Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Совместимость готики и вампиризма
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3
Scorpio
До речі, забув сказати - дуже радий познайомитись, хай поки що неофіційно. Думаю у вас тут весела шарашка. До речі, чого нема чата? воно все ж якось спілкуватися краще.
SevaB
Вовкулаки, чи вервольфи існують

Такі і вампири існують, проте вони аж ніяк не міфічні. Якщо вже бути чесним щодо формальної логіки, то міфічних створіннь не існує взалалі, бо міфічні. ИМХО, в існування вампірів можна лише вірити. Доки немає чітких матеріальних доказів.
Якщо прийняти у якості визначення вампира щось на зразок "живий мрець, що пьє кров, і вбита ним людина також стає вампиром", то зв`язку з готикою, ИМХО, нуль без палички.
cyrill3
2 Scorpio
Бачив на власні очі в клініці де працюю

І ким ти там працюєшь?
За такі сенсаційні відкриття, якщо ти їх доведешь, тобі, друже, дадут нобелевську премію. Так що хапай ту бабку і тримайся за неї, як за золоту %)
Lissa
Клас, Скорпіо! :)
Morning star
Ну, вампіри, озовіться!

Hi there!
Scorpio
Спочатку розберемся з чортиком (той що СеваБ). Якщо до групи вампірів "у яких вірять" віднести енергетичних, то тоді зникає проблема рубероїда: одна і та ж людина може живитися емоціями слабшої, і сама ж стати донором для сильнішої. Отже серед готів ПоЛюБоМу є вампи. Рубероїд, з цієї точки зору готи і упряки просто нерозлий вода. Але з такої трактовки все людство - вампіри. Зникає таємничість, зникає краса, зникає страх... яка ж тут готика? Мене цікавлять власне ті вампіри, яким для існування необхідна кров живої (зазначаю) істоти. тільки не домішуйте сюди психічно неврівноважених.
Scorpio
Тепер з очком. Кіріл, сарказм тут думаю ні до чого. Працюю клінординатором в львівській обласній лікарні, у відділі хірургії судин. Хворими займаюся по тій простій прчині, що батько мій там же зав. кафедрою (попереджую питання про те, як мені довірили пацієнтів). "бабулі" виконували реконструктивну операцію на внутрішній сонній артерії (живить кров'ю мозок) і спочатку я все приписував ненормальній реакції центральної нервової системи. Потім зібрав анамнез і вияснив, що причина не операція, а відношення організму до фаз місяця. Нобелівську премію хай засунуть ти знаєш куди, а мені цікава правда. Сенсації теж терпіти не можу, від них один менінгіт ))
Scorpio
Дякую, Лісса! А що саме клас? ))
Scorpio
Ну і Ранкова Зірка. Чесно, не ображайся, не вірю. Ну дуже вже слабо уявляю я вампіра, якому не в сраці гопи )). як на мене, кого жерти йому по цимбалах, а гопів має розкидувати хоча б завдяки досвіду, здобутому за віки. та навіть якщо припустити, що ти молоденький (щойно інфікований) вампір, то дивує твоє бажання відкритися (некрофілія, крадли, Hi there!...), адже всі літературні дані свідчать про початкову боязнь вампірів до самих себе, до своєї біди. Коротше, все до купи: не тягнеш ти на вампа. Хоча стати не проти, правда ;) ? я тебе розумію )). Нічого, знайдемо таких- інфікуємось на пару. Іде?
SevaB
2Morning star
Сходи сюда
http://forum.userline.ru/myforum.php?board=26102943
Дискуссии по сабжу, а точнее по вампиризму, там ведутся именно в стиле "Hi there"
2Scorpio
Вся проблема у мат.частині. Якась більш-меньш науковоподібна теорія існування вампірів. Цікаво почути Вашу, як лікаря, думку.
Бо я тільки ОО модель побудувати можу. :-)
class vampire:human
{
property int aeternal;
int bite(human *);
};
cyrill3
а мені цікава правда.

Чи уявляє собою недоведена правда правду?
причина не операція, а відношення організму до фаз місяця

ну добре, ти виявив цей зв`язок, але ще треба прояснити чому саме на фази місяця, а не ,припустимо, війскові дії в Північній Ірландії, І який механізм цієї залежності. А без цього я тобі і не таких казочок з медецинськог життя поразказую...
І ти помиляешься, я не іронізую, я хочу научного підтвердження цієї історії.
Morning star
To Scorpio:
Ну ладно...всю романтику испортил.
Ликантропия у меня. Ну ведь это почти..почти-почти..

Только не говори никому..)
Scorpio
СаваБ! якби була хоч якась наукова інфа,я б тут не маявся.
Хочеш знати мою теорію про вампірів?
Коротше, так:
Вампіризм НЕСМЕРТЕЛЬНА інфекційна хвороба, що передається трансфузійним шляхом (рідинами). Вірус (бактерія? навряд, занадто нестійка, нездатна змінювати геном клітин) блокує процес окислення гемоглобіну (газообмін в легенях), але активізує анаеробне (безкисневе, чи малокисневе) вивільнення енергії (альтернативний ресурс). Це я мислю з того, що вампів вважають мертвими (бо вони не дихають, їм то не тре.) Я принаймні ніде не чув, щоб вампіри ЗАДИХАЛИСЯ. Чуваки використовують активовані вірусом мітохондрії (своєрідні атомні реактори клітин) отримуючи значно більше енергії напряму завдяки ланцюговій реакції. От вам і зростання фізичної сили без накопичення м'язевої маси, і кількаметрові скачки. В них енергії просто в надлишку (тому то малосформовані вампи на сонці просто згорають- надмір енергії при зниженні затрат, + ультрафіолет виступає каталізатором). Коротше, мінімальний Чорнобиль виходить. Але для ініціації ланцюгової реакції кисень необхідний полюбому... Отут то на поміч приходить чужий гемоглобін, і процес повторюється. Варто лише когось кусьнути.

Ну як, нагрузив?

Для Кіріла третього: ЦЕ не наукова робота. Будь які співпаніння з працями вчених прошу вважати випадковість. Все вищенаписане - фантазія автора. Scorpio

Music: Satisfaction )))
Scorpio
Кіріл 3! я написав те, що відбулося. Я не претендую на якісь наукові степені і всю решту попсову муру. Я не маю на меті хоч якось втиснути в рамки науки те, що бачив. Собі я це пояснити можу, а решті пропоную включити соображалку. І чесне слово, з чого ти взяв, що мені ТРЕБА пояснювати?

Казочки мені пише Перумов, навряд ти розкажеш цікавіше.

а мож ти взагалі догматик?
Scorpio
А, ще про фази місяця.. Місяць здатний пересувати океани, чому ж ти сумніваєшся в його впливі на людський організм? Та ти спитай своїх друзів, що вони відчувають у час повного місяця. Або чи змінюється їх настрій вночі при сході місяця? В мене міняється кардинально...
Scorpio
Зірочка, 100 000 перепрошень і ще 13 в придачу за зіпсовану романтику.. Я сам людина з романтичними нахилами, і знаю що поступив як кака. Обов'язково виправлюсь! І ще обіцяю, що нікому не скажу про те, що в тебе лікантропія. Це і справді майже.. Майже-майже... Але не те. А я хочу знайти вампіра. Сподіваюсь що знайду його тут.. До речі, шикарна фраза: "Сірі хмари навислого неба відбивалися в сталевих калюжах". Я отримав дикий кайф. А ось моє:
"... Пісня не ллється,
Хліб не печеться,
З чорного неба
Сонце сміється.
Зло так сміється з чорного неба.

Вийде у поле,
Гляне до долу,
Відчує знову
Холодну підлогу.
Тюремну підлогу відчує знову.

Відкриє грати,
Впаде у хаті,
Закриє очі
Та не зможе спати.
Хоч не зможе спати, закриє очі.
Назавжди закриє..."
Morning star
To Scorpio:
Іде?

ДА! Ловлю на слове, ведь это не просто красивая фантазия?
А то мешает мне моя ликантропия: клыки чешутся..., кусаюсь.., просыпаюсь в холоднои поту в лунную ночь и чувствую, как росту внутри себя. А до конца не получается... И ни раскажешь никому, а то снова в невралогию запрячут...:(

Music: Scorched Earth Erotica
Morning star
To SevaB:
А я тут уже была, ничего подходящего.
Это не стиль, это отзыв..

Music: *Malice Through The Looking Glass*
cyrill3
Scorpio, перечитав я усю цю писанину і дійшов висновку, що ти просто приколюешься, ти звісно будеш відмовлятись від цього, але це так. Для життя організму потрібен кисень і ти, як медичний працівник, прекрасно це знаєш. Усе життя великих за розмірами тварин побудовано на кисні, анаеробними бувають лише деякі гриби і мікроорганізми. Ти кажеш, що кисень і енергія з`являється внаслідок ланцюгових реакцій? Реакції, внаслідок яких деякі елементи перетворюються на інші, називаються термоядерними, і проходять при температурі в декілька мільйонів градусів. Холодний термоядер ще не вдалося провести жодним вченим, як вони не намагались, доречі "холодний" він досить відносно(пару тисяч градусів), а ти кажеш, в організмі!!!
Доречі, я не заперечую вплив місяця на людину, мені довелось якось читати одну цікаву наукову статтю, в якій доводилося, що фази місяця впливають на розчин деяких речовин у рідині, а людина і уявляє собою розчин, з усіма витікаючими звідси наслідками. Але до чого тут вампірізм?!!
PS Я, мабуть, буду у середені жовтня у Львові було би цікаво з тобою поспілкуватись.

Music: Pain
Scorpio
Кирил 3! Ти догматик… а я не маю на меті сперечатися про догми. Я хочу лише ПОБАЧИТИ вампіра. Але виключно з поваги до тебе я ще раз спробую показати тобі точку зору, з якої варто розглядати мою теорію. Давай разом:
1. Анаероби. З точки науки ти маєш рацію. Інших нема. Але моя теорія підрозуміває зміну геному людської клітини шляхом впливу РНК віруса на ДНК останньої. Внаслідок наступних змін формується принципово нова істота з власними правилами існування.
Scorpio
Кирил 3! Ти догматик… а я не маю на меті сперечатися про догми. Я хочу лише ПОБАЧИТИ вампіра. Але виключно з поваги до тебе я ще раз спробую показати тобі точку зору, з якої варто розглядати мою теорію. Давай разом:
1. Анаероби. З точки науки ти маєш рацію. Інших нема. Але моя теорія підрозуміває зміну геному людської клітини шляхом впливу РНК віруса на ДНК останньої. Внаслідок наступних змін формується принципово нова істота з власними правилами існування.
Scorpio
2. Термоядерний синтез. Я б сказав розпад. Мітохондрія визначено являється джерелом енергії клітини. Всередині проходять процеси простого біохімічного синтезу і деструкції. На вивільнену енергію існує клітина. Для процесу необхідний кисень. Я ж говорю про ланцюгову реакцію. Їй не треба бути термоядерною чи холодного синтезу. Їй достатньо бути ланцюговою. Ефект вибуху ядерної боєголовки. Заряд вичерпується в момент вибуху. Але виступає ініціатором. Далі починається ланцюгова реакція – взаємодія речовин без витрачення але зі звільненням енергії. Оце я і мав на увазі. Але для ініціювання потрібен кисень. Кисень отримується внаслідок розщеплення окисленого гемоглобіну з крові жертви. Решту процесів я описувати не берусь: там вже починається наукова фантастика.
Scorpio
3. Охолодження реактора. Ти не стикався з твердженням, що при появі вампіра територія окутується «могильним холодом»? Думай…
4. І останнє. Мозок на понад 90 % складається з води. А як на такий розчин діятиме місяць? Та його просто ковбасить, але в кожного по різному. І я ж говорив не про вампіра а про вурдалаку , людину, психіка якої перебуває в ЗАЛЕЖНОСТІ від місяця. Вампір цієї залежності позбавлений.
Все, я видохся. Більше пояснювати нічого не буду бо це відриває мене від основної цілі. На решту питань шукай відповідь сам. Включи уяву, а інформації в тебе в голові і так предостатньо. Відносно зустрітися: я не проти, але всередині місяця в ЛОКЛ в головному корпусі буде судинна конференція. Я там один з організаторів і доповідач (моя перша доповідь на конференції міжнародного рівня!) Так що приходь, там мене знайдеш точно. Кобза Тарас, син зав. кафедри Шпитальної хірургії.
Scorpio
Зірочка! З такими симптомами тебе засуньть скоріше в психіатричне відділення, ато неврологів ти скоренько поїси всіх. А на рахунок "ІДЕ?" даю слово, коли вкусять мене, одною з перших покусаю тебе. І не будуть вже ікла свербіти! За що тебе вкусити? ):-)

Music: Пікнік, "Іскри коло рота"
Evilly
А я хочу знайти вампіра. Сподіваюсь що знайду його тут..

Наївні мрії... нездійсненні бажання... Ви, пане, дарма час витрачаєте... Це найменш ймовірне місце, де його б дійсно можна було знайти...
cyrill3
Зпочатку про вурдолаків.
а про вурдалаку , людину, психіка якої перебуває в ЗАЛЕЖНОСТІ від місяця

Ключове слово
психіка

і я з тобою згідний.
А тепер про вампірів.
Ти досить добре знаешся на біології, але досить погано знаеш фізику. Ланцюгова реакція не може протікати в клітині(!)вона вивільняє не тількі енергю, якої, доречі, вистачить на то, шоб зруйнувати весь організм, а ще й радіацію, від якої клітина уж точно загине. І для ланцюгових реакцій необхідні нестабільні ізотопи. Знаеш чому в ядерних реакторах використовують важкі метали? Тому що їх нестабільні ізотопи мають досить довге життя.
А знаеш скільке буде жити нестабільний ізотоп вугілцю чи кисню?
Декілька мільйонних долей секунди(!)А знаеш скількі енергії потрібно, щоб зробити один атом нестабільного вугілця? Навіть відповідати не буду.
Так що з твоєї теорії виходить, що вампіри повинні жерти уран, а не кров.
Я не догматік, я просто не люблю, коли науку використовують для доказу непідтверджених фактів. І коли ставлять разом романтику і фізику.
Morning star
За що тебе вкусити? ):-)

ЙЙЙЙААааааа!..... Промолчу ка я..

ПыСы: тут такой гремучий синтез ррромантики, физики и психологии, а глупая Зірочка перебивает весь разговор.

Music: Carrion
Morning star
Сквозь тонкую кожу пробиваются удары учащенного от страха пульса.
Войди в хрупкий тканей и капилляров, разрушь его, сделай его другим. Я хочу этого.
;)
Scorpio
ПыСы: тут такой гремучий синтез ррромантики, физики и психологии, а глупая Зірочка перебивает весь разговор.

Чесно кажучи, якби не Зірочка, я з цього топіка вже пішов би. Ато ця безпробудна науковість добиває мене гірше "понятій" гопніків. Людина начисто відмовляється від фантазії. Слухай, напиши може пару фраз схожих на "хмарки, відображені в сталевих калюжах", якщо натхнення правда не пропало?

І оце ЙЙЙЙААааааа!..... Це де? ато вкушу десь не там, потім кілька століть дутися будеш ))
Scorpio
До Злючого.
Дякую, пане. А пан не підкаже, де варто було б пошукати?
Scorpio
Сквозь тонкую кожу пробиваются удары учащенного от страха пульса.
Войди в хрупкий тканей и капилляров, разрушь его, сделай его другим. Я хочу этого.
;)

Чесно кажучи, я думав що у лікантропів ці відчуття трохи інші. Приблизно:" Набатом литавр у скроні важко гупають хвилі гарячого Я. Тугий клубок м'язів давно змолов би на пил мої кості, але вони вже не мої. Тіло тепер навіть здалека не схоже на ту шкаралупу, якою видавалося кілька хвилин тому. Воно ідеальне, як ідеальним може бути фламберг, по хрестовину занурений в живіт ворога. Я не власна над тілом. Тіло не власне над Я. А Я голодне..."
Scorpio
І ще тисяча перепрошень Злючому. я тільки зараз зауважив, що він Злюча. Прошу пані, величезне звиняйте. А питання, з вашого дозволу злишу відкритим. Я читав, ви любите спостерігати за людьми... Сподіваюсь, що ви спостерегли щось, здатне допомогти в моїх пошуках.
Morning star
Будем искать вместе? :)
По сей день, в своих поисках я была одинока.

Music: *A Bruise Upon The Silent Moon*
Scorpio
Давай, вкупі батька легше бити. Але Злюча каже, що ми тут дулю з маком знайдемо, а не вампа. Мож порадить де шукати. Вона з тих, що люблять спостерігати ). Мож зробимо тему "шукаємо вампіра для спільного проведення часу"?
маю ще прохання.
Перешли мені на почту Scorpio@gothic.com.ua свої твори, будьласка. Люблю щось новеньке почитати.
ruberoid
2 все кто в теме
дааа... я вижу, что тут конкретная разгорелась дискуссия по поводу вампиризма... даже вельветвамп куда подевалась(неужели ее заменил фотограф :((((((...), эээ...ну ладно, позже...

непосредственно 2 скорпио
да, я вижу твои познания в предположительных(?)химических реакциях, которые происходят внутри организма(?) вампира очень велики... Вопрос 1: на каких основаниях ты предпологаешь(уверен?), что именно ТАКИЕ реакции происходят внутри орг. вампира??? по тем же выводам, что и ученые предположительно знают как должны выглядеть марсиане(основываясь на силе грвитации, атмосферному давлению etc.)??? №2: Почему ты надеешся увидеть(?) вампира именно на этой теме? И почему ты уверен, если таковой все таки присутствует ЗДЕСЬ, то он сразу выйдет с тобой на связь? А если я скажу тебе, что я вампир, ты мне поверишь? Или начнешь задавать мне вопросы и если мои ответы НЕ будут совпадать с твоими выводами, то засомневаешся в моих словах, а если будут, то предложишь мне здать себя для опытов в научных интересах? и вопрос(просьба ВСЕ предыдущие вопросы, что значатся после вопр.№2 считать за один. прим. ред.) №3: почему бы тебе, после того, как ты так красноречиво блеснул своими знаниями о предположительных химических(!!!) реакциях, которые помогают(заставляют, поддерживают etc.-подчеркнуть нужное) существование вампира, не вывести бы формулу вакцины(вещества?), после введения которой внутрь организма простого смертного, появлялись бы симптомы вампира, хотя бы такие как аллергия на солнечный свет и жажда пить человеческую кровь(хотябы эти два...)? жду ответов...

PS: 2 ВСЕ
не забывайте про готику, не зацикливайтесь только на одной составляющей темы, давайте хотябы попробуем обсуждать эти два понятия (вампиризм и готку всмысле) одновременно, а то слишком уж мы отклонились от темы...
2 кирилу3
где делась велвет?
Evilly
Прошу пані, величезне звиняйте. А питання, з вашого дозволу злишу відкритим. Я читав, ви любите спостерігати за людьми... Сподіваюсь, що ви спостерегли щось, здатне допомогти в моїх пошуках.

Звиняю. Добре, що виправились. Я не тільки люблю спостерігати за людьми, а свого часу також досить глибоко вивчала тему вампіризму. Звичайно, з наукової точки зору винесла для себе висновок - порфірия і ніщо інше цього феномену не пояснює. Все те ,що тут писалося вище просто теорії, а не встановлені факти. Тому їх і розглядати немає сенсу(поки що). Але все ж вампіризм однією хворобою не обмежується. Раджу почитати дослідження людей, які цим досить довго займалися. Де шукати - не скажу. Інет поряд от його і використовуйте. А щодо місць, де можна побачити вампіра... Невже Ви, пане науковець, наївно думаєте, що хоча б при найменшій ймовірності вашої теорії така людина(або точніше вампір) буде сидіти і витрачати свій час на якусь пусту балаканину у форумах? І наостанок зовсім некорисна для вас порада - не намагайтеся шукати вампіра, вампір ніколи сам себе так просто не виявить.

где делась велвет?

А можна я скажу? :) Оксамитова вампириця насолоджуєтся морем і відпусткою. ;)
cyrill3
даже вельветвамп куда подевалась(неужели ее заменил фотограф :((((((

где делась велвет?

Я тобі не подобаюсь?(плачучи) ;)
Тоня відпочіває на морі, скоро буде...
Scorpio
До всіх підряд. Чуваки! Чого ви всі думаєте, що я в чомусь "уверен" або я щось повинен доводити? Я вам описав СВОЮ точку зору на вампіризм. Я СОБІ так пояснюю суть вампіра. Те, що там щось невірно, або ВСЕ невірно мене не хвилює, бо я не бачив жодного документального матеріалу на цю тему. Я просто вірю що вампіри існують. І свою думку нікому не нав'язую (і не прошу щоб мені щось нав'язували). Я сподівався почути щось нове від вас, щось чого я не чув. Нажаль крім незрозумільх катулянь бочок різного діаметру я нічого не добився.

Дякую Зірочці та Злюці, ато б точно вже схарився на цій темі.
Scorpio
До Злюки.
Дякую, ви в точності переповіли те, що я і підозрював. А ле от відносно припинення пошуків...
Неуникненність помилки нетотожна марності дії...

мені подобається ваш підпис.
Я запитую: а існують вампіри взагалі? Не енергетичні, не психічні а саме міфічні створіння

Скорпіо, ти хочеш знати?:)) на яку відповідь ти очікував? якшо ти хочеш дуже дуже дізнатися, то присвяти цьому своє життя:))) потрібно зібрати якнайбільше матеріалів по темі, проаналізувати, зробити якісь висновки і мабуть відвідати деякі місця, чатувати...і може тобі всміхнеться доля:)))

За такі сенсаційні відкриття, якщо ти їх доведешь, тобі, друже, дадут нобелевську премію. Так що хапай ту бабку і тримайся за неї, як за золоту %)

та нє, Кирило, то доведено насправді..і називається та хвороба лікантропія. Справжня лікантропія дуже дуже рідкісна, але це научний факт шо хворі чомусь і певний час (доречі не обов`язково під час повнолуння) починають вести себе як тварини, не відчувають болю, у них дуже видовжуються нігті, стає покручене тіло, вишкірюється обличчя, хворі стають дуже сильні і не в собі, вони перетворюютьс яна агресивну тварину..там ще якісь симптоми - чи то кінцівки видовжуються чи шо..не пригадаю, боюсь набрехати:)) але лікантропію вперше здається ще в 17 сторіччі описали і вже тоді назвали хворобою.
Scorpio
До Вельветового вампіра (а це як?)))
Дякую за влучні поради, але це було т. зв. риторичне питання. Я не очікував на відповідь. Її я почув. Життя присвячувати... ВСЕ життя... це так багато? )) відвідати, чатувати... Розставити капкани, спіймати, дослідити, відпустити, попередньо кільцювавши для вивчення міграції... ))) Тепер доля вміє ще й всміхатися?
А є якісь конструктивні поради?

Про те що я новенький, я толдичу справді забагато. Щоб не кидалися з жалюгідним бажанням "Уличить во лжи". Але не доходить. Стареньких дідусів і бабусь вистачає навіть серед твоїх колег ))

Music: Децл, МС Кулак )))
†_Gothic)angel_†
2Scorpio:
Да ты не заводись! Они здесь всегда так с новенькими! Так было практический со всеми! Так что может быть пройдет время и на тебя не будут кидаться!

2all:
А если по теме, то я немного сомневаюсь в существовании таких существ..то что есть "енергетические" вампиры, так это точно!..есть люди, которые до такой степени увлечены в вампиризм, что иногда любят посмаковать той же кровью...но если полазить по тому же инету, можно найти специальные сайтики, на которых можно встретить типа таких фраз: "Помогите я вампир со стажем..мне нужна кровь"...но это, согласитесь, смеХ..да и только!

Music: The Sisters of Mercy -- Under the Gun
Morning star
Если бы ты чувствовал то же, что и они, ты бы не смеялся.
А сайтики и впрямь тупорылые.
Morning star
2Scorpio:
А ты уже заказал пособие для начинающего бэби-гота "Как стать тру-готом"? (простите грешную, не удержалась, тварюка саркастичная!)
Scorpio
До Готичного ангела. Чувак, я спокійний, як німецький танк! Просто шкода витрачати час на пояснення, якщо в них нема потреби. Але дякую за інформацію ))
Scorpio
До Зірочки. Аяяй! На цю тему ми ще поговоримо!)) А посібник заказав, секонд едішн, "як стати вельвет-готом", але боюсь, що знов бета - версія... А ще )), грішними бувають християни )).
Melobiy
як казав один католицький священник - "Твою мать!!!"

мені здається шо вампіризм то на рівні нездорового толкієнізму :) і до всих вампірів я відношуся як і до толкієністів... з посмішкою :)
Хай не ображаються мої знайомі... але це дійсно так...
До Готичного ангела. Чувак, я спокійний, як німецький танк!

о, а я все думала шо ж мені нагадує модель на аватарі))
Щоб не кидалися з жалюгідним бажанням "Уличить во лжи".

а шо, зазвичай так роблять? може це твоя карма?:)

Дякую за влучні поради, але це було т. зв. риторичне питання. Я не очікував на відповідь.

А є якісь конструктивні поради?

Тарасику, я не зрозуміла, так то риторичне питання чи ні? Ти все таки очікуєш відповіді чи просто любиш клацати по клавіатурі?:))

До Вельветового вампіра (а це як?)))

я оце думаю: відповісти чи то знов риторичне питання?:)

Тепер доля вміє ще й всміхатися?

нууу...тобі мабуть ні:))
cyrill3
та нє, Кирило, то доведено насправді..і називається та хвороба лікантропія. Справжня лікантропія дуже дуже рідкісна, але це научний факт шо хворі чомусь і певний час (доречі не обов`язково під час повнолуння) починають вести себе як тварини, не відчувають болю, у них дуже видовжуються нігті, стає покручене тіло, вишкірюється обличчя, хворі стають дуже сильні і не в собі, вони перетворюютьс яна агресивну тварину..там ще якісь симптоми - чи то кінцівки видовжуються чи шо..не пригадаю, боюсь набрехати:)) але лікантропію вперше здається ще в 17 сторіччі описали і вже тоді назвали хворобою.

А можно якесь посилання на інформацію?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal