Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: "Холодне Сонце набуло собі друге ім’я"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
FDR
Тернопільське Холодне Сонце набуло собі друге ім’я, призначене для використання на ринках Західної Європи: SolarIce. Хресним батьком-латинником став керманич Українського Ґотичного Порталу gothic.com.ua Віталій “Стренджер” Федун, який опікується просуванням гурту зокрема на німецьких теренах. Є вже й перші здобутки: Холодне Сонце, чи то пак “на вивозі” SolarIce виграло конкурс реміксів до пісні "Calling" вельми видної в ґотичних колах австрійської смур-плинної формації L’ÂME IMMORTELLE. Тернопільське прочитання пісні “Calling (SolarIce rmx)” увійшло до найостаннішого окремника австріяків “Fallen Angel”, що побачив темряву вночі 21 лютого на одному з підрозділів провідного у світі видавця BMG.

Прикметно, що на офіційній сторінці гурту www.lameimmortelle.com наші земляки згадані окремим рядком: ”Більше того, [на диску] ви знайдете ремікс до пісні “Calling”, яка була вщент розібрана новаками з України SolarIce і заново народжена вже як моторне ґотік-рокове награння”.

Докидає жару на Холодне Сонце з Тернополя засновник L’ÂME IMMORTELLE Томас Райнер (Thomas Rainer), який відзначив, що цей гурт з Василем Гоцком на чолі є “надзвичайно обдарованим проектом”, а також визнав, що “Холодне Сонце зробили набагато кращий ремікс, ніж інші відомі ґотичні ватаги”.

http://fdr.com.ua
StoneDream
Десь я вже це читав... :)
А як iдуть справи з просуванням самостiйних робiт Холодного Сонця за кордон? На жаль, з творчiстю групи я знайомий погано, але те, що я чув, думаю, варте уваги. У них є перспектива.
Volkmar
Як ви вже знаєте я скажу одне (Я ВПЕВНЕНИЙ ЩО МОДЕРИ ВСЕ ОДНО МЕНЕ ВИКИНУТЬ) Скільки лайно квіточками не прикрашай воно все одно залишиться самим-собою - ЦЕ ПРО ХОЛОДНЕ СОНЦЕ
Yumiko
Volkmar, звідки стільки ненависті?
Riddick
Модератор:
[Удалено]
Riddick, "попустись", как ты сам пишешь
Volkmar
To Moraine:
Дай буть-ласка свій номер телефону (є одна серйозна справа)
я пробував звязатися по мобільному, але він чомусь не відповідає
Плізззззззззз!!!
Це дуже важливо
Riddick
Модератор:
[Удалено]
Riddick, "попустись", как ты сам пишешь
SevaB
2 Riddick
"Известные музыканты" всегда правы? А "туева хуча горе-критиков" априори неправы и не имеют права "тявкать" на мнение "известных музыкантов"? На самом деле, зачем нужно мнение разных ктототамов если известный музыкант сказал.
Взяли бы лучше да опровергли написанное Volkmar`ом в мессаге 2005-03-13 15:28:18.
Riddick
Взяли бы лучше да опровергли написанное Volkmar`ом в мессаге

А чего это опровергать? Это же личные проблемы Волькмара и меня их достало читать в любой новости про ХС. Народ сам разберется настоящее это или передраное.

SevaB, скажу так, мне важнее мнение известных музыкантов, которые много добились, чем тех, кто постоянно только тявкает на набирающие высоту самолеты. Про Холодне Сонце не просто так пишут, а за заработанное. Задалбывает когда одни чего-то добиваются, а другие только к этим достижениям придалбываются.

Music: Coil
SevaB
2 Riddick
Критика, включая некоструктивную, есть и будет всегда. ИМХО, возмущаться по этому поводу абсолютно безполезно.
Riddick
Критика, включая некоструктивную, есть и будет всегда

SevaB, да не спорю. Просто поднадоело немного.

Music: Static X
Scholar
Юрку дякую за ынфу, але й так знаємо.
Іншим - Холодне сонце - не лайно.
mertvaya_roza
Холодне Сонце - тексты супер. Музыка идеальна. И никакое это не передиралово с HIM.

Будуть минати роки
Будуть горіти мости
Летіти будуть віки
В душі завжди будешь ти
Yumiko
А як же золоте правило: "Про смаки не сперечаються"?
Подобається - слухай, ні - то ні....
Ніхто нікого не примушує, навіщо даремно сперечатися?
Riddick
Moderator, но проблэм. Ты удалил мои постинги в защиту Холодного Солнца. Ты оставил у Вольмара выражения "ХС - лайно". Отличная работа по поддержке вашей же группы.

Music: Genocide Organ
Rigor Mortis
Музыка идеальна

хі.

В душі завжди будешь ти

А як же золоте правило

а як же золоте правило про те, шо в українській мові дієслова другої особи однини пишуться без м"якого знаку? де ви всі вчились нах, в бурсі?
Zavgosp
2 рігор мортіс

ой, теж мені знайшовся філолог.. може українською ти і пишеш правильніше за деяких, а от розмовляти російсько у тб виходить ну дуже вже кумедно..
Der Beobachter
2 Rigor Mortis:
1. ковыряние в орфографии и пунктуации чужих постов - зто уже совсем не статусно и не пафосно... это пошло и избито...
2. в твоих постах в последнее время очень мало полезной информации и очень много желания прицепиться к собеседнику ну хоть бы по какому-то поводу... может хватит?
3. и вообще, как для виртуала, зажился уже ты слишком...

Music: юля савичева "корабли", wumpscut "maiden"
Poison-Girl
"ХС" напрочуд талановитий колектив...:)..професіоналізм та таланти "HIM" - взагалі можна не обговорювати...але це зовсім різні штуки...:)..і людина, яка стверджує, що вони однакові просто не знає теми, яку коментує..:(..посоромилися б...:(...
Sauron
Честно говоря, я не в восторге от всех этих новомодных методов перемалыания англ. слов типа SolarIce, D-septions, Miss Ann Thrope, In-Sect и т.п., но это, видимо, дело вкуса.
SevaB
>> но это, видимо, дело вкуса.
Или его отсутствия...
Sauron
Хмм... Радикально, но возможно.
Yumiko
Volkmar, +380632308007
Він є в мене в інфі:)
Tyrant
Честно говоря, я не в восторге от всех этих новомодных методов перемалыания англ. слов типа SolarIce, D-septions, Miss Ann Thrope, In-Sect и т.п., но это, видимо, дело вкуса.

100% согласен с тобой! %))

А если по теме, то с украинским аналогом анлийский и рядом не стоял... Само словосочетание ХОЛОДНЕ СОНЦЕ очень красивое, таинственное, загадочное, а английский аналог вызывает ассоциации с очередным клоном с Альфа-матрикс.

Music: LOST WORLD Promo sampler
Sauron
"Audi Sile" приідуть до столиці Галичини славетного міста
Львова. Вони
порушать ваш спокій, зруйнують ритм вашого життя похмурим
жорстким драйвовим
дебютним альбомом "DeMonsteRation"

И эти туда-же. Похоже это болезнь...

Music: Xasthur "To Violate The Oblivious"
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal