @ Nov 29 2005, 11:34)
Нашла человека, который согласился взять на себя создание самого сайта, включая дизайн. Со скриптами, я думаю, уже по ходу разберёмся. Нужно только определиться с доменом и с первоначальной информацией. Если есть, чем поделиться, можешь скидывать мне на и-мейл.

Здрастє!!! Дуже дякую за твою активність(щодо сайту), але я думала що сайт будемо писати ми самі, нехай це буде трішки не професійно, але він буде зроблений від душі, і кожний зможе сказати, що в ньому (сайті) є і частинка моєї роботи. Ось я розумію, що професіонал це краще, але ФАН - краще за професіоналів. Дотого ж ми завжди зможемо попросити допомоги в друзів(професіоналів). Тому моя пропозиція РОБИТИ ВСЕ САМИМ. В даний час я шукаю місце для сайту, де можна використовувати самостійно написані скріпти. я сама в цьому трошки розуміюсь( в написання сайтів та скріптів). cool.gif
Так що всеж я Пропоную робити все самим, це нас ще більше зблизить, або дуже посварить smile.gif . Чекаю відповіді.
Цьомчик!!!!!!!

@--}-}-
Artenika
2 Lost in tears
А если учитывать, что я говорю о человеке, который так же как и мы восхищается творчеством "Холодного солнца"? Тем более никто не говорит, что это будет сделано только так, как ему это видится. Мы же все в этом участвуем. Поэтому каждый действительно будет иметь право на то, чтобы говорить о своём участии. В любом случае - это просто предложение, которое можно отклонить или обсудить.
Lost_in_tears
ПОВНІСТЮ З ВАМИ ПОГОДЖУЮСЬ. Я, МАБУТЬ НЕПРАВИЛЬНО ВИСЛОВИЛАСЬ. ВИБАЧАЙТЕ. Я НЕ МАЛА НІЧОГО ПОГАНОГО НА УВАЗІ. ПИШІТЬ.
julietta
to Lost_in_tears
Як я познайомилася з творчістю ви вже знаєте. biggrin.gif
Artenika дякую ще раз.
Щодо диску, вже певний прогрес, дам собі місяць на пошук у себе вдома, попрошу пошукати друзів у інших містах, якщо ні, то скоритсаюся інетом або звернусь до вас. Дякую за допомогу. smile.gif
Lost_in_tears
2 Artenika
ПРИВЕТ. КАК У ВАС ДЕЛА? ПОЧЕМУ НИЧЕГО НЕ СЛЫШНО В ПОСЛЕДНЕЕ ВРЕМЯ??? ПРОШУ ПРОЩЕНИЯ ЗА СВОЙ РУССКИЙ ЕСЛИ ЧТО НЕ ТАК.
ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС С ПЕРВЫМ ДНЕМ ЗИМЫ. НАДЕЮСЬ ОНА БУДЕТ ПРИНОСИТЬ НАМ ТВОРЧЕСКИЕ УСПЕХИ.
КАК ДЕЛА С САЙТОМ??? У ВАС ЕСТЬ КОЕ-КАКИЕ ИДЕИ???
ПИШИТЕ. БУДУ ЖДАТЬ.
Artenika
2 Lost in tears:
Мне на днях очень правильную вещь сказали: "Смотрите, чтобы фан клуб просто не продублировал официальный сайт, а то существование подобного ресурса станет просто бессмысленным". Посему решила поискать в сети уже существующие фан клубы, чтобы понять, в каком виде его стоит делать.
Как мне кажется, вот один из неплохих вариантов, чью структуру можно взять за основу (уж, простите за такой пример smile.gif ) http://www.jasminfans.ru/
Почему я привожу в пример именно этот фан клуб? В нём очень чётко видно отличие от официального сайта: новости написаны не как некая информация о каком-то событии, а как впечатление, так сказать "глазами фанатов", есть голосование на лучшую песню, интервью, данное специально для фан клуба (а нам что мешает smile.gif). Одним словом - это ресурс, который не только информирует, а объединяет людей, которым ДЕЙСТВИТЕЛЬНО НРАВИТСЯ творчество исполнителя, а не тех, кто просто хочет что-то сказать.
Итак, учитывая, что основные организаторы этого сайта уже есть, то теперь необходимо собирать необходимую информацию. Потом нужно будет отобрать то, что действительно нужно, записать, а потом уже писать сам сайт. Если у Вас есть что-то, что Вы хотите разместить, - буду очень благодарна, если Вы вышлите мне всё на и-мейл.
Буду ждать Ваших комментариев.
Всего наилучшего.
P.S Ваш русский гораздо лучше моего украинского, поэтому не стоит приносить никаких извинений. Всё более, чем хорошо smile.gif
Lost_in_tears
Artenika, я чекаю твоєї відповіді. smile.gif
Artenika
Отправила на и-мейл.
Креатив продолжается smile.gif
Lost_in_tears
Artenika, ти про мене забула. Буду плакати. sad.gif(((
Где тебя черти носят иными словами. (не обижайся)
Я болела, поэтому первая не писала.
ЖДУ!!!!
Artenika
На месте я, просто в Киеве была, поэтому и не в нете не появлялась.
Не переживай. Куда я от Вас денусь smile.gif
METUS
НЕПЛОХАЯ ИДЕЯ, ЕСЛИ ФАН КЛУБ БУДЕТ ИМЕТЬ ПРАВИЛЬНОЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ, БУДЕТ ПРИНОСИТЬ ПОЛЬЗУ ТЕМ КТО ВХОДИТ В КЛУБ.
Artenika
2 Metus
Абсолютно с Вамм согласна. Если уж и делать что-то, то пытаться сделать это нужным и эффективным
Lost_in_tears
Привіт
Приємно спостерігати, як у гостьовій з кожним разом збільшується кількість прихильників Холодного Сонця. Думаю, що цій темі (на рахунок фан клубу)все ж не дадуть пропасти і з підтримкою цих людей буде простіше втілити в життя задумане.
З повагою, Лост
Lost_in_tears
Дорогі друзі, оскільки вже й заговорили в гостьовій про "диких" фанів, дозвольте висловити і свою думку. Фани можуть бути й обєктивними, повірте мені. Фани - це не обовязково зграйка малолітніх дівчат, які просто божеволіють від першої нотки голосу виконавця. Не обовязково "плакати та дико волати", коли на горизонті зявляється улюблений гурт. Хоча, на останньому виступі ХС мені в один момент так заволали на вухо, що... аж страшно згадувати... Але говоримо зараз не про це.
На рахунок 13-14-річних. Так чи інакше, таких людей просто не уникнути. Вони існують зараз і нікуди ні ми, ні гурт від цього не подінуться.... На рахунок "мишей" - реальний випадок трапився на днях зі мною. Отже, такі люди не будуть брати участі в організаційних питаннях, оскільки, справді створюється балаган.
Дякую людям, які нам допомагають зараз. У нас буде все добре і я впевнена, що ми досягнемо того, чого прагнем.
Труднощі звісно будуть, але куди ж без них.
З повагою, Лост.
мавенька
йой : )) там так багацько читати,може хтось в пп скорочену версію скинути : )))
сенкс наперед =)
Lost_in_tears
Скидаю скорочену версію на Ваше прохання.
Фани можуть бути обєктивними.
"Мишей" треба бити.
Фан клуб - непогана ідея.
Разом у нас все получиться. smile.gif
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Jan 22 2006, 17:03)
"Мишей" треба бити.
[right][snapback]149014[/snapback][/right]

Наталю, як на мене, рішення надто радикальне. Створюється враження, що тут йде заклик проти прихильниць гурту віком 13-14 років. Чи не здається вам це несправедливим, адже вони, як і всі, теж мають право на виявлення прихильності до гурту? smile.gif
Lost_in_tears
QUOTE(Darien @ Jan 23 2006, 12:55)
Створюється враження, що тут йде заклик проти прихильниць гурту віком 13-14 років.
[right][snapback]149081[/snapback][/right]

Не хотіла я виступати проти прихильниць гурту віком 13-14 років. Хибне враження у тебе склалось. Просто не усі з цих людей є СПРАВДі прихильницями гурту.
мавенька
гг)) а я тіпа цей...як воно...а ФАНАТКА =)) гг)) приймете? =) лол
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ Jan 27 2006, 20:15)
гг)) а я тіпа цей...як воно...а ФАНАТКА =)) гг)) приймете? =) лол
[right][snapback]149694[/snapback][/right]

Приймем tongue.gif
До речі, приблизно через два тижні відбудеться зустріч фанів. Потрібно обговорити деякі питання. Подробиці будуть трішки пізніше. Будемо чекати. smile.gif
мавенька
ов, сенкс =))) пострараюсь прийти, але попередьте хоть тиждень перед тим, бо в мну сяс з часом глюки =))
а сяс,напишіть,
хто зможе прийти,і буде пробувати формувати клюб =)
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ Jan 29 2006, 12:04)
але попередьте хоть тиждень перед тим, бо в мну сяс з часом глюки =))
а сяс,напишіть

зустріч відбудеться після 13 лютого, скоріш за все у пятницю, 17. проте, дана інформація поки що не є точною.

хто зможе прийти,і буде пробувати формувати клюб =)

на жаль, цього сказати тобі не можу. можу сказати напевне, що крім мене - ще троє точно.
мавенька
я буду, з подружкою.
якщо вийде з датою...
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ Jan 29 2006, 21:27)
якщо вийде з датою...
[right][snapback]149927[/snapback][/right]

приходьте. в принципі зустріч можна зробити й швидше. але тільки з 11 до 13 мене не буде, їду в Київ. Можна зустрітись на Вестерні, або припустим за годинку до вестерна. але тоді всіх не буде- це точно.
Lost_in_tears
Маю запис програми з Василем Гоцко по ТЕТ. Формат wmv. Якість не дуже хороша. кому тре - пишіть. )
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Jan 31 2006, 22:59)
Маю запис програми з Василем Гоцко по ТЕТ. Формат wmv. Якість не дуже хороша. кому тре - пишіть. )
[right][snapback]150188[/snapback][/right]

А який об'єм файлу?
Lost_in_tears
Не знаю. Подивлюсь - скажу. Записано не дуже добре, оскільки відеомагнітофона у мене немає, прийшлось викручуватись............
Darien
На мобільний чи як? smile.gif))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal