Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Мір.. Труд.. Май..
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Zavgosp
Панове укр-ґоти, цікаво чи зачепили весняно-польові роботи вас?
Druzilla
Мене - ні. У мене в травні і без того забагато свят. Радянське мене не зачіпає - я в ті часи майже не жила...
Amorph
Избавился от маздайных огородов лет 5 назад, чему нисказанно рад.
Taghirion
у мене теж нічо одібного нема... ненавиджу дачі, городи, села...smile.gif
Amorph
Дача хорошо когда туда отдыхать ездиш, на речку сходить или за грибами, например, а не раком на огороде стоять с сапкой, огороды маздай.
Lissa
ненавижу полевые работы, электрички вонючие, жлобов в них и крепатуру на утро...
Zavgosp
на днях з хлопами фантазували, як би було весело, коли б звичайнi дачники побачили 10-15 готiв у страхiтливих чорних шмотках, якi вкалують на своiй дiлянцi.. от би було смiху..
sRАT
электрички я люблю, но только не на огорды на них ездить, а за город, на природу....эээээээээххх, обалденные выходные были! сразу после Прайма в лес. нет, природа это всё таки улётsmile.gif)
Druzilla
Zavgosp: прикольноsmile.gif Тіки готів важко було б відрізнити від землі...
havoc
Готів на польвих роботах мабуть вважали б за якихось брутальних grave diggerів, напевно. Майовки - аццтой. Вся Європа живе нормальним життям, у нас - державне свято. От на цю державу так і дивляться. Добре, що хоч жовтневі скасували.

З такими справами, панове, поляки, латиші та ін. будуть безперешкодно мандрувати по всій Європі на WGT та Casle Party, а ми будемо картоплю копати sad.gif(( Коментарі?
Tyrant
Никогда не любил всякие полевые работы. Дач хватало - родители в середине 90-х аж две умудрились завести, но я на все эти садоводческие изыски забил! И вообще - я дитя города! =)
Gorec
А я разом з командою вранці першого загрузився в електричку, і поїхали ми до Гранітного (зупинка перед Малином). Там дійшли до річки Ірша і до третього лісом-полем та вздовж Ірші і Тетерева дійшли до пгт Тетерів і знов на електричці додому... Погода просто супер була...
neakr
На счастье в єтом году проскочил мимо огородов. но обычно вкалую аж бегом - у тещи около гектара и у моих родаков так же
Mad Princess Old
Нда... эта страна еще надолго останеться колхозом...smile.gif
Druzilla
До мене тіки дійшло: зізнавайтесь, хто з готів є редактором "Ентеру"?? Знаєте, там на минулому, щоправда, тижні, тема була така: "Що ви робите, коли батьки їдуть на дачу?":-)))

Як класно, шо моя дача більше схожа на курятник...
Amorph
2havoc Если у тебя нет денег на поездку за границу, то праздники в этом не виноваты smile.gif
havoc
Це точно.

А калхозом наша країна ще залишться надовго
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2018 Ukrainian Gothic Portal