Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Агов, галицькі (львівські) готи, де ви ?
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Агов, галицькі (львівські) готи, де ви ?
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3, 4
FirstNightGirl
Чи є на порталі галицькі (львівські) готи, чи може вже всіх шляк трафив?

З метою координування зусиль для підняття готичного підпілля, дайтеся чути.Готичний клуб ГАММАДІОН звертається з проханням подати свої мейли, для розсилки найближчих новин (а їх скоро буде багато).

Khomius@gothic.com.ua
FirstNightGirl
Inkoly na portali e YA.

Na rahunok novyn zvertaytes' darkrulez@ukr.net, ya vpovnovazeny vid l'vivs'kogo gotychnogo clanu.Dorechi, koly

budut' fotki z 6 berezn'a ?
Samael
Ще є готи!!! Я теж гот!!! Ось мій майл: samael@torba.com

Чекаю!!!
Sabbat
Здавна Галичина своїми готами славилась, взяти до прикладу галицьких лицарів, один Данило Романович чого вартий...

Не перевелись і зараз готи на Русі!!!

olehsabbat@ukr.net
FirstNightGirl
Та не тільки Галичина славилася, а наприклад згадати Віщого Олега smile.gif
Samael
Так, зараз будемо перевертати історію? Давайти творити нове готичне покоління, щоб наша слава не пропала у вирі часу...
Torquemada
Hasta La Galicia Siempre!!!
FirstNightGirl
Когда планируется готик party, может живую группу пригласите ?

Насколько я понимаю, то такие варианты имеются.
YourJesus
львівських готів шляк не трафив тільки вони не зовсім розуміють християнські позиції тернопільських готів (на некрополісі на прохання львівських готів DJ відмовився включити Type o negative & Lucyfire мотивувавши це антихристиянськими міркуваннями хоча там чітко й гучно лунав FINNTOLL)
Hell
hell_fomina@mail.ru (babygoth)
FirstNightGirl
Це право організаторів паті,що їм крутити, і добре, що відсіюють всяку чорну заразу, мене й самого кумарить перетягування готичної ковдри на бік всіляких сатанізмів.
FirstNightGirl
Звертаюсь до галицьких деміургів темного пера:

якщо ви маєте бажання взяти участь в літ.читаннях в рамках НЕКРОПОЛІСУ прошу висилати свої творіння Торквемаді.

Ще одне питання, яке муляє мене, це імідж.

Може вже пора подбати про нього, а то так ніби збіговисько якихось нірванайзерів.Чи може ми комплексуємо вийти на вулиці такого просунутого міста як Львів в прикиді,який нам подобається. Га?

Слухай Данко, як там твій суперперстень? На вернісажі я купив собі щось подібне, і казала мені та пані, що будуть ще.
FirstNightGirl
2Khomius :

Ти мене спутав з Кєбасом.

Але перстень в нього вроді би ще живий.
Sabbat
To YourJesus

Мне кажется что музычку иногда фильтровать стоит по мерках сатанизма, диковатые у них взгляды на жизнь.

Согласен, трудно етосделать, невозможна готика без обреченности, до некоторой меры суицыдальности, печали, но ето никак не дригает нас к агрессии, насильству, регресу,дистракшену....

Верно ведь?????
Samael
to sabbat:

Безсумнівно! Цілком природньо може існувати готична субкультура і без сатаністичної ідеї...
FirstNightGirl
А вообще во Львове туговато со всякими неформальными тусовками/движухами... "Лялька" - заведение довольно кривое, а больше никого нема.. Вот скоро рок-клуб откроют официально, может тогда...
FirstNightGirl
Оцим, хочемо повідомити все готичне підпілля, про те, що 29 квітня в понеділок 2002 року Божого в клубі-кафе ЛЯЛЬКА

відбудеться виступ ватаги AUDI SILE(містечко Козова).Дана банда запропонує слухачам енергійну дахозриваючу

і водночас сповнену похмруості музику в синтезі gothic-industrial-dark electro wave.Отож запрошуємо.
YourJesus
а Finntroll це не сатанинська музика??????
YourJesus
а Finntroll це не сатанинська музика?????? і взагалі при чому сатанізм до type o negative ??????
FirstNightGirl
Готичний клуб ГАММАДІОН

Український Готичний Портал

представляють:

вечір готичної естетики

NEKРОПОЛІС

Присвячений річниці ексгумації тіла Тараса Шевченка

В програмі:

-Художній фільм “Сонна Лощина”

-Презентація інтернет-сайту Українського Готичного Порталу

www.gothic.com.ua

-Відеокліпи

-Музичні проекти (на живо):

THE LITZ (м.Лємберг) experimental/ambient

NEON (м.Леополіс) synthpop/progresiv rock

AUDI SILE (м.Цігебург) gothic dark wave

-Танцювальна програма:

Dj Scorn (м.Київ)

Dj Khomius (с. Комарівка)

Клуб-кафе ЛЯЛЬКА

18 година

неділя

дня 19

місяця травня

A.D.2002

Готичний клуб ГАММАДІОН

Український Готичний Портал

Представляють у ТЕРНОПОЛІ:

готична вечірка

NEKРОПОЛІС

Присвячена річниці ексгумації тіла Тараса Шевченка

В програмі:

Нежива готична танцювальна музика від dj Khomius’a

Диско-кафе ФЕЯ (Ляльковий театр)

20 година

понеділок

дня 20

місяця травня

A.D.2002
FirstNightGirl
> Dj Scorn (м.Київ)

Ради такого стоит и поехать! :-))
FirstNightGirl
9 травня о 8 00 в Леммбергу в ляльці буде хороша вечірка електронної музики, буде цікаво, Хома та всі гамадіонівці заходьте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FirstNightGirl
Дуже, дуже i дуже непогана вечiрка !

НЕОН - the best !

Повнi враження завтра.
FirstNightGirl
Кебаззз, або Данко дайте свої телефони, якщо можна. Треба вирішити, деякі технічні питання, або дзенькніть мені. П"ятниця субота зранку я у Львові 8 067 7096951
FirstNightGirl
Я зразу ж привезу болванки.Чекаю.
FirstNightGirl
До Чорного Жоржа

Слухай,Жора, ти теж приїжджай. Нічого не бійся, ніхто тобі нічого поганого тут не зробить.
FirstNightGirl
Ростик, така штука - завтра i

в недiлю у меня ёлки.

Але якщо добре подумати, то можно завтра близько 14-ї години зустрітися, або в неділю ранком.

Чекаю відповіді.
Sauron
Цікаво, чи у Львові є goth-metallers.
FirstNightGirl
А що за штука така goth-metallers ?
FirstNightGirl
Данко і Кебас, напишіть мені свої телефони
FirstNightGirl
Ітак, мій телефон 759885.

Дзвони, якщо мене не буде, то лиши повідомлення на автовідповідач, або бабці -

скажешь, що Ростик з Тернополя.Я тебе по трубі найду.
FirstNightGirl
Я года 2 назад был гот-металлером... почти был... и я со Львова. Сойдет?

8)
Sauron
2Danko: Це такі готи, які слухають метал.

2t0lik: Что значит "почти был" ?

А вообщето - сойдет.
FirstNightGirl
2САУРОН :

Я наприклад багато чого слухаю,

а готика - це таке різнобарвне явище, яке важко конкретизувати.Готика - це естетика.

Тому goth-metallers - це також готи.Я, наприклад, найбільше DOOM полюбляю.

А що ти вкладаєш у слово гот-метал, ну хоча би пару банд назви.
FirstNightGirl
2 Sauron

Почти был... Ну, типа хотел стать, но никто меня ни металлером, ни готом не считал... я ж без мэйкапа, без косухи...

Вот такая личная трагедия...

А зачем тебе такая инфа.. о львовских металоготах?
FirstNightGirl
Та всі ми тут в Галіції вийшли з ДуууМууу, але зовсім не зреклись його, бо Скорбота в наших серцях.
Sauron
>Но никто меня ни металлером, ни готом не считал... я ж без мэйкапа, без косухи...

Я тоже без мэйкапа и косухи. Хайер длинный, но это побочные эффекты. Металлер, ИМХО, тот кто слушает метал и предпочитает его другим стилям, или просто слушает больше металла чем чего–то другого.

>goth-metallers - це також готи

Згоден. Власне я так і сказав = це готи, які слухають метал

А gothic metal як музичний стиль мае мало спільного з готичною субкультурою. Це стиль музики, придуманий для того, щоб можна було коротко, в двох словах пояснити що приблизно грає та чи інша группа
Sauron
Correction: Ця назва, придумана для того
Scald
насколько я мог понять из всех этих споров, есть готы играющие утяжелённый gothic rock, который называют gothic-metal, и есть металлисты пытающиеся играть gothic-и это тоже назвают gothic metal (в основном это gothic-doom metal). И те и другие являются частью Metal Scene, но не все из этих групп по ряду причин "допущены" к Dark Scene (т.е. одни нравятся западным готам др.нет). У готики от "субкультурных" готов и готики от металлистов есть определённые отличия. Хотя постепенно "метал-готс" либо эволюционируют в другие жанры и отходят от "готических" элементов, либо становятся более "чистокровными" готами
Sauron
2Scald: Хмм. Странное у тебя понимание.

По моему, есть люди которые играют музыку в стиле gothic metal. Они не обязательно готы.

И есть люди, которые готы smile.gif

Но они не обязательно слушают gothic metal.

Но есть и такие готы, которые слушают в основном метал, не обязательно gothic metal, может быть и black и power и что либо еще. Это их я обозвал goth-metallers.

Вот и все
FirstNightGirl
Хоміус, власне, у мене до тебе є одне нескромне питаннячко. Чому в назві топіку після слова галицькі в дужках зазначено львівські? Чи ти асоціюєш цей обширний регіон, я маю на увазі Галичину, лише зі Львовом?

А корисну інформацію скидай будь ласка на isabell@gothic.com.ua
FirstNightGirl
2 Sauron

А у меня даже хайра нема :.(

Но тяжеляка у меня в коллекции по прежнему больше всего, хотя я скорее просто рок-чувак...
Sauron
>я скорее просто рок-чувак...

smile.gif

Ну и отлично, главное - на своей
Sauron
>я скорее просто рок-чувак...

smile.gif

Ну и отлично, главное - на своей волне

>Но тяжеляка у меня в коллекции по прежнему больше всего

Дай послушать чего–нибудь wink.gif
FirstNightGirl
Приезжай к нам... Тута и стусуемся... 8)
FirstNightGirl
простите , что всттеваю в тему, но до того как я только что сюда залез я не знал что готика способна существовать без метала или хотя бы рока. в моих кругах, готику принято называть в первую очередь думом, а уже потом готикой. на мой взгляд чистая готика слегка скушновата, а в перемешку с металом она привращается в медленную тяжолую силу, которая способна схватить тебя и унести в любую стихию. мне нравится смотреть, какую реакиыю вызывает theatre of tragedy "aegis",

в основном люди либо забывают дышать, либо начинают плакать.

а теперь вопрос: а есть metal gotters во франковске?
FirstNightGirl
КхеКхе...

Готика уже лет 10 до появления готик-металла жила припевая... И не была скучная почти... или была? ну да ладно, Dead Can Dance яркий пример.
Sauron
>Приезжай к нам...

Это куда ?
FirstNightGirl
Лорд ЛЕО. Ти запитував про франківських готів. Декілька років тому я знала одного. Dimon називався. Якщо випадково ти його знаєш - хай дається чути.
Danner
Вот и прошел наш концерт на акции Некрополис 19.05.2002. В скором времени на сайте будут опубликованы фотографии с концерта, а также, возможно, один концертный трек.

Спасибо всем.

So, our live action at Necropolis on 19.05.2002 took place. Photoes from concert and, possibly, one live track, will be published on the site soon.

Thanks to everyone.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal