Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Laibach
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
FirstNightGirl
ребята а это правда, что сабж выступает раз в 2-3 года ? и вообще в каком стиле он играет ? а то те вещи что я слышал - забойный индастриал.
FirstNightGirl
Лайбах взагалі дуже цікава формація. Вони традиційні інфдустріали - саме правильні, бо інфдастріал зараз це кормеціоналізований напрямок без ідеї, а починалося, як раз все це з ідеї. Для порівняння можете взяти перші альбоми НІН і послухати їх останні релізи.

Так ось коли Лайбах був у Києві на фестивалі "Рок-ексзитенція-97" (якщо я не помиляюсь у році), то на сцені вони грали дуже важкі індустріальні композиції, щось таке середнє між Сепультурою таРамштайном - кучно, жорстко, смачно ... і що мені сподобалося важко. На виступі роздавалися флаєри на концерт в якомусь гопацькому найтклабі. Там вони представили інфдустріальну програму рейвового толку. Щось таке наелектризоване і рафіноване. Мені, наприклад ці релізи не сподобалися, але я розумію, що для найтклабу - це були професійні і потрібні речі.

Підведу риску - якщо ви не знаєте Лайбах - краще пошукайте по інету - бо це мабуть один з небагатьох колективів, якій на індустріальній сцені дійсно воже себе вважати не грощмиями а ідейними творцями. Їх музика не призначена для широкого загалу, (точніше не вся) - є і "забойный индастриал", а є і відверті ембієнти з прибамбасами.
stranger
to Vandal

1 - pravda..

2 - industrial / alternative electronics...na wave gotik treffen oni sigrali industrial / dark electronics programu...to Korwin..

so vsem ostalnim soglasen...
Sauron
Веселый кавер Laibach заделали на Morbid Angel "God Of Emptiness". Вот интересно как тексты подобного толка соотносятся с их идейностью.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal