header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

PERSEPHONE: казкове місто або інша сторона Соні Краусхофер

Iryna Kalenska on Июнь 24, 2017

 PERSEPHONE - це німецько-австрійський гурт в неокласичному жанрі, заснований в 2000-му році, музичний проект вокалістки L`ÂME IMMORTELLE Соні Краусхофер (Sonja Kraushofer). Другим засновником гурту є віолончеліст Мартін Хьоферт (Martin Höfert, ex-JANUS). Крім того, важливу роль у формуванні гурту зіграв Вім Лейдес (Wim Leydes, ex-Christian Death).

Що для тебе означає гурт PERSEPHONE? Чим творчість в PERSEPHONE відрізняється для тебе від твоїх інших музичних проектів?

Соня Краусхофер: PERSEPHONE - найпотаємніший проект для мене. 

Мене завжди зачаровували акустичні інструменти, особливо віолончель, тому я була дуже рада почати діяльність в групі разом з хлопцями з JANUS, а потім всі інші альбоми ми зробили спільно з поетом-піснярем і віолончелістом Мартіном Хьофертом (Martin Höfert). 

PERSEPHONE розкриває велику частину мого внутрішнього світу. Лірика - це мої страхи, надії, мрії та бажання.

До сих пір кожен альбом не був схожий на попередній. Для нашого останнього альбому ми записали справжній оркестр, це було дуже захоплююче, і Мартін дуже старанно працював, готуючи музичний супровід, складаючи ноти. Для нинішніх пісень ми зробили майже все самі, і, безумовно, це вимагало великих зусиль. Робота над новим альбомом PERSEPHONE завжди захоплює ... Може тому що це так багато для мене означає.

Музика PERSEPHONE - це спокійне мелодійне звучання з класичними інструментами і захоплюючим вокалом Соні, що оповідає романтичні, фантастичні, вражаючі історії.

Під час концертів PERSEPHONE чітко дотримуються акустичного звучання, а атмосфера їхніх виступів завжди носить сильний театральний характер.

Атмосфера ваших концертів має театральний аспект. Це від початку був твій задум? Чому тобі настільки близький театр?

Соня: Коли я була дитиною, я була зачарована театром. Я пам'ятаю, коли вперше побачила мюзикл «Cats» («Кішки»). Я звернулася до мами і сказала: «Ось чим я маю займатися!». З того дня я почала брати уроки гри на піаніно і уроки балету, що привело мене до подальшого навчання музикою і виконавським мистецтвом.

У 1999 році під час туру Christian Death Соня познайомилася з Вімом Лейдесом, і вже через рік вони вирішили об'єднатися і створити власний проект спільно з продюсером Тобіасом Ханом (Tobias Hahn).

У 2001 році проект почав повільно набувати міцну форму: на студії Nachtschicht в Редермарк був записаний перший альбом гурту під назвою «Home». Художнє оформлення взяв на себе Йоахім Лютке (Joachim Luetke). Компакт-диск був представлений в стилі старих фортець і замків, і отримав позитивні відгуки від преси. Через деякий час PERSEPHONE виступали на саппорті у JANUS під час їх «Winterreise» - туру, що принесло гурту повноцінний успіх. У тому ж році PERSEPHONE відіграли на фестивалі Wave Gotik Treffen і отримали підтримку від Хольгера Вільгельмі (Holger Wilhelmi) який до цих пір залишається одним з учасників гурту.

2003-го року обмеженим тиражем був випущений EP «Still ...», який до сьогоднішнього дня є єдиним релізом PERSEPHONE, що містить живі записи. Тобіас Хан залишив гурт з професійних міркувань. При виробництві наступного нового альбому до групи приєдналися ще двоє нових учасників.

З виходом другого альбому «Atma Gyan» виникла нова концепція, що означала, що кожен місяць мав проходити як мінімум один концерт гурту. До групи приєднався ще один учасник - барабанщик Джон Абделсайед (John Abdelsayed). Взимку того ж року вийшов третій альбом «Mera Sangeet Kho Gaya». Він став продовженням свого попередника «Atma Gyan» і, відтак, вершиною концепції навколо містичного образу PERSEPHONE.

В альбомі «Letters to a Stranger» («Лист до незнайомця»), який був випущений в листопаді 2007 року, йдеться про трагічну любов. Жінка зустрічає незнайомця, вони шалено закохуються один в одного, проте більше ніколи не зустрічаються. Потім вона пише листи цьому незнайомцю з упевненістю, що він ніколи їх не прочитає. Кожна пісня в альбомі є свого роду листом. У художньому плані це було відображено концептуально - текст кожної пісні був розміщений на поштових бланках у вигляді розворотів, листи були написані старовинним прописом. До виникнення четвертого альбому PERSEPHONE побували з гастролями в Празі, Цюріху, Відні та Ганновері.

З того часу навколо гурту утворилося затишшя, хоча PERSEPHONE давали концерти і виступали на фестивалях (включаючи Wave Gothic Treffen у Лейпцигу). Тоді в 2010-му році були знову випущені другий і третій альбоми, а також був перевиданий дебютний «Home» на старому лейблі Trisol. Компакт-диски були випущені вчасно до туру «Labyrinth of Longings», який проходив у рамках великої читальної подорожі німецького автора-фантаста Маркуса Хейтца (Markus Heitz). При цьому особливість полягала у змістовному зв'язку між абзацами з книги «Judassohn» і музичних творів PERSEPHONE.

На даний момент гурт активно працює над записом нового альбому. 

Чи можна назвати те, що зараз відбувається у творчості гурту, новим етапом в історії PERSEPHONE? Які теми будуть головними у нових піснях? На чому ви зараз робите акцент як в музиці, так і в текстах?

Соня: Так, можливо це дійсно новий етап для гурту. Останній альбом «Letters to a stranger» («Листи незнайомцю») був виданий досить давно. Ми завжди працювали над новими піснями, але особисті справи сповільнювали процес. Тому я не можу описати, наскільки сильно я рада, що Мартін і я зараз знаходимося в студії та мікшуємо новий альбом.

Це дивовижне відчуття для нас і скажено великий обсяг роботи! :-)

Новий компакт-диск називається «PERLE» і заснований на романі «Die andere Seite» («Інша сторона») австрійського ілюстратора Альфреда Кубіна.

Інша сторона - це розповідь про казкове місто під назвою Perle. Коли головна героїня потрапляє в це місто, її переповнюють надії, і вона рада почати там нове і краще життя, на початку їй все здається прекрасним, але місто змінюється, і Велика Вартова башта має таємничий вплив на жителів. 

Сни і реальність зливаються, етичні цінності залишають місто, і, врешті-решт, ця історія перетворюється в історію гігантського розпаду. 

Які музичні/творчі плани на цей рік? Коли планується реліз нового ЕР, нових синглів? Чи плануєте ви участь в музичних фестивалях цього літа?

Соня: Так, але не в цьому році. В даний час ми закінчуємо новий компакт-диск. Це не просто EP, це повноцінний студійний альбом.

У нас ще немає конкретної дати релізу, але ми обов'язково зустрінемося з Алексом з Trisol Records і складемо плани для PERLE. Ми повідомимо вам відразу ж, як тільки ми дізнаємося, що і як ;-)

Сподіваюся, ми зможемо представити альбом і гурт в Україні, це було б здорово!

Офіційний сайт http://www.persephone-home.de1010 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 36 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Kostiantyn DarkStalker


Корреспондент, фотограф