header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Кінопроби (Odishon)

Maryna Evilly on Май 26, 2005Оригінальна назва: Odishon (eng - Audition).
Рік: 1999.
Країна: Південна Корея - Японія.
Режисер: Такаші Мііке (Takashi Miike).

Шокуюча Азія...

... саме такими двома словами хочеться описати фільм, про який сьогодні піде мова. Останнім часом східна культура стала дуже популярною в Європі. Не оминула ця популярність і кіно. Фільм спільного виробництва Південної Кореї та Японії „Odishon” (Кінопроби) на початку перегляду (ба, навіть на перших кадрах) поглинає глядача звичайністю своєї сюжетної історії. Якщо не читати ніяких рев’ю, рецензії, критики до фільму перед переглядом, то вас чекає незабутнє враження від розвитку сюжетної лінії. Тому буду намагатися написати цей відгук так, щоб це враження не зіпсувати.

  Такаші Мііке зробив собі ім’я як майстер кіно, що вводить в шок. Один з його попередніх фільмів – «Відвідувач К’ю» (Visitor Q) – здобув світову славу як один з найпомітніших фільмів жанру треш-порно, що був й одночасно чорною комедією. Надзвичайно цікаве жанрове поєднання. І от що після такого можна чекати від цього режисера? Звичайно ж продовження свого стилю, його самовдосконалення та відточення. Деякою мірою так і сталося.

  Нажаль трішки розчарую – порно в «Кінопробах» немає. Зате є цікавий сюжет, в якому не так легко розібратися. Всім, хто любить не просто дивитися кіно, а думати і осмислювати, присвячується «Audition». Не буду стверджувати, що кіно суто інтелектуальне, але подумати там є над чим. Моя власна характеристика фільму – драма з елементами трешу та містики. Правда здається останнього там набагато більше.

  Трішки про сюжет. Жив був один чоловік... Початок опису геть як в казці. Але на казку це зовсім не схоже. У нього померла дружина і через деякий час його друг-кінорежисер запропонував знайти чоловікові супутницю життя. Але оригінальним способом – влаштувавши кінопроби. Переглянули багато претенденток і таки знайшли. Що з того вийшло і чим обернулося – дивіться самі.

  Але попереджую – від фільму не слід чогось очікувати. Взагалі нічого! І це стосується не лише даного кіно, а й будь-якого іншого. Тільки за таких умов можна отримати цікавий спектр емоцій і вражень. А з фільмами такого формату, як «Кінопроби», то можна ще й якісно налякатися. Не хвилюйтеся – нічого такого надміру жорстокого там немає. Там всього кілька сюжетів з певною долею «містичної» жорстокості. Насправді ж це зовсім не страшно.

  Не зважаючи на сюжет і всі попередні мої лякання «Кінопроби» я б віднесла до візуально гарного кіно. Характерні типажі героїв вдало поєднуються з часом незвичайно красивими пейзажними зйомками. А експерименти з освітленням гарно доповнюють містичний настрій картини. Хоча звичайно у фільмах такого типу й жанру переважає загадкова напівтемрява, але навіть з нею треба вміти вдало працювати. А загалом, то «Audition» можна рекомендувати до перегляду всім, бо рано чи пізно Мііке з його надзвичайним і не зовсім звичайним кіном стане класикою. Приємного перегляду...4724 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 3.60Rating: 3.60Rating: 3.60Rating: 3.60 (всего 5 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Tanem Loseva-Bakhtiyari


Корреспондент, рецензент