Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Запитання до "Холодного Сонця"
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Запитання до "Холодного Сонця"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3
SantAnder
Шановний DarkRose,в мене питання до вас: чому на рок-січі Холодне сонце виступало без Артема Яковлева?
Ch1ldhooD
Хочу подякувати Гурту за виступ у Києві на фесті Рок Січ! Слухаю вас дуже давно, а от в живу почула і побачила вперше, тому виникло наступне запитання: Чи планується Вами ще в цьому році виступ у Києві? Дажу хотілося б почути і побачити вас знову в Киеві! wub.gif
Ch1ldhooD
Цитата(SantAnder @ 10.09.2008, 9:54) *
Шановний DarkRose,в мене питання до вас: чому на рок-січі Холодне сонце виступало без Артема Яковлева?

Вибачаюсь за відповіть на запитання поставлене не до мене, але на фесті Василь говорив про те, що Артем не зміг приїхати.
Ch1ldhooD
Якщо можна, від мене ще одне питання.
Звідки походить назва вашого гурту?
Elanore
Доброе время суток) у меня вопрос для участников группы)
недавно только плотно ознакомилась с вашим творчеством) теперь в плеере всегда играет)
и у меня появились некоторые мысли относительно фотосета) я-фотограф) некоторые мои работы можете посмотреть здесь http://cabinetphoto.ru/ или лично 299-195-268,если заинтересует)
заранее спасибо)
DarkRose
Дякую усім за запитання, а також тим, хто замість мене влучно відповів на деякі з них smile.gif

занимаетесь ли вы благотворительностью?

Щодня smile.gif

Що Ви розумієете під словом "Краса"?

Гадаю, форум - не те місце, у якому я б розписував довгі роздуми щодо свого суб'єктивного бачення цього слова.
Буду лаконічним.
Я розумію красу як естетику, що викликає у нас стан захоплення та ейфорії.
Є ще 27 трактувань мого розуміння краси.
Але, про них вже, якось, наступного разу та в іншому місці smile.gif.

Василю!
Львів'яни хочуть Вас видіти в себе!

Чудово це чути! Скоро побачимось!

Якщо можна, від мене ще одне питання.
Звідки походить назва вашого гурту?

З літературної української.
Виникла під час нетривалих творчих роздумів smile.gif

Доброе время суток) у меня вопрос для участников группы)
недавно только плотно ознакомилась с вашим творчеством) теперь в плеере всегда играет)
и у меня появились некоторые мысли относительно фотосета) я-фотограф) некоторые мои работы можете посмотреть здесь http://cabinetphoto.ru/ или лично 299-195-268,если заинтересует)
заранее спасибо)

Дякую за зацікавленість та прихильність.
Ви - талановита людина і у Вас красиві роботи.
Гадаю, при нагоді, ми зможемо творчо поспівпрацювати.
Успіхів Вашій справі!
SantAnder
Доброго дня,у мене з'явилося ще одне питання до Darkrose:скажіть будь ласка,чи правда те,що ви переїхали до Києва.Якщо так,то чи не вплине цей факт на діяльність гурту?
Plagiat_2009
Не знаю, як це вам вдається творити те що творите, але мені дуже подобається і от вже 2 роки слухаю практично хоча б 1-2 композиції день в день.
Стараюся вас розпіарювати по свому районі(беру диск записую і віддаю хто тільки скаже -так).
Мав би гроші запросив б вас smile.gif
А тепер питання.
Чи можна хоча б на районному рівні виконувати ваші композиції без усяких там авторських прав?
Щоправда прийдеться мінуса ще шукати або просити когось(може вас),якісь smile.gif)
Веселих свят!
Смачної куті!
Чекаю на відповідь!
кОшЕнЯткО
Коли ви прїдетет на висадку у Тернопіль???
DarkRose
Доброго дня,у мене з'явилося ще одне питання до Darkrose:скажіть будь ласка,чи правда те,що ви переїхали до Києва.Якщо так,то чи не вплине цей факт на діяльність гурту?

Ці чутки не є вигадкою, я близько року працюю диктором на одному з київських телеканалів. Радий Вас заспокоїти: на творчість гурту це ніяк не впливає, гурт існує і розвивається.

Не знаю, як це вам вдається творити те що творите, але мені дуже подобається і от вже 2 роки слухаю практично хоча б 1-2 композиції день в день.
Стараюся вас розпіарювати по свому районі(беру диск записую і віддаю хто тільки скаже -так).
Мав би гроші запросив б вас
А тепер питання.
Чи можна хоча б на районному рівні виконувати ваші композиції без усяких там авторських прав?

Дякуємо за стабільну прихильність і, хоча не зовсім легальну, але, сповнену ентузіазму, рекламу.
Сподіваюсь, Ви ще досягнете матеріальних висот у своєму житті і, крім запрошень до себе улюблених гуртів, зможете подарувати собі багато інших життєвих приємностей.

Щодо Вашого запитання - все залежить від того, якого характеру є виступ, про який Ви говорите. У будь-якому разі, перед виконанням Вами чужого твору, обов'язково повинен оголошуватись фактичний його автор і виконавець. Решта деталей залежить від конкретних умов. Наприклад, якщо виступ комерційного характеру, то, звісно, без "усяких там авторських прав" не обійдеться smile.gif.

Коли ви прїдетет на висадку у Тернопіль???

Запитання, швидше, до організаторів "Висадки", ніж до нас.
Bandera
У мене з'явилися запитання:
1. Як Ви розпочинали свою творчу діяльність? Одразу писали свої пісні, чи спочатку грали кавери інших гуртів?;
2.Коли відбудеться тур по Україні, який мав би бути у підтримку нового альбому, адже альбом уже вийшов, а про тур ні слуху ні духу?
SantAnder
З Вашого дозволу задам ще 1 питання :Чи будуте Ви знімати кліп на пісню з нового альбому?Якщо не секрет,то на яку саме?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal