Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Похвалите пати "сайта надоедливых мух"!
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Похвалите пати "сайта надоедливых мух"!
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > Gothic Flame "Готическая курилка"/Test forum > Gothic Holywars
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Snake
2MaryW- любые неудачи НЕСРАВНИМО лучше лжи, черного пиара и культа дешевой популярности, который расхваливаешь ТЫ.

результат и вывод:
ты просто дешевый безпринципный потребитель
MaryW
Цитата(Snake @ Sep 15 2006, 19:02) [snapback]177068[/snapback]

2MaryW- любые неудачи НЕСРАВНИМО лучше лжи, черного пиара и культа дешевой популярности, который расхваливаешь ТЫ.

Снейк, а ты защищаешь своих нерадивых работодателей! мазохистично! smile.gif

Цитата
результат и вывод:
ты просто дешевый безпринципный потребитель

за "дешевого безпринципного потребителя" ответишь!
хихи!
MaryW
Цитата(M.aY @ Sep 15 2006, 19:21) [snapback]177073[/snapback]

Хм, даже сейчас не пропало желание ехать, даже хорошее настроение есть smile.gif
так что... хм...организаторы, я вам желаю удачи, видимо понадобиться.
Полностью согласен со Снейком по поводу реплики MaryW-а...

ну конечно! как же иначе? smile.gif
я вообще за тобой уже долго наблюдаю и за тем, что ты пишешь. и знаешь, к какому выводу я пришла?
ты - виртуал кого-то из адмнинистрации УГП. с чем тебя и поздравляю! smile.gif
MaryW
Цитата(Dreamslayer @ Sep 16 2006, 00:26) [snapback]177137[/snapback]

Я вообщето на экономическом учусь.. Но дело не в этом.
Я не совсем понимаю логику вашего мышления, 20 долларов, за арендованое помещение, хорошие группы, Пати... Не думаю, что оно того не стоит...

думаешь? плохо думаешь! smile.gif
ты лучше посмотри на другие фесты-пати-концерты. самые дешевые билеты на Prodigy и Helloween и то меньше стоят! но это же ГРУППЫ Первой Величины, а не третьесотный закордонный ацтой.

а обычные вечеринки уровня "детей ночи" стоят в Киеве от 20 до 40 грн максимум. да и то, за 30-40 гривен порой гораздо более известных западных исполнителей услышать-увидеть можно! так-то!

а если УГП настолько плохи, что не могут окупить свои затраты, тогда зачем вообще этим заниматься? сразу видно, что они делают фест для себя и своих целей, а не для поситителей!
Lady Datura
Якщо Хеллоуін буде, то я вже його не пропущу!!! Засиділась без діла і без щаленостей в музиці, скучила за живим звуком...
William van Warg
Цитата(Zo0m3R @ Sep 18 2006, 08:24) [snapback]177398[/snapback]

ага, нам тоже ))) так и не дал задушить его )) было бы тру-готишно, с мертвым Ричардом на руках )))))

Ну да, что б у меня гангрена началась и мне его вместе с рукой по локоть оттяпали!??? Ну уж нет)...
MaryW
Цитата(Evilly @ Sep 18 2006, 19:22) [snapback]177492[/snapback]
Вітаємо всіх дітей ночі!

копірайт цієї фрази постав!

Цитата
Фестиваль успішно завершено

УСПІШНО? smile.gif))))

Цитата
і тепер настав час підбивати підсумки - вислуховувати дифірамби

ГАГАГАГАГАГА!

МОДЕРАТОРІАЛ: Дівчинко, попустись, бо будеш забанена. Це останнє попередження. Гадити можеш на своєму улюбленому сайті, але не тут.
Птица
Цитата(uliss @ Sep 18 2006, 18:56) [snapback]177488[/snapback]

ну, готы, они же андрогины...им пофиг...на всех колготки, на всех платья...вот ты например, по афтаре я не могу узнать кто ты...

да вродь с утра была женщинойwink.gif...но после рабочего дня чувствую себя лошааааадкой))))
raven666
Присутствием интелекта
Птица
глупостью постов...
Fritz Inferno
Цитата(raven666 @ Sep 19 2006, 12:04) [snapback]177631[/snapback]

Присутствием интелекта

это слово правильно пишется с двумя буквами Л.
я просто все неперестаю удивляться как людям нефиг делать...проводить каке-то "акции" анти-поп,анти-гот, анти-гоп, анти-фа и прочее........ нет чтобы приложить усилия к усоверщенствованию себя и своей цели жизненной...... ну это дело такое.
Птица
ну ведь легче что-то обо***ть, чем самому сделать что-то креативное...
многие живут по принципу облегчения жизни... читай, мозгов от лишних мыслей и напряжения...
-Voland-
Я даже не знаю с чего начать. Толи сказать сразу, что фест - полный отстой, толи расписать...
Наверно распишу.

Видалено модератором через надмірну кількість ненормативної лексики.

МОДЕРАТОРІАЛ: Бан за ненормативну лексику. Навчишся виражати свої думки культурно - повідомиш особисто мені. Evilly
raven666
Цитата(Fritz Inferno @ Sep 19 2006, 12:13) [snapback]177640[/snapback]

это слово правильно пишется с двумя буквами Л.
я просто все неперестаю удивляться как людям нефиг делать...проводить каке-то "акции" анти-поп,анти-гот, анти-гоп, анти-фа и прочее........ нет чтобы приложить усилия к усоверщенствованию себя и своей цели жизненной...... ну это дело такое.

Интересно а какая цель жизни гота. А за неправильно написаное слово приношу извинения
Fritz Inferno
Цитата(raven666 @ Sep 19 2006, 12:43) [snapback]177647[/snapback]

Интересно а какая цель жизни гота. А за неправильно написаное слово приношу извинения

незнаю я рок-музыкант и цели у меня абсолютно просты - играть музыку которая нравится мне, если она при этом нравится еще и другим - это вообще супер. Знаете я тоже как-то пытался доказывать относительно внешнего вида (малолеткам) и их некомпетентности , но вспомнил слова одного великого человека "Eden Das Sine" ) относительно опечатки-ошибки, я все понимаю...когда печатаешь мысли, порой забываешь о написании - это нормально. Благодарю за внимание.
morgane le fay
ЛЮДИИИИ!!! ну сколько можно выяснять у кого интелект а у кого интеллект? не надоело? нет?
raven666
Жалко не попал на ето "чудо" Чорну зраду-3 пропустил такой стеб
reanimator
Цитата(_#_Listat_#_ @ Sep 19 2006, 14:03) [snapback]177668[/snapback]

Ну пишу про одне, а готи тут висловлюють друге. Як на мене цей фест був зібранням малолэток(загалом) які дупля не ріжуть в готиці. Для них тру, це коли в тебе чорний і найкрутіший прикид... ну це було висловлено вже в темі про правила тру гота. Набухались всі ці "готи" як свині і ще тут хтось пише про вдалий фестиваль. Та чим ми/вони відрізняємось від інших? Та нічим, менталітет такий самий і це погано. Добре що я не був всередині "Бінго", а то б особисто розтовкмачив(можливо і силою) що таке справжня готичність - ІНТЕЛЕКТ І ДУША.

Твои б слова да готам в уши.
Але ж не почують.

"Reanimator"=19-тый виртуал пользователя "pl". Забанен. Пшел вон.
MaryW
Цитата(MaryW @ Sep 18 2006, 16:09) [snapback]177453[/snapback]

несколько фоток с АНТИ-АКЦИИ от AНТІПОП"а smile.gif

Убито цензурою. Модератор.

А від імені всього порталу дякуємо "дружньому" ресурсу за чудовий цирковий виступ. У той час, коли ми створювали свято та атмосферу всередині, ви потурбувались, щоб наші гості не сумували на вулиці. Звання "Кращий клоун року" ми одноголосно присудимо пану Зену.

если он был такой "чудовый", чего ж вы фотки-то удалили? БОИТЕСЬ? smile.gif

к тому же, под входом были НЕ ВАШИ гости, а те, кто и не собирался идти на вашу пати, а общались между собой smile.gif

[edited by noskova] девушка, меня на ДН не было, но могу предположить, что люди общались перед входом не просто так. они в кабаке каком-нить сидеть имели возможность, или на лавочках. а антипоп клоунаду устроил. и как сказано было выше, кажецца, людям скучать не дал.
вообще оффтоп немного.
а на вас жалуются, предупреждения разные админы делают. безобразие.
Evilly
Цитата(Wish @ Sep 20 2006, 00:02) [snapback]177762[/snapback]

чет по отзывам не видно, чтобы было кул.

А Зену респект. Не перевелись еще люди с фантазией. Он сделал свое дело. И не в вашу пользу, а исключительно в свою.

Посмотрите реально на последнюю пати "сайт надоедливых мух"а(киевского масштаба - 800 человек тусили) и международный фестиваль угп(планетарного, прям таки, масшатаба - 150 человек тусили).

ЗЫ: Количество людей давайте брать реальное, а не тех, кто пил пиво перед входом.

Припиняй, ага? У попередньому повідомленні я тобі вже попередження зробила. Більше не буду. Попадеш під статтю "наклепи та антиреклама". Звідки інформація про 150 чоловік? Ти маєш відношення до організації? Чи стояв на вході і рахував? У мене зовсім інші дані і повір, вони значно достовірніші за твої. Можеш навіть сам на фото глянути - там значно більше, аніж 150 і навіть 500.
M A G
ОКей. Конструктивное предложение: можно на Дети Ночи 4 я тоже буду выступать, ну скажем под названием Dark BriLLiant. Моя команда (я и ноутбук) будут играть в стиле fetish/cyber/folk/hip-hop/doom/gothic. Я выйду на сцену, покажу всем свою винду и запущу слайд шоу из своих картинок. При этом в е-джее или фрути или саундфордже напишу музычку и совмещу ее со слайд шоу. А потом буду ставить эти файлики. Думаю будет идейно. Обещаю повторять слово "даркнесс" по три раза в каждом треке. Концептуально?

Ладно, стебусь, но по отзыву я похож на компетентного посетителя пати?))
uliss
Цитата(Evilly @ Sep 20 2006, 00:15) [snapback]177772[/snapback]

там значно більше, аніж 150 і навіть 500.

доведи! cool.gif стояла на вході і рахувала? У мене зовсім інші дані і повір, вони значно достовірніші за твої. Можеш навіть сам на фото глянути - там значно більше, аніж 500 і навіть 1000.

писи: бугага
Gray Angels
Цитата(Evilly @ Sep 19 2006, 21:07) [snapback]177726[/snapback]

Трошки поясню для тих хто не в курсі звідки беруться більшість негативних відгуків. Їх пишуть люди, які з тих, чи інших причин ображені на УГП.

ГГГ! От скажи мені, от я, наприклад, ображений на УГП?
Бггг! Мені пощастило - я в цю багнюку не влазив, одразу почав робити своє на ЮАГот, коли Готік Енжел "впав, дрючком пропертий" (с)

"І шо?" (с)

Але критика від мене ще тільки починається - далі буде більше. Тут щось писати - марна справа, все одно радянська цензура витре.
Але ж є свій ресурс =) Й відвідувачів в нас "трошки" більше, ніж тут, бо динаміка є, є розвиток.
А ще є дружні ресурси, багато різних.
А ще є преса =) Й радіо теж є.

(Про то, шо у партнерів є лімузіни та матюгальники я вапще малчу - то таке...)
"В Грєціі всьо есть" (с)

Так шо ми "будем на вас іще шо-то пісать" (с)
Gray Angels
ПыСы: Евіллі, особисто до тебе в мене лише ніжні, вдячні та дружні почуття (це так, щоб ти нічого такого не подумала про мене паганого). Уся критика - на адресу організації, а не особисто твою.
Zo0m3R
Я не люблю АНТИПОП, потому что это уже реально ПОП. С этих детей не люблю и УГП, потому что это реально ЛОЛ.

Улис, как показалось мне, внутрь вошло около 200 и еще столько же (может меньше) тусило у входа.
Fritz Inferno
Джеймс не гордись лимузинами партнеров - они тебе боком выйдут....... я почему-то в этом уверен.....
uliss
2Zo0m3R, ты шооо??? а не боишся шо тебя здесь забанят за ересь? ты же противоречишь святым..
Evilly
Цитата(Wish @ Sep 20 2006, 00:48) [snapback]177783[/snapback]

2 Evilly: Я был уверен, что ты это скажеш. Предсказуемость - нехорошая черта, компетентная Вы наша. Чтобы узнать необходимую для выводов информацию, не обязательно было приходить непосредственно на сие мероприятие. И, как и ожидалось, все оправдалось.
Вам не нравится критика? Забаньте меня, если так хочется. Вы не единственный ресурс, на котором можно шарится по вечерам. Тем боле, что я давно не нахожу ничего интересного в большинстве из присутствующих здесь тем.

Кстати говоря, немонотонная и компетентная Вы наша, а не показатель ли это? Когда 80% бурчат, 10% радуются, т.к. ничего лучше не видели, а еще 10% - это организаторы. Вы прежде чем негодовать, лучше бы посидели и подумали над всем услышаным, если сразу не ясна ситуевина.
И кстати, а где опровержение по поводу истинности альтруистических намерений?

ЗЫ: Чувствую я, что меня забанят за "непоштиве відношення до українських світочей готичної справи"

Критика має бути, але розумна, аргументована і нормальному тоні написана. Адекватні люди, які вміють думати своєю головою, так і пишуть. За це ми їх і цінуємо і ніколи не забанимо. А є ще інший вид критики. Це коли тобі авторитетна людина сказала, що угп - дуже погано, а ти їй повірив і починаєш своїм тявканням загаджувати форум. От таких собачок банили і будемо банити.
І ще відповім на питання чому ти тут бачиш 80% бурчання. Насправді адекватні люди пишуть один відгук про фестиваль, де викладають свої думки лаконічно і зрозуміло. А є люди, які так не вміють, тому вони пишуть по 10 повідомлень і в кожному намагаються покричати як же все погано було. Тому не треба бути надто упередженим зі своїми цифрами.

PS Пан Gray Angels, я вас вважаю людиною розумною і адекватною, тому не маю нічого проти, якщо ви свої зауваження будете тут викладати. А то хоч у вас і є свій ресурс, та все ж обговорювати людей за їх спинами, погодтеся, якось нечемно. Дякую за розуміння.
raven666
Тема была создана для обсуждения а не расхвасливания феста а как я посмотрю негативную критику пытаются забанить "обьективные" модераторы
*No Lie*
Цитата(Evilly @ Sep 20 2006, 00:08) [snapback]177766[/snapback]

Шановний товариш критик. Поясни мені будь-ласка, як ти можеш судити про фестиваль. якщо сам і близько там не був? Лише по відгукам друзів? З того, що ти тут прочитав? Чи так аби поговорити?

Это что же, получается ….высказываться могут только те, кто был????!! ohmy.gif
Вот я, например не была, но мне есть, что сказать на заданую тему….Вам разве не интересно, почему народу было меньше чем ожидалось? huh.gif Ведь собиралось идти гораздо больше людей, а пришло…(вы сами знаете сколько)

Цитата(Evilly @ Sep 20 2006, 00:22) [snapback]177775[/snapback]

Ціна квитків зробила свою справу і всередині зібралися тільки ті, хто мав там бути і кому це дійсно цікаво, а не любителі "просто подивитися" на готів та маскарад.

Ха…смешно уважаемая laugh.gif …кто же билетиками делает фейс контроль? blink.gif
Если стоимость билета была таковой только для того что бы отфильтровать общество…то это ОЧЕНЬ глупо с вашей стороны…
Лично я против цены не имею не чего…хотя за эти деньги можно посетить самые престижные клубы Киева…а Бинго не для кого не секрет достаточно средняковый клуб…
Но речь не об этом…очень сильно огорчило то, что фест…планировался на 1 день…(это собственно одна из основных причин, почему я не пошла) Дорогие организаторы вы как люди умные и не новички в этом деле прекрасно знаете, что в фестиваль длительностью 1 день невозможно «впихнуть» кучу групп,…а иначе получается непонятное месиво с плохой организацией и постоянными накладками…Да и само слово фестиваль подрозумевает праздник длительностью не в 1 день…
Очень мучила ваша не организованность то фес 2 дня то1…то едут, то не едут те или иные группы,…то билеты продаются, то не продаются…или ещё на афише написано будут выступать «Dust Heaven» а позже выясняется, что их не будет….да вам и самим известно обо всем этом,…Когда человек отдает деньги он точно хочет знать что именно он увидит и услышат…а вы до последнего дня водили нас за нос,…при этом говоря «А вам не все ли равно??!!»
В общем, не в обиду вам будет сказано,…но в следующий раз пожалуста четче формулируйте свои цели…более объективно оценивайте свой возможности…и главное научитесь принимать в свой адрес не только лесть и похвалу, но и критику…
Вообще это проблема всего УГП здесь каждый второй слышит только себя любимого…и плевать он хотел на всех и их мнения…
Лично я не пошла потому что вы своей не определенностью конкретно «подгадили» настроение,…да и за одну ночь где по быстрячьку выступят куча групп чего-то вовсе не хотелось отдавать деньги…и дело не в том что это стоило 100гр…просто смотреть на эту пародию фестиваля как-то не хотелось ведь фест длительностью в 1 день- это лажа… rolleyes.gif

raven666
А что ты там говорил на счет гопов и байкеров?
[/quote]

Насчет гопов неговорил а вот а насчет байкеров цитировал
uliss
2Evilly, сарказму не розумієш...я ж тебе цитую, мені глибоко пофіг на ці цифри...
на рахунок того, що я хочу, хочу щоб поменше срачу було між різними організаціями які мають якесь відношення до готики...а от твої слова що людей було більше 500 мене смішить, і не в мені проблема, так як я навіть всередині не був, і побарабану, чи було там 1000 людей, чи взагалі нікого небуло, а в деяких персонах, які будуть мати з чого посміятися...
headlighta
Цитата(Evilly @ Sep 19 2006, 21:07) [snapback]177726[/snapback]

Трошки поясню для тих хто не в курсі звідки беруться більшість негативних відгуків. Їх пишуть люди, які з тих, чи інших причин ображені на УГП. Суб'єктивний товариш Єфим Олександров образився на мене. Тов. Лізард - на організаторів, яким його послуги МС не потрібні були. Повірте, ми страшенно раді з вами співпрацювати, але ідеального у світі надто мало і можливо ви просто не відповідаєте чиїмось певним запитам. Самовдосконалюйтесь, товариші, робіть обрану роботу гарно і максимально чесно та відповідально. Бажаю вам успіху.

Хех smile.gif А може і є люди, що ображаються на УГП з причин недосконалості проведених вечірок і нєоправданих надєжд, як на Хеллоуін, наприклад? Чи не вважаєте ви,о боге (хе), що буваєте ...ее...недосконалими з причини битавих пройобів, а не тому що (блабла) Лізарду як МС і деякім справжнім (!) діджеям не дісталося місця завдяки вашій прєданнасті парталу?
Чи може в мене йє теж мотиви ображатися на тебе?smile.gif)
дивна лялька
Ну тоді я дуже рада, що не поїхала спеціально на це дійство. Одна тільки згадка про БІНГО чого варта! Я там була на одній корпоративній вечірці, тож можу собі уявити, що місце, так би мовити, універсальне, для всякого роду заходів. Цей факт не вставляє. Було б класно провести це в якомусь відповідному місці, в якомусь підземеллі / бункері або хоча б на якомусь старому складі/заводі. В Києві такого нема? Думаю, що є. Для мене чиненайважливішим є та особлива атмосфера, причому місце проведення дійства відіграє значну роль. В ідеальному випадку це б мало бути чимось, де комфортно себе почуває тільки така публіка, яку хочеться зустріти на таких фестах! Хотілось би старезних мурів, плюща, іржі... Тоді і настрій відповідний, нє?

Щодо до одягу, то як без нього? Без відповідного, маю на увазі. Так, це поверхнево! І слава богу! Для мене готика тримається практично тільки на одязі (стайлінґу) і музиці. Ми коли з моїм хорошим другом ходим на якісь вечірки, то говорим майже тільки про музику, про прикиди інших відвідувачів і про "готство", хоча насправді є "інтелектуалами". :) Ну і що? Мене якраз і приваблює саме те "безглуздя" того всього. Для мене тут не існує якихось там ідей. Для мене це музика + відповідний одяг + атмосфера + трошки еротики. Все.
Steelvarg
Почитал и возник вопрос, почему по вашему мнению те кто вас критекует обезательно гопники (в конкретном случае антиготы).
И второй вопрос как вы думаете что будет если крыша в виде байкеров узнает что она вас крышует, к примеру сильвера.... или ребята с moto.kiev.ua
AntiGoth
да, ведь мы, антиготы, критикуем вас не просто потому что вы готы и нам не нравится ваши морды, у нас есть много обоснованных причин для критики готической субкультуры. Почитайте наш FAQ на www.antigothic.ru или на www.antigothic.ho.com.ua

З.Ы. и кстати, мы на Детях Ночи не наблюдали ни одного субьекта гоповской наружности
Steelvarg
[edited by noskova]
cообщение было удалено, т.к. потенциально оскорбляло участнегоф фестиваля.
MaryW
Цитата
' date='Sep 20 2006, 17:44' post='177891']2 Антіпоп і всіх їх однодумців: Зробіть щось конкурентноздатне - в конкуренції покращується якість. Махання якиками ще нічого ніколи позитивного не дало...

може ти не знаєш, але останню ЗВИЧАЙНУ вечірку АНТІПОП (НЕ фестиваль), що пройшла минулого місяця у Києві, відвідало більш ніж 800 (!!!) людей (і це без усіляких привозних "японців" та "американців").

і всі ці чисельні відвідувачі були просто у захваті як від організації, так і від музики, та й від уього іншого. і при цьому ми не волаємо про те, що ми "крупнєйшиє во всєй європє і СНГ", а просто робимо свою справу.

отже коли ми критикуємо УГП, то ми трошки маємо уяву про те, про що говоримо. отже, вам би треба було б прислухатися до нашої думки, а не стирати наші пости, банити наших користувачі і т.п.
FirstNightGirl
Добрый день!

Вашему вниманию предлагается короткометражный документальный фильм о крупнейшем в СНГ международном готическом фестивале "Дети Ночи: Чорная Рада III", который прошел в киевском клубе "Бинго" 16 сентября 2006 года.

Файл для скачивания (интернет-качество) находится по следующей ссылке:

http://shareua.com/files/3a67c9/detinochi2...ocfilm.avi.html

Желающие могут также заказать фильм в DVD-формате. Доставка - наложенный платеж. Стоимость - 35 грн (включая пересылку по Украине). Стоимость заказа для других стран оговаривется отдельно.

Заявки присылайте, пожалуйста, нам в личном сообщении на Украинском Готическом Портале (www.gothic.com.ua)
M.aY
MaryW
Ось ви весь час хвалитеся проведеною вами паті, особливо тим, що там було 8 сотен людей. Шо ж давайте подивимось.
І кажете, що ДН був не фестиваль а паті.
нещодавно мені прийшло на мейл повідомлення про проведення в Точці БОЛЬШОГО готик паті, як там зазначено. Ось шо має бути:
"В течение вечера выступят группы: КОММУТАТОР (electro-pop), ТЕЛА (gothic-emo-rock), CRUCI-FICTION (new glam). B перерывах между группами и до 01 часу ночи - gothic rock, darkwave, electro/EBM, synthpop хиты в сетах dj Negative, dj MadMax2 и специального гостя dj Algis".
"Насолода" побачити три нещасні групи, що мають до готики взагалі невідомо яке відношення і послухати 3-х діджеїв з 19 години до часу ночі називається БОЛЬШИМ готик паті, і коштує 300 руб, на наші приблизно 60 грн.
На ДН вам привезли 11 гуртів з усього світу. Які дуже професійно зробили свою справу і надали можливість отримати максималтьну насолоду.
Для вас приїхало 15 діджеїв з України та усього світу.
Було влаштовано 3 перфоманси, ви мали можливість побувати на найбільшому готичному дійстві року в Україні, в одному з кращих клубів Києва з 17години до 6-тої ранку. І за це заплатили всього 100 гривень.
А що до вашої паті. Я до речі планував на неї приїхати smile.gif Але потім перехотів. ТАк от. Мало того, що це було літо, невелика ціна(ясна річ, що можна платити за діджеїв та ще й під відкритим небом?). Напхали у паті своє ви таку купу музичних стилів, шо і чорт ногу зломить. Як на мене це було якраз і розраховано на широку аудиторію, всіх кому просто нічого було робити. А організатори влаштовували паті якраз з корисних цілей, ну і звичайно слава, це я бачу ви любите. Не критикую, а просто констатую факти.
Не можна судити по відвідувачам про рівень дійства. Дцуже багато різних факторів. От влаштуйте , як ви кажете паті, на один день, в такому ж клубі, привезіть групи та діджеїв з усього світу і тоді показуйте скільки до вас прийшло відвідувачів? Добре?
А взагалі , я думаю на то, що був один день лиш фестиваль вплинуло немало причин. По-перше ціна оренди залу, по друге те, що зараз осінь, навчання. Одноденний фестиваль спрошував можливість приїзду людей з усіх куточків країни. Хоча не буду заперечувати того, що непогано було б розтягнути задоволення smile.gif
MaryW
Цитата(M.aY @ Sep 21 2006, 16:33) [snapback]178051[/snapback]
"Насолода" побачити три нещасні групи, що мають до готики взагалі невідомо яке відношення і послухати 3-х діджеїв з 19 години до часу ночі називається БОЛЬШИМ готик паті, і коштує 300 руб, на наші приблизно 60 грн.
На ДН вам привезли 11 гуртів з усього світу. Які дуже професійно зробили свою справу і надали можливість отримати максималтьну насолоду. Для вас приїхало 15 діджеїв з України та усього світу.

ага! а нічого, що ці "гури з усього світу" нікому, крім організаторів з УГП невідомі. тобто, привезли казна що, яке, до того ж, врешті-решт практично нікому не сподобалося. вам тут вже багато людей написало, що краще б запросили 1-2 справді ЯКІСНІ команди, ніж набрати цілу купу непотрібу й потім пишатися його кількістю і кричати про свою псевдо-"міжнародність".

який толк з тої "міжнародності", якщо всі потім сказали, що наші гурти були кращими за тих, що привезли з-за кордону. от краще б і дали нашим більше часу на виступ. не були б "міжнародними", зате були б цікавішими.

Цитата
Було влаштовано 3 перфоманси, ви мали можливість побувати на найбільшому готичному дійстві року в Україні, в одному з кращих клубів Києва з 17години до 6-тої ранку. І за це заплатили всього 100 гривень.

та хоч П"ЯТЬ перформансів! скільки можна казати, що в цьому головне не кількість, а якість!

"Бінго" - один з найбільш попсових, старих та бикоподібних клубів, а зовсім не "один з кращих".

"всього 100 гривень"? ти знущаєшься? на Prodigy можна за дешевше сходити! але це Prodigy, а не фігня якась сумнівна...

Цитата
А що до вашої паті. Я до речі планував на неї приїхати smile.gif Але потім перехотів. ТАк от. Мало того, що це було літо, невелика ціна(ясна річ, що можна платити за діджеїв та ще й під відкритим небом?). Напхали у паті своє ви таку купу музичних стилів, шо і чорт ногу зломить.

так, це було літо - не клубний період, бо дуже багато людей у відпустках, і по клубах на паті не ходять. і не дивлячись на це народу було ДУЖЕ багато. власне, ЖОДНА альтернативна вечірка досі не збирала стільки людей.

ціна була нормальна як для вечірки такого формату. ми не збиралися дерти з людей зайві гроші, як це робить ваше УГП.

і чим тобі не подобаються різні музичні стилі? ми не на стилі орієнтуємось, а на ГАРНУ АЛЬТЕРНАТИВНУ МУЗИКУ. яка різниця, до якого стилю вона відноситься? до того ж, можна подумати, що на ДН тільки "готік-рок" грали smile.gif))

Цитата
Як на мене це було якраз і розраховано на широку аудиторію, всіх кому просто нічого було робити. А організатори влаштовували паті якраз з корисних цілей, ну і звичайно слава, це я бачу ви любите. Не критикую, а просто констатую факти.

"широкої аудиторії" там не було. подивись відео! там била АЛЬТЕРНАТИВНА публіка. і готи в тому числі, до речі. попсової публіки там практично не було (максимум 2-3 людини пролізли і все).

Цитата
Не можна судити по відвідувачам про рівень дійства. Дцуже багато різних факторів. От влаштуйте , як ви кажете паті, на один день, в такому ж клубі, привезіть групи та діджеїв з усього світу і тоді показуйте скільки до вас прийшло відвідувачів? Добре?

щодо "такого ж клуба", АНТІПОП взимку робив дуже успішну паті в клубі "112", що в "Арені" на Хрещатику. оце і справді - ОДИН З НАЙКРАЩИХ КЛУБІВ у Києві. та й у "Рінгу" ми робили, який також значно кращий та новіший за "Бінго"... у такі клуби ваше УГП і на поріг не пустили б. тому не треба тут хизуватися своїми сумнівними "досягненнями" smile.gif

"рівень дійства"? ну, так саме про рівень дійства у вас і у нас можна судити з відгуків та вражень людей smile.gif

до того ж, подумай! якщо на нашу паті, де не було ніяких "діджеїв з усього світу", стільки народу прийшло, то скільки б його прийшло, якби там виступали ще й якісь більш відомі зірки? так отож! smile.gif

Цитата
А взагалі , я думаю на то, що був один день лиш фестиваль вплинуло немало причин. По-перше ціна оренди залу, по друге те, що зараз осінь, навчання.

не думаю, що оренда "Бінго" коштує більше, ніж оренда "Моста".
а щодо осені, то це якраз початок клубного сезону. усі повертаються з відпусток і починають ходити по клубах та вечірках. треба знати таке! smile.gif отже, у УГП були всі шанси, але вони їх, як завжди провалили...

АЛЕ! мова тут не про те, щоб порівнювати УГП та АНТІОПОП. УГП до АНТІПОПу ще рости і рости. з іншого боку, звичайно, АНТІПОП працює в дещо іншій ніші, ніж УГП. але згадка про наші вечірки була зроблена тут у відповідь тим, хто пропонував нам "зробити щось конкурентне". от я і сказала, що давно вже зробили. і не один раз. і далі робимо! smile.gif
apxi
Цитата(...Asfear... @ Sep 21 2006, 16:17) [snapback]178046[/snapback]

Добрый день!

Вашему вниманию предлагается короткометражный документальный фильм о крупнейшем в СНГ международном готическом фестивале "Дети Ночи: Чорная Рада III", который прошел в киевском клубе "Бинго" 16 сентября 2006 года.

Файл для скачивания (интернет-качество) находится по следующей ссылке:

http://shareua.com/files/3a67c9/detinochi2...ocfilm.avi.html

Желающие могут также заказать фильм в DVD-формате. Доставка - наложенный платеж. Стоимость - 35 грн (включая пересылку по Украине). Стоимость заказа для других стран оговаривется отдельно.

Заявки присылайте, пожалуйста, нам в личном сообщении на Украинском Готическом Портале (www.gothic.com.ua)

ваш короткометражный "фильм" слегка затянут.. и скорее не про фестиваль, а про "перед началом фестиваля"

спасибо, поржали вдоволь! ;-)

Пы.Сы. если уж такой пафостный клипец делаете - делайте широкий экран, а то не по пацански как-то выходит! wink.gif

и ещё с форматом что-то намудрили.. приплюснутое вышло..

творческих успехов вам! и купите себе штатив, режиссеры! ;-)
DJ_Quake
Ну зачем спекулировать фактами? готическая+шварцесценная музыка есть подмножество множества альтернативной музыки. а альтернативная в свою очередь подмножеством музыки, которую можно услышать-увидеть на ТВ, и.т.д. давайте ещё считать сколько посетителей слушают на Майдане "сейшены" эстрадной музыки... Скуолько людей собрано - НЕ ПОКАЗАТЕЛЬ. есди бы УГП организовало тематическую вечеринку для мопи-готов, где нет места Фьючерпопу, трансу, ИДМб и.т.д., где бы перки-готы откровенно плевались и им было скучно... да и 50-ти человек бы не пришло со всего Киева. но пришли бы те, кто никогда бы не пришёл не то что на Антипоп пати, а даже на обычные вечеринки(сам лично знаю немало таких людей).

Так что хватит говорить, что больше - метр, или килограмм.
никого не защищаю и не обвиняю. не пошёл на Дети ночи в основном из-за слишком "широкой специализации последнего", я об этом писал уже.
MaryW
Цитата(DJ_Quake @ Sep 21 2006, 17:32) [snapback]178062[/snapback]
Скуолько людей собрано - НЕ ПОКАЗАТЕЛЬ.

конечно не показатель, но кое о чем это таки говорит.

кстати, на альтернативные УГП готик-пати в 2004-2005 годах (к некоторым из которых приложили руку и нынешние деятели АНТІПОПа) приходило примерно столько же, сколько и на "крупнейший фестиваль", а иногда и поболе...

так что не надо искать оправданий. надо лучше работать. ну, или не работать вообще...
Fritz Inferno
Цитата(MaryW @ Sep 21 2006, 17:40) [snapback]178064[/snapback]

конечно не показатель, но кое о чем это таки говорит.

кстати, на альтернативные УГП готик-пати в 2004-2005 годах (к некоторым из которых приложили руку и нынешние деятели АНТІПОПа) приходило примерно столько же, сколько и на "крупнейший фестиваль", а иногда и поболе...

так что не надо искать оправданий. надо лучше работать. ну, или не работать вообще...

в этом согласен с Вами полностью!
но к нашему великому сожалению .... у УГП нет конкурента (повторюсь) единственная альтернатива УГП были небезызвестные Готик Найтс...но RIP...... как и UAGoth создавался для альтернативы.....он тоже идет к рипу...... правда есть новый проект...но об этом пока умолчим.
DJ_Quake
Цитата(MaryW @ Sep 21 2006, 17:40) [snapback]178064[/snapback]

1)конечно не показатель, но кое о чем это таки говорит.

2)кстати, на альтернативные УГП готик-пати в 2004-2005 годах (к некоторым из которых приложили руку и нынешние деятели АНТІПОПа) приходило примерно столько же, сколько и на "крупнейший фестиваль", а иногда и поболе...

3)так что не надо искать оправданий. надо лучше работать. ну, или не работать вообще...

1)К сожалению, говорит только о целевой аудитории и качестве рекламы.

2)только цена была 15-25гривен. wink.gif

3)это всем полезно.
Я против расширения аудитории - мне РЕЗКО не понравилось в анонсе такое слово как IDM - такого раньше не было. если УГП и дальше будет этот стиль и близкие ему продвигать, то я туда точно не пойду, ибо такие девиации губят атмосферу пати за счёт притока посетителей, которые разрушают атмосферу пати. Кстати ни на одной Антипоп пати не был именно по той же самой причине.
DJ_Quake
Кстати... если бы кто-нибудь из готов жил в частном секторе на отшибе... либо на даче устроить хоум-пати - было бы неплохо, как альтернатива большим пати у хоум-пати есть свои преимущества - суперфейс-контроль, отбор групп и ДЖ. и светотехникаб и акустика тоже может быть не хуже, чем в старом добром прайме или Сторе 205... человек 30-50 вполне создадут атмосферу, даже лучше, чем на больших пати.
Steelvarg
Значит правда имеет св-во оскорблять... что-ж... вот такие-мы не пафостные и прямолинейные...
M.aY
Цитата
привезли казна що, яке, до того ж, врешті-решт практично нікому не сподобалося

Неправда. Вчіться висловлюватися об'єктивно. Кажіть, наприклад не сподобались мені та трьом моїм друзям. на форумі вже немало людей висловлювалося гарно про закордонні групи. Мені, та моєму другові більшість сподобалась. А якщо ви були в залі, то побачили б, що більша частина танцполу була у захваті від, наприклад Севере Іллюзіон, або Шарлотез Шедоу.

Цитата
який толк з тої "міжнародності", якщо всі потім сказали, що наші гурти були кращими за тих, що привезли з-за кордону

Так э чим пишатися smile.gif Але мені особисто сподобались закордонні гурти, принаймні було дуже цікаво, і я впевнений, що я такий не один.

Цитата
та хоч П"ЯТЬ перформансів! скільки можна казати, що в цьому головне не кількість, а якість!

пардон, три непоганих перфоманси wink.gif

Цитата
"Бінго" - один з найбільш попсових, старих та бикоподібних клубів, а зовсім не "один з кращих".

Добре, кажіть як вважаєте за потрібне. Скажу лишень, що клуб сподобався, атмосфера була чудова, просторо, приємно було там знаходитись.

Цитата
всього 100 гривень"? ти знущаєшься?
Я порівнював з російським. Так, дорогувато, але фестиваль того коштував.

Цитата
так, це було літо - не клубний період, бо дуже багато людей у відпустках, і по клубах на паті не ходять.

Я мав на увазі, що ви не витратилися так на оренду приміщення.

Цитата
ціна була нормальна як для вечірки такого формату

Я мав на увазі, що через незначну ціну і було так багато відвідувачів. А шо за опенеар паті можна здерти ще дорожче?

Цитата
чим тобі не подобаються різні музичні стилі?

Паті була саме альтернативна, а не тематично готична. Тому порівнювати з фестивалем не можна і саме тому ви мали так багато відвідувачів, бо на дуже широку аудиторію орієнтувалися.

Цитата
широкої аудиторії" там не було. подивись відео! там била АЛЬТЕРНАТИВНА публіка. і готи в тому числі, до речі.

Добре, широка альтернативна аудиторія. smile.gif Готів було небагато, проце вже писали. Ще один привід, чому не можна порівнювати з фестивалем.

ВИ дивитесь на одну сторону монети, але я вас не засуджую. Я вже пояснив чому було так багато людей, і чому вашу паті не варто порівнювати з фестивалем.

Цитата
не думаю, що оренда "Бінго" коштує більше, ніж оренда "Моста".

Думаю, що все ж більше wink.gif

[quote] щодо осені, то це якраз початок клубного сезону. усі повертаються з відпусток і починають ходити по клубах та вечірках. треба знати таке![quote]
Після відпусток люди потратили гроші, почалось навчання, це затрудняє приїзд здалеку. і т.д не заставляйте повторюватися.

Чи не вважаєте ви це пустою розмовою? Я пропоную або перенести це в іншу тему, на будь-якому порталі, або припинити. Модераторам взагалі пропоную видалити мої, і ваші повідомлення це значно захламлює тему. ВОно тут не треба.
Стосовно Антіпопу. Я погано знайомий з вашею діяльністю. НА Фестивалі ви виступили гарно, навіть ті, хто намагався скорчити на обличчі похмурий вигляд сміялися на повну. Я теж від душі посміявся. Згоден. Приз головного цирку віддію вам без вагань. ВИ сильно підняли настрій, настроїли на гарне сприйняття Дітей Ночі. Стосовно зробленого вами. Молодці. Але знаєте чим ви в першу чергу відрізняєтеся від УГП? ВИ не можете втримати свого успіху, своєї слави. Вона аж пре з Вас. Ви всім хочете шось довести, шось показати. Це лише погіршує вас. Не варто, люди. Як ви не зрозумієте. Нашо такий шлях? Шлях образ, поливання брудом? Працюйте собі, робіть свою справу і не заважайте іншим, не вбивайте намагання інших зробити шось для України, тим більше таке дійство як Діти Ночі... Я висказався... ще раз пропоную стерти це все до дідька...
Черная Ведьма
Цитата
и светотехникаб и акустика тоже может быть не хуже, чем в старом добром прайме или Сторе 205... человек 30-50 вполне создадут атмосферу, даже лучше, чем на больших пати.

У меня звук в лучше, чем в Прайме и Сторе вместе взятыми - студия Инферно отдыхает!
только я вас к себе не пущу
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal