Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > і знову про вибори:)
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: і знову про вибори:)
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Gothera
2Tyrant
отмену результатов выборов, введение чрезвычайного положения, и отстранение от участия в новых выборах и Ющенко и Януковича.
Такий варіант аж ніяк не виключений після другого туру, тільки от вигідний він в першу чергу Кучмі. В наступних виборах ніхто проти нього не зможе протистояти. Будем мати руду кульбабку президентом ще 5років:(. http://pravda.com.ua/archive/2004/november/11/2.shtml
...избран мэром Нью-Йорка
Погодься, різниця між мером (і іншими високими посадами) та президентом є дуже великою:)
...бывший президент Гватемалы...
Ти ще "демократичні" країни африки перерахуй:)) Я мав на увазі трохи більш цивілізовані країни.
Лучше хоть такое обещание, чем прямо заявленное стремление на вступление в НАТО.
Це така сама обіцянка-цяцянка, бо нам туди далеко. Та й стабільна Європа значно краще ніж нестабільна Росія.
Зато печатались антиянуовичевские листовки, и не говори, что их не было.
До речі даремно ти це згадав, в тих листівках якраз таки розповідалось по суті: про "досягнення" уряду Януковича, про підвищення пенсій, що визвало інфляцію, про ціну на хліб, м"ясо, бензин, про факт відсидки (і не кажи, що кожен в молодості може помилитись, набридло слухати) - те що, Я. чомусь приховує. Ти ще скажи, що загальновідомі флешки, анекдоти і малюнки з yanukovich.nm.ru і.т.д. створюють американські спецслужби, як це заявив Гавриш:).
Gothera
Хотя "террористы" не совсем то слово, скорее заговорщики.
Це взагалі смішно. Студенти перших курсів - терористи/заговорщики? Я знаю цих "терористів" з Львівського студентського братства і "Пори" особисто. Мабуть я до них також відношусь:) А "Пора", до речі, це логічне продовження сдудентських мітингів 3-річної давнини (ГО "За правду!"), коли ще про вибори навіть ніхто не думав.
скорее есть перебор с грязью в адрес власти и восхвалениями Ющенко.
От ти даремно телевізор не дивишся, бруду на Ющенка там буде побільше ніж в і-неті на Я. В неті знайти почути достовірну інфу про них набагато легше, а те, що ти називаєш брудом є всього лиш гіркою правдою про владу і народ повинен це знати.
Тебе не кажется, что тотальная поддержка телеканалами Януковича говорит лишь о том, что крупный бизнес, которому они принадлежат, предпочитает Януковича?
А те, що цими каналами володіють Суркіс (Медведчук) і Пінчук (Кучма) тебе не наводить на думку ЧОМУ їм потрібен Янукович? Російське лобі Януковича: http://pravda.com.ua/archive/2004/november/12/6.shtml
Ось тобі ще один факт. З певних достовірних джерел є така інформація: в перемогу Я. крупний бізнес (+кримінал) вложив таку суму грошей, що його поразка загрожує йому фізичною смертю. Звідси зрозуміло чому Я. йде на ВСЕ, щоб будь-якою ціною здобути владу. Інстинкт самозбереження.
А в Абхазию никто вообще не вводил ничего, Россия просто поддержала абхазов в конфликте
Під приводом захисту своїх громадян Росія розігрує "російську карту" в Придністров"ї, Південній Осетії, Абхазії, тепер вже і в Україні (саме рос.політтехнологи почали розкручувати істерію щодо поділу України). Якщо захід нам "грозить" експортом революції - "грузинський варіант", то Росія - експортом громадянських воєн і конфліктів. Це факт. "Розділяй і владарюй"?

P.S. Боюсь цей топік спіткає доля "пєрєварота":)
Панове, перестаньте мусолити слова Тіранта.
Я його чудово розумію.
Якби я, українець, жив скажімо у Росії, або Молдові, я б теж був за інтеграцїю цього державного утворення з моєю батьківщиною. Бо в мені живе український імперіаліст. Отак і з Грішою.
А ви тут: "Ющенко, Янукович... Росія":)))
Дивіться в корінь.
І в кінці-кінців, потрібно вже починати рух за визволення братнього російського народу від авторитарного Путінського режиму. Тому, що ми знаємо, що росіяни, завжди прагнули до возєднання з великим українським народом, прагнули до культурної інтеграції та економічної. І хто ж як не ми зможемо їм допомогти.
Нам пане
Ґотера

, якось треба нарешті познайомитись і добряче випити пива. Га?

Music: Chandeen
Tyrant
Я мав на увазі трохи більш цивілізовані країни.

Украина пока что находится на уровне латиноамериканской страны, давайте смотреть правде в глаза.

Та й стабільна Європа значно краще ніж нестабільна Росія.

По-моему, Европа для нас чужая. И этим все сказано. Мы не такие, как они, но мы такие, как россияне. Никуда от этого не деться.

А "Пора", до речі, це логічне продовження сдудентських мітингів 3-річної давнини (ГО "За правду!"), коли ще про вибори навіть ніхто не думав.

Есть неоспоримый факт того, что Пору инструктируют люди, участвовавшие в свержении Милошевича и Шеварнадзе, и работают они на деньги американского правительства и негосударственных организаций. По-моему, уже этого достаточно, чтобы называть их заговорщиками. Рядовые участники организации может быть и обыкновенные студенты, но те, кто ими заправляют, это совершенно другие люди.

В неті знайти почути достовірну інфу про них набагато легше, а те, що ти називаєш брудом є всього лиш гіркою правдою про владу і народ повинен це знати.

Особенно когда это всякие недостоверные сведения, которые выдаются за правду, например, выложенное на форуме "Антипопа" как прикол якобы распоряжение для киевской милиции, которое korrespondent.net печатает как достоверный документ. Честно говоря, в данной ситуации я не верю ни одному украинскому источнику, ни официальному, ни опозиционному, верю некоторым европейским изданиям, если их прочитать все, и делать скидку на их симпатию к Ющенко, и некоторым российским, если снова таки делать скидку на их симпатии. Плюс информация от знакомых, которые пребывают внутри процесса политической борьбы в разных ее проявлениях, и обладают некоторой инсайдерской информацией. Вот для меня относительно надежные источники.

А те, що цими каналами володіють Суркіс (Медведчук) і Пінчук (Кучма) тебе не наводить на думку ЧОМУ їм потрібен Янукович?

Главное не мотивы, а главное факт того, что не государство заставляет каналы поддерживать провластного кандидата, а владельцы каналов это делают сами потому что им это выгодно.

Під приводом захисту своїх громадян Росія розігрує "російську карту" в Придністров"ї, Південній Осетії, Абхазії, тепер вже і в Україні (саме рос.політтехнологи почали розкручувати істерію щодо поділу України). Якщо захід нам "грозить" експортом революції - "грузинський варіант", то Росія - експортом громадянських воєн і конфліктів. Це факт. "Розділяй і владарюй"?

Пока что Россия нам ничем таким не угрожает, а то, что Украина разделена как государство особого доказательства не требует, проедься из Донецка через Одессу во Львов и сам это ощутишь.

2 Хомиус

Я такой же украинец как и ты, и кстати ни при каких обстоятельствах не собираюсь покидать Украину, в частности Киев, здесь я родился, здесь мое место. Просто если ты себя позиционируешь как националиста украинского, мне ближе позиция националиста славянского, можешь смеяться над этим, но я считаю, что славянские народы, пишущие на кириллице и исповедующие православие как традиционную религию должны держаться вместе и сотрудничать друг с другом, а не строить барьеры. В случае с Россией и Белоруссией к таким традиционным связям примешивается еще и экономическая целесообразность, потому что при СССР существовал единый хозяйственный комплекс. Я хочу, чтобы моя страна не зависела ни от кого, но любые союзы с близкими нам народами я очень приветствую. Мне очень жаль, что не все люди в Украине и России это понимают, и могут пожертвовать традиционными связями ради сиюминутной выгоды.

Music: THE ETERNAL AFFLICT Atroci(-me)ty
julietta
"Вам ніколи не спадало на думку, що Вам вбивають у голову, через ЗМИ, що обидва кандидати - "уроди моральні"?"

Навіщо брати до уваги ЗМІ. З початком передвиборної кампанії я майже перестала дивитися телевізор. Іноді радіо випадково чую.
Але побувала, власне на виступі, в честь дня міста, панства Порошенка і Тимошенко. Настільки похабну агітацію я чула хіба що в тих самих виступах вживу від пана Януковича.
Що один кричав "посадимо" і "козли", що оппоненти йому вторили..
Народ і в першому випадку і в другому репетував "ПРАВИЛЬНО", майже скандував. Студенти університету проявляють максимальну явку саме на мітинги Ющенка, а не на пари. На запитання чому саме вони будуть за нього голосувати, була відповідь: та він же зможе... Але що зможе, коли і за рахунок чого вони чомусь не знали. Єдиним аргументом було те, що його політичний оппонент - бандит.
У обидвох рильце в пуху. І замість того, щоб дійсно розкривати свою політичну програму і діяти за нею, вони обливають один одного багнюкою.
Чи це правильно? Чи може хоч один з них принести благо Україні?
julietta
"По-моему, Европа для нас чужая."

І не тільки Європа, а і Росія.
Ми не потрібні ні там, ні там.
Чому б поки що не зупинитися на самих собі і не почати розвивати економіку країни? А потім проситися кудись.
Зараз, абстактко кажучи, Україна ходить і просить :"прийміть мене, я буду слухатись, тільки прийміть..."
Gothera
2Tyrant
Украина пока что находится на уровне латиноамериканской страны
"Україна - не Росія" Леонід Кучма
"Україна - Гватемала" Тірант:)))
Мы не такие, как они, но мы такие, как россияне.
Дніпро, брат мій, висихає,
Мене покидає,
І могили мої милі
Москаль розриває...
Нехай риє, розкопує,
Не своє шукає,
А тим часом
перевертні
Нехай підростають
Та поможуть москалеві
Господарювати
Та з матері полатану
Сорочку знімати'...

"Розрита могила" Тарас Шевченко
По-моему, уже этого достаточно, чтобы называть их заговорщиками.
По-моєму, все що ти написав достатньо, щоб назвати тебе "п"ятою колоною".
не государство заставляет каналы поддерживать провластного кандидата, а владельцы каналов это делают сами потому что им это выгодно.
Абсолютно не зрозумів, що ти цією фразою хотів сказати.
Украина разделена как государство особого доказательства не требует
Я це й сам прекрасно знаю. Цей розділ потрібно зменшувати, а не штучно роздувати. Чи ти думаєш, що Україні потрібна друга Північна Ірландія або країна басків?
мне ближе позиция националиста славянского
"Націоналізм - це хвороба"(с) В. Янукович
славянские народы, пишущие на кириллице и исповедующие православие как традиционную религию должны держаться вместе
Ну то бери ширше! Дайош Болгарію в славянскій саюз! Маразм крєпчаєт...

Music: Кому Вниз - Пісня землеробів
Gothera
2julietta
І замість того, щоб дійсно розкривати свою політичну програму і діяти за нею, вони обливають один одного багнюкою.
Такі вже реалії політичного життя України. Зараз політична програми стоять на другому місці, на кону стоїть (знову) незалежність неньки України. І від цього нікуди не дінешся...
З початком передвиборної кампанії я майже перестала дивитися телевізор.
Вибач, але ти, здається, не розумієш ситуації і намагаєшся коментувати.

2Хоміус
Нам пане Ґотера, якось треба нарешті познайомитись і добряче випити пива. Га?
Заочно ми вже знайомі, а от пиво то є добре...Тре' подумати:)

Music: Кому Вниз - Птаха на ймення Nachtigall
Gothera
2Tyrant
якобы распоряжение для киевской милиции
Те що вона анонімна аж ніяк не означає, що вона брехлива. Наприклад у Львові в інституті МВС студентам пропонували заповнити анкети, в яких просили вказати чи провели їх викладачі лекції з ознайомленням політичної ситуації в Україні. Просили вказати прізвища тих викладачів, і так, між іншим в цих анкетах розповідалось який кабмін хороший і скільки доброго він зробив для простих людей. Ясне діло, що факт анкетування ніхто з ректорату інституту не підтвердив, але коли цю анкету надрукували в газеті, все швиденько замнули і більше роз"яснювальних робіт не проводять. Студентам також погрожували якимись внутрішніми органами МВС. Недавно до львівської міліції надійшов темник, де агітували за Януковича, також показували відео, де "звірі" Ющенко і ко. били міліціонерів і супроводжувалось це відповідними коментарями. Це відео (показували на п"ятому) і темник є фактом.
Так що, якщо подібні речі публікують, то це не означає їх надуманість. Публікація є засобом упередження подібних порушень.
Я знаю о факте письма, подписаного Ющенко, в котором предпринимателей активно убеждали дать ему денег
Ось бачиш, знову подвійні стандарти. Ти його в руках тримав? Значить подібним листам ти віриш, а вказівкам міліції ні?

Music: Anathema - Deep
Gothera
Зато Ющенко и его штаб угрожали массовыми беспорядками в случае если они наберут меньше голосов. Просто так, еще до выборов.
Це не підбурювання і погрози, а попередження в разі масових фальсифікацій. А те, що Ю. набере більше голосів відомо було всім крім тебе, здається.
достаточно было бы снять пару качественных роликов о депрессивных городах
Ню-ню. І загальнонаціональні канали взяли б і дружно показали їх. Єдиним способом донести свою програму і погляди в Ю. були через мітинги. Це також всім відомо крім тебе.
А в Абхазию никто вообще не вводил ничего
Так, між іншим, а "миротворці" це не війська? Будь-ласка не доводь, що Росія з благими намірами їх вводила.
Пока что Россия нам ничем таким не угрожает
Ти сам сказав, поки що...

Music: The Gathering - My Electricity
julietta
to Gothera
"Вибач, але ти, здається, не розумієш ситуації і намагаєшся коментувати."

Політична ситуація міста, все що в ньому відбувається, є відображенням політичної ситуації країни.
ЗМІ не завжди забезпечують реальною інформацією (про це неодноразово було сказано в даному топіку). Проте спостеріганням за власним містом, подіями у ньому, думкою зовсім різних людей нехтувати не варто.
bobsley
Tyrant
Украина пока что находится на уровне латиноамериканской страны, давайте смотреть правде в глаза.

Тоді як пояснити, що латиноамериканці грають краше в футбол? :) Я розумію, що це дибільне питання але просто згадався інститутьський реферат з доповіддю, де я намагався сумістити рівень нашого футболу з економічним розвитком :))
Отак.
Немає тут прихильників визволення російського народу.
По-моему, Европа для нас чужая. И этим все сказано. Мы не такие, как они, но мы такие, как россияне. Никуда от этого не деться.

Ну це, Тіранте , твої проблеми. Мені здається, в мене ніц нема спільного з нащадками угро-фінських племен та Чінгізхана. Мені значно ближчий і миліший собор Святого Штефана у Відні ніж Васілія Блаженного в Москві.
А Вам, панове?
SevaB
Чортівня. друга сторінка не відкривається.
Я дивлюсь панове тут Tyrant`а так що не побачивши його пост на другій сторінці я нічого не втратив. Знову таж демагогия. Латинська Америка, Европа для нас чужа. Про православ`я мабудь згадував...

2 julietta
Політична ситуація міста, все що в ньому відбувається, є відображенням політичної ситуації країни.
У випадку коли кількість населення міста прямує до кількості начелення країни. :-))) У випадку розколотої територіально на два табори нещасної неньки України це не є вірно.

2 bobsley
Тоді як пояснити, що латиноамериканці грають краше в футбол?
Да вони там такі бідні, що їм крім футболу нема ніяких розваг.
:-))

2 Xomiyc
визволення російського народу
Tyrant що, перечитався матеріалів Братства?????
Мені здається, в мене ніц нема спільного з нащадками угро-фінських племен та Чінгізхана
Дискутував на цю тему з москалями та національно несвідомими українцями www.gamedev.ru. Вони мені декілька день намагались довести що українці не нація, що Валуєв був правий... Проте і ця Ваша фраза - перебільшення. Ну маємо ми трохи з ними спільного. Авось наприклад... :-(((
-----------------------------------------------------------
"Тихим вечером, звездним вечером
бодит по лесу листопад...
... среднерусская, сердцу близкая
подмосковная сторона..." Ю.Визбор
cyrill3
у мене все выдкривається...:)

2julietta
Повністю тебе підтримую... Десь у перших політ.топіках Феотаст видав найкращий політ лозунг: "Х*й - наш кандидат!!!"
Тож пропоную послати нах америку, європу та росію разом з їхними ставлєніками...
julietta
to SevaB
У випадку розколотої територіально на два табори нещасної неньки України це не є вірно.

Чому? Виходить дзеркальне відображення: в одному з таборів підтримують одного і хаять іншого з такою силою, як в другому це роблять навпаки?

to cyrill3
Тож пропоную послати нах америку, європу та росію разом з їхними ставлєніками...

І спробувати бути дійсно незалежними... :-))
SevaB
2 julietta
Виходить дзеркальне відображення: в одному з таборів підтримують одного і хаять іншого з такою силою, як в другому це роблять навпаки?
У випадку коли одні хоч якось притримуються моралі, а інші ні - це теж не вірно. Да і отримати істину хоч у першому наближенні з передвиборчої кампанії, ІМХО, неможливо.
І спробувати бути дійсно незалежними...
Да хто ж нам дасть... :-(((
cyrill3
test
Rigor Mortis
Чортівня. друга сторінка не відкривається.

у мене зранку і третя не відкривалась, шо призвело до створення "аги":) друга не відкривається досі...

Мені значно ближчий і миліший собор Святого Штефана у Відні ніж Васілія Блаженного в Москві.
А Вам, панове?

мені теж. абсолютно не розумію аргументації таких людей, до того ж вони це навіть і не аргументують, для них це чогось є аксіомою і само сабой разумєющімся. для мене само сабой разумєющімся є якраз наведене вами, пане хоміус.

2 Xomiyc
визволення російського народу
Tyrant що, перечитався матеріалів Братства?????

нє, то, наскільки я пам"ятаю, хоміус пропонував визволяти братній російський народ від їх жорстокого керівництва і об"єднати під крилом неньки україни всі братні слов"янські народи:))
julietta
to SevaB
Да хто ж нам дасть... :-(((

Ми самі собі не хочемо давати.
Вірніше, кожен, сам по собі, хоче, але якщо зробити усереднення по усім жителям України, то виходить, що всі хочуть зовсім різної незалежності. А в результаті, як у басні Крилова: "а віз і нині там..."

Music: Песни с мультфильмов_Я на солнышке лежу
SevaB
об"єднати під крилом неньки україни всі братні слов"янські народи:
см. www.bratstvo.info
2 julietta
Оскільки у менталітеті більшості українців твердо сидить "моя хата скраю", найбільше, що народ України може - це обговорювати варіанти відповідей на одвічне питання не лише російської інтелігенції за філіжанкою кави...
Ех..., тобто, сьорб...
julietta
to SevaB
найбільше, що народ України може - це обговорювати варіанти відповідей на одвічне питання не лише російської інтелігенції за філіжанкою кави...
Ех..., тобто, сьорб...

Повністю, на всі 100%, згідна :-)))
Lissa
Кокоє трогатєльноє єдінодушіє.. (утіраєт скупую мужську сльозу) )))

У менталітеті нашого народу, як ізволілі виразіться тут присутствующіє -найбільша риса - то Заздрість! й тільки через неї ми ще їснуємо й не знаходимося у повній й цілковітій дупі...

ІМХО
julietta
to Lissa
найбільша риса - то Заздрість!

А крім неї, ще багато чого, що не дає нам, українцям, можливості порозумітися у власній країні і об'єднатися між собою проти іноземних втручань...
SevaB
2 Lissa
найбільша риса - то Заздрість! й тільки через неї ми ще їснуємо й не знаходимося у повній й цілковітій дупі...
Ми не у повній дупі тому, що конструктивної заздрості більше ніж деструктивної. Це так, продовжуючи вашу думку.
2 julietta
А крім неї, ще багато чого, що не дає нам, українцям, можливості порозумітися у власній країні і об'єднатися між собою проти іноземних втручань...
Отожбо. Хто винен визначили - ми самі. Залишаеться відповісти на питання "що робити". І які українці недосконалі. І заздрість у нас, і авось, і "моя хата скраю". Проте, якщо по голові щось добре стукне, то встають, об`єднуються. Тільки рідко це буває... Мабуть треба, щоб хтось з середини народу по голові стучав...
-------------------------------------------------------
"...Я знаю народ, я все про него прочитал
Лишь просвещение и совесть способны его изменить.
Народ меня ждет, но я почему-то устал.
Вот только не надо меня, пожалуйста, бить..." ДДТ
Tyrant
Суммируя дискуссию, можно констатировать одно: у сторонников Ющенко есть некий стереотип в сознании, его можно условно описать двумя логическим цепочками, первая: Ющенко - добро - справедливость - либерализм - оранжвый цвет - перемены к лучшему - ЕС; вторая: Янукович - зек - тюрьма - бандитизм - диктатура - Россия. Это очень утрировано и примитивно. Мир не делится на черный и белый. Кроме того, сторонники Ющенко никак не могут даже сами себе объяснить что, как и какими средствами их кандидат будет реализовывать в случае победы. Вбили себе в голову, что один - хороший, а второй - зек, и все. Напомню кое-что, в 1991 году точно так же голосовали за национал-демократов и рыночников (в противовес "комунякам", как сейчас "зеку"), в 1994 так же избирали Кучму ("ну ведь только он сможет", я эти разговоры и по сей день помню). В обоих случаях оказались в луже. Точно так же может оказаться и с Ющенко.

А негатив по поводу России попахивает стереотипами многолетней давности. Господа, всего 60 лет назад Германия воевала с Францией, а вы как аргумент против России приводите Золотую орду. Смешно.

Music: THE FALL Bend sinister
julietta
"А негатив по поводу России попахивает стереотипами многолетней давности."
І не безперспективно...
Кола історії можуть повторитися...
Все завжди починається з порад, а закінчується пануванням.
Gothera
2All
Кому треба 2га сторінка, можу кинути на мило.

2Tyrant
Напомню кое-что, в 1991 году точно так же голосовали за национал-демократов и рыночников (в противовес "комунякам", как сейчас "зеку"), в 1994 так же избирали Кучму ("ну ведь только он сможет", я эти разговоры и по сей день помню). В обоих случаях оказались в луже. Точно так же может оказаться и с Ющенко.
Ти дурак, чи як? В 1991 був вибір між нац.демократом Чорноволом і колишнім "комунякою" Кравчуком. ВИ, русофіли, вибрали останнього. В 1994 знову таки ВИ вибрали Кучму. І тепер знову ж ВИ лижете дупу Я. А твій прєкрасний Я. в дебатах показав, що НІХЄРА не розуміється в жодному з питань! Що скажеш?
Tyrant
2 Gothera

Я о выборах в раду 1990, да на год раньше все было, здесь ты прав. Помню, как тогда многие радовались, что в каком-то округе не прошел "комуняка". И что национал-демократы потом сделали, когда Кравчук предлагал им участвовать в правительстве? Защищали вопросы языка, а потом вообще ушли в "конструктивную опозицию".

Music: THE ETERNAL AFFLICT Luminographic agony
Gothera
2Tyrant
Ющенко - добро - справедливость - либерализм - оранжвый цвет - перемены к лучшему - ЕС
В даній дискусії ніхто крім тебе не згадував ЄС.
А негатив по поводу России попахивает стереотипами многолетней давности.
Дістав ти з своїми стереотипами, подивись на політику Росії в авт. республіках Грузії. Втручання у внутрішні справи країни і підтримка сепаратистів. Путін активно підтримує одного з кандидатів в Абхазії, Лужков і ко. підтримували Абашидзе і т.д. Це призвело до того, що Абхазія є на порозі нового громадянського збройного конфлікту. В тебе погана риса заперечувати очевидні речі.
Помню, как тогда многие радовались, что в каком-то округе не прошел "комуняка".
Хто би говорив про давні стереотипи:)
Tyrant
В даній дискусії ніхто крім тебе не згадував ЄС.

Ну это в данной, а я вообще о сторонниках Ющенко. Вот сейчас исключительно ради интереса (дебатами навеяло) три часа читал разные форумы и комьюнити, где доминируют сторонниик Ющенко. Никакой конкретики, одни лозунги в духе "Голосуй сердцем".

Дістав ти з своїми стереотипами, подивись на політику Росії в авт. республіках Грузії. Втручання у внутрішні справи країни і підтримка сепаратистів. Путін активно підтримує одного з кандидатів в Абхазії, Лужков і ко. підтримували Абашидзе і т.д. Це призвело до того, що Абхазія є на порозі нового громадянського збройного конфлікту. В тебе погана риса заперечувати очевидні речі.

Россия проводит такую политику только по отношению к соседним с ней странам, если те проводят недружественную политику. Грузия же никогда дружественную политику по отношению к России не проводила, еще со времен Гамсахурдиа. О поддержке чеченцев я уже молчу. А в нынешней ситуации в Абхазии Россия абсолютно не виновата, она не заинтересована в этом обострении. Там просто свои власть не поделили, Россия теперь должна выступать как посредник.

Music: ЛАСКОВЫЙ МАЙ Все хиты
Tyrant
Все завжди починається з порад, а закінчується пануванням.

Золотые слова! Только советы нам дает не Россия, а "великие демократы" из Брюсселя и Вашингтона, учат нас как выборы проводить, балотироваться ли Кучме на третий срок и т д. А закончится тем, что Украина будет серой зоной, "другом ЕС", все наши основные предприятия будут принадлежать европейцам или американцам, к нам будут перенесены производственные мощности, которые загрязняют у них атмосферу или требуют дешевой рабочей силы, а мы будем называть это "новыми рабочими местами", благодарить за подачку, и принимать "уроки демократии" от всяких сорросов и карнеги-фондов. Вот вам и советы, только з запада все советы идут, а не с востока. И в отличие от России, это не стереотипы, навеянные 37 годом, или даже 1991, это реальность нынешней Словакии. Лично я не хочу такой путь.

Music: ЛАСКОВЫЙ МАЙ Все хиты
SevaB
2 Tyrant
в 1994 так же избирали Кучму
Голосовали не за Кучму, а против коммунистов.
Россия проводит такую политику только по отношению к соседним с ней странам, если те проводят недружественную политику.
Ну дык это ж и есть вся основа российской внешней политики. Если Россия считает, что по отношению к ней проводится недружественная политика, то страну, которая проводит такую политику, необходимо оккупировать или, на крайний случай, поставить там послушное правительство.
Там просто свои власть не поделили, Россия теперь должна выступать как посредник.
А какого черта, Россия должна выступать как посредник, а? Какого черта?
закончится тем, что Украина будет серой зоной, "другом ЕС", все наши основные предприятия будут принадлежать европейцам или американцам, к нам будут перенесены производственные мощности, которые загрязняют у них атмосферу или требуют дешевой рабочей силы
Так поступил Китай. И достиг прогресса. И теперь к ним не только вредное производство переносят, но и высокотехнологическое. Демократию им не навяжешь, конечно. Но экономику им подняли капитально.
SevaB
2 Tyrant
три часа читал разные форумы и комьюнити, где доминируют сторонниик Ющенко
А Вы не находили в инете форумы, где доминируют сторонники Януковича? Просто, видимо, их нет. Ну "Террикон", разве что.:-))
ой Гріша, ти утаміл своїю Росією. Якшо тобі так вона міла сєрцу, шо ти тут робиш?

наша країні - Україна! не Росія і Америка. і мені справді більше подобається як живуть люди в Парижі, Берліні, Лейпцигу, Лондоні, ніж в Москві, Хабаровському краї, Мінську чи Ярославлі.
і не треба розказувать як нам буде замєчательно з росією. я вже казала в нас Є ДОСВІД з Росією, він нам НІЧОГО доброго не приніс.

Гріша яка конкретно вигода буде від Росії пересічному українцю? не тобі з гєпатєтічєскім другим (нафіг нада?) громадянством і другою мовою.
cyrill3
Голосовали не за Кучму, а против коммунистов.

А теперь будут голосовать против Януковича, потому что он му*ак,
и выбирут Ющенко, который тоже му*ак, но типа лучшая альтернатива...
julietta
А Вы не находили в инете форумы, где доминируют сторонники Януковича? Просто, видимо, их нет. Ну "Террикон", разве что.:-))
Є така можливість, що в форумах спілкується, восновному, молодь.
Але враховувати старше покоління також треба.

А теперь будут голосовать против Януковича, потому что он му*ак,
и выбирут Ющенко, который тоже му*ак, но типа лучшая альтернатива...

Відсотків на 90, так воно і буде. Ми завжди вибираємо менше зло, а не найкращого.
julietta
Прошу пробачення: чогось моє повідомлення приєдналося до вислову SevaB.

ну і до чого це? сонечко, ви шо вважаєтє шо старше покоління за янукевича чи шо? там хтось говорив про стереотипи - так пора вже від них відходити. Старше покоління не дурне й не сліпе, воно все розуміє. Моя баба яка завжди вірила владі зараз слухає Голос америки та радіо свобода, бо вона не вірить побрехенькам.

народ подивіться телевізори, бажано 5 канал чи еру, залізьте в архів 5 каналу й переглянте відео. Таке враження шо як інформджерелом ви користуєтесь тільки плітками з ринку чи підручниками по політології десятирічної давнини.
julietta
Моя баба яка завжди вірила владі зараз слухає Голос америки та радіо свобода, бо вона не вірить побрехенькам.

Я безмежно рада за вашу бабусю. Хотілось, щоб усі були такими.
Нажаль, як старше покоління викладачів університету (не дивлячись на те, що він про-Ющенівський), так і велика кількість пенсіонерів все ж таки не хочуть бачити Ющенка президентом.

А з приводу інформджерел, ви помилилися.
julietta
to velvetvamp
Моя баба яка завжди вірила владі зараз слухає Голос америки та радіо свобода, бо вона не вірить побрехенькам.

Я безмежно рада за вашу бабусю. Хотілось, щоб усі були такими.
Нажаль, як старше покоління викладачів університету (не дивлячись на те, що він про-Ющенівський), так і велика кількість пенсіонерів все ж таки не хочуть бачити Ющенка президентом.

А з приводу інформджерел, ви помилилися.

це старше покоління викладачів університету мабуть просто підпало під адмінресурс і не має сили, честі та волі протистояти. Я нещодавно зайшла до своєї альма матір Художньої академії і була рада бачити що моя викладачі достойні поваги.

і ті ж самі пенсіонери. Я звичайно кажу про київських. але ще можу сказати про те, шо сама знаю, про настрої пенсіонерів київської області Носовки, Кобищі, Бобровиці (є так селища міського типу) де хоча адмінресурс і сильний, все ж народ вірить у Ющенка. І результати голосування були на користь Ющенка.

київські пенсіонери в більшості НЕ ВІРЯТЬ янукевичу. ну не треба всіх косити під гребінку одну.
дуже поганий хід був у штаба янукевича з втручанням церкви із листівками про "православного" кандидата. церква втрачає своїх прихожан, а багато бабусь і дідусів просто обурені.
SevaB
бажано 5 канал чи еру, Голос америки та радіо свобода
Яка аудиторія цих ЗМІ? Скільки людей має можливість та дивляться 5-ий канал? Є багато людей, які все життя нічого не робили, отримували 180 грн. пенсії. Їм додали 100 грн. і вони раді. І будуть голосувати за Я. Наскільки це нелогічно та стільки і правда. Повно народу за радянскої влади нічого не робили і досить добре жили. Їм сказали, що ті часи повернуться і вони як барани пішли за Януковичем. А ще є люди, громадяни України, яки висловлюються наступни чином:"НЕНАВИЖУ БЕНДЕР - УБИТЬ ИХ НАДО"
julietta
це старше покоління викладачів університету мабуть просто підпало під адмінресурс і не має сили, честі та волі протистояти.

Я б не сказала. В університеті, навпаки, іде величезна агітація за Ющенка (адже це територія Зінченка). Але люди 40-50 років (не розповсюджую на всіх), сподіваються, що можливо лише певний деспотизм змусить людей працювати на свою державу (уточнення - це не моя точка зору).

Щодо пенсіонерів - ми не столиця. Тут можна почути, що "От якби був живий Ленін чи Сталін...". Не всі вони пристосувалися до умов ринковаї економіки, не всі вони можуть вижити в сьогоднішньому суспільстві. Я повторюся - ми дуже далеко від столиці.
Хоча майже всі дільниці представили перемогу Ющенка, крім однією (тюрми). Але перемога була тільки за рахунок молоді, і особливо студентів ЧНУ
багато людей, які все життя нічого не робили, отримували 180 грн. пенсії. Їм додали 100 грн. і вони раді. І будуть голосувати за Я.

та ніфіга:))! вони йдуть до пенсійного фонду де знизують очима і кажуть а пенсія у вас не підвищена:))

Повно народу за радянскої влади нічого не робили і досить добре жили. Їм сказали, що ті часи повернуться і вони як барани пішли за Януковичем. А ще є люди, громадяни України, яки висловлюються наступни чином:"НЕНАВИЖУ БЕНДЕР - УБИТЬ ИХ НАДО"

але дуже дуже багато людей розуміють що відбувається, так шо не нада. Я на своїй пам`яті ще ніколи не бачила і не відчувала того єднання народу і того підняття національного духу, який є зараз.
якшо сидіти по домівках і на основі поданої десь крихти інформації розказувати яка в нас погана країна (як це роблять достатньо людей у нас на форумі) то мало що зміниться...майже нічого.

а на моїй виборчій дільниці приходили пенсіонери і вимагали оголошення результатів. Бо вони не такі дурні, як думає про них зарозуміла молодь.
Я б не сказала. В університеті, навпаки, іде величезна агітація за Ющенка (адже це територія Зінченка). Але люди 40-50 років (не розповсюджую на всіх), сподіваються, що можливо лише певний деспотизм змусить людей працювати на свою державу (уточнення - це не моя точка зору).

так треба запалити їх дух!:)) прийшла нова ера, новий час - це час змін, та це ж вже просто носиться в повітрі запах змін:))
SevaB
Можна скільки завгодно говорити про електорат, але головне не те як голосують, а те як рахують голоси. Як рахують голоси відомо. Членів комісій підкупають, залякують. І вони рахують "як треба". Зараз Я. починає активну "роботу" з членами комісій за заході та у центрі. Комісії у селах та невеликих містах залякують, а результати по округам, де Ю. набере багато голосів по містах будуть оскаржені у суді. Не виключено, що президента України "обере" якійсь сумно відомий Печерський районний суд м. Києва.
Другий варіант - ЦВК оголошує результати виборів на наступний день, і у цей же день відбувається передача влади. Кучма ж казав, що він готовий передати владу на наступний день після оголошення результатів виборів.
Rigor Mortis
вєльвєтвамп, а хто і шо все-таки зробив з жінкою, донецьком та україною? прізнавайтєсь!
SevaB
2 velvetvamp
Київ. Цим все сказано.
не відчувала того єднання народу і того підняття національного духу, який є зараз.
Де, на Донбасі, у Криму, Дніпропетровську. Чому ж тоді Ю. не виграв у першому турі???
Зайдіть сюди http://www.gamedev.ru/forum/?group=9&topic=2313&page=31. І почитайте. Це у нас така єдність, радошч та мілошч. У Києві єдність. Але Україна то не тільки Київ. Почитайте, що пишуть наші любі кротики.
прийшла нова ера, новий час - це час змін, та це ж вже просто носиться в повітрі запах змін
Ось тільки куди у яку сторону будуть ті зміни?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal