Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Запитання до "Холодного Сонця"
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Запитання до "Холодного Сонця"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3
RockMan
Цитата(DarkRose @ Apr 19 2007, 13:46) [snapback]213799[/snapback]

1.В даний момент чи взагалі? smile.gif

2.ок, одразу зустрічне запитання: навіщо і чому саме лампову?

1. ну взагалі яка у вас професія, спеціальність?
2. лампова краще передає звук на відміну від транзистирної... хоча музика у Вас прекрасна...
DarkRose
Цитата(RockMan @ Apr 19 2007, 18:37) [snapback]213818[/snapback]

1. ну взагалі яка у вас професія, спеціальність?
2. лампова краще передає звук на відміну від транзистирної... хоча музика у Вас прекрасна...

1. Звукорежисер, маркетолог
2. Все вірно, тому при виконанні ми використовуємо обладнання різного роду в залежності від технічних можливостей студії чи музичного центру і наявності необхідного обладнання в них.
MarryJBlood
Спасибо большое за ответ. А у Вас в Киеве много друзей?Если да, то некоторые из них не настоящие............

...........Вот по этому я за задала такой глупый вопрос о романтичности и любви........oops.gif
RockMan
Цитата(DarkRose @ Apr 19 2007, 18:53) [snapback]213820[/snapback]

1. Звукорежисер, маркетолог
2. Все вірно, тому при виконанні ми використовуємо обладнання різного роду в залежності від технічних можливостей студії чи музичного центру і наявності необхідного обладнання в них.

Дякую за відповідь. Бажаю творчої наснаги...smile.gif
MarryJBlood
Кстати, а вы не собираетесь приехать в скором времени в Киев с концертом?????
Mort
ХС я слушаю давно), еще со вторых Детей ночи купил их диск у парня в юбке).
И у меня тоже есть пару вопросов к лидеру группы ХС.
Первый вопрос будет несколько провакационный, но что поделаешь -он меня сильно волнует

1. Почему на альбоме столько много откровенного плагиата на HIM(сердечно прошу не обижаться-это действительно так, я могу и песни назвать, но я думаю это лишнее)
2. Я читал на диске помоему, что свой состав Вы собирали 6 лет, как вы все таки собрались(где искать музыкантов?=) )
3. И последний вопрос. Какая атмосфера царит в группе:деловая,дружески-деловая или полная дружеская).

зарание спасибо
1LLUS1ON
Я, як i багато iнших, хочу висловити свою подяку i бажання успiху одному з моiх найулюбленiших гуртiв - Холодному Сонцю!

I одразу запитання:

Василю, тексти Bаших пiсень написанi на основi реальних подiй?

Може вони пов`язанi з реальними людьми?
DarkRose
Привіт!

Цитата(Mort @ May 10 2007, 14:33) [snapback]216341[/snapback]

Первый вопрос будет несколько провакационный, но что поделаешь -он меня сильно волнует

1. Почему на альбоме столько много откровенного плагиата на HIM

Швидше за все, через те, що Ви його хочете там знайти.

2. Я читал на диске помоему, что свой состав Вы собирали 6 лет, как вы все таки собрались

У лютому цього року ми святкували своє п'ятиріччя. Ви пишете з майбутнього, або Вас дезінформували. Запевняю Вас, на нашому диску Ви не могли такого прочитати. Гурт суттєво змінював свій склад лише протягом перших 2-х років його формування.

где искать музыкантов?=)

Ми - у Тернополі, Ви - у Харкові. Ви впевнені, що моя відповідь буде для Вас актуальною? =)

3. И последний вопрос. Какая атмосфера царит в группе:деловая,дружески-деловая или полная дружеская).

зарание спасибо

Вважаю, що у колективі повинні співпрацювати друзі, які знають свої обов'язки перед товаришами.
Дякую.

Цитата(1LLUS1ON @ May 12 2007, 22:01) [snapback]216583[/snapback]

Василю, тексти Bаших пiсень написанi на основi реальних подiй?

Може вони пов`язанi з реальними людьми?

Буває по-різному. В першу чергу, пісні пов'язані із реальним натхненням.
Дякую!
Poison-Girl
Переконливе прохання до форумчан
НЕ ПОВТОРЮВАТИ ЗАПИТАННЯ, ЯКІ ЗАДАВАЛИСЯ В РАНІШЕ, АБО ВІДПОВІДІ ДО ЯКИХ ВЖЕ БУЛИ ДЕ-ІНДЕ ОПУБЛІКОВАНІ!

ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ПОПЕРЕДНІ ПОВІДОМЛЕННЯ.
В іншому випадку такі запитання будуть проігноровані.
Дякуємо за розуміння. Адміністрація сайту.
Mort
Цитата(DarkRose @ May 15 2007, 17:13) [snapback]216841[/snapback]

Привіт!

И снова я Вам пишу.=)
Для тех кто заинтересовался, и для Вас лично Василий, я напишу что конкретно я имел ввиду.
Для подтвержения моих слов прошу провести некоторы аналогии (включите одно за другим и послушайте)
Холодне Сонце - Безкрилий ангел -> HIM - When Love And Death Embrace (особенно припев)
Холодне Сонце - Тінь Кохання -> HIM - Poison Girl (особенно припев)
И это еще не все ; - )
С уважением.
Mort
Цитата(DarkRose @ May 15 2007, 17:13) [snapback]216841[/snapback]

Привіт!

И снова я Вам пишу).
Для тех кто заинтересовался и для Вас лично Василий, я вам докажу что мои слова небеспочвенны.
Провелите пару легких манипуляций ставя одну песню за другой так как я укажу ниже, и Вы поймете что я все таки прав=)

Холодне Сонце - Тінь кохання -> HIM - Poison Girl (одинаковая ритмика+ гаромния+ похожая вокальная линия)
Холодне Сонце - Безкрилий ангел -> HIM - When Love And Death Embrace (одинаковая ритмика+ гаромния)

И это еще не все ; - )
Хотелось бы услышать коментарии)

С уважением.
RockMan
Цитата(Mort @ May 16 2007, 15:30) [snapback]216927[/snapback]

Холодне Сонце - Безкрилий ангел -> HIM - When Love And Death Embrace (особенно припев)
Холодне Сонце - Тінь Кохання -> HIM - Poison Girl (особенно припев)
И это еще не все ; - )

Я наприклад слухав HIM, слухаю трохи й зараз, але більшу увагу приділяю ХС - своя сорочка ближча до тіла smile.gif
DarkRose
Цитата(Mort @ May 16 2007, 15:38) [snapback]216928[/snapback]

И снова я Вам пишу).
Для тех кто заинтересовался и для Вас лично Василий, я вам докажу что мои слова небеспочвенны.
Провелите пару легких манипуляций ставя одну песню за другой так как я укажу ниже, и Вы поймете что я все таки прав=)

Холодне Сонце - Тінь кохання -> HIM - Poison Girl (одинаковая ритмика+ гаромния+ похожая вокальная линия)
Холодне Сонце - Безкрилий ангел -> HIM - When Love And Death Embrace (одинаковая ритмика+ гаромния)

И это еще не все ; - )
Хотелось бы услышать коментарии)

С уважением.

HIM - Poison Girl (гітарна мелодія між словами в куплеті) -> Metallica - Untill It sleeps (також гітарна мелодія між словами в куплеті)

HIM - Bury me deep inside your heart (гармонія в приспіві) -> L'ame Immortalle - FallenAngel (гармонія в приспіві)

HIM - Bury me deep inside your heart (гармонія в Bridge) -> Nine Inch Nails - Warm Place

HIM - Resurrection (гармонiя) -> The Cranberries - Zombie (гармонiя) -> Iron Maiden - The Wicker Man (гармонія у кінці пісні) -> The Bloodhound Gang - I Want You Die (гармонiя) -> Nek - Almeno Stavolta (гармонія).... це лише перше, що прийшло в голову.

Друже, з такими заявками можна легко стверджувати про те, що плагіат - це гра на електрогітарі, використання ЛИШЕ семи нот і милозвучних гармоній smile.gif.

Тим не менше, дякую за спостережливість: у Твоїх повідомленнях відчувається дух музиканта
RockMan
DarkRose, чи буде гурт приймати участь на Чайці, чи Вас не запрошували?

До речі, майже вся попса виконується переважно на 4 акордах: Am, Dm, E, G-3 та їх мажорах. інколи переборчик smile.gif)
Lost_in_tears
переглянула роботи фотографів Sonar & Юлії Даценко і виникло запитання - а чому на фото немає ударника, Андрія?

і басиста, Артема?
DarkRose
Цитата(Lost_in_tears @ Sep 27 2007, 13:57) [snapback]239583[/snapback]

переглянула роботи фотографів Sonar & Юлії Даценко і виникло запитання - а чому на фото немає ударника, Андрія?

і басиста, Артема?

Тому що під час фотосесії нас було троє smile.gif
DEMON CARESS
До Вінниці з концертом не збираетесь??
Poison-Girl
Цитата(DEMON CARESS @ Oct 2 2007, 13:51) [snapback]240040[/snapback]

До Вінниці з концертом не збираетесь??

Наразі гурт присвячує увесь час студійній роботі над новим альбомом.
Щодо концертів - слідкуйте за новинами на офіційному сайті гурту www.solarice.com.ua :-)
Bandera
Ходять суперечки Холодне Сонце-це Gotic Rock чи Love Metal. Хотілось би почути відповідь від самого гурту
Bandera
Ходять суперечки Холодне Сонце Love Metal чи Gothic Rock. Хочеться почути відповідь від гурту.
DarkRose
Bandera, нас більше хвилює сама музика, а не ярлики, які на неї вішають.
Дякую.
Bandera
Дякую за відповідь. Мабуть ви дійсно праві, це не має значення. Тепер не буду собі забивати голову такими дурницями. Ваша музика дійсно прекрасна, але хотілось би більше і більше такої музики. Скажіть будь ласка коли ви випустите новий альбом. Я чув що це буде скоро, але наскільки????????
DarkRose
Bandera,
Повірте, ми зараз знаходимось в такій же ситуації, як і Ви, тому що нетерпляче чекаємо дати релізу альбому.
Як тільки ми вирішимо "паперову" сторону цієї справи - ми обов'язково повідомимо.

Bandera
Привіт Василю.
Дякую за відповіді.Приємно що ви не залишаєте поза увагою питання ваших фанатів.Та в мене виникло ще декілька питань до вас(до Василя):
1) Які компютерні ігри ви граєте або грали у дитинстві?
2)Як ви ставились до навчання у дитинстві(любили чи ні), і як ви вчились(відмінно,...)?
3)Чи пісні англійською мовою теж пишете(перекладаєте) ви?
4)Чи вважаєте себе патріотом?
З повагою Bandera. Дякую.
DarkRose
Привіт!
Приємно отримати запитання, які не тільки стосуються музики і творчості smile.gif.

1) Зараз комп’ютерних ігор практично не граю, оскільки, як казав один з радянських літературних героїв, „безумець той, хто марно витрачає свій час і не боїться наслідків”.
Хоча в дитинстві справді був прихильником відеоігор. Одразу згадуються “Mortal Kombat”, “Rock’n’Roll Racing” і “Top Gear-2” smile.gif.
2) Тут не відповісиш однозначно, оскільки, як у всіх дітей, були предмети, які я обожнював, і були такі, яких трепіти не міг.
До перших відносилось образотворче мистецтво, українська та зарубіжна література, англійська мова, біологія, фізкультура, географія, в меншій мірі фізика і хімія. Не любив алгебри і геометрії. Можливо, через те, що повинен був їх вчити і знати, чого вимагала від мене сім’я в першу чергу. Так, чи інакше, це дало свої позитивні результати, оскільки згодом завдяки знанню математики, без проблем вступив у вищий учбовий заклад на державну форму навчання.
Не скажу, що в школі був „завченим відмінником”, але намагався, щоб в табелі кількість четвірок не перевищувала кількість п'ятірок.
3) Пісні англійською пишу частково. Решту перекладає мій товариш Тарас Кузів.
4) Люблю землю, на якій народився, і мову, розмовляти якою мене навчили батьки.

Дякую
Bandera
Привіт.
Дякую за відповідь.Зазвичай, коли дізнаєшся про якийсь гурт, про його біографію,з часом перестаєш слухати його.Проте з вами зовсім інакше,хочеться ще більше і більше дізнаватись про свій улюблений гурт.Можливо я вже дістав вас своїми питаннями,але що з цим поробиш,такий я(вибачте будь ласка,якщо це так).Хотілось би почути також відповіді на попередні питання від інших учасників гурту(якщо це їх стосується).Також в мене виникло ще декілька запитань до вас:
1)Як ви ставитесь до спорту(любите чи ні),та який ваш улюблений вид спорту?
2)Як ви вважаєте, хто ще з українських груп дуже талановитий (тобто,кого ви слухаєте і вам подобається
їхня музика)?
3)Чому ви назвали свою групу"Холодне Сонце",з чим це пов"язано?Адже назва дійсно прекрасна,а про її початок хотілось би дізнатись.
4)Чи плануєте поставити концерт у Львові?
З повагою.
DarkRose
Ok, при можливості хлопці також дадуть свої відповіді.

1) Так, люблю спорт. Особливо активно займався у шкільних-студентських роках легкою-важкою атлетикою, хоча багато зі спортсменів мене переконували у тому, що вони не зовсім взаємопоєднуючі.
2) Вітчизняних талановитих гуртів багато, правда не всі вони сумісні із моїм смаком. Серед гуртів, які мені імпонують - "Друга Ріка", "Тартак", ранній "Dazzle Dreams", "Край Неба", "Янгол Кореллі".
3) Мені хотілось, щоб назва гармоніювала із лірикою гурту. Тому - "Холодне Сонце".
4) Це запитання не до нас, оскільки гурт займається не організацією концерту, а безпосередньо виступом.
Решта залежить від запрошуючої сторони.

Дякую.
Вернидуб
Цитата(DarkRose @ 22.5.2006, 12:40) *
спорт, туризм, відпочинок: чим більше у них екстремального - тим краще! Мені це подобається)

- а що саме?

привіт! Холодне Сонце давно впало в око мені і, згодом, моїм друзям.
а з останнього - пісня "Я кохаю тебе"

я намагався написати тобі на darkrose@gothic.com.ua, але воно чомусь каже "No such user"...
а на загальний форум я б не хотів це писати(та і ти, певно теж)...

як тобі можна написати листа?

DarkRose
Вернидуб, можеш писати сюди ж приватним повідомленням.
Salamandra
Привіт)))
Дуже подобаються твої пісні і особливо твій голос. Хотіла запитати: чи не хотів би ти озвучити якийсь фільм чи мультик? Взагалі мультфільми дивишся?))) smile.gif
DarkRose
Привіт, дякую.

Salamandra , надто влучне Твоє запитання про озвучку і, тим більше, про мультик wink.gif.
Але, будемо вважати, що Тобі нічого не відомо smile.gif.

Не хотілось би повторюватись, тому даю зсилку на інформацію,
яка дасть вичерпну відповідь на Твоє запитання:

http://kino-pereklad.org.ua/?p=247

Якщо Тебе цікавитиме, крім цієї інформації, щось більш конкретне - залюбки дам відповідь.
Вернидуб
А Ви приїдете до Львова?

І ще одне питання до Тебе, DarkRose: як ти розслабляєшся?
DarkRose
Вернидуб, все можливо smile.gif).

Що саме Ти маєш на увазі під поняттям "розслабляєшся"?
Bandera
Привіт Василю.
Ви мені обіцяли,що хлопці,з вашого гурту,дадуть відповіді на мої запитання.Та от уже пройшло багато часу а відповіді нема і нема.Можливо ви дуже зайняні,але так довго...????????
DarkRose
Bandera, так, я пам'ятаю про те що говорив, що хлопці при можливості дадуть свою відповідь.

Справа в тому, що, нажаль, у цьому форумі регулярні проблеми з реєстрацією.
Лише Василь Завислюк з адміністраторами вирішував це питання більше тижня.
Решта хлопців досі не змогли зареєструватись.
Тому, з метою усунення таких складностей, пропоную завітати на форум нашого фан-клубу (де всі хлопці зареєстровані) і поставити свої запитання там:

http://www.solarices.te.ua/forum/viewthrea...p;thread_id=170

Просимо вибачення за незручності.
Bandera
Дякую.Тепер зрозумів.Я вже там зареєстрований.
В мене виникнуло ще одне запитаня:
1.Чи ви не думали поставити якісь вірші українських письменників на музику,так як це зробили Кому Вниз, з віршами Т.Г.Шевченка.Адже це б підвищило вашу популярність,а найголовніше ви б ушанували людину,яка зробила багато чого для України?
†G.O.T inside Me†
1 Як ви відносетесь до групи The 69 eyes та Cradle Of Filth
2 Та як можно провисти акт вербування до Готів ... я просто живу у місті у якому 10тис людей чи 15 тис . І наце все місто тільки я 1 Гот и 3 емо і десь 10 скінов ... ну так неділо 1 навсе місто ( Дніпропетровська область - Апостоловський район - місто Зеленодольськ я там живу ) ugp_love.gif Спасибі
Felis
и у меня вопросик!)) как рождаются ваши песни? т.е. сначала текст, а потом музыка или наоборот или все вместе? как создаются тексты? спасибо
Salamandra
Теж зявилося питання: у кого з учасників групи є авто? І якої марки? smile.gif
Вернидуб
Цитата(DarkRose @ 18.03.2008, 15:45) *
Вернидуб, все можливо smile.gif).

Що саме Ти маєш на увазі під поняттям "розслабляєшся"?

я маю на увазі, коли тобі галімо, усе задрало і т. п.

P.S.: приїжджайте десь у липні, у мене тоді буде багато вільного часу smile.gif))))))))))))))) biggrin.gif
DarkRose
QUOTE (Bandera @ 23.03.2008, 16:44) *
Чи ви не думали поставити якісь вірші українських письменників на музику,так як це зробили Кому Вниз, з віршами Т.Г.Шевченка.Адже це б підвищило вашу популярність,а найголовніше ви б ушанували людину,яка зробила багато чого для України?

Не впевнений, що в такому разі ми б склали гідну конкуренцію "Кому Вниз" smile.gif.
Я шаную творчість великих людей своєї Батьківщини і ціную ідеї, які вони несуть.
Але якщо ж я вирішив займатись своєю творчістю, то для мене це означає те,
що у цій сфері мені потрібен простір для власних думок.

QUOTE (†G.O.T inside Me† @ 23.03.2008, 18:27) *
1 Як ви відносетесь до групи The 69 eyes та Cradle Of Filth
2 Та як можно провисти акт вербування до Готів ... я просто живу у місті у якому 10тис людей чи 15 тис . І наце все місто тільки я 1 Гот и 3 емо і десь 10 скінов ... ну так неділо 1 навсе місто ( Дніпропетровська область - Апостоловський район - місто Зеленодольськ я там живу ) ugp_love.gif Спасибі

1. The 69 Eyes подобається в певній мірі. Cradle of Filth - безперечно, музика, яка заслуговує уваги і, виконання якої, з точки зору музиканта, вимагає високої майстерності. Але творчість цього гурту не є для мене близькою.
2. З цим питанням Вам краще звернутись у загальний форум УГП. Там Ви знайдете багато однодумців, які Вам допоможуть.

QUOTE (Felis @ 13.04.2008, 20:47) *
и у меня вопросик!)) как рождаются ваши песни? т.е. сначала текст, а потом музыка или наоборот или все вместе? как создаются тексты? спасибо

По-різному. Все залежить від натхнення.

QUOTE (Salamandra @ 13.04.2008, 21:07) *
Теж зявилося питання: у кого з учасників групи є авто? І якої марки? smile.gif

Враховуючи проблему глобального потепління за останні роки, ми віддаємо перевагу екологічно чистому виду транспорту. Сподіваємось, не доведеться довго чекати, коли у нашій країні з'являться гібридні автомобілі smile.gif.

QUOTE (Вернидуб @ 14.04.2008, 16:30) *
я маю на увазі, коли тобі галімо, усе задрало і т. п.

Зазвичай, таке відбувається рідко.
Уникати стресів мені допомагають робота і творчість.

P.S.: приїжджайте десь у липні, у мене тоді буде багато вільного часу smile.gif))))))))))))))) biggrin.gif

Дякуємо за запрошення, матимемо на увазі ;)
Felis
занимаетесь ли вы благотворительностью?
Esmeralda88
Що Ви розумієете під словом "Краса"?
Lost_in_tears
скажіть будьласка, чи відомо щось про виступ в Подолянах?
справа в тому, що ми б хотіли зустрітись всім клубом - люди б приїхали з інших міст, а через неточність дати неможливо організувати зустріч.
питання 2

чи буде гурт друкувати свої футболки?
чи не проти гурт того, щоб ми друкували самостійно футболки з написом "фан-клуб", але з логотипом Холодного Сонця

на разі дуже дякую за увагу! всім гарного настрою!
Вернидуб
Василю!
Львів'яни хочуть Вас видіти в себе!
Salamandra
Чи буде Холодне сонце виступати на "Дітях ночі"?
Felis
Цитата(Salamandra @ 4.08.2008, 19:33) *
Чи буде Холодне сонце виступати на "Дітях ночі"?

и мне так хоцца..
K_a_t
Чи спаравді Холлдне Сонце буде виступати на Рок Січі?
Dark_Wings
тоді вже, чи буде та «Рок Січ» взагалі? інфи ж бо майже нема (принаймні я бачив аж 2 непевних повідомлення)
upd: блін, тільки написав — побачив що на оф. сайт приплила інфа
K_a_t
Вот я и решила уточнить, если група подтвердит свое выступление, то можно смело ехать.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal