header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

UNZUCHT "Deine Zeit Läuft Ab (EP)"

Kalev69 on Авуст 08, 2013

image Unzucht

"Deine Zeit Läuft Ab (EP)", © 2012 NoCut / Soulfood

Gothic / Industrial RockДата релізу: квітень 2012 р.

Прослуховуючи пісню за піснею, стає зрозуміло, що EP "Deine Zeit läuft ab" вийшов досить непоганим, таким чином орієнтує слухача на повноформатний альбом. Найбільш важкими видались треки – Deine Zeit Läuft Ab та Unzucht. Власне можна сміливо сказати, що гурт Unzucht, встає у колону поряд з таким гігантами німецької темної сцени як Unheilig, ASP, Oomph!, Eisbrecher, Megaherz та Lord Of The Lost.

Це, безсумнівно, одна з кращих робіт у своєму жанрі – в музиці на першому плані замість важких гітар відчувається електронний вплив синтезатора та программінґу. Правда, при цьому, гітари звучать на «5» – чітко, ритмічно, якісно і жваво.
З першої ж пісні Deine Zeit läuft ab («Твій час стікає») – стає зрозуміло, що гурт не обмежує себе рамками певного стилю і готовий експериментувати, в тому числі з електронікою. Тим паче це один із демо-синґлів, який передує майбутньому повноцінному альбому. Особливо чомусь запам'яталося початок приспіву:
Deine Zeit läuft ab 
Wir werden uns nie wiedersehen 
Ich steig vom Thron herab 
Um die Zeichen zu verstehen…
(«Твій час стікає, ми ніколи не побачимось знову. Я встаю з трону, аби зрозуміти знаки…»).
Далі йде трек Fleisch («Плоть/Тіло») – одна з найбільш електронних пісень синґлу. Це мабуть єдина пісня, яка не містить приспів, однак сповнена електронними соло синтезатора та ударних. Кожний новий куплет виринає з темного крику у мелодійний лейтмотив під кінець куплета.
Laio – якщо чесно, довго шукав переклад назви цієї пісні, однак нічого путнього так і не знайшов. Але все ж, пісня нагадує гітарну баладу з гучним відтінком ударних. Найбільш запам’ятався кінець:
Wir suchen nach der Ewigkeit
Es gibt nichts, was ewig bleibt
Die Nacht holt sich ihr Blut zurück
Die Zeit läuft ab…
(«Ми шукаємо вічності, не існує нічого, що триває вічно, ніч повертає її кров, і час стікає…»).
Unzucht («Блуд/Розпуста») – досить форматна, драйвова, напориста пісня, відповідає назві гурту. Нагадує електронні ритми Eisbrecher i Megaherz. Встояти неможливо! Вслухайтесь у слова, і ви все зрозумієте:
Unzucht
Der Tag liegt auf der Seite 
Und ich lieg immer noch auf ihr 
Doch wenn ich mich beweg, dann schreit sie 
Ich stopf ihr Maul mit meiner Gier
Unzucht
Kein Weg zu weit 
Ich setz die Welt in Flammen 
Kein Weg zu weit 
Und wieder und wieder
Unzucht
 («Розпуста! День лежить осторонь, а я все ще лежу на ній, але коли я рухаюся, вона кричить, і я затикаю їй горлянку своїм бажанням. Розпуста! Ні занадто далекий шлях, я змушую світ палати. Ні занадто далекий шлях, все знову і знову. Розпуста!»)
Окремо хочеться сказати про вокал Der Schulz’a, співак намагається походити на вокалістів з Eisbrecher та Oomph!, але все ж має одну відмінність – молодість голосу та необробленість вокалу багаторічними концертними турами ще не дається взнаки, тому і звучить мелодійно, драйвово і чисто. Саме ця відмінність створює відповідний настрій і несе справжнє задоволення для слухача.
Далі йдуть дві реміксовані пісні гурту.
Deine Zeit Läuft Ab (St. Pauli-Sinfoniker-Mix By Lord Of The Lost) – цікава симфонічна фортепіанна обробка головної пісні синглу за допомогою гурту Lord Of The Lost. Пісня змінила швидкий ритм на доволі повільний темп – тепер замість драйву тут відчувається смуток і туга, а під кінець, у слухача можуть навернутись сльози.
Fleisch (Körper-Mix By Funker Vogt) – свіжачок з області явної електроніки. Ну не дивно, все виходить з назви пісні. Тут німецькі розпусники з Unzucht вирішили переманити на свій бік фанів Funker Vogt, тому цей трек зроблений в його стилі.
Взагалі, синґл слухається на одному диханні, ну зрозуміло – пісень основних 4, а 2 – реміксований додаток. Не можна сказати, що пісні йдуть одна за одною, як одна історія, скоріше – кожна по-своєму гарна. Він вартий того, аби бути прослуханим!

Трек лист:
01. Deine Zeit Läuft Ab
02. Fleisch
03. Laio
04. Unzucht
05. Deine Zeit Läuft Ab (St. Pauli-Sinfoniker-Mix By Lord Of The Lost)
06. Fleisch (Körper-Mix By Funker Vogt)

Про гурт:
Гурт Unzucht («Блуд/Розпуста») був заснований Даніелем Шульцем, Даніелем де Клерком, Алексом Бляшке і Тобі Фурманном в 2009 р. Гурт до цих пір існує в своєму оригінальному складі. Їх перший EP був випущений під назвою Engel der Vernichtung («Ангел руйнування») вийшов 2009 р. і одразу привернув увагу шанувальників німецької темної сцени, а перший концерт гурт відіграв разом з  My Inner Burning
. Unzucht одразу почав дорічний гастрольний тур з концертами Німеччиною і країнами Європи: Rock Garz Open Air (2010), M’era Luna Festival (2010), Masters Of Rock (2010) та Witch Dance Festival (2012). Ґот-рок-індастріал формацію Unzucht взяв під своє крило лейбл NoCut, і саме на ньому відбувся реліз 2-го довгоочікуваного EP "Deine Zeit läuft ab" з майбутнього альбому – "Todsünde 8".

Актуальний склад:
Daniel "Der Schulz" Schulz – вокал
Daniel De Clercq – гітара, вокал, синтезатор
Alex Blaschke – бас
Toby Fuhrmann– ударні

Посилання:


1387 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.50Rating: 4.50Rating: 4.50Rating: 4.50Rating: 4.50 (всего 8 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Alex Mozhey


Technology evangelist.